Jūsų TOP 3 geriausieji užkibimai ir jų priežastys.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Anita
    The watcher..

    • 2008 03 23
    • 132

    #76
    1. Tlc.. nes mazge ziuredavau kaip pamishele.. ir nors jis siaubingas, bet prisiminimai kokie.. tiek kartu zhiurejau ovas, kad subus ishmokau mintinai.. greichiau naujas ishleistu.. !!!
    2. Red flag.. karta pamachiau komiksu salone pristatyma ir nuo to laiko negaliu nustot ziuret..
    3. Nabari no ou.. 26 dalys per para.. tiesa sakant nezhinau kodel, bet negalejau ishjunkt pc , kol nepamachiau paskutines serijos .. ^_^

    Comment

    • Evil Mastermind
      Just Evil

      • 2009 02 24
      • 154

      #77
      1. Code Geass R2 - sužiūrėjau pirmą sezoną, nes girdėjau, jog siužetas gudrus, kaip death note, bet iki pat pabaigos jis man buvo gana meh. Well, pažiūrėjus pirmo sezono finalą ir jo uber siužeto posukį tiek užsikabinau, kad naujų antro sezono serijų laukiau labiau nei LOST (o tai jau daug sako ), o jei nebūdavo kokią savaitę, tai vos ne plaukus raudavausi
      2. Baccano - mėgstamiausias mano anime. Pirma serija žiūrėjos sunkiai, bet nuo antros jau žiūrėjau šitą serialą nonstopu iki pabaigos Užsikabinau dėl stiliaus, laikmečio, kada vyksta veiksmas ir dėl to, kad daug kas siūlė Tarantino filmų fanams pažiūrėt.
      3. Cowboy Bebop - pirmas rimtas mano matytas anime serialas žiūriu, ne man vienam Atkreipiau dėmesį į jį dėl per televiziją rodyto filmo (kurį praleidau). Tai pagalvojau, jei jau praleidau tą filmą, pradėsiu nuo serialo žiūrėt.
      Paskutinis pakeitimas nuo Evil Mastermind; 2009-11-25, 21:48.
      Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

      Comment

      • Kuronii
        Boom, like that

        • 2007 04 01
        • 144

        #78
        Jūsų TOP 3 geriausieji užkibimai ir jų priežastys.

        Nu gal as bukas, bet me taip suprato gijos pavadinima, so:

        Spoileris:
        1.
        Taigi, cia vat geriausias mano uzkibimas, svere over 9000 kg, pasiseke turbut del mano gelezines kantrybes - su padruskem sedejom visa nakti.
        2.
        Cia vat antras pagal geruma. Toks puse velnio karpiokas, pasiseke pagaut del gero masalo, baba tesla uzmaise is vakaro ir stai ryte jau turejau laimiki!
        3.
        Nu cia rimtesniem zvejam ne koks laimikis, bet as dar tik pradedantysis, so skaitau visai neblogas toks. Istiesu pagavau atsitiktinai, gryna sekme


        Pagalvokit pries kurdami temas, ar daug logikos randama pavadinimuose, nes tokiu kaip as yra, kurie ir susimaiso
        http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

        Comment

        • Driezius
          Kas toks?

          • 2009 10 21
          • 143

          #79
          post above just made my day

          back to topic:

          Death note - nes kartą paragavęs negali sustot.
          Eureka 7 - Tikėjausi ne to, ką gavau, bet tai ir privertė mane peržiūrėt šį anime dar porą sykių.
          Nana - Už reality. (laukiu antro sezono, jei išvis jį kada išleis :rolleyes: )

          Comment

          • ciombiukas
            Forumo maniakas




            • 2009 09 18
            • 463

            #80
            Autorius Kuronii
            Jūsų TOP 3 geriausieji užkibimai ir jų priežastys.

            Nu gal as bukas, bet me taip suprato gijos pavadinima, so:

            Spoileris:
            1.
            Taigi, cia vat geriausias mano uzkibimas, svere over 9000 kg, pasiseke turbut del mano gelezines kantrybes - su padruskem sedejom visa nakti.
            2.
            Cia vat antras pagal geruma. Toks puse velnio karpiokas, pasiseke pagaut del gero masalo, baba tesla uzmaise is vakaro ir stai ryte jau turejau laimiki!
            3.
            Nu cia rimtesniem zvejam ne koks laimikis, bet as dar tik pradedantysis, so skaitau visai neblogas toks. Istiesu pagavau atsitiktinai, gryna sekme


            Pagalvokit pries kurdami temas, ar daug logikos randama pavadinimuose, nes tokiu kaip as yra, kurie ir susimaiso
            Zinok tas tavo prikolas nejuokingas... Netikiu kad kasnors nesuprato ka cia mest reikia, nes cia seiptai anime zona, o ne zvejybos. Baka...

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • Umeka
              先生
              • 2009 12 04
              • 4

              #81
              Beck- perskaiciau aprasymas ir komentarus, taip patiko, kad negalėjau ne paziureti.xD
              Nana- isgirdau ost ir uzsinorejau paziuret
              GTO- is oro pradejau ziuret ir negalejau sustoti.xD
              sigpic
              J-pop, J-rock, Dorams, Anime is <3

              Comment

              • Esquisse

                #82
                1. Elfen Lied [iš vieno AMV kur buvo piano melodija iš anime Princess Mononoke]
                2. Melancholy of Haruhi Suzumiya [nes radau jį komedijos žanruose, o komedijos žanras yra my fav.]
                3. Rurouni Kenshin [nes jame daug Japonijos istorijos buvo pavaizduota]

                Comment

                • FlameHaze
                  The end of everything


                  • 2009 05 05
                  • 89

                  #83
                  Seto no Hanayome pamacius sita - http://www.youtube.com/watch?v=MjOIC1imzUo
                  Sousei no Aquarion del sitos dainos - http://www.youtube.com/watch?v=oE6RtY7a2a0

                  daugiau anime kaip ir nebuvo tokiu netiketu kabliku
                  speju kai kurie zmones nesupranta temos esmes tema apie tai kaip kazkoks dalykelis is anime uzkabina paziureti anime nieko apie ji net nezinant o ne tai kad anime tematika rekomendacijos apzvalgos ar pan dalykai nes dauguma anime sitaip atsirenka zmones.
                  I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                  Comment

                  • Arizona
                    Narys

                    • 2008 12 30
                    • 92

                    #84
                    Darker than black - dėl OP
                    Gantz - patiko paveiksliuklas ir dar pamačiau kad action tai ir pradėjau
                    GTO - net nežinau,netyčia radau ir pačekinau 1 seriją,tai ir užkabino

                    Comment

                    • ShoCho
                      That awful sound.

                      • 2009 08 09
                      • 149

                      #85
                      Tai butu taip:

                      1. The Melancholy of Haruhi Suzumiya. Perziurejus pirma epizoda iskart uzkabino, ypac visi prikolai siam anime, ir apskritai, prie sirdies man toks zanras labai. ^^
                      2. Toradora! Tiesa pasakius, ieskojau kazko panasaus i The Melancholy of Haruhi Suzumiya, ir kazkas is Anime Zonos, I BOW TO YOU, WHOEVER YOU ARE! man pasiule ismeginti Toradora!, taip ir uzkibau. Patiko man Ryuuji'o nesveikas pedantiskumas, ar tvarkos manija, kad ir kaip tai pavadintum, patiko ir pati The Palmtop tiger- Taiga, ir Stupid Chichuachua- Ami ir visi kiti ipatingai idomus personazai...
                      3. Net nezinau, ar tai butu FMP, ar Death Note... Na, pasiliksiu prie Death Note. O kablys buvo, nes, tiesiog tikrai idomu pasidare ziureti kaip tokia knygele gali pakeisti zmogu.

                      Tai vat turbut cia mano kabliuku TOP'as. : :

                      -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                      Comment

                      • donatass
                        Narys
                        • 2009 08 28
                        • 78

                        #86
                        1.Death Note swniau sitas man nepatikdavo nesuprasdavau del ko ji taip megsta zmones.Is pradziu paziejau 7 epizodus.Ir nieko nepatiko nei biskucio.Bet po 1 menesio sugalvojau dar viena epa paziet ir nzn kazkaip mane tada jau uzkabino nesupratau kaip bet pradejo ziaurei patikt
                        2.FMA per telika pirma kart si anime visa maciau.Tada rodydavo ti kakrta y savaite ( antradieniais lygtai) tai laukdavau nesulaukdavau kiekvieno attradienio.
                        3. Na o mano trevia vieta skiriu DBZ ir Narutui.Na ka galiu pasakyt istempti abu anime tai faktas.Bet man vistiek patinka jie.( p.sDBZ buvo mano pirmas anime kai dar buvau mazas per TV3 rode tai visi tik ir begdavom mano DBZ ziuret )
                        Paskutinis pakeitimas nuo donatass; 2009-12-12, 08:34.

                        Comment

                        • Zx-Shade
                          digital existence



                          • 2009 03 14
                          • 725

                          #87
                          1.CANAAN - grazios mergos, daug veiksmo, nerealus anime
                          2.FullMetal Alchemist - kazkada seniai ir velai vakare isijungiau telika, taip ir tapau otaka
                          3.Ergo proxy - perskaiciau aprasyma

                          Comment

                          • Pixelle
                            Buttzillio
                            • 2009 12 11
                            • 7

                            #88
                            Death Note - Patiko ir filmai ir anime.Tiesiog idomiai sugalvota,
                            visko po truputi - fantastikos bei realumo.
                            Naruto - buvo neidomiu seriju,bet siaip visai nieko.Tikriausiai
                            tie visi isgyvenimai ir uzkabino mane.
                            Ergo proxy - hm..kazkoks kitoks nei esu macius.Nedaug dar
                            palyginus maciau ep.,bet kol kas idomu.[:

                            Comment

                            Working...