Jūsų TOP 3 geriausieji užkibimai ir jų priežastys.

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Zaigetzu
    Kovinis Tinginys

    • 2006 02 21
    • 44

    #31
    one piece - nu nezinau cia uzsikabliavau priesh 1.5m ir iki dabar laukiu nauju manga chapteriu ir anime ep'u... kazkas cia sake kad ten daugiausia filleriu ish visu popsiniu anime. noriu papriestaraut. per visas 328serijas kiek maciau tai filleriu buvo (mano nuomone) tik ties 200 - 220 epais. daugiau kad ir kokia serija butu nesijaucia kad fileris nes jis nuo storyline'o nenukrypsta, nauja sala, naujas nuotykis ir naujas veikejas, kury eiichiro oda ir po 100 seriju atsimena ir vel primena
    GTO - suzavejo ir tiek... nezinau vienas ish geriausiu school comedy zanro animu kokius esu mates.
    gurren lagann - nuo pirmos serjos pakabino ir nepaleido iki galo
    _______

    Comment

    • Robbu-chan
      Egzošysto-tama

      • 2008 08 30
      • 49

      #32
      Death Note - ieškojau nete kokių įdomių mangų ir taip netyČia atradau sitą (užkabino nuo pat pirmo psl), tada atradau, kad yra ir anime ir filmai.. (iki šiol pats mylimiausias anime)

      Mushishi - rekomendavo drauge, pasižiūrėjau keleta amv, ir, nors ir labai patiko, peržiūrėjau tik po pusės metu. piesimas tiesiog tobulas (ypac aplinkos), o ir siužetas originalus... siek tiek psicholeliškas anime, bet GĖRIS totalus

      Samurai Champloo - taip pat rekomendavo drauge, patiko nuo pat pirmų akimirkų, ypač neįprastas hiphopo pritaikymas samurajų senovei, veikėjų charakteriai ir pats piešimas, sakyčiau tikrai gėriškas

      va, mano trys patys mylimiausi anime, na dar Rurouni Kenshin - tai buvo mano pirmasis anime, kurį žiūrėjau kaip anime, todėl visuomet širdyje išliks kaip pats mieliausias ir geriausias (nors geresnių tikrai yra)

      Comment

      • GranRey
        Kažką pamiršęs.

        • 2008 11 01
        • 91

        #33
        Darker Than Black-pavadinimas sudomino, o pats anime nuo pirmos minutės tiesiog užvežė.
        They Are My Noble Masters (Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de)-Scena youtubė'j, kai namo šeimininkė erzino sesę (tiksliau vos ne išprievartavo )
        Claymore-ieškojau anime wallpaper'ių, ir akys užkibo už claymoro (ten Teresa ir Claire buvo pavaizduotos), tai ir susigundžiau pažiūrėt anime.
        Paskutinis pakeitimas nuo GranRey; 2008-11-09, 21:08.

        Comment

        • Nakanamori
          Narys

          • 2008 07 05
          • 70

          #34
          FMA-paziurejau amv youtubei ir uzkabino .
          Bleach-draugai otakai sake kad lb geras anime,paziurejau nepasigailejau.
          kamisama kazoku-labai patiko openingas ir anime susiziurejo per diena .

          Comment

          • Original_Prankster
            Mr. Mojo Risin'

            • 2008 11 04
            • 200

            #35
            Naruto - Nes labai senai, kai dar anime nesidomėjau ir nežiūrėjau visus pastoviai matydavau, tai avatarus iš naruto...tai dar ten visokius dalykus, tai supratau, kad turi būt geras ir taip gavos, kad šį animę pažiūrėjau pirmą

            Hellsing - Irgi pastoviai visur ant avatarų mačiau Alukardą...dar per Lnk jį rodė ir nežiūrėjau...ir iš komentarų visokių supratau, kad vertas žiūrėjimo...

            Love Hina - Draugas rekomendavo...Ech patinka man šitas :P

            P.S Kažkodėl man rods, kad temos nesupratau...
            Don't forget kids: the higher your postcount, the bigger your penis is!
            There's the known. And there's the unknown. And what separates them is the door, and that's what I want to be. I want to be the door.'- Jim Morrison, 1967.

            Comment

            • stella
              Shooting Star


              • 2008 09 15
              • 146

              #36
              1. Melancholy Of Haruhi Suzumiya - kažkaip Google naršant anime paveiksliukų šmėstelėjo tokia linksmai atrodanti mergina geltonu plaukų lankeliu, kažkodėl pamaniau "kokia ji panaši į mane", ir tai ir buvo mano pirmas peržiūrėtas anime, kuris iki šiol yra mano mėgstamiausias. Taip sakant, jis mane surado, ne aš jį ^^
              Beje, jei kam įdomu, tai pats pats pirmas matytas paveiksliukas buvo būtent šis

              2. Lucky Star - labai jau kawaii man tos mergičkos atrodė, o tada vis dažniau ir dažniau netyčia susidurdavau su jomis nete, tai ir nusprendžiau pažiūrėt, ir nenusivyliau

              3. Dar nebuvo :}
              _____


              In the future 15 people will be famous

              Comment

              • Renata
                Meanie


                • 2008 05 25
                • 715

                #37
                1. FullMetal Alchemist - pamaciau ant pazystamos mergaites uzrasu knygeles
                2. Elfen Lied - su drauge galvojom i kokia anime veikeja esu panasiause, jin man atsiunte Mayu paveiksleli, o jo apacioje buvo uzrasyta elfen lied...nusprendziau atsisiust
                3.Samurai champloo - is pavadinimo ( man patinka viskas kas susije su samurajais )
                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                Comment

                • ernis
                  you believe sky ?
                  • 2008 11 07
                  • 39

                  #38
                  1wolf rain
                  2death note
                  3code geas

                  Comment

                  • serafimas
                    Naujokas
                    • 2008 09 09
                    • 6

                    #39
                    Labiausiai man patinka realistiškesnio piešimo. Su aprašymu aš radau Piano no mori, kitus per dvd Beck, Speed Grafer, Honey and Clover ir t.t.

                    Comment

                    • Kea
                      Rašytojas

                      • 2008 10 06
                      • 203

                      #40
                      Iš vis anime domėtis aš pradėjau pamačiusi Byousoku 5 Centimeter AMV su Andriau Mamontovo daina geltona, žalia, raudona
                      Spoileris:
                      O toliau atradau AZ su visokiais anime aprašymais ir komentarais apie juos. Tad dabar turiu nemenką sąrašą anime ir vykdau jų paiešką.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Kea; 2008-11-11, 22:53.


                      MyAnimeList

                      Comment

                      • zeo
                        forumo idiotas
                        • 2008 10 30
                        • 152

                        #41
                        wolf's rain - amv
                        hellsing - del pic'u
                        detroit metal city - amv

                        Comment

                        • Snabas
                          Rimtas forumo narys
                          • 2008 11 12
                          • 140

                          #42
                          A mane tai uzkabino sitie:

                          1.Death Note - drauge pasiule paziuret, o kai paziurejau tai... Nera zodziu
                          2.Fullmetal Alchemist - sita mano brolis rado, tai dar daba ziuriu
                          3.Dragon Ball - o sitas taip uzkabino, kad karta i ekskursija nevaziavau, kad nepraleisciau serijos

                          Comment

                          • erudesu
                            天照
                            • 2008 10 21
                            • 30

                            #43
                            vampire knight - netycia googlyje radau sita paveiksliuka http://randomc.animeblogger.net/imag...Large%2028.jpg ir jis man pasirode toks...toks viliojantis^^
                            elfen lied - irgi kazkur netycia radau sita http://amerika-jin.com/images/ElfenL...il0%5B1%5D.jpg paveiksliuka. mane labai patrauke tai, kas ant jos galvos (veliau supratau, kad ten buvo puse salmo..)
                            hellsing - mane tiesiog beprotiskai suzavejo openingo daina...kai kazkada seniai seniai per lnk rode hellsingo reklama.

                            Comment

                            • Hikari_
                              Mental

                              • 2008 02 27
                              • 981

                              #44
                              X- kai pamaciau AMV su daugybe Anime istrauku ir tarp ju X
                              Code Geass- kai pamaciau faina cosplay'u, pasidomejus suzinojau kad si Anime kure Clampas (o man Clamp kuryba labai patinka)
                              Bleach- daug kartu girdejau, kad geras tai ir nusprendziau paziuret

                              Comment

                              • Zero_LT
                                Naujokas
                                • 2009 02 27
                                • 6

                                #45
                                1. Vampire Knight/Vampire Knight Guilty (radau Anime Zonoj aprašyma tai ir krito į aki :P )
                                2. Zombie Loan (šiaip sumasčiau pažiūrėt iš neturėjimo ką veikt.ir patiko..)
                                3. Naruto (draugas žiūrėjo tai ir mane užkabino)
                                Paskutinis pakeitimas nuo Zero_LT; 2009-02-28, 09:20.
                                If the king doesn't move, then his subjects won't follow

                                Comment

                                Working...