Kodel iki šiol negarsinam anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • MetalistaS
    Tas Kuris Miega
    • 2007 05 05
    • 34

    #31
    Sutinku kad skirtumas akivaizdus bet ir prisiminus FMA garsinima kuomet visos emocijos buvo uzgniauziamos ir tiesiog manau pamacius tai galima daryti isvadas : Lietuviska garsinima smagu butu daryt pries tai nieko neturiu bet tai reikia daryt neatmestinai ir kruopsciai (kitaip sakant reikia moketi isijausti i vaidmeni)...Apie Seiyuu mokyklas tai tikrai nebus ir po 10-15 metu pasaulyje 200+ tautu ir velniai zino kiek kalbu. Plius zinant jog koks nors nupezes prezidentas valdantis tuo metu nesutiktu steigti tokiu mokyklu nebent....Nebent kuris nors is musu tarpo ar tiesiog zmogus kazka zinantis apie anime ir JP valdytu lietuva
    Prasklendžia juodi sparnai,
    Nutyla varno žnektos
    Nustebę atsimerkia numirėliai
    Prasmek!.. Andaja

    Comment

    • Evil_of_Darknesz
      Suicide is painless...

      • 2006 04 09
      • 998

      #32
      Daugumos postu neskaiciau, tai sorry jei pasikartosiu... Pasikartosiu, kaip eisas sake, kad anime smagiau ziuret orginalu kalba, bent jau man ...
      Airiz taigi pradek rinkti komanda igarsinimui ir viskas, kiek galima apkraut, tuos lietuviu "titruotojus" jie ir taip projektais apsikrove...

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #33
        Ash neturejau butent juos omenije, nors taip toks klausimas ir buvo uzduotas jiems, turint omenyje "kodelgi nepabandzius kazko kito", o kas liecia Airiz rink komanda, cia viskas kolkas apklausos formoje, tam kad zinot ar to tikrai reikia AZ'onieciams ir sheip prijauciantiems.

        Asm. jegas pabandyt butu idomu, nors pvz. puikiai zinau kad mano balsas neskamba

        Comment

        • niekšas
          forumo idiotas

          • 2006 08 23
          • 544

          #34
          Autorius Airiz
          Ash neturejau butent juos omenije, nors taip toks klausimas ir buvo uzduotas jiems, turint omenyje "kodelgi nepabandzius kazko kito", o kas liecia Airiz rink komanda, cia viskas kolkas apklausos formoje, tam kad zinot ar to tikrai reikia AZ'onieciams ir sheip prijauciantiems.

          Asm. jegas pabandyt butu idomu, nors pvz. puikiai zinau kad mano balsas neskamba
          Aš irgi skatinu jus pabandyt. Nežinau kam šito reikia (nu tik ne man), bet labai įdomu pažiūrėti kas iš to išeis. Bandykit jei turit tam laiko ir noro (ir negailit savo švento laiko tam), niekas už tai nepasmerks (nors visko gali būti, kalbu tik už save).

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            #35
            Mano balsas irgi neskamba, bet visai būtų smagu kažką tokio padaryt for fun
            Aš tai visom keturiom Airiz pritariu su tokiu projektu jei jis būtų gyvendinamas.
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • Krad
              It's time to spy


              • 2007 03 24
              • 585

              #36
              Autorius Airiz
              Ash neturejau butent juos omenije, nors taip toks klausimas ir buvo uzduotas jiems, turint omenyje "kodelgi nepabandzius kazko kito", o kas liecia Airiz rink komanda, cia viskas kolkas apklausos formoje, tam kad zinot ar to tikrai reikia AZ'onieciams ir sheip prijauciantiems.

              Asm. jegas pabandyt butu idomu, nors pvz. puikiai zinau kad mano balsas neskamba
              titruotojų vardu atsakau: mes nelabai ir galvojom tokius dalykus, aišku galima pabandyti prieš tai išgėrus alaus nemažai... anyway, o jei kada sugalvos čia kas tai padėti galima dėl video/audio ten... ar dar ko ;] laiko nuo studijų visada galima rasti
              Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #37
                Abejingas shitam reikalui. Va jei padaryt humoristini vertima alia Goblinas su Lotr tai gal ir butu idomu.

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  #38
                  Autorius Killerbee
                  Abejingas shitam reikalui. Va jei padaryt humoristini vertima alia Goblinas su Lotr tai gal ir butu idomu.
                  O pagrindinis pretendents i aktorius, kurio balsas bus panaudotas
                  Improvizuot moki berasant, mokesi ir bekalbant.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #39
                    Autorius slicKrox
                    O pagrindinis pretendents i aktorius, kurio balsas bus panaudotas
                    Improvizuot moki berasant, mokesi ir bekalbant.
                    Ech, kad taip kokis 7 metus atgal tikrai pabandyciau. Atsimenu su kambarioku irashinejom visokias nesamones. Daba tam visai nera laiko.

                    Comment

                    • Egura
                      Super mega ultra rašytojas


                      • 2007 05 17
                      • 684

                      #40
                      Autorius Killerbee
                      Abejingas shitam reikalui. Va jei padaryt humoristini vertima alia Goblinas su Lotr tai gal ir butu idomu.
                      Būtent, toks įgarsinimas būtų įdomus. Parodijinis vertimas, neišeinat labai iš konteksto ribų.

                      Kitu atvėju aš abėjoju ar žiūrėčiau, nebent turint daugiau laiko bei mačius originalo kalba, pasižiūrėjimui kaip visa tai skamba lietuviškai. Juolab, kad tas įgarsintojo darbas sunkokas, turi būti aktorius, arba bent jau turėti aktorinių sugebėjimų. Esu girdėjus amerikietiškų fandubbų, tai gražiai padarytų yra vienetai... (beje amrekietiško aš labiausiai nemėgstu, nesvarbu ar profesionaliai -ofiacialiai įgarsintų ar fandubbų)...

                      Comment

                      • Youka
                        bishoujo

                        • 2006 01 30
                        • 335

                        #41
                        Autorius Egura
                        Būtent, toks įgarsinimas būtų įdomus. Parodijinis vertimas, neišeinat labai iš konteksto ribų.
                        tamstos jau rezgat planus yugioh abridged pavyzdziu pasekti?

                        Comment

                        • Erdogan_
                          Naujokas
                          • 2006 02 19
                          • 24

                          #42
                          visa gyvenima buvau uz ir busiu tik uz originalia kalba...

                          Comment

                          • pumyte7777
                            Narys
                            • 2007 12 31
                            • 37

                            #43
                            Orginali geriau lietuviai igarsinantys anime kazkaip nlb skamba nemanau kad sugebetume jau vien ziurint angliskas serijas kartasi juokas kyla is tarimo

                            Comment

                            • Nemu
                              d(-.-)b

                              • 2007 12 22
                              • 110

                              #44
                              Hmm ... siaip gal butu visai ir fainai sedi ziuri anime in LT ,nereiktu titru skaityt , bet is kitos puses pagalvojus , tas LT vertimas butu nelabai kox ir visiskai nuvares i sona ... o taip ir nuostabiausia anime galima tragiskai sugadint ... tai gal jau geriau pasedet ir paskaityt eng titrus tai nors vertimas bus normalus ir siaip idomiau girdeti viska originalo kalba JAP
                              you are dead.
                              MDL

                              Comment

                              • Laimonas
                                Rimtas forumo narys

                                • 2006 08 20
                                • 109

                                #45
                                Aš už įgarsinimą. Jai jau garsintų žmonės anime, tai garsintų tie kurie bent kiek apie ją nusimano ir nebijotų, kad ir parėkauti manau. Plius Lietuvos "animistai" bent kažkiek išlystų iš pogrindžio, kartu įrašinėtų ir dalintųsi idėjomis. Jai lietuviai rimtai pradėtų garsinti anime, aš ją tikrai ją žiūrėčiau, iš dalies dėl smalsumo kaip gi mūsų broliai darbuojasi ir iš dalies jog nereiktų skaityti titrų ir laikyti akis nusukus nuo pačio vaizdo (nes pavyzdžiui man įdomiau anime žiūrėti tiesiai į vaizdą ir girdėti žodžius, o ne pastoviai laikyti nukreiptas žemyn akis ir žiūrėti titrus, o ne anime (matyt dėl to ir taip mėgstu angliškai įgarsintus anime) )

                                Comment

                                Working...