Visuotinė problema "Kada po velnių visą tai žiūrėti?"

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lucion666
    Forumo maniakas

    • 2007 04 08
    • 430

    #76
    Man dzin ar yra koks uzsiemimas ar dar kas.. jei uzeina noras pazet anime, tai ir ziuriu
    Pastaruoju metu anime's visai neziuriu, nes ir laiko nera(mokausi ir dirbu), plius dar siaip yra ka veikt, o anime nevezha kol kas, arba nera ne vienas labai sudomines kuri siuo metu noreciau paziuret, tai tiesiog - NEZIURIU

    Comment

    • AKUJI-SAN
      Anime narkomanas ;-)
      • 2008 02 16
      • 190

      #77
      Aš anime narkomanas,padėkit man

      Ką daryti?Kas galite man padėti?Pageidautina geraširdė,simpatiška anime mėgėja.
      Anime žiūriu kone visą laisvą laiką.Per TV jei pažiūriu ką nors,tai apie porą kartų per savaitę,nors telikas prieš akis.Dabar,kai be darbo likau,tai anime žiūrėjimas pašoko į aukštumas,na bet vasara artėja
      Ongoing anime nemėgstu žiūrėti kas savaitę,palaukiu kol susikaupia keli epizodai-rekordas buvo 8 serijos ( Bleach fileriai užkniso)

      Comment

      • Sharp_katana
        Stebėtoja

        • 2007 02 28
        • 147

        #78
        Laiko stygius ir mane priverčia vis rečiau atsisėsti prie pc su tikslu ,,žiūrėsiu anime"... Bet kaip ir kiti kolegos, žiūriu kai valgau, ar šiaip, ongoing'us (pvz. Eva no Jikan), kad, taip sakant, kad ir vilkas, ir avis būtų sveika

        Comment

        • Tabeko
          Ring Ding Dong~

          • 2009 02 01
          • 290

          #79
          Man kažkaip laiko stygiaus niekad nebuvo. Daugiau iškylanti problema iš mano pusės: Kurį žiūrėt? Noriu ir šito, ir ano. Nuo kurio pradėt? Taip kokias penkioliką minučių prasėdžiu rinkdamasi anime, kol galiausiai nusprendžiu, kad žiūrėsiu visus iš eilės. Kažkaip, net puiku, kad visada atrandu laiko pažiūrėti mane sudominusius anime.

          Comment

          • Futari
            AZ rėmėjas



            • 2007 01 07
            • 1094

            #80
            Kadangi ilgai atsirinkineju ka ziuret, paprastai manes nekankina idile ka rinktis. Turedama laiko dazniausiai skaitau AZ aprasymus pagal kuriuos norima anime ir issirenku, arba imu ka nors pagal artimu draugu rekomendacijas. Anime ziuriu priesokiais, kartais net su ilgom pertraukom, nes gyvenimas neduoda pasimegaut normaliai

            Comment

            • NanaChan_
              Love & Peace

              • 2009 06 01
              • 54

              #81
              dbr turėjau sočiai laiko nes apsirgau (vasaros pradžioj dusinantis kosulys)
              o tai prisisiunčiu per atostogas, kai neturiu ką veikt ir žiūriu. aišku ne viską iškart nes suvirškint reikia, apmąstyt.
              o jau kaip užsivedu tai stengiuosi kuo nutempt žiūrėjimą, kad maloniau būtų

              Comment

              • Nakanamori
                Narys

                • 2008 07 05
                • 70

                #82
                Na prasidejus atostogoms praktiškai kasdien ir kasnakt anime žiūriu .ir nesigailiu, nes labai įdomu, o ir nieko nelankau taigi laiko sočiai ;D

                Comment

                • H[asas]
                  WarGod'az

                  • 2009 05 22
                  • 125

                  #83
                  Dabar skubu ziuret...nes tuoj mokslai kitam mieste be PC o dar vasara dirbt reikes

                  Comment

                  • jukilo

                    #84
                    Dažnai kai išmokyklos gryžtu, bet nevisada yra noras.

                    Comment

                    • Paskendus
                      Yes, Vice-commander !

                      • 2009 05 29
                      • 31

                      #85
                      Labai daug laiko skiriu per visokias atostogas ir savaitgalius ilguosius. net nedarau visokių reikiamų darbų, bet užtat suvalgau anime per dvi dienas XD

                      Comment

                      • Piano4rest
                        ...
                        • 2009 04 14
                        • 65

                        #86
                        Paskutiniu metu anime žiūrėjimui daug laiko negaliu skirti, visgi mokslai reikalauja didelio dėmesio. Paprastai tai žiūriu kokius tris kart į savaitę ar rečiau ,vakarais.
                        Širdies tvenkiniai, džiaugsmo bangos.

                        Comment

                        • winry3
                          hahahahaha! niam :DD

                          • 2009 02 18
                          • 112

                          #87
                          aš tai naktim sėdžiu dieną galvoj tik mokslai,keltis man dažniausiai tai tik į trečią pamoką,tai spėju ir anime pažiūrėt,ir manga ar knygą idomesnę paskaityt,ir jei labai reik tai ir pasimokyt.o žiemą tai išvis...naktys ilgesnės
                          Not bad...

                          Comment

                          • Aivaras
                            ką tu?

                            • 2008 09 10
                            • 358

                            #88
                            Geriausia išeitis - nežiūrėti (atsižvelgiant, kad vasara jau galima sakyt čia pat)
                            Ir laiko sutaupai ir dar ką nors nuveikt gali :]
                            Paskutinis pakeitimas nuo Aivaras; 2009-06-05, 22:03.

                            Comment

                            • AnimeFreak
                              Stalker >.>
                              • 2009 04 17
                              • 92

                              #89
                              Man ar taip ar taip visad atsiranda laiko anime paziuret.
                              Pries pora savaiciu neturejau laiko, tai mazai ir beziurejau. Bet dabar galima sakyt atostogos, todel vakarais arba po mokyklos ziuriu.

                              Comment

                              • usakou
                                Rimtas forumo narys
                                • 2009 04 19
                                • 188

                                #90
                                buna toks jausmas lyg visa diena sedejau prie PC,po to iseiniu i lauka,ziuriu nuostabi diena,ir toks jausmas ,kad visa ta nuostabia diena prasedejau prie pc xD

                                Comment

                                Working...