Visuotinė problema "Kada po velnių visą tai žiūrėti?"

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • mizuki
    Naujokas
    • 2009 09 09
    • 3



    Aš anime žiuriu dažnai labai dažnai! esu macius nemazai anime bet dazniausiai ziuriu savaitgaliais nes darbo dienom is mokyklos gryzus atrodau taip todėl tenka ziuret savaitgaliais arba kai turiu laisvo laiko! <3


    i love anime! and japan

    Comment

    • Renata
      Meanie


      • 2008 05 25
      • 715

      Ech, dabar labai sudėtinga man žieti anime. Geriausiu atveju namo grįžtu 15h opto visą laiką suryja namdarbiai ir mamos moralai apie mokslo svarbą tai jeigu per dieną sėju pažieti bent 1epą anime arba perskaityti betn 20psl mangos, tai būnų labai laimina
      AnimeList // Last.fm // DeviantArt

      Comment

      • chibi_nemiga
        Rimtas forumo narys

        • 2008 08 01
        • 117

        Autorius Renata
        Geriausiu atveju namo grįžtu 15h
        Man 17h geriausias atvejis... Na šiandien, tarkim, grįžau 20h maždaug {dailės mokykla} . + namų darbai ir nuo kito mėnesio dar vienas užsiėmimas kai kuriom dienom, tai manau anime žiūrėsiu tik savaitgaliais, nes net vasarą praktiškai nebuvo laiko žiūrėti.: D Nors kuo užimtesnė diena, tuo lengviau pasiskirstai laiką ir dar daugiau atlieki nei tą dieną, kai reik tik į mokyklą ir jokių kitų planų.

        Comment

        • Karollina0413
          Kill me on midnight.
          • 2009 09 12
          • 5

          nu jo aktualus klausimas visi gi beveik laiko neturi... as irgi gi mokykla dar krepsinio burelis rungtynes... knygos ir atrodo nebera nei kad prie to kompiuterio beprieiti...:dizzy: taigi stengiuos per vasara ziurinet biski sparciau ... bet toku tempu iki gyvenimo galo nebaiksiu perziuret visu kuriu noriu, o dar kai taip prie naruto esu iklimpus niekaip nesimato galo serju rodos vis kas nors prideda ir prideda...

          http://img1.ak.crunchyroll.com/i/spire3/b7767d5d39ff442e1f2a62bf56b7d3d71272030042_full.gi f

          Comment

          • Idechi
            Wakaranai

            • 2008 10 21
            • 193

            Pražiūrėjau nedaug ir nemažai anime, manau svarbiausia kokybė, o ne kiekybė. Šiaip ir laiko nelabai daug turių... Tikiuos, kai būsiu pensijoj, turėsių daugiau laiko

            Comment

            • ciombiukas
              Forumo maniakas




              • 2009 09 18
              • 463

              geriausias budas ziureti anime yra per telefona . atsisiunti, isikeli ir ziuri per naktele

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Doommuks
                Rašo

                • 2009 02 22
                • 157

                Gryžti namo... pavalgi persirengi, padarai pamokas.... IŠKARTO... gryžti namo padarai pamokas ir anime, anime, anime... tada miegot

                Blogging like a moron

                Comment

                • Moryo
                  Naujokas
                  • 2009 01 29
                  • 10

                  Autorius ciombiukas
                  geriausias budas ziureti anime yra per telefona . atsisiunti, isikeli ir ziuri per naktele
                  jo... pritariu, per telefoną ir man gana gerai žiūrisi
                  o šiaip per PC dažniausiai žiūriu vakare, kai jau būnu visiškai laisvas arba per pietus kai mokykla ankščiau baigias dar kartais sugebu per informatikos pamokas mokykloj pasižiūrėt kelias serijas


                  Comment

                  • Afrolukas
                    Naujokas
                    • 2009 02 08
                    • 2

                    .
                    Paskutinis pakeitimas nuo Afrolukas; 2014-06-09, 08:17.

                    Comment

                    • hakerys
                      Naujokas
                      • 2008 06 07
                      • 1

                      Seniau turejau ir ash kabli bet db tiesiog neber laiko nes kazkaip ir prie to pc nebesedziu walandu walandas o DVD grotuvo kambary neturiu tj karta i kokias 3 dienas kokias pora seriju perziuriu ir per akis buna

                      Comment

                      • Mendeks
                        Rimtas forumo narys
                        • 2008 01 21
                        • 117

                        Aš tai maždaug anime renkuos va taip, paskaitau aprašyma( jai toks buna), pažiurau foto ir videos, bei dvi pirmas serijas jai užkabino tai varau toliau o jai ne tai turint laiko vistiek pažiurau, bet atsidedu jau tokiom dienom kai ner ka žiurėt (nors tai gali būt ir po metu )

                        Comment

                        • Augis24
                          AZ rėmėjas




                          • 2009 03 29
                          • 767

                          Kada tik yra laisvo laiko, nors iš tikro: kada tik užsimanau, tada ir žiūri, juk tų žiūrėjimo būdų yra tiek daug... Telefonai, iPod/MP4, portable dvd ir t.t. , tiesiog reikia būti išradingam ir tų būdų atsiras begalybė

                          Comment

                          • chibi_nemiga
                            Rimtas forumo narys

                            • 2008 08 01
                            • 117

                            Aš su tokia problema nebesusiduriu - praktiškai nebežiūriu anime.(: Nepasakyčiau, kad man to trūksta. Bet gal vasarą vėl pradėsiu, nežinia.Tiesiog pastaruoju metu dažniausiai patraukia koks filmas.

                            Comment

                            • zeke
                              trust me i'm engineer

                              • 2009 01 02
                              • 392

                              Aš tai dabar savaite ar dvi nežiuriu o poto kai prisedu tai keleta anime iškarto sukramtau.
                              S_T

                              Comment

                              Working...