Visuotinė problema "Kada po velnių visą tai žiūrėti?"

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Keitaro
    としのり
    • 2007 06 29
    • 62

    Visuotinė problema "Kada po velnių visą tai žiūrėti?"

    Taigi, atrodo ne mažai anime esu peržiūrėjęs, bet aiškiai matoma nepakankamai

    Įėjus į forumą, akys ima raibuliuoti nuo naujų pavadinimų, aprašymų, nežinai nuo ko pradėti ir norisi vis daugiau ir daugiau...

    Kaip jūs sprendžiate šią problemą?? Ar išvis jūs retai susidomite tuom ką pamatote čia? M?
    O dar, manau yra ir dirbančių ir besimokančių, taipogi kažkiek laiko reikia ir kitiem užsiėmimam...
    sigpic
  • Surreal
    Green World

    • 2006 10 31
    • 76

    #2
    Tiesa kartais būna taip keista, kiek visi visko matę...
    Rodos visą dieną sėdi prie PC ir žiūriu anime...
    Nežinau, prioritetą skiriu realiam gyvenimui (mokslui, draugams, etc.). Tik po to anime.
    O šiaip, manau nereikia stengtis pamatyti VISKO. Reikia kažką atsirinkti ir vis pasižiūrėti. Kad ir keletą kartų per savaitę. Ne per dažniausiai ryjamas anime būna skanesnis.

    Comment

    • Kuronii
      Boom, like that

      • 2007 04 01
      • 144

      #3
      sprendimas^^
      as anime jau praktiskai nebeziurejau..nes nebuvo laiko. bet tada va sprendimas atsirado: ziurek on-going anime. Susirask fresh and good anime ir karta per savaite skirk jam 20 minuciu. ir taip po biski..jei labai nori daug ziureti, tada iskarto ziurek kokius 6-8 on-going, kaip as darau. per savaite atsisiunti tas seriasj ir paziuri. ir gaunas kad ir anime mates ir laiko nesugaisti..
      http://www.acvilnius.lt/ - VAK - Vilniaus Anime klubas

      Comment

      • Bardakas
        Žmogus Ne





        • 2005 09 22
        • 1462

        #4
        Aš nežiūriu beveik anime, nėra laiko. Karts nuo karto, pasiskaitau aprašymus pagal mėgiamą žanrą ar šiaip screenas suvilioja. Ir gal tada skiriu tam anime kažkiek laiko. Jei labai sužavi, tai per vieną naktį peržiūriu
        Maybe on Earth, Maybe in the Future
        sigpic
        Kurokawa idėjinis lyderis
        Lėtai keičiu slaptažodžius

        Comment

        • Foxsym
          I Want To Believe

          • 2005 10 29
          • 100

          #5
          I savaite kelias serijas tik paziuriu. Atsirenku labai jau kruopsciai ka ziureti nes neturiu daug laisvo laiko. Bet manau reciau ziureti animus yra geriau. Kaip minejo Surreal taip daug skaniau. :rolleyes:
          Paskutinis pakeitimas nuo Foxsym; 2009-08-13, 01:21.

          ...............VISKAS KAS TURI PRADŽIĄ TURI IR PABAIGĄ............

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #6
            Daba tik gerai isiskaiciau i temos pavadinima... O kokios problemos seip? Uzmigdau vaika ir ziuriu. As jeigu ant kazko uzsikabliuoju tai kiti reikalai lieka uz borto. Priedu dar esu ziaurus namiseda.
            Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2007-07-04, 09:21.

            Comment

            • Krad
              It's time to spy


              • 2007 03 24
              • 585

              #7
              nežinau... niekada nežiūriu į tuos review, rekomendacijas ir išvis neįdomu man tai. Ką žiūrim... Tik naujus anime, kur kažkiek sudomina anidb paveiksliukas ar aprašymas. Niekam neskaudės jei pirmą epą pažiūrėsi ir paskui matysi kas per velnias ten anime bus ir ar verta jį žiūrėt. Kai laiko ir noro randu po darbų tai permetu kelis kokius epus, nes vistiek pc visą dieną veikia ir siunčia ką nors ;]
              Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

              Comment

              • Vienuolis
                Perverted Romanticist!?

                • 2007 05 01
                • 165

                #8
                Mano tėvai nuo kompo bando nukrapštyti kol kas neišeina . Man tai pasidarė hobis tai laiko gana daug skiriu bent kol atostogos. Bet kartais tikrai nervina kai turi laiko siuntiesi anime, o kai atsisiunti progos neištaikai nes šis malonumas daug laiko suryja. Aš pats visa laiką kompą keliais nematytais anime užkišęs, kad kai atsiras laiko galėčiau peržiūrėt ir dar svarbu turėt kelis trumpus anime, kad galvos nekvaršintu.
                >_< 500x130

                Comment

                • Eisas Kuperis
                  Simintis Sun


                  • 2006 01 25
                  • 355

                  #9
                  Vasara daugiau laiko sugaištu filmų ir anime paieškai tokių kurie man patiktu, nei pačiam žiurėjimui. Ir kitu metu panašiai. Pavadinimų begalės bet tokių kad pažiurėjus galima pasakyi ne tiek jau ir daug.
                  Taigi kartais dar padeda rinktis tarp to margumyno ir jų rušiavimas. Pagal žanra, pagal dar kanors ir t.t.

                  Comment

                  • Lax..
                    reLaxed




                    • 2005 12 24
                    • 516

                    #10
                    Galima žiūrėt kai valgai. Procesas trunka kaip tik pusę epo, o po to belieka užbaigti. Dar galima mėgint naktį - naktimis tikrai daug laiko O jei nori siųstis visus anime iš eilės, tai čia jau skonio ir turbūt smegenų trūkumas.

                    Comment

                    • Youka
                      bishoujo

                      • 2006 01 30
                      • 335

                      #11
                      As tai tarpais. Buna kad ziuriu koki seriala kiekviena pasitaikiusia proga (ref to LAX - dazniausiai valgymo metu), o kartais menesi nieko. Dabar laiko skiriu pries darba arba rytais, kai tingisi keltis.
                      Veliau buna sunku atrast laiko.

                      Comment

                      • Hellsing_lover
                        Purinsesu no Darukuneso




                        • 2007 02 15
                        • 1318

                        #12
                        Na man tai paprastai laiko dar atsiranda... Buna taip, kad paskiriu visą dieną vienam anime ir jį peržiūriu, o po to po kokios savaitės ar dar vėliau imi kitą žiūrėti, o jeigu nerandu nieko idomaus, tai ir nežiūriu, o dažniausiai kokią mangą skaitinėju ar po anime forumus landau ^^

                        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                        Comment

                        • Vienuolis
                          Perverted Romanticist!?

                          • 2007 05 01
                          • 165

                          #13
                          Vistiek reikia išbandyti kuo daugiau anime, kad rastum tau patinkančius ir galėtum su kitais pasidalinti savo nuomone ir žiniomis. O be to valgant nepatarčiau žiūrėti anime nes tada neišeina susikaupti ir greitai pamiršti ką matei
                          >_< 500x130

                          Comment

                          • shemica

                            #14
                            Autorius Yamato
                            Nereikia visko ziureti, cia yra kvailas nusitatymas, kad tuiru but mates ka mate visi cia sedintys As ziuriu tik tai ka noriu ir tik tai kas man patinka, neziuriu to ka visi cia ziureje ir aprase
                            Tai nieks ir nesakė, kad nori viską iš eilės vėpsot. Pvz., kai aš ateinu į forumo aprašymų skiltį, man irgi akys raibuliuoja nuo visokių pavadinimų, po to, kai paskaitau aprašymus - pusė jų atkrenta, kai paskaitau komentarus - kartais dar keli. O šiaip jei mane sudomino koks anime, tai parsisiunčiu aš iš anksto torrent failą ir laikau foldery 'torrentai', kol ateina eilė parsisiųst ir jį. Šiaip tam foldery dar gana daug nepanaudotų torrentu. Anime pasaulyje yra tiek daug, kad net ir žiūrint juos visą gyvenimą, spėsi pažiūrėt tik 10% viso to kas yra visame pasaulyje. Be to, kiekvienais metais išleidžia apie 100 naujų anime.
                            Taip kad gaunasi laabai daug anime kurie tau gali patikti, nori to ar nenori.

                            Comment

                            • Qone
                              Rimtas forumo narys

                              • 2006 08 28
                              • 156

                              #15
                              Per menesi koki viena 26 ar maziau epu anime paziuriu.. Jei labai uzkabina, tai ir per 1-2 dienas viska suziuret galiu(bet tokiu anime buvo rodos tik du). Siaip i aprasymus pasiziuriu, atsirenku, kas gali but man idomu, paziuriu pirma epa, jei nepatiko- is kart ismetu. O kartais buna, vidury serialo idomumas numirsta..

                              Comment

                              Working...