Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Petras
    Senjougahara Fascination
    • 2008 04 12
    • 38

    Rosario + Vampire, ypač antras sezonas. Anime visiškai "tuščias" ir be pantsu ten daugiau nieko nėra.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      Autorius biganimefan
      Iki pusės serijų anime buvo tikrai geras, bet kai jis pradėjo miegoti su beveik kiekviena mergina, aš pradėjau baisėtis, nes jau gavosi visai be ryšio.
      Per daug priminė realų gyvenimą, tiesa? Jo, turbūt tai kažką ir atstumti. O pirmos serijos banalus haremas. Kuom jos tokios geros man smegenys neišveža.....

      Comment

      • biganimefan
        Vienišė manijakė


        • 2008 03 20
        • 228

        Autorius Killerbee
        Per daug priminė realų gyvenimą, tiesa? Jo, turbūt tai kažką ir atstumti. O pirmos serijos banalus haremas. Kuom jos tokios geros man smegenys neišveža.....
        na, man tiesiog patiko viena mergina, ir viskas, todėl man buvo geras, bet kai pradėjo megztis nesąmonės, baigėsi mano domėjimąsis ja :|

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          Autorius biganimefan
          na, man tiesiog patiko viena mergina, ir viskas, todėl man buvo geras, bet kai pradėjo megztis nesąmonės, baigėsi mano domėjimąsis ja :|
          Vo, dabar viskas aišku. Daugiau pretenzijų neturiu.
          Autorius Petras
          Kas dėl School Days, tai man pasirodė kad ten eilinis school/harem tipo anime, kuris paprasčiausiai pasinaudojo tokia smurtine pabaiga kad įgautų daugiau populiarumo. Pretenzinga, bet manau paprasčiausias bandymas nustebinti žiūrovą netikėta pabaiga. Pats anime visiškai neįsimintinas ir niekuo neišsiskiria.
          Tai aišku, visų haremų berniukai yra kiaulės ir krušasi kas papuola po ranka.
          Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2008-12-09, 06:18.

          Comment

          • Petras
            Senjougahara Fascination
            • 2008 04 12
            • 38

            Kas dėl School Days, tai man pasirodė kad ten eilinis school/harem tipo anime, kuris paprasčiausiai pasinaudojo tokia smurtine pabaiga kad įgautų daugiau populiarumo. Pretenzinga, bet manau paprasčiausias bandymas nustebinti žiūrovą netikėta pabaiga. Pats anime visiškai neįsimintinas ir niekuo neišsiskiria.

            Comment

            • Hikari_
              Mental

              • 2008 02 27
              • 981

              Dabar jau zinau, koks man labiausiai nepatiko.Tai buvo Gantz. Nes ten tiesiog viskas sitaip ziauru, veikejai,ivykiai, net kaip jie masto. Ir dar pagrindinis veikejas iskrypelis. Nekenciu sio Anime

              Comment

              • Sloth
                [SrX]

                • 2007 09 14
                • 277

                Gantz vienas is geriausiu anime :P Tas ziaurumas yra viso anime ideja, todel prie jos kabintis nelabai ir galima.
                Dabar galvoju, koks anime labiausiai nepatiko, ir i galva teateina sailor moon, atsimenu dar budamas ~10metu nekenciau sio serialo, pastovei su pusesere musdavomes, nes jai jis baisiai patiko...

                Bet, kad anime butu nepatikes, kai jau zinojau, kas tai yra , tai dar nebuvo, nes visa laika renkuosi labai atsargiai ir pagal savo skoni.

                Comment

                • Jin
                  Crazy Weirdo

                  • 2009 02 06
                  • 242

                  Labiausiai patikes Lamune na tiesiog labai grazus Romance tik pabaiga galejo but ir geresne... o labiausiai nepatike Misaki Chronicles nezinau kazkaip nesiziurejo..
                  Paskutinis pakeitimas nuo Jin; 2009-02-16, 20:22.

                  Comment

                  • IbuDreamer
                    ラブラブアッタク o(>__<)o

                    • 2009 02 16
                    • 69

                    Gal siek tiek ne prie temos klausimas, o kaip bloga anime, hentai'jus cia galima komentuot? aisku neprishnekeciau kazko..perdaug

                    Comment

                    • Firo
                      Obvious troll is obvious

                      • 2008 06 24
                      • 313

                      Na, nematau užrašo tai draudžiančio, tiesiog pagrįsk - ta-da

                      Comment

                      • despair
                        bud sweat and beers...

                        • 2007 06 01
                        • 168

                        Naujausios Yu Gi Oh serijos total crap. Riding motorcycles while playing duel monsters=bullsh1t!

                        Comment

                        • IbuDreamer
                          ラブラブアッタク o(>__<)o

                          • 2009 02 16
                          • 69

                          Bondage Game - Shinsou no Reijoutachi - tai hentai po kurio as viskuo buwau pasislykstejus, buwau daug ko macius hentai'juose, bet sito buwo perdaug. Nerekomenduoju ziureti netik silpnu nervu, bet ir sweikos psichikos zmonems. Nemanau, kad daug kas noretu pamatyti kaip merginos yra verciamos valgyti š... - taip, tiesiogine to zodzio prasme , ir apskritai nukrypimu, kuriu nesu macius kituose hentajuose ir nesuvokia psichiskai sweikas protas...

                          Comment

                          • Firo
                            Obvious troll is obvious

                            • 2008 06 24
                            • 313

                            Hahaha, sowwy už OT, bet lol, čia tai užtaikei. Žinau aš jį, mačiau in AMV Hell (jo, tame fake >_>). Va ten tai hardcore thingy XD Niekuomet negalvojau, jog galima krūtis išnaudoti dar ir tokiais būdais. Girls exchanging body liquids and even more - naah, not my kind of Anime, lol.

                            *Chocolate rain~~...* XD

                            Comment

                            • as esu as
                              akivaizdžiai daužtas

                              • 2006 03 20
                              • 34

                              wolfs rain nu niekaip negaliu suprast kas ten gero. kazkokia gilia minti izvelgti galima ,bet animas visai nepatiko
                              I am I and you can do nothing about this

                              Comment

                              • Firo
                                Obvious troll is obvious

                                • 2008 06 24
                                • 313

                                O aš nesuprantu kas ten blogo. Paaiškink, lol.
                                ______________________
                                Pirmiausia, reikia išmokti rinktis. + kaikurios tavo priežąstys (bent man) skamba juokingai. Siužetas, manyčiau, pakankamai geras, unikalus (?) ir etc. bet žinoma neišvengta to "tempimo". Serijų perdaug? Kam tuomet iš vis ėmeisi? Na, žinoma čia kalba tas kuriam W'sR patiko ir kuriam ne, bet paprasčiausiai temoje yra "(Neargumentuoti pranešimai trinami)", tad manau vieną kitą dalyką dėl ko jis nepatiko reikėtų užsiminti... thnx 4 your time.
                                Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-02-17, 16:32. Priežastis: reply + typo ><

                                Comment

                                Working...