Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • araminas
    Lone wolf

    • 2008 06 16
    • 77

    Autorius dreamygirl
    tikrai yra geresniu anime, bet narutas negali nepatikti, tik trumpam nusibosti. narutas tuoj bus legendinis anime, zinomas placiai, kaip anksciau dbz
    Kodel negali nepatikti? Man asmeniskai Naruto anime nepatinka. Manga tai neploga. Ja kaip kasdienini laikrasti is pripratimo perskaitau. Ir netykiu, kad Naruto kada nors bus didesne legenda nei DBZ.
    My top 3 anime:

    1.One piece 2.Katekyo Hitman Reborn 3.D. Gray Man

    Comment

    • Valkyrie

      Autorius stella
      Tai bent pagrįstum, kodėl taip manai, o ne išvadintum visais įmanomais išmatų sinonimais.
      Todel kad tas anime nesamone krc ta pati per tapi vis rodo xD

      Comment

      • AhouKarasu
        Ikimasho~
        • 2008 10 30
        • 62

        desert punk ar kaip ten ir super gals nelabai... Ir dar one piece... Cystai, kazkoks sh ten
        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-01, 22:11.
        Shiawase da...

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          Autorius AhouKarasu
          desert punk ar kaip ten ir super gals nelabai...
          Ir dar one piece... Cystai, kazkoks sh ten
          Pagal atavarą spėju esi shoujo fanė. Kaži dar kas yra blogiau....

          P.s. gal nevertėjo dėl vieno sakinio naujo posto kurt. Jei bus dėl ko pastebėsim ir taip.

          Comment

          • Izzo
            one vs all, DIE AZ!



            • 2007 02 25
            • 1530

            Autorius AhouKarasu
            Ir dar one piece... Cystai, kazkoks sh ten
            Ar tu jį bent matei? O gal užteko screenshoto?
            SCREW YOU, PEOPLE!

            Comment

            • slicKrox
              Catching some Zzzzs...




              • 2012 08 01
              • 2161

              Autorius BeKaifoNeraLaifo
              ir ko tu uzpuolei, visi turi skertinga skoni... Gal jai paprasciausiai nepatiko ir taskas. Pvz., man patinka 1 anime, o tau jis nepatinka, bet neklatinsiu taves, kad nematei ar pns..
              Žinai, užtektų kartais vien to, kad žmogus nors trumpai paargumentuotu ar pakomentuotu savo verdiktą, nes kai rašo taip, tai tikrai susidaro neigiamas įvaizdis, kad stumia ant to ko visiškai nesuprata arba nenori suprasti. Šioje sitacijoje visiškai palaikau Izzo, o ne tuščius AhouKarasu žodžius / paistalus.

              Šiek tiek pakoregavau temą - Blogiausias matytas anime ir kodėl?. Net nžnau kaip čia ji anksčiau nebuvo taip pataisyta. Daba tokio tipo kvailus ar neorgumentuotus ir visiems pabodusius pranešimus galima bus trint lauk. O ir beprasmių barnių bus išvengta. Nes kai kurie pasiruošia vienas kitam akys išbadyt, kai išgirsta trumpus ir tuščius varymus ant vieno ar kito mėgiamo anime. Ryt čia galima bus padaryt profilaktiką
              Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-01, 22:24.

              Comment

              • Miyata
                Find your own sins, kid.



                • 2008 01 09
                • 452

                na nepatinka gal jam/jai toks zanras, ar pagrindinis veikejas, arba piesimas, kiekvienam savo, pvz man patinka ecchi, as neisiu i soc. grupe anti-ecchi, ir nereksiu: Ka, neziurejot ecchi? taigi cia sedevras, kaip jus taip galite galvoti apie ecchi. Taigi kaip sakiau, kiekvienam savo.

                O kad i tema butu, tai daug kur jau minejau, kruopsciai atrenku anime ziurejimui, o seip 1 anime per tv dar kai rode saylor moon maciau, toks sudas, nepatinka ir viskas, nepamenu kuom, bet pamenu kad net vemti vercia tas anime... Ai dar nepatinka gravitation - as vyriskos lities " padaras " ir neziuresiu kaip galas su galu susiduria. Thats all, I think.

                Comment

                • slicKrox
                  Catching some Zzzzs...




                  • 2012 08 01
                  • 2161

                  Mdaa... ko čia tik neprisiskaičiau bevalydamas šią temą. O kai kas sugeba drąsiai vadinti blogiausiu matytu anime tą, kurio yra matęs / -čiusi tik puse serijos... vos nuo kėdės nenuvirtau. Taip pat buvo trinami pranešimai su visiškai neargumentuotom nuomonėm. Geras tam pavyzdįs yra dar šiame puslapyje, kuris nėra ištrintas. Jei kas nors turit kokių nors pretenzijų, rašykit.

                  Jei labai sunku suprast ko aš noriu pasiekt, galit paskaityt gan tikslų pranešimą nuo DStalker:
                  http://www.animezona.net/forum/showt...t=1091&page=11

                  Comment

                  • Katsu
                    Hajimemashite



                    • 2007 01 18
                    • 192

                    Argumentuotai ar neargumentuotai parašysi apie kokį anime, vistiek sukelsi "atsimušinėjimų" bangą iš tų pusės, kuriems tas anime patiko. Tad gal išvis trinti temą, kaip nepasiteisinusią? Nes dabar jau nustatinėjamos taisyklės kaip turi būti rašoma. Esmė tame, kad kiekvieno kūrinio interpretacija VISADA bus skirtinga, kas ir lemia pasisakymo turinį. Galiausiai prasideda tai, kas tiesiog užprogramuota tokiose diskusijose - nebe anime gerųjų ar blogųjų pusių nagrinėjimas, o visa tai parašiusiojo anime žiūrėjimo patirtis, supratimo lygis ar tiesiog intelektas. Turbūt geriausia tema yra ta, kurioje kalbama tik apie gerus dalykus, ten bent jau neigiamų emocijų mažiau, imho.

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      Nematau problemos dėl šitos temos. Kas čia blogo jei žmonės truputi pafludins? Fludas bent jau apie anime bus. Reikia tik prižiūrėt, kad nenukryptų į asmeniškumus ir barnius. Tada gal ir aprašymai švaresni bus jei žmonės čia išsilies.

                      Comment

                      • Izzo
                        one vs all, DIE AZ!



                        • 2007 02 25
                        • 1530

                        Autorius Katsu
                        Argumentuotai ar neargumentuotai parašysi apie kokį anime, vistiek sukelsi "atsimušinėjimų" bangą iš tų pusės, kuriems tas anime patiko. Tad gal išvis trinti temą, kaip nepasiteisinusią? Nes dabar jau nustatinėjamos taisyklės kaip turi būti rašoma. Esmė tame, kad kiekvieno kūrinio interpretacija VISADA bus skirtinga, kas ir lemia pasisakymo turinį. Galiausiai prasideda tai, kas tiesiog užprogramuota tokiose diskusijose - nebe anime gerųjų ar blogųjų pusių nagrinėjimas, o visa tai parašiusiojo anime žiūrėjimo patirtis, supratimo lygis ar tiesiog intelektas. Turbūt geriausia tema yra ta, kurioje kalbama tik apie gerus dalykus, ten bent jau neigiamų emocijų mažiau, imho.
                        Jei kas nors ARGUMENTUOTAI išdergs mano mylimiausią anime tikrai nekibsiu jam į atlapus, ir gerbsiu jo nuomonę.
                        SCREW YOU, PEOPLE!

                        Comment

                        • Katsu
                          Hajimemashite



                          • 2007 01 18
                          • 192

                          Autorius Izzo
                          Jei kas nors ARGUMENTUOTAI išdergs mano mylimiausią anime tikrai nekibsiu jam į atlapus, ir gerbsiu jo nuomonę.
                          Iš esmės, argumentai kokio pobūdžio bus? Vien tik iš subjektyviosios pusės. O tai jau sunkiai bepavadintume argumentais, kai nuomonė grindžiama emocijomis, o ne kažkokiais faktais.
                          Jep, galima pritarti tau, Killerbee Kaip jau pažiūrėsi, iš kito kampo ir geroji pusė yra

                          Comment

                          • slicKrox
                            Catching some Zzzzs...




                            • 2012 08 01
                            • 2161

                            Autorius Katsu
                            Iš esmės, argumentai kokio pobūdžio bus? Vien tik iš subjektyviosios pusės. O tai jau sunkiai bepavadintume argumentais, kai nuomonė grindžiama emocijomis, o ne kažkokiais faktais.
                            Jep, galima pritarti tau, Killerbee Kaip jau pažiūrėsi, iš kito kampo ir geroji pusė yra
                            Na Izzo kaip ir viską pasakė, nors aišku visiškas šios temos ištrynimas taip pat nebloga idėja, bet daba jau šiek tiek per vėlu. O kaip bus grindžiamos šios nuomonės, tai priklausys tik nuo mūsų.

                            Comment

                            • Izzo
                              one vs all, DIE AZ!



                              • 2007 02 25
                              • 1530

                              Argumentai?

                              1. Siužetas
                              2. Idėjos išpildymas ir pateikimas
                              3. Piešimas
                              3. Visa kita
                              SCREW YOU, PEOPLE!

                              Comment

                              • biganimefan
                                Vienišė manijakė


                                • 2008 03 20
                                • 228

                                Hm.. Esu mačiusi ne vieną anime, kai kurie patiko, kai kurie nelabai, bet du anime man iki šiol stovi galvoje, kaip patys baisiausi dalykai, kokius iš viso esu kada mačiusi : School days ir Ultimate Girls.

                                Daug žmonių man sako, kad esu nuprotėjusi, kad man nepatiko School Days. Na, visų pirma, man atrodė, kad visai neblogas anime bus. Pirmosios serijos intrigavo, užsimezgė visai neįprasta istorija, bet kai tik istorija įpusėjo, man susidarė toks įspūdis, kad jime pritrūko minčių ir pradėjo dėti viską, kas šovė į galvą be jokio ryšio. Iki pusės serijų anime buvo tikrai geras, bet kai jis pradėjo miegoti su beveik kiekviena mergina, aš pradėjau baisėtis, nes jau gavosi visai be ryšio. Tarsi būtų prašokusi istorijos dalis. Maniau, kad kažką praleidau, bet poto paaiškėjo, kad ne. Idėja buvo gera, bet gaila, kad nesugebėjo jos pratęsti iki galo. Man galas atrodė visai atitrūkęs nou pradinės istorijos, ir visiškai neišpildė mano lūkesčių. Piešimas buvo gražus, veikėjai įdomūs, bet siužetui duodu dvejetą, ir todėl jis man tampa pačiu prasčiausiu anime, nes man svarbus yra siužetas ir jo rutuliojimas.

                                Ultimate Girls pati idėja visai nebloga, bet.... Man tie dideli žaislai ir pasivertimas superdidvyre padarius tai, kad man rodos...ehem... tikrai nėra gerai. Mane tai tiesiog prajuokino, kiekvienoje serijoje juokiausi ne dėl to, kad ten kažkas juokingo, o raičiausi iš juoko, nes nebuvo istorijos, nebuvo idėjos, o buvo bandoma suvilioti žmones žiūrėti tai vien taip, kad ten kažkas nepadoraus ir merginos drabužiai pradėda nykti tik jai pasivertus didvyre. Man atrodė , kad tai truputį nesąmonė. Kažkoks skraidantis ateivis, ir trys durnelės merginos. Na, na, to tikrai nesitikėjau.

                                Comment

                                Working...