Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Jusuchina
    Potential Psycho
    • 2008 07 31
    • 13

    Autorius slicKrox
    Hehe... apie tokius / -ias kaip Jusuchina yra gerai parašęs Dstalker: http://www.animezona.net/forum/showp...&postcount=430

    Jusuchina, jei viskas taip neaišku ir kvaila, patariu nepraleisti -> Teletabių laidos, ten tą patį po tris kartus kartoja.
    Tsukihime man nepatiko, tai buvo vienas blogiausių mano iki galo peržiūrėtų anime. Mano manymu, daug kas jame liko neišvystyta ir neišnaudotas potencialas.
    Jei nemoki gerbti nuomonės, neatitinkančios tavosios, pačiam derėtų pasižiūrėti vaikų laidas, ten vaikus tolerancijos moko.
    1.Last Exile
    2.Kimi Ga Nozomu Eien
    3.RahXephon
    4.Kino No Tabi
    5.His And Her Circumstances

    Comment

    • Jusuchina
      Potential Psycho
      • 2008 07 31
      • 13

      Autorius Lax..
      Ne. Nu taip užstūmė. Ne esmė, kad Tsukihimė turi neveiko dydžio fandomą Japonijoje ir yra apskritai vertinama frančizė labai gerai. Na bet ką tu išaiškinsi žmogui, kuris nepagavo VHD kablio?
      Patylėsiu Ką tu išaiškinsi žmogui, kuris nesupranta, jog nuomonių visokių gali būti.
      1.Last Exile
      2.Kimi Ga Nozomu Eien
      3.RahXephon
      4.Kino No Tabi
      5.His And Her Circumstances

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        Autorius Jusuchina
        Tsukihime man nepatiko, tai buvo vienas blogiausių mano iki galo peržiūrėtų anime. Mano manymu, daug kas jame liko neišvystyta ir neišnaudotas potencialas.
        Jei nemoki gerbti nuomonės, neatitinkančios tavosios, pačiam derėtų pasižiūrėti vaikų laidas, ten vaikus tolerancijos moko.
        Yra daug anime, kurie ir per 52 ep nesugeba tiek išvystyti tiek kiek sugebėjo tsukihime per varganus 12.

        Tolerancija ir politkorektiškumas užkniso juodai!

        Comment

        • Jusuchina
          Potential Psycho
          • 2008 07 31
          • 13

          Autorius Killerbee
          Yra daug anime, kurie ir per 52 ep nesugeba tiek išvystyti tiek kiek sugebėjo tsukihime per varganus 12.

          Tolerancija ir politkorektiškumas užkniso juodai!
          O yra tokių, kurie per 12 sugeba išvystyti daugiau, nei tas tavo Tsukihime. Aš nežiūriu visų animų iš eilės, kruopščiai visus atsirenku, ir tų atrinktų šitas visiškai to nepateisino. MAN nepateisino.
          Viskas aišku?
          Prieš kuriant temą, reikėjo padaryti sąrašą tų anime, kuriuos dalyviams draudžiama minėti kaip blogus. Va tada gal nereikėtų nei su tolerancija nei su politkorektiškumu knistis.
          1.Last Exile
          2.Kimi Ga Nozomu Eien
          3.RahXephon
          4.Kino No Tabi
          5.His And Her Circumstances

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            Autorius Jusuchina
            O yra tokių, kurie per 12 sugeba išvystyti daugiau, nei tas tavo Tsukihime.
            Na jis šeip tai ne mano. Gal gali duoti pvz? Tiesiog įdomu.

            Comment

            • Jusuchina
              Potential Psycho
              • 2008 07 31
              • 13

              Autorius Killerbee
              Na jis šeip tai ne mano. Gal gali duoti pvz? Tiesiog įdomu.
              Oi, nemažai anime yra, kuriems užteko tokio kiekio serijų, kad nieko netrūktų, pvz KGNE, Saikano, Earth Girl Arjuna, Kino No Tabi etc. Tu man geriau pasakyk, kas Tsukihime yra gero be OP, niūrios atmosferos (maždaug pirmus penkis šešis epus dar buvau į ją įsijautus) ir poros personažų. Kokia pagrindinė mintis? Kame ST filosofija? Mane asmeniškai paperka įspūdis ir emocijos, liekančios po peržiūrėjimo. Po šito liko tik "Ir viskas?" . Labai daug tikėjausi iš ST, aprašymas atrodė tobulas, bet...šnipštas, ir tiek. Neatleidžiu tiems anime, kurie nepateisina mano vilčių.
              1.Last Exile
              2.Kimi Ga Nozomu Eien
              3.RahXephon
              4.Kino No Tabi
              5.His And Her Circumstances

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                Autorius Jusuchina
                Oi, nemažai anime yra, kuriems užteko tokio kiekio serijų, kad nieko netrūktų, pvz KGNE, Saikano, Earth Girl Arjuna, Kino No Tabi etc.
                KGNE taip, užskaitom nors ep ten ir truputi daugiau. Nors tai ir banali muilo opera, bet tikrai kokybiška. Saikano ir Arjuna šlamštas. Kino No Tabi dar nematęs tai nekomentuosiu.
                Tu man geriau pasakyk, kas Tsukihime yra gero be OP, niūrios atmosferos (maždaug pirmus penkis šešis epus dar buvau į ją įsijautus) ir poros personažų. Kokia pagrindinė mintis? Kame ST filosofija?
                Ach tu taip... Ok, ką turi KGNE be trieju personažų, ligoninės ir muilo? Dėl minties ir filosofijos manęs neklausk. Kas ieško tas randa.
                Mane asmeniškai paperka įspūdis ir emocijos, liekančios po peržiūrėjimo. Po šito liko tik "Ir viskas?" .
                O ko tau dar reikėjo? ST pabaiga logiška ir aiški. Daug anime tuo pasigirti negali. Po jos man liko šiltas liūdesys.
                Labai daug tikėjausi iš ST, aprašymas atrodė tobulas, bet...šnipštas, ir tiek. Neatleidžiu tiems anime, kurie nepateisina mano vilčių.
                Man rodos anime dėl to mažiausiai kaltas.

                Comment

                • Renata
                  Meanie


                  • 2008 05 25
                  • 715

                  as visada maniau , kad as neturesiu blogiausio animo , bet , deja... tai Kai Doh Maru as 3 savaites laukiau kol atsisius, bet ji pamacius nusivyliau.Nera nei pradzios nei pabaigos ...tos varganos 46 minutes praejo kaip 2h... nupiesta gal ir nieko , bet spalvinimas tragiskas...Seip istorija gan idomi, taciau sio filmo kurejams reikia subines atspardyti ir liepti viska perpiesti ir normalei atskleisti siuzeta !!!
                  AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                  Comment

                  • DStalker
                    Kuroi kenshi


                    • 2007 04 16
                    • 190

                    Chachacha, fanų karai dėl Tsukihime prasidėjo, go, go visi kas už ST na bet kadangi buvau gerai išsiliejęs jau anksčiau, tai tuo ir baigsiu pasisakymą
                    P.S. O tą mano ankstesnį "rašinį" reiktų gal į kokią chrestomatiją skirtą anime vertinimui įdėti (nors principai tinka ne tik anime) Muahaha

                    Comment

                    • noone.ninja
                      •٠ZetsubouSensei٠•

                      • 2008 06 21
                      • 34

                      Desert punk man lb nuobodus, pradejau ir nemenau kad pabaigsiu..na bet sakoma del skonio nesigincijama

                      Comment

                      • despair
                        bud sweat and beers...

                        • 2007 06 01
                        • 168

                        Persona trinity soul. Tikras slamstas palyginus su zaidimu. Perziurejas 5 serija neradau nieko uzkabinancio.

                        Comment

                        • kypshius
                          Rašytojas



                          • 2007 04 17
                          • 254

                          Autorius noone.ninja
                          Desert punk man lb nuobodus, pradejau ir nemenau kad pabaigsiu..na bet sakoma del skonio nesigincijama
                          patikėk galas toks kietas ir rimtas, kad eina bezdėt. tikrai nesitikėjau kad taip baigsis rimtai

                          Užkalė visus langus ir augina pingviną.

                          Comment

                          • angellus
                            tinginys

                            • 2007 01 17
                            • 228

                            Autorius dreamygirl
                            tikrai yra geresniu anime, bet narutas negali nepatikti, tik trumpam nusibosti. narutas tuoj bus legendinis anime, zinomas placiai, kaip anksciau dbz
                            nu aš galėčiau pasiginčyti dėl to, kad jis negali nepatikti ar nusibosti trumpam. netyčia, kai snūduriuoju prie tv, kas būna labai retai, tai tenka žiūrėti kokias 5min man šį anime, man jis nei legendiniu, nei kažkuo traukiančiu atrodo. man jis nusibosta, gal tiksliau net neužkabina nėėė trupučio, jau geriau žiūrėčiau 10 serijų iš eilės DBZ nei vieną seriją naruto.

                            nu, dabar visi Naruto fanai-pulkit mane.
                            Paskutinis pakeitimas nuo angellus; 2008-11-10, 20:16.

                            Comment

                            • SataNa
                              Mind Zone



                              • 2008 02 15
                              • 600

                              iš tiesų tokio crap'o kaip naruto nerasi. Čia net ginčytis nereikia. Jei, kai rodė dbz nieks nestumė ant jo, kad čia kažkox komercinis šlamštas ir iki šiol tą anime vertina kaip vieną geriausių iš klasikinių anime, tai žinot. O vat Naruto rodo ir visi stumia, kai ji rodo dabar Nemanau, kad veliau keisis žmonių požiūris į Naruto. Tegul šlamštas telieka šlamštu ir viskas. Jei su DBZ dar bandysit tą šlamštą bent kartą lygint, tai jus patys busit šlamštas(narutardai)
                              Kartoškė

                              Comment

                              • GranRey
                                Kažką pamiršęs.

                                • 2008 11 01
                                • 91

                                Nabari No Ou. Nesakau, kad visiškas š..., tiesiog iš mano matytų paliko mažiausią įspūdį.

                                Comment

                                Working...