Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Autorius mindzze
    Cia tipo tas naujas serialas alergija monstrams(Monster Allergy)? niekaip paziureti negaliu , man blogu laiku eina,beto tai JAV kurinis, na bent taip rašo tv3 programoi, bet per youtube op dainuoja prancuziskai. YouTube niekada nemeluoja
    Nebutinai tas (nors as to Monster Allergy dar nei vienos serijos nemaciau ir nezadu ziuret), dabar ziuriu vel JAV multikus kist pradeja neseniai buvo beveik vien Prancuzu.
    Jo YouTube tikrai nemeluoja, dar manes apgavus nebuvo.

    Na o kad nebutu neitema tai kokero prasciausi man buvo kiek atsimenu tai Sailor Moon ir dar tie kiti vaikiski kuriuos TV3 rode

    Comment

    • Dioma
      The angry one
      • 2007 06 27
      • 10

      Autorius Killerbee
      O kas blogai su Bastard!? Gal nepagavai kampo kad ten parodija?
      Kad parodija tai supratau, bet žavesio man tai nepridėjo xD

      Comment

      • SataNa
        Mind Zone



        • 2008 02 15
        • 600

        Dragon Ball GT - Nu gerai sukurete Dragon Ball pirmas dalys ir DBZ. o DB-GT tai jau kapec kox nusivilimas kurejais. Vistiek man visada labiau patiko tik Dragon ball pirmos serijos kai dar songokas buwo mazhiukas ir ish tiesu dragon ball pirmos serijos buwo *jėgoviausios* , nes ten grynai yra tox adventure animoshke ir niekad neuzhknysa. DBZ jau po bishki pradejo i lankas slinkti - pridare visokiu nesamoningai beprashmiku kovu ir net budamas 10ties metu jau pastebedavau kad ten kai kuriuos vietos yra nelogishkos, bet vistiek dar visai buwo *smagu* pazhiureti viena kita serija del tu mahankiu Iki shiol mano megstamiausias blogiukas Cell'as o dragon ball GT, tai jau apgailetinai atrodo . Pamate kad Dragon Ball pirmasis sezonas su mielku songoku jiems dave daugiausiai pelno, tai jau shiuose serijose bande atkurti tai ir dar sumixavo kartu su DBZ... Ne nu gedu geda taip sugadinti dragon ball. Ir dar atsiminkit DBZ - kiek jie laiko rodydavo serijas kaip jie masto Gal kokios 3 serijos kaip Cellas su songoku planuoja vienas kita pulti mintyse TOx laiko tempimas buwo kad tiesiog nusishauk Dar vienas leviausiu anime buwo, tai dar SAILOR MOON - vienintelis geras dalykas toj animoshkej kad mergos aprenktos kaip shliundros, tai vis gali padaboti kur :rolleyes: Naruto - jei toliau kurs tiek daug seriju tai sugadins animoshke kaip sugadino Dragon Balla. Digimon - gerai pirmas sezonas buwo *fainas*. Visi kiti sezonai sux. Pokemon - irgi tik pirmas sezonas pakenchiamas ir buwo uzhejusi del to sezono pokemonu kortu rinkimo manija Na kaip daugiau lygtais nebeturiu papeikti animoshkiu
        Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-02-17, 22:53.
        Kartoškė

        Comment

        • SataNa
          Mind Zone



          • 2008 02 15
          • 600

          Bastard!, Haruhi Suzumiya labai jau tokie lievi? Kas ten per anime ish viso? Aj jo dar Yu-gi-oh yra bepointis anime Atrodytu kad jie ten ish gyvibiu duelintu su tomis kortomis Duel Masters - kazhkokia kortu parodija, bet irgi sux. Atsiminiau Beybleidus! Bet ju kritikuoti negaliu :| Labai jau patiko svolachius Girdejot toki anime (Prince of tennis)? Krc galit net nebandyti jo zhiureti Jei dar atsiminsiu tokiu panashiu anime tai parashysiu
          Kartoškė

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            Autorius Dioma
            Kad parodija tai supratau, bet žavesio man tai nepridėjo xD
            Na tai kokios problemos? Pieshimas norma. Pagrindinis personazas tikras bastardas. Ne daznai tokiu pasitaiko. Jei fantasy zanras ne svetimas visai juokinga. Kawaina mergiote yra. Pakankamai trumpas. Ko daugiau reikia?

            Comment

            • Huy-san
              657

              • 2008 01 31
              • 160

              Prince of tennis you've gotta be kidding me. pirma vieta kvailiausiu pavadinimu tope

              Comment

              • Lax..
                reLaxed




                • 2005 12 24
                • 516

                Prince of tennis man skamba lygiai taip pat kaip ir death note....irgi į topą.

                Comment

                • SataNa
                  Mind Zone



                  • 2008 02 15
                  • 600

                  Kuo tau Death Note nepatinka? NU jis rimtai neturi buti blogas. Visi sport anime yra visishkas sh... O death note yra visai kitas anime. Kokiam anime pamatysi kaip su sasiuvinio pagalba chiuvelis bando sutvarkyti pasauli ir dar + su steveno hawkingo intelektais tirinetojai bando ishtirti tas visas nuzhudimo bilas.
                  Kartoškė

                  Comment

                  • Huy-san
                    657

                    • 2008 01 31
                    • 160

                    Visi sport anime yra visishkas sh...
                    perlenkei lazda. Suzuka buvo geras, kiek girdejau overdive'as irgi zeba.

                    Comment

                    • FainaruFantaji
                      Cyber Snake

                      • 2007 04 28
                      • 579

                      Ikkitousen.... Nera jis toks blogas kaip anime, bet perdaug ne mano stiliaus.
                      Nors ir nenoriai, bet suziurejau lengvai.



                      Working underground.

                      Comment

                      • mindzze
                        Forumo vilkas

                        • 2007 05 18
                        • 375

                        Autorius Audria
                        Aaaaam ash to 2006neziurejau, todel negaliu nieko sakyt blogo apie anima, kurio nemaciau.
                        Todel ir pabreziau, kad tas senesnis man nepatiko, ka ash zn, gal tas kitas normalesnis yra
                        Aš nelabai isivaiduoju ka tu suprati žodi "normalesnis" bet Kanon 2006,Air,Clannad ir School days yra mano mėgstamiausio žanro anime. Gal tesiog tau butent tokio žanro anime nepatinka.Bet aš esu aš ir visalaika užsistoju už anime ,už savo nuomone.
                        Paskutinis pakeitimas nuo mindzze; 2008-02-19, 17:12.

                        Comment

                        • Beware
                          Naujokas
                          • 2008 02 02
                          • 22

                          Da Capo... Galutinai uzkniso... Net negaliu patiketi kad sugebejau perziureti iki 20-to epo >.<

                          Comment

                          • Hikari_
                            Mental

                            • 2008 02 27
                            • 981

                            Citata:Nu vadintusi kaip nors y tema(cia ne tik apie anime pavadinima,bet ir apie pacios jureives savoka)pvz.:menulio kovotoja,tai butu kazkaip normalu,nu o cia jureive net neasocijuojasi su kovom,greciau su kokia zuvininkyste.Ir kaip visa ta astronomija siejasi su jureives savoka ?Nu ju apranga gal kazkiek ir panasi y jureiviu

                            Nereikia nieko smerkt! buvo dar ir blogiau kad vadintusi cia dar palyginus gerai. ir is vis sailor moon yra filmas labiau mergom ne bernam gal del to ir newisi ji supranta ir tas filmas ne waikam o plaugliam (ir beje sis anmime labiau ne apie kova o apie meile nors yra daugiau kovos nes:

                            gal kokios leles bratz, paseles texo averio pasaulis geniuko vudzio sou XD
                            Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2008-02-27, 18:28.

                            Comment

                            • mindzze
                              Forumo vilkas

                              • 2007 05 18
                              • 375

                              Autorius senshi-seeramuun
                              Nereikia nieko smerkt! buvo dar ir blogiau kad vadintusi cia dar palyginus gerai. ir is vis sailor moon yra filmas labiau mergom ne bernam gal del to ir newisi ji supranta ir tas filmas ne waikam o plaugliam (ir beje sis anmime labiau ne apie kova o apie meile nors yra daugiau kovos nes:
                              Oi mergyt kaip tu klysti.Pvz. aš budamas vaikas beniukas puikiai supratau ta filmuka.Sailor moon aš žiurėjau gal budamas 8-9 metu .Tu neskirstik vaiku ir paugliu , nes anime buvo išties vaikiškas, tesiog anksčiau taip tau atrodė , bet dabar viskas kitaip .
                              Pasiduok arba busi nubaustas mėnuliu vardu.

                              Comment

                              • Hellsing_lover
                                Purinsesu no Darukuneso




                                • 2007 02 15
                                • 1318

                                Autorius Hugue De Watteau
                                sailor moon vaikams blyn, kiek cia ta paty anime vartysit?
                                Tai, kad nelabai ir beliko ant ko daugiau varyt, kaip tik ant visokių daugiaserijinių anime

                                Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                                Comment

                                Working...