Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • dementia

    Viskas yra grynai skonio reikalas, jei serijos kažkam nepatinka, tai dar nereiškia, jog jos yra blogos.
    Aš nemėgstu daugumos tų anime, kur visą siužetą sudaro kokio nors žaidimo propaganda. (Vaje. Negi išaugau.xD) Na ir kartais mane tiesiog atstumia piešimo stilius. Nė neketinu kada nors žiūrėt One Piece ar Dragon Ball, nors gal ten ir įdomu, - nes man tai būtų vargas. Pakankamai save kankint ir realiam gyvenime reikia..
    O kas kam geriausiai tinka ir patinka, tas tą ir žiūri/skaito.
    Peace

    Comment

    • Sajuke
      Bleach'tastic
      • 2007 05 27
      • 11

      Ant nei vieno anime negaliu pykt . Taciau nekenciu neatsakingai dubintu anime . Neatsakingi dubai padaro anime verte labai menka . Nesmerkit manes uz mano nuomone . Aciu.

      Comment

      • Youka
        bishoujo

        • 2006 01 30
        • 335

        Manau, kad leisiu sau irasyti i si sarasa ir Jogoku Shoujo. Tenesupyksta visi fanai.
        Developmentas toks nulinis, kad jei ir veliau kazkas atsitiko, as jau to nebemaciau, nes pirmoji serialo dalis mane giliai uzmigde.

        Comment

        • one-off_fan
          Anime Otaku

          • 2006 06 07
          • 51

          Labiausiai nuvyle Revolutionary Girl Utena, vos :sick:
          sigpic
          Celebrate for ANIME

          Comment

          • FreaK`aZ
            Rimtas architektorius




            • 2005 02 22
            • 532

            Autorius Youka
            Manau, kad leisiu sau irasyti i si sarasa ir Jogoku Shoujo. Tenesupyksta visi fanai.
            Developmentas toks nulinis, kad jei ir veliau kazkas atsitiko, as jau to nebemaciau, nes pirmoji serialo dalis mane giliai uzmigde.
            num ti per anksti uzmigai, bo paskutiniuose epuose imo ten viskas gana idomiai ishsidevelopino ^^
            "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
            with a sick idea of world domination"

            Comment

            • Youka
              bishoujo

              • 2006 01 30
              • 335

              Baisiai nusivyliau Azumanga Daioh. Man jis pasirode labai vaikiskas (kaip koks Bottle Fairy) ir charai kokie buvo pirmoj serijoj, tokie ir liko 12. Nuo cia, ko gero, ir droppinu.

              Comment

              • Linxmas
                Anime Watcher
                • 2006 07 08
                • 13

                [QUOTE=Sable;23658]Buvo jau toks thread'as. [u]

                Mano Blogas

                Comment

                • Lax..
                  reLaxed




                  • 2005 12 24
                  • 516

                  Hm. Geriau pažvelgus į temą ji man pasirodė įdomesnė, nei eiliniai pavarymai ant naruto, sailor moono and so on.
                  Paskutinis nusivylimas buvo xxxholic. Realiai pažiūrėjau tik pusę serijos, bet to užteko, kad daugiau nežiūrėčiau. Esmė - piešimas neužkabino, net ganėtinai prastas, apie siužetą nelabai galiu spręst, bet tai ką man bandė papasakot visą tą pusę serijos - nieko nesupratau. Gal tikėjausi kažko rimtesnio ir todėl neatitiko kirvis koto. Na gali pasirodyti ganėtinai asmeniška, bet yra kaip yra.

                  Comment

                  • Vienuolis
                    Perverted Romanticist!?

                    • 2007 05 01
                    • 165

                    Autorius LAX...
                    Hm. Geriau pažvelgus į temą ji man pasirodė įdomesnė, nei eiliniai pavarymai ant naruto, sailor moono and so on.
                    Paskutinis nusivylimas buvo xxxholic. Realiai pažiūrėjau tik pusę serijos, bet to užteko, kad daugiau nežiūrėčiau. Esmė - piešimas neužkabino, net ganėtinai prastas, apie siužetą nelabai galiu spręst, bet tai ką man bandė papasakot visą tą pusę serijos - nieko nesupratau. Gal tikėjausi kažko rimtesnio ir todėl neatitiko kirvis koto. Na gali pasirodyti ganėtinai asmeniška, bet yra kaip yra.
                    Nu va reikėjo peržiūrėt bent dvi serijas ir būtu užkabine nes pirma serija ten viska supažindina, o antroje pradedi po truputi suprasti apie žmogų jo prigimtį ir taip giliniesi iki anime pabaigos

                    Autorius Killerbee
                    Cia tipo pvz gero anime?
                    O čia turėjau omenyje kad pagaliau pradeda lietuviški kanalai pirkti normalu anime
                    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-11-03, 22:57.
                    >_< 500x130

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      Autorius LAX...
                      Paskutinis nusivylimas buvo xxxholic. Realiai pažiūrėjau tik pusę serijos, bet to užteko, kad daugiau nežiūrėčiau. Esmė - piešimas neužkabino, net ganėtinai prastas, apie siužetą nelabai galiu spręst, bet tai ką man bandė papasakot visą tą pusę serijos - nieko nesupratau. Gal tikėjausi kažko rimtesnio ir todėl neatitiko kirvis koto. Na gali pasirodyti ganėtinai asmeniška, bet yra kaip yra.
                      Labai nesuklydai. Nei rimtumo nei siuzeto nei kazkokios minties ten nera. Nu yra moterishke su dideliais papais ir kawainas padarelis.

                      Comment

                      • radament666
                        "Umi no Suna" Dark

                        • 2007 02 18
                        • 154

                        Autorius Ozis
                        Antrinu elfen liedui, nesuprantu kas jame gali patikti (prisipazinsiu ilgai neistveriau ir neziurejau)
                        Ir pridesiu dar Bleach ("OMG!!! My soul slayer is so BIG!!!").

                        ("OMG!!! My soul slayer is so BIG!!!") Negalejau nustot zvengti. Bet siaip manyciau blogo anime nera, tiesiog kaikuriem mes per daug suauge, perdaug mazi, arba permazi arba per didelis perwai
                        Priklauso Klaipėdos Japonų Animacijos Klubui

                        Comment

                        • ramzas
                          Rimtas forumo narys
                          • 2007 06 10
                          • 114

                          jo as dabar ir pamasciau kad is tirko Wicked City vienas is tu prastesniu kuriuos teko matyti. istorija tikrai idomi bet tas pieismas tikrai perdaug oldskulinis nors ir 87metu. tu paciu metu yra Neo Tokyo o AKIRA metais velesne ir kokybes atzvilgiu jie penkiom galvom lenkia WC. am skaiciau as ir nesuprantu kaip jus galit pokemonus vadint blogiausiu animu, jis juk skirtas vaikam jomajo. piau piau pikaciu bum :]] o vat sailor moon blemba ciuju cia apie ta paty sneka kury maciau kadaise dar budamas mazas per kabalenine. ten pabaigoje ismire beveik visos tos herojes ir tikrai nieko ten lievo isskyrus piesima :]
                          sigpic

                          Comment

                          • Boneyard

                            Autorius hallow
                            Nu zmones... ir jums negeda peikti 15 metu senumo anime kaip dbz ir sailormoon ? pritariu sailormoon tai pieva , o dbz tai jega , klasika Jei peikiat tai peikit ka nors is nauju anime , o ne tuos kurie tik musu brangios " LNK " televizijos sandeliuose guli.... ^^ Man asmeniskai nepatiko xxxholic , nors tik puse serijos maciau , bet piesimas ir visas vaizdas kaip kazkokia didziakrute moteris kankina vaikina su per ilgom rankom... krc va cia tai tikras Sh... o daugiau anime blogu neteko matyt , nes renkuosi pagal savo skoni :P
                            P.S. Vienuoli , kaip vadinasi tas anime kur pas tave ant "Anime list" paveiksliuko uzhmestas ? 2tro sezono noriu , bet pamirsau pavadinima ...
                            Jai man nepatink DB tai ir sakysiu kad nepatink.. Ka ce aiskini.. seip dar digimonai, yu-gi-oh ir pnasus nepatink..

                            Comment

                            • Geohound
                              Narys
                              • 2007 12 07
                              • 31

                              Autorius hallow
                              Nu zmones... ir jums negeda peikti 15 metu senumo anime kaip dbz ir sailormoon ? pritariu sailormoon tai pieva , o dbz tai jega , klasika Jei peikiat tai peikit ka nors is nauju anime , o ne tuos kurie tik musu brangios " LNK " televizijos sandeliuose guli.... ^^ Man asmeniskai nepatiko xxxholic , nors tik puse serijos maciau , bet piesimas ir visas vaizdas kaip kazkokia didziakrute moteris kankina vaikina su per ilgom rankom... krc va cia tai tikras Sh... o daugiau anime blogu neteko matyt , nes renkuosi pagal savo skoni :P
                              P.S. Vienuoli , kaip vadinasi tas anime kur pas tave ant "Anime list" paveiksliuko uzhmestas ? 2tro sezono noriu , bet pamirsau pavadinima ...
                              Na kad anime senas cia nepasiteisinimas. yra daug senu anime kurie niekuo neprastesni uz dabartinius. Pabandyk paziuret koky You're Under Arrest jis kaskur tu paciu metu kaip Sailor Moon bet kokybe jy tikrai smarkiai lenkia.

                              Comment

                              • Puny
                                Coffee lover

                                • 2007 12 09
                                • 101

                                Na man blogiausias anime Angel Sanctuary... Blogesnio siuzeto turbut sugalvot neimanoma..o ir "specialieji efektai" tiesiog juokingi...

                                Comment

                                Working...