Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Raziel
    Mr. Reasonable


    • 2004 06 09
    • 194

    #31
    Aquarian Age; Avenger; visa Burn Up! padermė; Fate/stay night; Full Metal Panic! (nors antras sezonas ir Fumoffu visai neblogi); Gokusen; Gravitation; Green Green; visi Hanaukyou Maid; Kanon; Demonbane; visi Mahoromatic; Pretear; Outlaw Star; Tales of Eternia; visi Gunbusters; UFO Princess Valkyrie; Yumeria - šiti labiausiai įstrigę kaip prasčiausi pavyzdžiai.. jei kažkam rūpi mano nuomonė, laikykitės nuo jų atokiai

    na ir didžioji dalis hentajų, bet vien išvardint juos per daug vietos užimtų.. jaučiu kur kas paprasčiau būtų patikusius ar bent jau vidutiniškus išvardint :]
    "The interraction of the West and Japan will result not in a vulgarisation of Japan but rather in a Japanization of the West"
    Alexander Kojève, 1959

    FF sucks! Please, don't kill me

    Comment

    • niekšas
      forumo idiotas

      • 2006 08 23
      • 544

      #32
      Nu pokemonu,digimonu ir pan. tikrai negalima yvardinti sudu,visdelto jie kuriami vaikam,ir sioj kategorijoj jie tikrai labai geri.Negalima ju lyginti su anime skirtais suaugusiems.

      Comment

      • niekšas
        forumo idiotas

        • 2006 08 23
        • 544

        #33
        A jum neatrodo kad tas kraujas anima daro rimta ir sudaro tam tikra atmosfera?
        Be kraujo tikrai viskas nebutu perteikta taip rimtai,butu paprastas Chobits.
        Kraujas butinas!

        Comment

        • zio
          Administratorius


          • 2000 02 22
          • 264

          #34
          Jei kurejas nesugeba be kraujo padaryti rimto anime, tai darbas nieko vertas.

          Comment

          • niekšas
            forumo idiotas

            • 2006 08 23
            • 544

            #35
            Autorius zio
            Jei kurejas nesugeba be kraujo padaryti rimto anime, tai darbas nieko vertas.
            Nu jo, geras pastebejimas.Bet pagal sio anime siuzeta ir zanra tas kraujas buvo neisvengiamas. Kaip visa tai atrodytu be kraujo?Buna rimtu anime ir be kraujo,tikrai buna,bet elfen lied gi ne koks drama,o horror.

            A ir siaip,kraujas animams suteikia kazkokio savotisko zavesio,ir kuo jo daugiau tuo geriau.
            Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2006-11-24, 13:46.

            Comment

            • zio
              Administratorius


              • 2000 02 22
              • 264

              #36
              Bandymas kitaip ishreikshti ideja, stiliaus pakeitimas, dar kas nors. Kraujas gali buti nebent vienas ish aspektu, bet tikrai ne pagrindine ar butina salyga rimtam horror, veiksmo anime'ui. Bent jau man taip atrodo. Vat tada ir atsiranda kazhkas savito, originalaus,net gal menishka, kai istengiama perteikti netradiciniais budais.

              Comment

              • bachas
                ...megejas...
                • 2006 11 20
                • 16

                #37
                kazkur radau toki kaip Gosaku.galvojau neblogas animas,o ten ispanu ir dar kazko kurinis.tokios pievos,kad po 6 min isjiungiau.Gunslinger Girls kazkodel nesizejo man labai.Gankutsuou-isjungiau po 8 min.

                Comment

                • Shizuka992

                  #38
                  Dragon Ball, Yu-Gi-Oh ir Pokemon ju nemegau nuo pat pradziu kai tik pradejo rodyt..FE!!! Aj jo ir dar Sailor Moon
                  :dizzy: :sick:

                  Comment

                  • Lust
                    a.k.a Yurla


                    • 2006 12 17
                    • 274

                    #39
                    as tu vaikisku neminesiu, nes kj buwau maza jie buvo idomus ziureti ir pwz kj buwau septyneriu man SM lb patiko o db blankiausias man kzhkaijp chobits pasirode .. na nzn kodel tiesiog jis man neprilipo..
                    ________________

                    Ir dar:manau negalima wisiskai nurasyt animes jei pamates esi tik wiena ar dwi serijas. nu zinoma yra ir tokiu kurios pritraukia jau pirmu epizodu.
                    Lust-Yurla @ DeviantArt

                    Comment

                    • Youka
                      bishoujo

                      • 2006 01 30
                      • 335

                      #40
                      neseniai ziurejau viena, kuri mielai deciau prie prastesniu - galerians:rion filmas. kompiuterine 3d grafika, tikrai prasta, siuzetas kazkoks sutrauktas, neispletotas, todel ziuret neidomu. standartines situacijos - as tave sunaikinsiu, nes tu nori mane sunaikinti, nes turi psichologiniu problemu; tu esi as, todel as tave tuoj papjausiu; as tave apginsiu!! nesvarbu kodel...; as blogas uahahahhhaaa!uhahahaaaahhaha! o ne, tu nuzudei mano broli.

                      labai tikiuosi, kad ova geresne.

                      Comment

                      • Killerbee
                        Iškrypęs dėdulė





                        • 2006 12 11
                        • 2910

                        #41
                        Vandread abu sezonai. Pirmas anime kuri istryniau paziurejes pirma serija. Per daug vaikishkas man.

                        Comment

                        • blueangel
                          beware!I am crazy!
                          • 2007 01 02
                          • 27

                          #42
                          nepernesu Dragol Ball...ir dar kazkodel napatiko Trigun...vos neuzmigau...nor zmogus,kuris dave paziuret si anime labai ji gyre O_o...ir dar Herbain renme...ar panasiai sis anime vadinasi...taip...sutinku...graziai nupiestas...pradzia faina...bet toliau viskas taip nuobodziai,kad norisi klykt T_T
                          http://static.diary.ru/userdir/8/3/7/7/83770/4452574.jpg
                          ...Res plUs Valent quam VerbA...

                          Comment

                          • Dai-Katana
                            Podcast or Death




                            • 2004 10 04
                            • 686

                            #43
                            Ne nu kad jau Haibane į blogiausius tai jo majo... Pradžia faiana aišku dėl to kad ten kraujais apsitaškė kai sparnai išdygo, o paskui kraujų nėr tai ir nuobodu... Ech...Einu kartis tikriausiai.

                            SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                            Comment

                            • blueangel
                              beware!I am crazy!
                              • 2007 01 02
                              • 27

                              #44
                              prie ko cia kraujas!!!??
                              sakau savo nuomone...sis anime grazus...bet man asmeniskai jis pasirode nuobodus...^_~
                              http://static.diary.ru/userdir/8/3/7/7/83770/4452574.jpg
                              ...Res plUs Valent quam VerbA...

                              Comment

                              • Killerbee
                                Iškrypęs dėdulė





                                • 2006 12 11
                                • 2910

                                #45
                                Cha, pilkasparniai ir man nelabai. Nu paziurejau ir net labai prisiverst nereikejo. Pabaiga net sujaudino kazkiek, bet tik tiek. Tiesiog ne man matyt.

                                Comment

                                Working...