Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SNcheZ

    Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

    Tai va yra visokiu forumo giju apie geriausias animes, o shitoje praneshkite ne apie geriausias o pacias bjauriausias, nuobodziausias, netgi shlykshciausias anime
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    #2
    Cha. Blogų anime nežiuriu, nežiurėjau, niekad nemačiau ir niekados tikiuosi nepamatyti. Aš labai atydžiai renkuosi ką žiurėti ir ne tik pagal rekomendacjas, bet ir pagal savo uosle. Tik visiškas otakas griebiantis viską, gali susidurti su prastu jo skoniui animu.
    O praščiausios man būtu bet kuris hentai.

    Comment

    • Mao
      a.k.a. Lzq

      • 2006 07 25
      • 223

      #3
      GANTZ - vien openingas man tupas. ir DBGT
      I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

      Comment

      • Audria
        Labai pikta. Neerzinti

        • 2005 09 25
        • 98

        #4
        Kiek as atsimenu,labiausiai man nepatiko Kanon (apie vaikam skirtus anime as nekalbu,nes as is ju isaugau ir neziuriu ) O taip dar...Niu aiskus daug dar tokiu buvo,bet tai labiausiai Kanon isstrigo atminti..

        Comment

        • Sable
          The Hitchhiker





          • 2005 03 11
          • 1530

          #5
          Buvo jau toks thread'as. [u]

          Comment

          • Youka
            bishoujo

            • 2006 01 30
            • 335

            #6
            Manes pastaruoju metu "nekabina" nemazai animu, zinoma kiekvienas zanras turi savo ypatybiu, taciau dazniausiai istorijoms truksta isvystymo, per silpni charakteriai, atmestinai apmesti charakteriai, praktiskai jokio siuzeto nebuvimas (pvz viskas nuo pirmos serijos tik nuobodyn, nes prasideda nuo svarbiausio ivykio arba svarbaus ivykio nebuvimas) na ir kartais buna labai jau bjauri animacija, kuri jau ir pati rekia, kad animas sucks > >

            Comment

            • one-off_fan
              Anime Otaku

              • 2006 06 07
              • 51

              #7
              Blogu ANIME nera

              Mano nuomone blogu ANIME nera... Dazniausiai yra nuobodus... Ir as vadovaujuosi tokia taisykle: "kas nepatinka tau nereiskia, kad nepatinka kitam" Pvz: Elfen Lied (Arms lietuviskai rankos)... asmeniskai man labai patiko, net i CD-R isirasiau. O siaip man pasirode nuobodus Fate-Stay night, Tokko, Gunslighter girl, Ergo Proxy (bet ziurejau tik viena serija, nes vos neuzmigau)... Be to nekenciu dubliuotu anime...
              sigpic
              Celebrate for ANIME

              Comment

              • niekšas
                forumo idiotas

                • 2006 08 23
                • 544

                #8
                Man tai yra tik vienas anime kurio nepernesu.visiskai neydomus,nors kartais pasiziuriu del "bendro issilsvinimo".Sailor Moon .Nu,kas mates didesny absurda?
                Beje,Sailor Moon - pavadinimas kazkoks durnas ir nelogiskas

                Comment

                • Botaro
                  Akuma


                  • 2005 11 17
                  • 196

                  #9
                  kaip tai nelogishkas? animas apie sailor moon tai ir pavadinimas toks o man tai lb nepatiko sol bianca ar kaip ten pan.:bored:
                  I have the Holy Lance

                  Comment

                  • Ozis

                    #10
                    Autorius niekshas
                    Kaip pirma kart isgirdau sy pavadinima, tai pagalvojau, kaip po velniu jureive gali buti menulio :dizzy:
                    yra fantastiniu pasauliu kur egzistuoja laivai (ne kosminiai, o tokie kurie pas mus juromis plaukioja), kurie gali plaukioti kosmose (nes ten ne vakuumas, bet irgi oras). Prisiminkime vel gi koki Last Exile (na ten visgi ta skraidymo zona buvo ribota, taciau pamenu pries kokius 10 metu varciau komiksa apie kosminius piratus). beto jei neklystu, ten tos "jureives" apsirengusios atitinkamai (jureiviskai).

                    Comment

                    • KenYoo
                      Build to Destroy...

                      • 2005 08 28
                      • 144

                      #11
                      DB, DBZ, DBGT irgi anksciau patiko bet dabar tikrai nei idomu nei smagu.
                      O Elfen Lied tai nesuprantu kodel jum nepatinka, nu kraujas ir wisokie baisus ir sadistiniai waizdai siek tiek padaro ji bjauresni bet pvz. keletas paskutinu seriju buwo tikrai ziauriai geros, neapaisant welgi kraujo ir pan.
                      paskutinis epas i gala kai jau wiskas paaiskejo ir pan atomazga tokia, megiamausia mano dalis, nepamirsiu niekad

                      Comment

                      • Youka
                        bishoujo

                        • 2006 01 30
                        • 335

                        #12
                        Autorius KenYoo
                        O Elfen Lied tai nesuprantu kodel jum nepatinka
                        na man asmeniskai tai viska baisiai sugadino ta saldi mulkiu porele, pas kuriuos lucy gyveno. paziurejau penketa seriju ir meciau.
                        veliau prtesiau, bet pirmas ispudis jau buvo isigalejes..
                        taigi, kaip ir minejau - didelis trukumas animei gali buti charakteriai (mano subjektyvia nuomone)

                        Comment

                        • niekšas
                          forumo idiotas

                          • 2006 08 23
                          • 544

                          #13
                          Nu vadintusi kaip nors y tema(cia ne tik apie anime pavadinima,bet ir apie pacios jureives savoka)pvz.:menulio kovotoja,tai butu kazkaip normalu,nu o cia jureive net neasocijuojasi su kovom,greciau su kokia zuvininkyste.Ir kaip visa ta astronomija siejasi su jureives savoka ?Nu ju apranga gal kazkiek ir panasi y jureiviu

                          Dar dadesiu.Del Elfen Lied,kad jau daug kas cia jy mini tai paminesiu ir as - nuostabus anime
                          Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2006-11-07, 14:29. Priežastis: dadejau

                          Comment

                          • Myojin`
                            Tiesiogiai iš miško
                            • 2006 03 04
                            • 84

                            #14
                            Joa.... sailormoon tai turbut kraupiauses anime kuri esu mates:sick: (uztat parodija gera )
                            Dar kaskada senei rode berodz "ledi lina" tai ten gal dar baisiau nors beveik neatsimenu...
                            YuYu Hakusho nepatiko ,Vamire Hunter D ,GunBusterjeigu teisingai parasiau.Pradedu nekest Naruto del visisko nukripimo nuo mangos(dabar grynai serijos be rysio eina )Dar nemegstu tu kur buna grafika kaip sailormoono, DBZ ir panasei,ir kai buna veixmo scenos ismeta spalvota paveixleli su garsais.
                            Nu jei dar stipriau pasukciau galva turbut dar tuzina hated anime rasciau bet dabar tingiu...(jei prisiminsiu papildysiu)

                            Dragonball nesakyciau kad blogas ,tisiog is jo jau isaugau,bet jis man islixs prie megemesniu Anime(nu ant ribos,tarsi geras prisiminimas )

                            O Elfen Lied ir GantZ ira bene geriausi mano matyti Anime
                            nesuprantu kuom jie negeri...?
                            Paskutinis pakeitimas nuo Myojin`; 2006-11-07, 14:32.

                            Comment

                            • Sasumi
                              AquariusKiss

                              • 2006 08 06
                              • 190

                              #15
                              DB,DBZ,DBGT,duel masters,tie beibleidai kazkokie nu zodziu visi sudini kur per tv3 rodo isskyrus simpsonai kas ten dar hmmm....nu zdz yra tokiu peas of a big shit

                              Comment

                              Working...