Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sloth
    [SrX]

    • 2007 09 14
    • 277

    Devil May Cry , siuzetas apgailetinas:1veiksmas.Ateina Dante,parodo koks jis kietas.2veiksmas.Dante pamosuoja kardu ir visi blogi dedes mirsta.3veiksmas.Dante pasako ka nors kas turetu buti juokinga,pavaidina kieta ir iseina.Ir taip visa anime....Blogesnio uz sita pokolkas nemaciau...

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      Autorius wabaliuz
      Akira ir visi Romance..... ^^
      Oho, ir klasikai ir net visam zanrui kliuvo. Vo cia as suprantu "smugis is peties".

      Comment

      • slicKrox
        Catching some Zzzzs...




        • 2012 08 01
        • 2161

        Autorius Killerbee
        Oho, ir klasikai ir net visam zanrui kliuvo. Vo cia as suprantu "smugis is peties".
        Ko noret, kai tik Naruto pries akis.

        Comment

        • 9inch
          ELO

          • 2007 11 13
          • 159

          Autorius Sloth
          Devil May Cry , siuzetas apgailetinas:1veiksmas.Ateina Dante,parodo koks jis kietas.2veiksmas.Dante pamosuoja kardu ir visi blogi dedes mirsta.3veiksmas.Dante pasako ka nors kas turetu buti juokinga,pavaidina kieta ir iseina.Ir taip visa anime....Blogesnio uz sita pokolkas nemaciau...
          Dan tes personazas kurtas amerikonu. sukure zaidima, sukure persoanzus. Man naime patiko, kadangi zaidimas taip pat paisrode idomus. Zaidime Dante skerdzia taip sakant visus be vargo, tad Anime'j toks pats ;] Argi butu idomu ziureti, kaip Dante gauna i kaulus? NE!
          Dante

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            Autorius K_BoX
            Dan tes personazas kurtas amerikonu. sukure zaidima, sukure persoanzus. Man naime patiko, kadangi zaidimas taip pat paisrode idomus. Zaidime Dante skerdzia taip sakant visus be vargo, tad Anime'j toks pats ;] Argi butu idomu ziureti, kaip Dante gauna i kaulus? NE!
            Dante
            Nuo kada Capcom patapo amerikonais?
            Autorius slicKrox
            Ko noret, kai tik Naruto pries akis.
            Del Akiros dar galima suprast. Pvz gal zmogui visokie ziaurumai nepatinka....
            Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2007-12-24, 23:22.

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              Autorius wabaliuz
              Tas Akira man kazkoks super nesamoningas pasirode ir ka?... Dzin man, kad ten kazkoks legenda jis, man nepatiko - sakau.
              Nesamoningas? Gal tiesiog jo nesupratai.
              Romance - be komentaru....
              O gal vis tik pakomentuok. Ar bent pavardink matytus sio zanro anime.

              Comment

              • wabaliuz
                Narys
                • 2007 11 18
                • 48

                Autorius Killerbee
                Nesamoningas? Gal tiesiog jo nesupratai.

                O gal vis tik pakomentuok. Ar bent pavardink matytus sio zanro anime.
                Gal ir nesupratau... Gal smegenai ir neissivyste dar pakankamai tokai m "riesuteliui" (man 15 (teletabiu, tvyniu (ar kaip jie ten) ir kitu super "anime" jau ziurejau ir maciau visas serijas - nesiulikit)). Isvis kazkoks tragedija jis man buvo. Ziurejau tarsi i kazkoki nejudanti objekta... Keistas jausmas. Nesakau, kad jis blogas, tiesiog sakau, kad jis MAN - Anime tragedija...

                Matyti Romance anime (sio zanro netik anime, bet ir apskritai nemegstu - daug neziurejau):
                1. Hotori: Tada Saiwai wo Koinegau (prisiminiau tik Hotori, tad naudojau google).
                2. Jin-Roh: The Wolf Brigade (ziuret imanoma).
                3. Shakugan no Shana.
                4. Ah my goddess! (nu sitas dar visai padorus....).
                5. kazkoks su "place in promised years" ar kazkaip panasiai.

                (kaip kentejo google.lt ....)

                P.S. Gal kas zino ecchi, bet ne romance?... Ar bent su minimumu romance ir daug komedy, action ar panasiai.... Dar geriau butu, kad nebutu per daug ecchi (plikumo nereik, uzteks graziai aptemptu drabuzeliu ir kelnaiciu... ^^). pm man.
                Paskutinis pakeitimas nuo wabaliuz; 2007-12-25, 19:49.

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  Autorius wabaliuz
                  Gal ir nesupratau... Gal smegenai ir neissivyste dar pakankamai tokai m "riesuteliui" (man 15 (teletabiu, tvyniu (ar kaip jie ten) ir kitu super "anime" jau ziurejau ir maciau visas serijas - nesiulikit)). Isvis kazkoks tragedija jis man buvo. Ziurejau tarsi i kazkoki nejudanti objekta... Keistas jausmas. Nesakau, kad jis blogas, tiesiog sakau, kad jis MAN - Anime tragedija...
                  Nejudanti objekta? Animacija ten labai auksto lygio. Daugumai siuolaikiniu anime iki jo toli. Ir mintis yra visai nebloga yra.
                  Matyti Romance anime (sio zanro netik anime, bet ir apskritai nemegstu - daug neziurejau):
                  1. Hotori: Tada Saiwai wo Koinegau (prisiminiau tik Hotori, tad naudojau google).
                  2. Jin-Roh: The Wolf Brigade (ziuret imanoma).
                  3. Shakugan no Shana.
                  4. Ah my goddess! (nu sitas dar visai padorus....).
                  5. kazkoks su "place in promised years" ar kazkaip panasiai.
                  Shana ir Jin-Roh ten tokia ir romatika... Sinkaujaus kuryba vertinu tik del pieshimo. Paziurek Shingetsutan Tsukihime, Kimi ga Nozomu Eien, Honey and Clover, Kanon (2006), Kare Kano, NANA, Lovely Complex, REC..... As pats esu anti romantikas, bet kazkodel tokie anime patinka.
                  P.S. Gal kas zino ecchi, bet ne romance?... Ar bent su minimumu romance ir daug komedy, action ar panasiai.... Dar geriau butu, kad nebutu per daug ecchi (plikumo nereik, uzteks graziai aptemptu drabuzeliu ir kelnaiciu... ^^). pm man.
                  Shito gerio yra tiek daug kad net vardint tyngiu. Tarkim Inukami! Va su rimtesne romantika sunkiau.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    Autorius Sloth
                    Nezinau,cia skonio reikalas....Bet man jau geriau ziureti i gerai isdirbta veikeja puikiame anime kuris nuolat gauna i kaulus, nei i kazkoki pavirsutiniska uber pwnzoriu kuris eina ir kerta visus ...
                    O mane kartais uzknisa veikejai su kruva tarakonu galvoje. Visokie aka Alukardai buna tiesiog atgaiva shirdziai.

                    Comment

                    • Sloth
                      [SrX]

                      • 2007 09 14
                      • 277

                      Autorius Killerbee
                      O mane kartais uzknisa veikejai su kruva tarakonu galvoje. Visokie aka Alukardai buna tiesiog atgaiva shirdziai.
                      Del sito pritariu Alucard owns, bet Alucardas nuo Dantes ir skiriasi ryskiai,Alucardas zudo kaip manijakas,jaucia pasitenkinima + jis grynakraujis vampyras ir t.t .O vienintelis dalykas kuris man patiko DMC buvo tai, kaip Dante pastoviai visus pinigus pralosdavo

                      Comment

                      • FainaruFantaji
                        Cyber Snake

                        • 2007 04 28
                        • 579

                        Dante yra Dante vyruciai, jis geras pusdemonis ir sito nepakeisi, anyway publikai nebutu labai fun jei visi veikejai butu killer`iai manijakai.


                        Aisku kalbant apie Sailor Moon ten siuzete buvo per daug absurdo, anime nera blogas, bet tas geris isfiltruotas pro fyfuciu su mini sijoneliais kruva ir visokiom ~6 metu mergaiciu svajoniu atakom buvo perdetas.



                        Working underground.

                        Comment

                        • Tautvi
                          Valgau vaivorykštes :3

                          • 2007 12 28
                          • 61

                          čia kažkada rašiau sailormoon, ir dbz. Dar turiu pasakyti Winx, labai žiauriai nupiešta... Jeigu dar jį anime galima vadint. Taippat aš nemėgstu jap anime kurie įgarsinti angliškai, ar man vaidenas, bet jie būna lyg ir iškarpyti... Vat kai subtitrai būna tai man patinka.
                          One big smile, that is what an ideal world should be.

                          a smile just like this one :}

                          Comment

                          • Smart
                            Rimtas forumo narys

                            • 2007 12 05
                            • 118

                            Autorius Tautvi
                            čia kažkada rašiau sailormoon, ir dbz. Dar turiu pasakyti Winx, labai žiauriai nupiešta... Jeigu dar jį anime galima vadint.
                            Nemanau ,kad winx yra anime.Tiesiog cartoonas kuris yra really ,really gay .
                            P.S Demashita! Powerpuff Girls Z(ta japonu versija) yra didelis sudas. http://www.youtube.com/watch?v=nO26Jn_bFkI
                            Paskutinis pakeitimas nuo Smart; 2008-01-02, 14:52.

                            Comment

                            • Tautvi
                              Valgau vaivorykštes :3

                              • 2007 12 28
                              • 61

                              Autorius Smart
                              Nemanau ,kad winx yra anime.Tiesiog cartoonas kuris yra really ,really gay .
                              P.S Demashita! Powerpuff Girls Z(ta japonu versija) yra didelis sudas. http://www.youtube.com/watch?v=nO26Jn_bFkI
                              Turiu jų OP kompe. damn, net nežinojau kad čia jų OP.
                              jų išvaizda miela. tik kad jos visada tokios laymyngos!
                              Reik4s kadanors koki nors seriją pažiūrėt.
                              One big smile, that is what an ideal world should be.

                              a smile just like this one :}

                              Comment

                              • mindzze
                                Forumo vilkas

                                • 2007 05 18
                                • 375

                                Autorius Smart
                                Nemanau ,kad winx yra anime.Tiesiog cartoonas kuris yra really ,really gay .
                                P.S Demashita! Powerpuff Girls Z(ta japonu versija) yra didelis sudas. http://www.youtube.com/watch?v=nO26Jn_bFkI
                                Na winx gal ir turi anime stiliaus bet toli grazu nesiligina prie japonu animacijos, taip pat ir atvirksiai kaip japoniski cartoonai nepriliks amerikietiskams. Abijais atvijais gaunasi sudas o ne filmukjas.
                                P.S. maciau ta Powerpuff Girls Z anksiau , tikrai sudina nesamone.

                                Comment

                                Working...