Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • N-26
    No Giving Up NOW !!!
    • 2006 09 09
    • 45

    #76
    mano blogiausias matytas anime taj be abejo yra Sailor Moon jej tik gauceu sautuva issaudyceu tos anime kurejus nes tikreusiai dar nesamoningesnio ir beprasmio anime niekas negalejo sukurti wos pradejas ziureti pirma epizoda suprataw kad sis anime skirtas mergaitems iki 6 metu
    "No mercy for the weak, No pity for the dying , No tears for the slain..."
    sigpic

    Comment

    • Sable
      The Hitchhiker





      • 2005 03 11
      • 1530

      #77
      kaip jau niekshas paminejo, vaiku animus geriau palikt ramybei ir apskritai pamirst sioj gijoj, nes taip be galo tesis tiesiog vaikisku anime peikimas ir tiek... vienas blogesniu matytu animu man neseniai buvo 'Wind -a breath of heart-' del savo banaliai tarmaznutu veikeju ir neidomaus (man asmeniskai) siuzeto. O ziurejau tik del piesimo/cg, kadangi buvo ale kazkas geriau nei iprastai tokiuose animuose, bet tas tinka tik kalbant apie aplinka, charu piesimas tai nepatiko ypatingai. All in all lievas anime.

      Comment

      • N-26
        No Giving Up NOW !!!
        • 2006 09 09
        • 45

        #78
        na o jej pereitume prie ne waikam skirtu anime kajp Sable sako taj pats neydomiausias man buvo Violance Jack daug kraujo ir keiksmazodziu buvo pliusas mano atzwilgiu , bet pats anime man nepatiko nes bent ash nesuprataw jo esmes wisas anime susidejo ish dweju weiksmu Kalbejimas ir Zudymas beto jo kurejaj galejo pasistenkti ir su weikeju piesimu nes ir tai man uzkliuvo
        "No mercy for the weak, No pity for the dying , No tears for the slain..."
        sigpic

        Comment

        • Sasumi
          AquariusKiss

          • 2006 08 06
          • 190

          #79
          Autorius Likimo_Kalvis
          Tas apie pirmyksti kazkoki zmogu anime? (sry, bet retai kada telika paziuriu) o seip Yu-Gi-Oh man nera jau toks blogs, nu per daug ten kalb, bet bent nuolat zinai tiksla ko siek, o SM tai ten nu visas serijas tokias pat, as ten net prasmes nematau tose serijose, nu pries tipo bosus kartais idomu pasidarydava, bet ten paprastai tik snek ir nieko nedaro o is pokemonu galetu padaryt ir normu, jeigu tik viska perpiestu, nu ten tie gyvunai jeigu daygiau detaluma turetu irgi neblogi butu, o seip mintis gan grazi, apie pasauly kur gyvunai gaudomi rutuliais ir paskui verciami kauntis ir maziau nereiksmingu kalbu ten, bet tai visa vaizda gadin piesims ir per nelug komercings, kaikuriose vietose atroda, kad jau buvo nebeziurima i prasme o tik siekiama kuo daugiau seriju prikurt digimonai, pries pirma daly as nieko neturiu, buva idomu ir seip ne perdeta, antra dar kazkiek pakeciam, bet trecioj ir t.t. jau tiek nusipuliava su tom kortelem ir kazkokias sielu gryninimais, kad pasiziuri tik galva pakreipi ir isijungi kokia reklama apie "Mister Proper" viskas.

          Dar beroc kazkada rode TV3 beroc, as ten neisitikines kad anime, "Ane is zaliuju mansardu" butu daugmaz romance, drama ar kazkas panasaus originalaus pavadinima neatsimenu tai nelabai ka ir rast pavyka, gal kas zinot?
          joa rode apie kazkoki pirmyksti zmogeliuka su dideliu akmeniniu plaktuku,kuris kaip supratau buvo jo tevas!plaktukas...tevas...
          o rasiau ta posta vien delto,kad jau atsibodo tus pacius pavadinimus matyt,kad jie da vorst...juk tie anime vaikam sukurti ir dar tokiais metais!nu krc...jej mes ir toliau taip diskutuosim,taj sitaj temai nebus galo

          Comment

          • Qone
            Rimtas forumo narys

            • 2006 08 28
            • 156

            #80
            Prisiminiau, jog kazkada per vokiecius maciau Agent Aika ir jo klona Najica Blitz Tactics. Dviem zodziais-fanservice ir panties Bet nei idomu, nei juokinga..

            Comment

            • Tsuyu
              VAK

              • 2007 03 30
              • 135

              #81
              Autorius Kuronii
              .... -.-" truksta net zodziu kazka tau pasakyt...

              Manau, kad tema yra tikra nesamone. Kiekvienas turi savo nuomone, skoni, "protini lygi" ir panasei... prastu anime tikrai yra. Geru - irgi. Taciau nevisada juos galime atskirti. Manau kad tikrai daugeliui is ce koksnors kimi ga nozomu eien pasirodys prastas. Kodel? Nes nevisi supras jo minti. maciau, pradioje kazkas apie elfen lied kalbejo. Taip, jame kraujo TIKRAI yra per daug. Bet va vel matomas jusu lygis: ar jus ji ziurejot, kad pamatyumet krauja, skerdynes ir krentancius mesos gabalus, ar kad suprastumet jo esme? Nemanau, kad visi supras ir si posta, bet kas supras, manau man pritars...
              Pritariu visom didziulem penkiom nors turiu tik keturias.Kiekvienas mastom savaip, vienam patinka tas kitam tas..tik dapa supratau, kad tokiu giju negalma daryt, nes jos laabai siurpios..

              Comment

              • niekšas
                forumo idiotas

                • 2006 08 23
                • 544

                #82
                Nu kai pamačiau juodom raidėm Kimi ga nozomu eien, tai čiut nenumiriau. Galvojau net šis anime bus įvardintas š... Ačiū dievui taip nebuvo (tai būčiau žuves veltui).
                Taip pritariu Kuronii

                Kaip karta vienas narys taikliai pasakė: "temai labiau tiktų pavadinimas "labiausiai nepatikes anime"" (čia Killerbee taip pasakė)

                Comment

                • Mao
                  a.k.a. Lzq

                  • 2006 07 25
                  • 223

                  #83
                  Yu-Gi-Oh GX - blogis. Blogiausias anime koki esu mates. DBGT net geriau.
                  I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                  Comment

                  • Argentum
                    Che-mistry
                    • 2007 02 23
                    • 11

                    #84
                    Autorius zim
                    nera blogu arba geru anime, yra tik zmones kuriem patinka vieni anime kitiem kiti.
                    Visiskai teisingai, zim

                    Comment

                    • Izzo
                      one vs all, DIE AZ!



                      • 2007 02 25
                      • 1530

                      #85
                      ok db be keiksmazodziu bandysiu paaiskint kodel Sailor Moon man buvo blogiausias matytas

                      1.Kalbantis katinas atskrides is menulio.
                      2.Kazkokia kause veikeja nieko nesugebanti dar + esanti princese.
                      3.Pagr. veikejos super galia - svieciantis lankelis
                      4.Frazes kaip pvz: "menuli, isgelbek ir atkerek".. jau tokios kvailos tj...
                      5.Besikartojantis siuzetas... Pasaulio gelbejimas... ok, normalu, bet ne 6 kartus is eiles kiek gi galima
                      6.dar berods ten tipo tos veikejos dukra atkeliavo is ateities.ok suprantama,bet tj kokio velnio kitoj sagoj ta pati mergaite atkeliavo budama dar jaunesne ?!
                      7.Lvl. kylimas.ta prasme gauna nauja item'a ir tipo galios sustipreja. WTF is that? dar + isvaizda pasikeicia
                      8. na gal jau uzteks

                      Nuomone apie Pokemonus.

                      krc pokemonai kazkokie gyvuliai pakeiciantys gyvunus. ok,gal ir idomu, bet kokio velnio tada,jeigu jie pakeicia laukinius ir naminius gyvulius, ju nieks nemedzioja ir nekepa? truksta logikos bisk. kitas dalykas, pagauna didziausia drambli ir ikisa i beisbolo kamuoliuko dydzio rutuli visiskas asurdas


                      ir zmones konkreciai zio,buk zmogus nebetrink postu,nesuprantu kuom jie tau uzkliuna? o gal tu cia manes nekenti, o gal fanas esi, tada sry, kad sudergiu tavo megstamus anime
                      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-04-09, 06:53.
                      SCREW YOU, PEOPLE!

                      Comment

                      • Souls
                        PLEASE DIE

                        • 2007 04 26
                        • 146

                        #86
                        Nzn ar ji butu galima vadinti blogiausiu anime ever. Manau yra blogesniu, bet tikrai nenoreciau pazeti ONE OVA. Pazejau viena karta, likau nesuprates ir siaip...... boring
                        [Insert your signature here]

                        Comment

                        • Blooded
                          デビル メイ クライ

                          • 2007 04 28
                          • 48

                          #87
                          Vieniem tas pats anime gali pasirodyti geriausias, o kitiem atvirksciai - blogiausias. Cia skonio reikalas.. As dabar net negaleciau pasakyti, koks blogiausias mano matytas anime, nes neidomiu anime nlb atsimenu. Geriausiai atsimenu tuos kurie buvo labai idomus ir man labai patiko..
                          The Path of Excess leads to the Tower of Wisdom

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            #88
                            Autorius ~~JuRgA~~
                            dabar tjai neprisimenu gerai pavadinimo bet ten tjai tikra nesamone... vienu zodziu mergs vaizduojamos kjaip lyzbes...
                            Prie ko cia anime jei tau yuri zanras nepatinka?

                            Comment

                            • niekšas
                              forumo idiotas

                              • 2006 08 23
                              • 544

                              #89
                              Autorius ~~JuRgA~~
                              dabar tjai neprisimenu gerai pavadinimo bet ten tjai tikra nesamone... vienu zodziu mergs vaizduojamos kjaip lyzbes...
                              Aš irgi noriu prikibt

                              Nepatiko anime nes mergos vaizduojamos kaip lyzbės? Bet ką toms mergoms daryt, jei paprastai animuose būna tik vienas normalus bernas ir didžiausia kruva įvairaus plauko ir dizaino mergų? Neužtenka joms visoms tik vieno, tai ir lezbiškėja... Beje, o ten rimtai tikra nesamonė? Nes atsimenu aš irgi žiūrėjau anime, kurio pavadinimo neatsimenu, bet ten mergos irgi buvo vaizduojamos kaip lyzbės, ir man kažkodėl jis labai patiko

                              Comment

                              • shemica

                                #90
                                Autorius niekshas
                                Beje, o ten rimtai tikra nesamonė? Nes atsimenu aš irgi žiūrėjau anime, kurio pavadinimo neatsimenu, bet ten mergos irgi buvo vaizduojamos kaip lyzbės, ir man kažkodėl jis labai patiko

                                Tai gal ne tą anime žiūrėjai


                                O šiaip man pats blogiausias anime buvo Shakugan no Shana. Net nežinau kaip aš sugebėjau jį visą pažiūrėt...:dizzy: Turbūt iš įpročio pabaigt žiūrėt ką pradėjau, kad ir kokia nesąmonė būtų... (žalingas įprotis, oi žalingas...:bored: ) Pačiam anime siužeto beveik visai nėra, visas veiksmas tas pats nuo pradžios iki galo...
                                O su tokion nesamonėm kaip Bidamanai ir Beibleidai net neprasidėjau, nes mano broliui jie labai patiko. O turint galvoj jo skonį, tai man net noro nekilo pasižiūrėt kas ten per anime

                                Comment

                                Working...