Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • as esu as
    akivaizdžiai daužtas

    • 2006 03 20
    • 34

    nėra čia ko aiškinti, nesiruošiu jo kritikuoti ar pan. tiesiog man jis visiškai nepatiko. tema juk taip ir pavadinta, nepatikę anime. šeip užkniso vien pati įdėja apiet uos šunis. paskui nuolatinis vaizdo kaitoliajimasis tai žmogus tai šuo. siužetas sucks, seriju per daug ir pan. butu trumpesnis turbut būtų žiūrėjęsis labiau, o dabar tik laiką sugaišau
    Paskutinis pakeitimas nuo as esu as; 2009-02-17, 15:32.
    I am I and you can do nothing about this

    Comment

    • Melancholy~
      Narys
      • 2009 02 12
      • 59

      koks avatars, yu gi oh, bidamanu kovos jei cia isvis anime. vien tik pavadinimai privercia nusipurtit

      Comment

      • Olasas
        back forever

        • 2009 02 27
        • 273

        Yu-Gi-Oh GX ir Sailormoon ...

        Spoileris:

        Comment

        • Shary
          woof.

          • 2009 02 26
          • 173

          Boku no Pico x_X

          Todel, kad kai ziurejau man tebuvo 11-12m. ....
          zdz, psichologine trauma vaikui buvo, kai pamate anime apie geju pedofila ;_;

          Comment

          • amidau
            ☣☠☣







            • 2007 04 25
            • 1384

            Autorius Shary
            Boku no Pico x_X

            Todel, kad kai ziurejau man tebuvo 11-12m. ....
            zdz, psichologine trauma vaikui buvo, kai pamate anime apie geju pedofila ;_;
            Ir sugalvok tokiam amžiuj hentajus žiūret, ir dar tokius "netradicinius".
            Be toks jis ten ir gejus pradžioj mane kad Pico tai mergaite, tik vat paskui yaoi prasideda.

            Comment

            • elle05
              sacrifice .
              • 2009 01 28
              • 43

              Irgi Boku no Pico, jeigu jau yaoi tai bent berna kaip berna nupaisytu, o ne pana su vyriskais lytiniais organais ir tai viskas nuejo i pedofilu puse, ne i yaoi...man atrodo ne tik as,shary traumas gavom, bet ir tas pats padarytas vaikas.
              http://elle05.deviantart.com/

              Comment

              • angellus
                tinginys

                • 2007 01 17
                • 228

                seiken no blacksmith... ten gerai buvo gal tik 90sekundžių trukusios kovos. čia išviso. ir ne tos mergšės, o Liuko. o pabaiga? čiuju antrą sezoną kurs... tvardausi nuo keiskmažodžių krūvos, bet seiken no blachsmith yra prie Dragonaut Resonace, t.y. visiškas MĖŠ***!

                Comment

                • Spirit of Nightmare
                  !,,!_ (-_-) _!,,!

                  • 2008 10 17
                  • 209

                  Queen's Blade: Rurou no Senshi

                  Vienintelis anime, kurį kada nors įvertinau 1 balu, nors ir pažiūrėjau tik vieną seriją. Ta serija buvo tokia baisi, kad neturiu žodžių. Jokio siužeto. Iš kažkur atsiranda kelios papingos mergos ir pradeda muštis, o jau iš papų leidžiama rūgštis tai išvis virš visko...




                  Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

                  [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

                  Comment

                  • Defiguss
                    Naujokas

                    • 2009 11 18
                    • 27

                    Gaila prisipažinti, bet vieną prasčiausių įspūdžių man paliko Noir - nors bičiulis, užkietėjęs otaku, jį laiko japoniškos animacijos etalonu.

                    Visas anime atrodė it nerangus, blankus ir erzinantis daugybės trūkumų rinkinys - tiesą sakant, retai kada tenka susidurti su eksponatu, kuris įkūnytų tiek charakteringų savo žanro liapsusų. Nuspėjamas, tarsi guma tempiamas siužetas - tai, ką galima buvo ramiai papasakoti per tuzinų epų, ištempė iki 26 pagal tą patį šabloną iškeptų epizodų. Mergaitės žudikės gauna užsakymą - mergaitės žudikės nenori žudyti - mergaitės žudikės nužudo. Jos ilgai ir užsisipyrusiai spokso į vieną tašką, kas, matyt, turėtų suponuoti giliamintiškumą ir širdį draskančius moralinius išgyvenimus. Well, guess what, norint kokybiškai perteikti personažo vidinį pasaulį, neužtenka - o ir nereikia - dešimt minučių filmuoti, kaip jis liūdnai stebeilijasi į šakutę arba į sieną. Juo labiau nereikia nukąstų, daugtaškiais besibaigačių dialogų: "Tu..." "Aš..." "Tu esi... Tą dieną..." "Kas?.." "Et, nekreipk dėmesio." Blogas, blogas metodas! Įvairaus pobūdžio gerus animus (Wolf's Rain, Trigun, Samurai Champloo etc.) vienija tai, jog žiūrovui pateikiami veikėjai bejuokaujantys, beispykstantys dėl buities menkniekių, lūkuriuojantys eilėje prie unitazo, veikėjai kramtantys, knarkiantys, besisvaidantys kasdieniu sarkazmu - tačiau būtent kasdienybe dvelkiantys akimirksniai leidžia susitapatinti, justi herojus kaip gyvas ypatas, o ne siužeto instrumentus. Meistriškumas - atskleisti perosnažus per smulkmenas, nereikšmingus judesius, o ne pilstyti egzaltaciją kibirais kur papuola ir baksnoti pirštu, va, mol, pasižiūrėkit - čia irgi laaaabaaai gilus momentas.

                    Beje, kalbant apie baksnojimą: kodėl pusę serijos sudaro ankstesnės serijos kadrai ir įgrisūs flashback'ai? Mirilės vaikystės vaizdiniai ima užknisti po n-tosios reprizos; vos išgirdus nelemto briketo melodiją kūnu nuvilnija inkstintyvi erzelio srovė - Oh well, here we go again. Kiek sykių Cowboy Bebop'e buvo primenamos Spike'o praeities nuotrupos, a? Du-tris? O įspūdis nepalyginti ryškesnis, įsimintinesnis, paperkantis ir iškalbingas.

                    Nuobodžios kovos scenos. Žiūrėti Noir action'ą - tai tas pats kaip stebėti dešimtmetį pseudogeimerį, kuris, besibraudamas po virtualius Doom'o labirintus, nusistato lengviausią lygį, dar dėl viso pikto užsideda nemirtingumą ir įsivaizduoja esąs megamaniakas. Net jei prašalaitis monstras netyčiom ir pritipena prie pseudogeimerio iš už nugaros, jis ne šauna, o paslaugiai krenkšteli, kad pseudogeimeris galėtų atsisukti ir neskubriai paleistų kelias kulkas priešui į tarpuakį. Žodžiu, jei jau kiši animėn nenugalimus protagonistus, žudikus-skerdikus, tai būk malonus ir pagrįsk jų meistriškumą. Kirika ir Mirilė, nepaisant kelių neblogų momentų, nepasirodė įtikinamai, nepasirodė kietos ir iš šaudynių choreografijos taip ir nesupratau, kodėl niuarės buvo tokios nenužudomos. Užtat jų priešininkai pasižymėjo kaip pasigailėjimo verti botpalakiai, stokojantys ne tik taiklumo ir reakcijos, bet ir mazochistiškai lendantys po neišmoningais merginų šūviais.

                    Dauguma priešininkų, tarp kitko, buvo vyrai. Juodašvarkių vyrų būriai, krentantys it musės. Ir apskritai - jei serijos pradžioje pasirodydavo veikėjas vyras, galėjai drąsiai lažintis, jog iki pabaigos jį nupils kokia nors egzaltuota paauglė. Duh, dar niekada nemačiau feminizmo, kuris būtų toks nuspėjamas.

                    Nuspėjamas ir soundratack'as. Žmonės sako, jog jis labai geras ir aš nedrįstu ginčytis. Nesu muzikos žinovas. Tačiau net įstabiausia melodija pradeda skambėti it kačių choras, kai kas šimtajį sykį patrina plokštelę. Tie patys themes per kovas, per flashback'us, per liūdesio bei spoksojimo niekur scenas.

                    All in all, man Noir nepatiko. Ir jei tarsim, jog kai kurie anime, kaip antai First Squad ar Apocalypse Zero dar pasižymi tam tikru so-bad-it's-good privalumu (už kurį daug ką galima atleisti), tai Noir neturi netgi šito. Ir todėl jo peržiūra man kainavo daug valios pastangų.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Defiguss; 2009-12-23, 00:10.

                    Comment

                    • rockwitch
                      Naujokas
                      • 2010 01 05
                      • 1

                      nu manau blogu anime nera yra tik nuobodus.... o siajp visi skirtingi todel ir yra kuriami yvairus anime... netgi ta pati sailor moon ir dbz ......

                      Comment

                      • LurkDog
                        Naujokas
                        • 2009 12 18
                        • 16

                        Autorius Spirit of Nightmare
                        Queen's Blade: Rurou no Senshi

                        Vienintelis anime, kurį kada nors įvertinau 1 balu, nors ir pažiūrėjau tik vieną seriją. Ta serija buvo tokia baisi, kad neturiu žodžių. Jokio siužeto. Iš kažkur atsiranda kelios papingos mergos ir pradeda muštis, o jau iš papų leidžiama rūgštis tai išvis virš visko...
                        Visiskai pritariu.Paziurejas 1 serija..5min buvau emm sokiruotas . Net ranka nekylo paleist, bandyt ziuret antros serijos.

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • Esquisse

                          Sailor Moon tikriausiai, nes blogesnio nei šis nesu mačius, viso nežiūrėjau nes vien pradžia neužkabino, priešingai, atkabino...

                          Comment

                          • witkus
                            Take it easy


                            • 2009 11 21
                            • 261

                            man siaip retai pasitaiko kad koks anime uzsitarnautu fail titula, bet vis delto didziausi fail kuriuos mates buvo ikkitousen apskritai toks jokios prasmes neturintis ir absokliuciai neitikinantis anime, tiesiog papingos mergos kaunasi tarpusavije ir iskart visi rubai suplysta ir dar tos mokyklos valdomos gauju... Ai ir dar didesnis tiesa sakant pats didziausias fail ever tai mahoromatic pabaiga

                            Spoileris:
                            priespaskutinej mahoromatic serijoj mahoro (pagrindine veikeja) zusta kaudamasi su savo priesu, o vaikinukas - jos geriausias draugas lieka vienas. Ir stai ateina metas paskutinei serijai: po 20 metu tas vaikinukas tapo kazkokiu susivelusiu seniu androidu( WTF?! ) besibastanciu kazkokioj planetoj. Negana to jis sutinka savo klases mokytoja kuri nepasenus ne diena ir apskritai prie ko ji ten isvis?! na ir pati pabaiga: kazkokie ateiviai prikelia mahoro is mirusiu ir tas vaikinukas ja vel sutinka ir jie laimingi eina kazkokiu purvinu skerzgatviu i sviesa... Na tiesiog truksta zodziu toks ispudis, kad originalus mahoromatic kurejai isejo atostogu ir uzbaigt paskutine serija paliko naujokams praktikantams. Perziurejus sita anime po to nemiegojau visa nakti nes buvau ziauriai susinervaves nes pats anime buvo visai nieko...
                            Paskutinis pakeitimas nuo witkus; 2010-01-07, 20:36.

                            Comment

                            • Miyata
                              Find your own sins, kid.



                              • 2008 01 09
                              • 452

                              Jai Ikkitousen tau neturejo jokios prasmes, o tik "beprasmes kovos", tai ismok anglu kalbos nes matos kad skaitydamas/klausidamas nieko nesuprasdavai apie ka ejo kalbejo.. Nors ten ir is vaizdo galima butu suprast. Buvo gaujos su lideriais, kurie kovojo del stipriausios mokyklos titulo, lideriai turejo slaptas galias, jie nekaip sutart negalejo, ir nors lideriai buvo norejo sutart, bet buvo zmoniu is tam tikru gauju kurie bande pakyst vienas kita, kad kovotu. Cia tau beprasmes kovos? Ne. Taigi daryk isvadas.

                              Comment

                              • witkus
                                Take it easy


                                • 2009 11 21
                                • 261

                                As supratau kad ten kaunamasi del stipriausiuju titulo ir kad jie galiu semiasi is kazkada gyvenusiu galingu kovotoju, bet turejau omeni kad apart kovu daugiau ten nieko nebuvo, nu cia mano nuomone, bet man atrodo kad turi buti dar kazkas o ne vien ispudingos kovos. Dabar isivaizduok sita anime be kovu ir kas lieka? ogi nieko...

                                Comment

                                Working...