Labiausiai nepatikęs anime ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    Autorius amidau
    Aš jau ketvirta karta žiūru ir man neatsibodo, nors visų skoniai skirtingi, bet kaip gali atsibost žiūrėt į Eikichi Onizuka ir jo išsidirbinėjimus, nesuprantu, tu gal kampo nepagauni
    Tep.. "Great teacher Onizuka" tai tikrai kazkastai.. nors piesimas ir nepatrauklus, bet ir itraukt ir prajuokint tikrai gerai sugebejo.

    Comment

    • mindzze
      Forumo vilkas

      • 2007 05 18
      • 375

      Autorius biganimefan
      Tau tik taip atrodo. Pazistu tikrai keleta simtu anime uzkietejusiu fanu su kuriais daug bendrauju. Bendras rodiklis duotas yra 4.3 desimtbaleje sistemoje uz viska XD
      Anime siuzetas paimtas is zaidimo School Days. Ten buvo 12 pabaigu, is ju 6 baisios ir 6 grazios, bet rodos jie apsieme patik negraziausia gala, o vidury kai jis pradejo myletis vos ne su visom merginom tiesiog buvo atmestinai bjauru ziureti.

      kurejai visiskai nepasistenge paversti idomiu anime zaidima
      Bet ir žaidimas buvo neidomus, o anime , nu nezinau kokiam ziuroviu reikia buti?, kad viska lengvai praleisti pro pirštus , ipusejus anime pradėjoa mane viskas kliuditi , vaktai, sarmatos nebuvimas.Mano manymu jis netika buti anime.Bet tikrai ne pats blogiausias anime, Blogiausias butu koks Colorful, didesnio š*** gynime nemačiau .

      Comment

      • biganimefan
        Vienišė manijakė


        • 2008 03 20
        • 228

        is tikruju viskas priklauso nuo zmogaus poziurio, bet gana daznai, kai praleidi viska pro pirstus ir praziopsai visa idomuma arba visa slamsta, kuris ten buna idetas. Kai pvz pasigilini i psichologinius anime, tampa gana daug kas idomiau, bet jei tik pralektom ziuri, tai buna kad zmones nesupranta ir todel jiems nepatinka. Cia viskas nuo zmogaus poziurio i gyvenima priklauso. as gana atidziai stebiu siuzeta ir pacia istorija, nes man idomiau is kur kyla tos idejos, ir kaip jos vystomos. gana daznai po viskuo buna kas nors paslepta kaip pvz Death note anime ar Liar game mangoje. Bet cia tiktais mano nuomone

        Comment

        • Todai

          Autorius Ultra
          VHD: Bloodlust blogiausias matytas anime???]
          Ble.. idomu suzinoti ka tu isvis mates...
          Nu jeigu man tas anime pasirodė visiškai tuščias, nei herojai, nei kažkokios prasmės, nei siužetinė linija nepasirodė intriguojanti, kvailai atrodė, tie du įsimylėjeliai, nei normalių pasidraskymų su vampyrais, kvailas anime, žinoma ,gal yra ir blogesnių tačiau aš stengiuos labai atsirinkti, ką žiūrėti o ko ne ;

          Comment

          • Huy-san
            657

            • 2008 01 31
            • 160

            Autorius biganimefan
            is tikruju viskas priklauso nuo zmogaus poziurio, bet gana daznai, kai praleidi viska pro pirstus ir praziopsai visa idomuma arba visa slamsta, kuris ten buna idetas. Kai pvz pasigilini i psichologinius anime, tampa gana daug kas idomiau, bet jei tik pralektom ziuri, tai buna kad zmones nesupranta ir todel jiems nepatinka. Cia viskas nuo zmogaus poziurio i gyvenima priklauso. as gana atidziai stebiu siuzeta ir pacia istorija, nes man idomiau is kur kyla tos idejos, ir kaip jos vystomos. gana daznai po viskuo buna kas nors paslepta kaip pvz Death note anime ar Liar game mangoje. Bet cia tiktais mano nuomone
            taigi cia gera nuomone ir as su ja visiskai sutinku. bet yra ir tokiu anime i kuriuos tiesiog privaloma ziureti nerimtai, vienas is ju School days

            Comment

            • FainaruFantaji
              Cyber Snake

              • 2007 04 28
              • 579

              Autorius Ino
              Manau blogų anime nėra. Yra tik nepriimtini anime. Čia jau pagal skonį. Pvz, kažkam nepatinka sailor moon, o kitas jas dievina.
              Is dalies teisinga is dalies ne.
              Visu pirma Sailor Moon man yra sedevras, nes tai puikus magical girls pavyzdys, nors seriju yra nnn, kai kur yra ir unikalaus siuzeto.
              Beto 1995 metu anime piesimo nepalyginsi su 2005 metu anime piesimu. Paprasciausiai tada buvo mazesnes galimybes, nors nepasakyciau, kad jos limitavo kureju vaizduote, dabar anime daug labiau nusivaziuoja ir atrodo kaip kopijos su pakeistais veikejais.
              Bet yra ir kita medalio puse nekalbant apie senas/nesenas.
              Buna anime, kurie tikrai pasitaiko be rysio, jeigu piesime nepasistengta, bet siuzetas pakenciamas, tai dar dar, o kas jeigu tiek siuzetas, tiek OST, tiek piesimas yra tragedija? Butent toki anime galima priskirti prie blogiausiu saraso.



              Working underground.

              Comment

              • SolidSnake
                SSDD

                • 2005 12 21
                • 172

                Todai paziurek hailanderi dare ta pati studija kaip ir Vampire hunter, va ten tai pieshimas levas [nors uzneha ant hunterio, bet levas]
                I Just Wanted An Excuse To Kill As Many People As I Could !!!

                Comment

                • Todai

                  SolidSnake> sakau, atsirenku anime, kuriuos žiūrėti, o kuriuos ne gal tai ir nėra geras sprendimas, bet taip bent negaištu laiko prie niekam tikusių, nors tokių retai, bet pasitaiko

                  Comment

                  • salierius
                    naujas bet geras
                    • 2008 03 20
                    • 11

                    As tureciau pasakyt, kad nusivyliau Hellsingo OVA trecia, nes ten nemaciau nei siuzeto, wapse nieko tik daug skerdyniu... Nors seniau tos skerdynes tai budawo pries zombius ar t.t. a db pradejo ir norm zmones... Na net nezinau tik tiek, kad tikrai nusivyliau manyciau beprasmiu krauju ir skerdynem arba as nesupratau kazkokios uzsleptos minties, jei tokia buwo;D
                    Yeah Yeah Yeahs

                    Comment

                    • Zirael
                      Narys
                      • 2007 10 06
                      • 45


                      melancholy of haruhi suzumya
                      man labai nepatiko , totalus marazmas :sick:
                      Paskutinis pakeitimas nuo Zirael; 2008-03-26, 14:41.
                      "...And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
                      On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
                      And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
                      And the lamplight o'er him streaming throws his shadow on the floor;
                      And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
                      Shall be lifted - nevermore!"
                      E.A.Poe

                      Comment

                      • Evil_of_Darknesz
                        Suicide is painless...

                        • 2006 04 09
                        • 998

                        Autorius Zirael

                        melancholy of haruhi suzumya
                        man labai nepatiko , totalus marazmas :sick:
                        O tu visa si anime matei?

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          Autorius Evil_of_Darknesz
                          O tu visa si anime matei?
                          Turbut tik pirma serija.

                          Comment

                          • Zirael
                            Narys
                            • 2007 10 06
                            • 45

                            visa maciau , nereikia as vis tikejausi , kad gal bus geriau , bet daugiau negu ta kompine ateive neks man neprigijo :dizzy:
                            "...And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
                            On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
                            And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
                            And the lamplight o'er him streaming throws his shadow on the floor;
                            And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
                            Shall be lifted - nevermore!"
                            E.A.Poe

                            Comment

                            • biganimefan
                              Vienišė manijakė


                              • 2008 03 20
                              • 228

                              Autorius Zirael
                              visa maciau , nereikia as vis tikejausi , kad gal bus geriau , bet daugiau negu ta kompine ateive neks man neprigijo :dizzy:



                              esi pats pirmas zmogus kuriam nepatinka Haruhi Suzimya is visu daugybes mano pazistemu

                              Comment

                              • setas
                                Ežiukas duobkasys
                                • 2008 03 29
                                • 77

                                blogu anime gal ir ner bet yra tie kurie man nepatink visie tie saldus anime su 0 veiksmo pavadinimu neatsimenu nes bereikalingai kist y galva ju nesinorejo o pradzioj jus ten ant DB vaziavot ten gy baveik klasika geras atmetus ta gumos tempima super duper forma per 3 serijas istenedavo o apie ju super smugius ir super pokalbius patilesiu filmai ju kita kalba snukius jie ten greit ismaldavo vien broly ka reiskia GT tai buvo sh o sailor moom hmm tupas anime jai ne tas pas per ta pati tai dar but buve puse velnio

                                Comment

                                Working...