Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zygas13
    Naujokas
    • 2009 01 12
    • 5

    mano favoritai yra sasuke ir itachi uchiha. nzn kdl jie man ystrigo bet jie mano favoritai

    Comment

    • Cere
      !אני כאן כדי הסלע הזה-


      • 2009 01 12
      • 547

      Ok, then me:
      Zero and Chairman ::Vampire Knight::
      L, Shinigami and Misa~Misa :eathNote::
      Gaara, Konan, Sasori, Hinata and Nagato-sama ::Naru Shippuden::
      Saya ::Blood+::
      Rukia ::Bleach::
      -.connection error


      Comment

      • zeke
        trust me i'm engineer

        • 2009 01 02
        • 392

        man gal butu Alucard is hellsing'o toks paslaptingas neaisku apie mastantis ir visad nustebinantis. man primena mane pati
        S_T

        Comment

        • Lucion666
          Forumo maniakas

          • 2007 04 08
          • 430

          Neatsimenu ar rasiau sitam forume: tai parashysiu dar karteli -_- Broly (dbz) - del to, kad jis buvo kietas blogiukas, ir ziauriai galingas tuo metu, kai kiti tik susijoinine buvo galingesni.. to movie pabaigos vis dar negaliu apkesti.. uzmuse broly is 1 hit'o hrrrr.....

          Comment

          • majinshojo
            Beatlemania 4ever
            • 2009 01 26
            • 3

            geriausias Alukardas.... dar Gokas su Vedzitu is ''dbz'' ir Miciko is ''Michiko to Hatchin''

            Comment

            • destiny
              Rašytojas

              • 2008 06 20
              • 242

              pats paciausias tj butu itachi-sama, kodel? todel kad sugebejo viska paaukoti ir netgi pats pasiaukoti del savo jaunesnio broliuko.Nu ir kas be ko jis yra nerealiai kietas ir labai ispudinga asmenybe.Isvis manau kad siam charui ir jo istorijai negali prilygti joks kitas anime personazas...

              Spoileris:
              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              sigpic

              Comment

              • rosario2vampire
                Room sized logic
                • 2009 02 08
                • 33

                Man labiausiai patinka Shirayuki Mizore is Rosario+Vampire (sis anime truputi hentai) ji dbr pas mane ant avataro
                100%: WEIRD
                100%: LOVED
                100%: EUROPEAN
                100%: STOOPID
                100%: INDEPENDENT
                100%: FILLED W/ WATERMELON JUICE 8D

                Comment

                • mariux9998
                  Labas.

                  • 2008 06 20
                  • 434

                  Autorius rosario2vampire
                  Man labiausiai patinka Shirayuki Mizore is Rosario+Vampire (sis anime truputi hentai) ji dbr pas mane ant avataro
                  Koks ten hentai, ten ecchi, hentai tai kur, atsiprasant, "pisasi".

                  O dabar i tema. Kieciausias, megstamiausias ir visoks -okiausias anime veikejas yra Hiruma is Eyeshield 21. Kodel? Jeigu ziuretumet anime, suprastumet. Va pic :
                  Spoileris:


                  YA-HA!!!!!!!!

                  Comment

                  • Monstriuke
                    Clumsy
                    • 2009 02 02
                    • 39

                    Mano tikriausiai butu Near, nes jis labai lanai mielas ir protingas labai labai ir seip toks tobulas

                    Comment

                    • AnimeBoy
                      Otaku!
                      • 2009 01 12
                      • 14

                      Itou Makoto. Tiesiog patinka.

                      Comment

                      • Sloth
                        [SrX]

                        • 2007 09 14
                        • 277

                        Maes Hughes iš FMA, labai charizmatiškas, kintantis ir gilus veikėjas. Vienas iš labiausiai įsiminusių.

                        Revy iš black lagoon - itin sexy ir dar labiau crazy subinių spardytoja.

                        Mergaitė paslaptingu vardu ( kurio aš nepamenu ) iš Kurenai - turbūt vienintelis child veikėjas, kuris netik, kad neerzino, bet netgi patiko. Labai labai gerai išdirbtas personažas..

                        Johan, Tenma, Grimmer ir Runge iš monster - kažkaip, gan ilgokai galvojau, kuris iš jų man patiko labiausiai, deja taip ir likau neapsisprendęs. Monster, ištiesų yra tas anime, kurio kiekvienas bent kažkiek svarbesnis veikėjas yra išdirbtas bene tobulai. Kiekvienas turi savo istoriją, mastymą, nėra šabloniški. Veikėjai panašūs į realius žmones...

                        Comment

                        • Ignas
                          Banned
                          • 2009 02 26
                          • 7

                          Kuchiki Byakuya (Bleach) ir Uchiha Itachi (Naruto) - mažai kalba ir daug daro neišsidirbinėdami su visokiom nesamonėm. Tesiam toliau : L (Death note), Mugen (Samurai champloo) ir Luffy (One piece). Šiaip nei vieno negalėčiau išskirt, visi labai savotiški

                          Comment

                          • Shary
                            woof.

                            • 2009 02 26
                            • 173

                            L'as - nes per diena gali suvalgyt daugiau bannana split nei as
                            Agito/Akito (air gear'as) - cuz he is so ... *eats*

                            And sooo ooon....

                            Comment

                            • Rabbit-san
                              Naujokas
                              • 2009 02 23
                              • 7

                              Moteriškas personažas Yuuko iš XXXholic.. Unreal boba, kai užaugsiu, būsiu lygiai tokia pati : turėsiu kokią nors magiškų grybų parduotuvę ir kasdien gersiu osakę
                              O vyriškas personažas sunku, daug tokių.. Gal Vega iš Street fighter.. Man jo hobis patinka ..

                              Comment

                              • Aristokratas
                                Naujokas
                                • 2009 02 27
                                • 1

                                1.Lelouch Vi Britania (code Geass)
                                2.L (death note)

                                Comment

                                Working...