Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lauryte

    #46
    kazkada rode toki anime "Kite mergaite zudike", ziauriai patiko toji kite, labai faina...
    Dar patiko is samuraju x kazkoks raudonplaukis vaikinukas, tik vardo nebepamenu, noreciau kad ji vel rodytu.....

    Comment

    • Blooded
      デビル メイ クライ

      • 2007 04 28
      • 48

      #47
      Mano megstamiausia veikeja yra Madlax is anime "Madlax". Man jos charakteris ir kovos stilius labai patinka, be to ji labai grazi. Dar labai patiko Revy is Black Lagoon..
      The Path of Excess leads to the Tower of Wisdom

      Comment

      • amidau
        ☣☠☣







        • 2007 04 25
        • 1384

        #48
        Vash is TRIGUN man daba fisai fainas , o siaip tai man ED ir AL is FullMetal alchemist praeina nes as prie ju jau spejau priprasti ziuredamas tuos 51 epus

        Comment

        • Selene
          Dark and Light
          • 2007 03 26
          • 19

          #49
          Man tai Aoshi is Rurouni Kenshin labai fainas, ir Yuki is Fruits Basket simpatiskas

          Comment

          • Oterro
            Violence In My Heart
            • 2007 05 01
            • 17

            #50
            Seniai ka beziurejau. Bet siaip man patiko Sasuke is Naruto, pamenu. Is DBZ Krilinas XD O daugiau megstamu nepamenu kazkaip.

            Comment

            • Hidden_soul

              #51
              hmm...na as ir kiekvieno anime issirenku megstamiausia veikeja pvz is Hellsing Alucard, is naruto Hatake Kakashi, Nara Shikamaru is veikeju merginu man retai kas patinka kol kas tik Temari

              Comment

              • Reijin
                Nieko nerašantis
                • 2006 06 06
                • 32

                #52
                na jo iš kiekviena anime išsirenku automatiškai kas patink ir kas ne, bet taip pagalvojus iškart i galva šove Takayanagi Masataka iš Tenjou Tenge [I think he's got the power ]

                Comment

                • MetalistaS
                  Tas Kuris Miega
                  • 2007 05 05
                  • 34

                  #53
                  kaip ir visur stengiuosi paminet kad neseniai pradejau anime ziuret ( siaip draugas pasiule ir patiko) labiausiai is FMA patiko armstrog manau todel nes bent man jis sukelia daug juoko ir seip gyvenime stengiuosi kuo daugiau juoktis

                  P.S. nepykit kad gyvenimo aprasyma padariau
                  Prasklendžia juodi sparnai,
                  Nutyla varno žnektos
                  Nustebę atsimerkia numirėliai
                  Prasmek!.. Andaja

                  Comment

                  • Izzo
                    one vs all, DIE AZ!



                    • 2007 02 25
                    • 1530

                    #54
                    kazkur jau rasiau kad Yoh is SH db dar prisdesiu Ryuzaki is DN dar Mugen'as is Samurai Champloo su savo kalbos zargonu ir bajeriais ir jauciu kad greit dar sarase atsiras Dante is DMC
                    Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2007-06-14, 14:59.
                    SCREW YOU, PEOPLE!

                    Comment

                    • enura

                      #55
                      sausuke is full metal panic (labiausiai antram sezone "fumoffu") manyciau megstamiausias nes kitoks nei kiti pagrindiniai veikejai vaikinai o seip kaip ir kazkam is sitos gijos man patinka pusiau blogiukai

                      Comment

                      • lolester

                        #56
                        Saber is fate/stay night
                        Yurie is so KAWAII !!! is Kamichu!!

                        Comment

                        • GaNNaS

                          #57
                          Souskei Sagara - full metall panic (patinka man jo karinis poziuris i mokykla)
                          Kenshin - samurai X (lb rimtas, daug patyres, vos nevirtes nezmogum, zmogiskumo poziuriu), (ne is to serialo kur 91 serija kur tiesiog komiskas, smagus personazas, nors ir paslaptingas)
                          Alukard - Hellsing (patinka jo poziuris i priesus)
                          Mutou Kazuki - Busou Renkin (ranku alxemija) uz jo poziuri i gyvenima: kovosiu iki galo ir nugalesiu net jei tai neimanoma.

                          Comment

                          • Yume

                            #58
                            Mano mylimiausieji: Vash is Trigun, L is death note, Urahara ir Hitsugaya is bleach, Lelouch, Suzaku, Kallen, Euphemia ir C.C. is Code geass, Ryusuke ir Taira is Beck, Kakashi is Naruto, Alucardas is Hellsing, Haku is spirited away Gerai pagalvojus jauciu ir dar prisiminciau bet geriau jau negalvot xD

                            Comment

                            • RaiDex
                              Naujokas

                              • 2007 05 18
                              • 26

                              #59
                              Guts,Gattsu is anime/mangos Berserk.Jam nereikia kokiu stebuklingu galiu kad yveiktu savo priesus,jis pasitelkia savo jega bei istvermia nugalet sunkumus ir nesvarbu kas nutiktu ar ka prarastu jis kovos tol kol kiekvienas priesas bus paguldytas and zemes.
                              Vienas is isimintiniausiu personazu.

                              Comment

                              • FreaK`aZ
                                Rimtas architektorius




                                • 2005 02 22
                                • 532

                                #60
                                dabar ta mergaite imponuoja is dennou coil, katra laksto ir ant visko sako poop ^^
                                "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                                with a sick idea of world domination"

                                Comment

                                Working...