Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • lunar_licht
    Naujokas
    • 2012 02 10
    • 2

    Bleach : Ulquiorra Cifer, nes man patiko jo būdas, mąstymas ir kaip jis kalba su kitais. Taipogi buvo stiprus.
    Ichimaru Gin : nors žiauriai jo nemėgau jo, kai Ichigo pirmą kartą apsilankė Soul Society, visada maniau kad jis kažkoks įtartinas, bet prieš jo mirtį, kai sužinojau jo tikrus tikslus, pradėjau gerbt jį. Šiaip, žiauriai liūdna man buvo, kai jis mirė.
    Naruto : Nara Shikamaru, nes aš turiu keistą potraukį žmoniems/veikėjams su protu. XD
    Hatake Kakashi : Nes jis kietas ir stiprus
    Death Note : Near, nors ir L man patiko, man kažkodėl Near patiko labiau.
    Highschool of the Dead : Hirano Kouta, nes jis man truputi primena mane ir man patinka jo asmenybės pasikeitimas kai jis paima ginklą į rankas
    Elfen Lied : Lucy, nes ji kieta

    Comment

    • luckydevil
      Naujokas
      • 2012 02 11
      • 2

      Spike Speigul - buvo smagu žiūrėti kaip jis spardo subines ir kartais pats gauna į kaulus nes pats yra tiesiog žmogus, bet prisirišau prie šito veikėjo nes jis turėjo sielą, ko pasigendu naujasniuose anime.

      Alucard - nauja vampyro interpretacija (nors ir nelabai jau nauja). Užsikabinau už šio veikėjo labiausiai dėl jo motyvacijos - kaip vėliau sužinojau, kad būtent tą ir norėjo perteikti angliškai įgarsinantis aktorius - nuobodulio. Viskas ką jis daro yra tam kad prasiblaškyti.

      L - jame labiauiai man patiko, kad nepaisant to, kad yra teisėsaugos pusėje, L buvo truputi blogas ir neturėjo jokių problemų žaisti su žmonių gyvenimais.

      Mainstream, žinau, bet ne šiaip sau šie veikėjai yra populiarūs.
      All I did was cut of your stupid leggs

      Comment

      • mixas5
        Narys
        • 2012 01 30
        • 39

        Autorius lunar_licht
        Bleach : Ulquiorra Cifer, nes man patiko jo būdas, mąstymas ir kaip jis kalba su kitais. Taipogi buvo stiprus.
        Ichimaru Gin : nors žiauriai jo nemėgau jo, kai Ichigo pirmą kartą apsilankė Soul Society, visada maniau kad jis kažkoks įtartinas, bet prieš jo mirtį, kai sužinojau jo tikrus tikslus, pradėjau gerbt jį. Šiaip, žiauriai liūdna man buvo, kai jis mirė.
        Naruto : Nara Shikamaru, nes aš turiu keistą potraukį žmoniems/veikėjams su protu. XD
        Hatake Kakashi : Nes jis kietas ir stiprus
        Death Note : Near, nors ir L man patiko, man kažkodėl Near patiko labiau.
        Highschool of the Dead : Hirano Kouta, nes jis man truputi primena mane ir man patinka jo asmenybės pasikeitimas kai jis paima ginklą į rankas
        pritariu man ir patiko šie veikėjai ir bėja čia yra visi mano mėgstamiausi anime nu naruto shipuden nelabai man kažko ;/

        P.S neseniai dar syk peržiurėjau highschool of dead pasiilgau to anime :P

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • BlackDiamond
          Naujokas
          • 2012 02 19
          • 11

          Mano megstamiausi gal būtų:
          Date Masamune Sengoku Basara Šį personažą tiesig dievinu. Nesauvaldomas jo būdas, mokėjimas vadovauti ir gebėjimas gerai valdinti ginklus tiesiog žavi. Taipogi man iš to pačio Anime man dar patiko Chousokabe Motochika labai idomi persona, kuri turi pakvaisusių idejų.
          Man dar labai patiko Lelouch Lamperouge Code Gass Jo genialus protas tiesiog žavi Jis sugeba valdyti žmones, jo giass sugebejimas leidžia jam isakyti ką žmonėms daryti be galiybes pasipriešinti. Gaila jis taip dramatiškai mirė... Ir dar daug kitų..

          Comment

          • PaperAngel
            (V)(;,,,;)(V)

            • 2008 12 01
            • 249

            Revy iš Black Lagoon. Prieš kelias savaites peržiūrėjau ir visą laiką buvo : " wow Revy". Iš esmės kitomis aplinkybėmis (jei būtų tik supporting character) manau ji mane erzintų. Beeeeeeet taip nėra, so all good.
            Spoileris:

            Comment

            • Joseph
              Naujokas
              • 2011 11 22
              • 14

              Simon is Gurren Lagann, bet ne tas kai dar vaikas buvo bet kaip sakoma jau tas kur kiausius uzsiaugino zodziu pauges ir ypac i gala anime pradejo patikt. "Listen up Simon and don't forget: Believe in you, not in the me who believes in you; not in the you that believes in me. You should believe... believe in yourself!"

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • alucard
                Narys
                • 2011 05 10
                • 70

                Autorius Joseph
                Simon is Gurren Lagann, bet ne tas kai dar vaikas buvo bet kaip sakoma jau tas kur kiausius uzsiaugino zodziu pauges ir ypac i gala anime pradejo patikt. "Listen up Simon and don't forget: Believe in you, not in the me who believes in you; not in the you that believes in me. You should believe... believe in yourself!"
                Jo man šis anime irgi labiau ant galo pradėjo patikti.Bet man tai labiau Joko patiko ir tas liūto hibridas kur ant galo iš priešo draugu patapo.
                First it control your mind
                Then it destroy your body

                Comment

                • Joseph
                  Naujokas
                  • 2011 11 22
                  • 14

                  Visai su tavim sutikciau bet man kazkaip i gala tiesiog patiko kaip Simon pasikeite tai vien del to man jis fav O ten kiti tai aisku irgi nerealus )

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • mattusha
                    Rimtas forumo narys

                    • 2012 01 18
                    • 187

                    Mustang, Roy iš Fullmetal Alchemist kietas veikėjas ne toks vaikiškas kaip broliai Erlikai. Paveiktas beprotybės vistiek išlaikė šalta protą. Siekia pačiu aukštumų ,betkokia kaina ir viską daro ,kad atkeršytų už draugą. Net praradęs rega juda į priekį.
                    Paskutinis pakeitimas nuo mattusha; 2012-04-08, 16:35.

                    Comment

                    • Neja❤
                      Naujokas
                      • 2012 04 04
                      • 2

                      Mano mylimiausias veikėjas iš visų anime yra Xerxes Break iš Pandora Hearts. Aš jį laikau tobuliausiu kada nors mano sutiktu veikėju, kuris man gražiausias, mieliausias ir kitoks -iausias ;]

                      Man jis labiausiai patinka, nes:

                      1. Jis yra asmeniškai man labai gražus.[Ta perbalusi oda, balti purūs plaukai, išsidraikę ant jo plačių pečių, dailios jo raudonos ir mįslingos akys...]

                      2. Jis yra labai gudrus ir protingas.[Break visąlaik per anime vis ką nors regzdavo ir analizuodavo, bandydavo viską nuspėti ir jam dažniausiai tai pavykdavo. Vienintelis asmuo, kuris jį pergudravo buvo Vincent Nightray.]

                      3. Jis yra smaližius.[Visada kur tik pasisuksi jis tai kramsnoja saldainius, tai šokoladą, tai mėgaujasi ledinukais ir kitokiais gardėsiais bei jam visada to negana.]

                      4. Turi kitokį suvokimą apie pasaulį. [Taip, jis tikrai įdomiai mąsto ir neskirsto nieko nė į bloga, nė į gerą, o rūšiuoja į jam naudinga ir nenaudinga. Iš pat pradžių gali pagalvoti, kad jis nepriklauso nė gerajai, nė blogajai pusei, bet toliau žiūrėdamas supranti, kad jis žiūrisi tik savęs, o taip ir turėtų būti ;]].

                      5. Yra keistas ir tikras optimistas.[Jis turi tikrai iš pat pradžių galinčių pasirodyti keistų įpročių: mėgimas pasakyti tiesiai šviesiai ką mano per valdomą lėlę Emili, o po to tą pačią lėlę ir auklėti; einantis per kraštus sarkazmas; mėgimas imti saldėsius iš kitų lėkščių, nepaisant fakto, kad jis juos ir buvo atnešęs, kad svečiai pasivaišintų ir t.t. O dėl jo linksmumo...jis tikrai turėjo gan karčios gyvenimiškos patirties. Dėl vienos savo klaidos jis net buvo praradęs akį. Bet nepaisant viso šito jis vis tiek sugebėjo rasti šviesą ir šiame liūdname gyvenime ir toliau ją ima visu džiaugsmu nė kiek nebijodamas būti laimingu.]

                      Na ir šiaip man patinka jame viskas ir galėčiau vardinti it vardinti nesustodama. Tai mano mylimiausias visų laikų veikėjas ir tikuosi taip bus visada ;]

                      Comment

                      • wajietaus
                        Narys
                        • 2012 03 18
                        • 37

                        Man Nr.1 sakyciau Hitsugaya is Bleach, jis paslaptingas, ismintingas, stiprus nors ir mazo ugio, beto salia jo visada yra Matsumoto ka bepridursi
                        Ai dar man jo galios labai patinka, labai detalu viskas.
                        Jo atgijes zanpakuto irgi gerai atrode

                        P.S. jam labai sekasi su merginom
                        Spoileris:
                        Spoileris:
                        Spoileris:
                        Spoileris:
                        Spoileris:
                        Spoileris:

                        Comment

                        • Sakurafan450
                          Naujokas
                          • 2012 04 08
                          • 15

                          Man labiausiai patiko Ichigo iš Tokyo mew mew nes labai buvo juokinga veikeja ir tuom kad labai buvo romantiška ir taip bernui prisipažino meilei , ir dar dar man patiko luchia iš Mermaid melody nes labai graži veikeja buvo ir labai romantiškas anime buvo apie meile

                          Comment

                          • Youko

                            Man didžiausią įspūdį paliko Kino iš Kino no tabi ir kt., filosofiniai apmąstymai, dialogai su Hermes ir kelionės iš tiesų pasako tiek daug ir užkabina taip giliai jog sunku net pasidaro;jos branda, ramus profilis ir ryžtingas,bet kartu toks trapus santykis su aplinka ir žmonėmis tiesiog žavi. Tas nekasdienis jausmas kai žiūri į herojų ir jauti tokį nostalgišką artumos jausmą. Na gan sunku apsispręsti, nes labai patinka ir Light Yagami ir Angel's Egg veikėjai Vyras ir Mergaitė, Ichise iš Texhnolyze, Iwakura Lain iš Serial Experiment Lain,Ginko iš Mushishi... Nerašysiu į topus bet užsiminsiu apie veikėjus kurie tiesiog yra žavūs, na pvz: Jin from Samurai CHamploo, Koizumi George from Paradise Kiss, Mayer R-el from Ergo Proxy(vienas mėgstamiausių), Hellsing Alucard(pripažinkime turi žavesio), Nana from Nana, Natsume Yuujinchou...ir be galo daug kitų...o kur dar veikėjai iš Honey&Clover!

                            Comment

                            • BLACK cat
                              Narys
                              • 2010 07 09
                              • 58

                              turiu keleta savo favoritu kurie gerai isimine
                              3vieta : Mr. Alucard (koks anime manau nereikia sakyt visi ir taip zn) ,sis veikejas kazkuom ypatingas ,uzkreciantis ir charizmatiskas. Savotiskai slykstus bet kartu ir gundantis,tai tarsi medus ir pipirai.
                              2vieta : Ryuk (Death note) jis kazkaip labai istriges atmintin,toks ciniskas ir pasiepiantis zmoniu silpnybes kuriu patys zmones nemano esant neigamom. Jis tarsi ta slykscioji visuomenes puse.
                              1vieta : 'L' (Death note) sitas man patiko del saldainiu valgymo,neseip sandainiu bet apskritai vaisktantis saldesis ir seip jis genijus !

                              Comment

                              • hellm88
                                Naujokas
                                • 2016 06 28
                                • 1

                                Tasogare Otome x Amnesia veikeja Kanoje Yuko

                                Comment

                                Working...