Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Shika-chan
    Naųjokė ^_^ ;)
    • 2011 03 28
    • 1

    Mano mylimiausi yra visi veikėjai iš Naruto (jie tokie cool!),Zero (pavardę pamiršau) iš Vampire Knight (patinka tatuiruotė ir šeip glažus), aišku Songokas (kas be ko),Misa Amane iš Death Note (patinka jos stiliukas) ^_^

    Comment

    • varnass
      Narys

      • 2009 04 15
      • 59

      turbut mano megstamiauses veikejas yra spaikas is cowboy bebop. patinka man jo rengimosi stilius ir charakteris

      “This is your life and it's ending one minute at a time”
      ― Chuck Palahniuk

      Comment

      • lialia
        GD <3

        • 2010 07 18
        • 383

        Vis dar:
        Sasuke Uchiha (Naruto) - net nežinau kodėl.
        L (Death Note) - MISTIKA...
        Saitou Hajime (Hakuouki) - Patiko ir tiek..
        Nagakura Shinpachi (Hakuouki) - Linksmas charakteris ir šeip..
        Dabartiniai:
        Teito Klein (07-Ghost) - Užsispyręs..
        Frau (07-Ghost) - Pasinešęs ant mergų, xDDD toks truputį durnas , bet man patinka. xDDDD
        http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
        Max parašo aukštis 130

        Comment

        • Vestjulea<3
          Rolling_Star
          • 2010 05 18
          • 28

          C.C - iš Code Geass. Nes ji įspūdinga. Jos super galia, kaip ji valgo picas ir jos pats didžiausias noras tiesiog Unreal.
          Light/Kira - iš Death Note. Nes man patinka jo mąstymas, protas ir išvaizda. Jis yra tiesiog Genijus.
          Lelouch/Zero - iš Code Geass. Jis man patinko viskuo. Už jo pasiaukojimą dėl laisvės, už jo gėrumą, bet tuo pačiu ir pyktį.

          Comment

          • After
            As the psycho himself

            • 2009 07 15
            • 125

            Lelouch/Zero - Code Geass Tiesiog tobulas jis man ir labai, del kazko patinka
            Uchiha Itachi - Naruto Net nezinau kodel, Naruto anime gal 20 tik seriju mates, ji zinau is zaidimu, nes visus ant ps2 turejas... Tai net nenutuokiu,bet tiesiog traukia jis mane
            Uchiha Sasuke - Naruto Taip pogi nezinau kodel. Anime mates ji biski,tai patiko. Bet is esmes daugiausiai is zaidimu
            Hei - Darker Than Black Kaip ir Lelouch tobulas jis man Traukia mane tokie veikejai.

            Comment

            • NeXuS
              in-control
              • 2009 12 25
              • 40

              Sebastian Michaelis - black butler ramus, nuovokus, viska sugebantis
              Lelouch - Code geass zinojo ko sieke, viska gerai apgalvojo ir seip labai patiko ^^
              Vincent law - Ergo proxy visiska mistika ~_~
              Afro samurai - Afro samurai na, tylus patinka herojai, nes daugiau isreiskia veiksmais arba vaizdu
              Power. Style. Control.

              Comment

              • Nightwister
                Rimtas forumo narys

                • 2008 05 27
                • 116

                Aš jų turiu daug todėl sudarau savo mėgstamiausių veikėjų Top 10
                1. Kenshin Himura (Rurouni Kenshin) nes jis gerai kovoja kardu ir yra kietas
                2. Yu Kanda (D.Gray-man) nes jis yra paslaptingiausias DGM veikėjas
                3. Yuki (Kaikan Phrase) tiesiog yra gražuolis
                4. Sakuya (Kaikn Phrase) irgi tas pats kaip su Yuki
                5. Alucad (Hellsing) nes jis vampyras ir gerai šaudo
                6. Tooya (Ayashi no Ceres) tas pats kaip ir su Yuki ir Sakuya
                7. Zero (Vampire Knight) nes jis yra vampyras
                8. Edward Elric (Fullmetal Alchemist) Yra juokingas bet kartu ir kietas
                9. Haruka (Tactics) nes jis naikina demonus
                10. Luka (Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru) nes jis mano vienintelis veikėjas gotas kurį aš esu mačius
                Paskutinis pakeitimas nuo Nightwister; 2011-05-21, 22:18.

                Comment

                • Squalleh
                  .MØNSOON.



                  • 2009 01 12
                  • 1892

                  Seniai kažkaip kiekviename anime kuri žiūrėjau sugebėdavau rasti mėgstama veikėją. Bet dabar kai bandau atsiminti - į galvą niekas beveik ir neateina.
                  Išskyrus...

                  EXCALIBUR [Soul Eater]
                  Soul Eater - vienas iš tų anime, kuris turi kruva idomių ir originalių asmenybių, ir beveik visus idomu stebėti. Bet po kai kurio laiko, kai pirma karta pažiūrėjau niekas taip neisiminė, kaip Excalibur.
                  Hell, jis taip isiminė kad žaisdamas JRPG ir rasdamas ta kardą beveik visada pastebiu jog šypsausi. Ir laukiu kada kovoje jis išoks iš veikėjo rankų ir pradės dainuoti savo dainą (:

                  Kuo gi jis idomus?

                  Visų pirma - pažiurėkit į tai, kaip jis atrodo.
                  Toks jausmas kad tai kažkoks keistas ir ilgai sirgęs Moomin Trolių pusbrolis iš Anglijos. Bet tame ir esmė, kad jo išvaizda atsimintina. Bet aišku galima sakyti jog ir ne tokių veikėjų yra anime pasaulyje. Taip, taip - yra keistesnių.
                  Šitas gi tiesiog genialiai pristatytas ir laiko laibai stabili pozicija tarp to keistumo ir charizmos. Jis ikyrus ir savanaudis egoistas, bet tik todėl kad jo pagrindinė motyvacija taip suformavo jo charakterį. Jis žino, kad esąs galingiausias ginklas pasaulyje, kuris gali savo ašmeniu rašyti istoriją vos ne kasdien - bet to nedaro, nes žino link ko visa tai eis. Nuo to ir visos taisyklės, pobūdžiai, elgesys.
                  Pačiame anime aišku visa tai pristatyta su humoru, bet iš tiesų - jeigu tiesiog turputi pagalvoti, jis labai rimtas personažas.
                  Jo atsiradimas anime buvo labai į vietą ir pristatytas jis buvo tiesiog taip, kaip reikia:
                  *Pirmas ep - pačio veikėjo pristatymas.
                  *Antras ep - veikėjo istorija. (Nors ir melas, bet kažin (: Taip idomiau)
                  *Trečias ep - galių demonstracija.
                  Ir tik pačiame gale mes gavom kelias užuominas apie jo tikrąją motyvaciją. Bet daugumai nerupėjo, nes tikriausiai jis visus užkniso per tą laiką.

                  Taigi.. pabaigiant. Gali pasirodyti jog prirašiau niekų, ir ateis koks nors Killerbee ir pasakys kad "tai tik anime", bet mano manymu šitas veikėjas vertas didesnio dėmesio. Nors iš kitos pusės jei jis būtu populiarus, aiškus ir permatomas iškart, jis prarastų savo ta charizmą ir idomumą. imho.

                  Comment

                  • Eimi
                    Naujokas
                    • 2008 01 02
                    • 11

                    Bendrai man patinka labai daug veikėjų. Tačiau vienas veikėjas man labai patiko dėl savo keistumo ir charizmatiškos asmenybės, tai veikėja iš anime K-on Hirasawa Yui. Ji yra linksma, kartais nenustygstanti,o kartais labai tingi, padedanti kietiems, mėgsta skaniai pavalgyt (kaip aš ), turi įdomų charakterį. Kartais ji būna nerangi, bet tai tik daro ją dar įdomesne . Yui blogai mokosi, jai sunku susikaupti, bet jei užsibrėžia tikslą, visada stengiasi jį pasiekti sunkiai dirbdama. Ji miela ir labai myli savo draugus (tai parodo jos glaustymasis, apsikabinimai ar pravardžių davimas).

                    Comment

                    • alucard
                      Narys
                      • 2011 05 10
                      • 70

                      Man patiko vampas ALUCARD todel kad jis toks paslaptingas,isdidus ,atrodo stilingai su savo ozzy osborno akiniais,ir siaip toks kitoniskas herojus kuris yra tikras BAD ASS,dar seras victoria ne ji yra man faina vamp mergycka,BRANDON HIT is GUNGRAVE,vampas SILVERBLADE is BLACK BLOOD BROTHERS dar jo mazasis bratanas juokingas tik neatsimenu vardo
                      First it control your mind
                      Then it destroy your body

                      Comment

                      • angelele
                        eina is proto xD
                        • 2009 04 03
                        • 8

                        Kenshin, nes buvo pirmasis mėgstamiausias (mano pirmasis anime xD), Itachi, nes siaip toks evil xD, Rin Is Ao No Exorcist, nes jis cool ir Mephisto is Ao No Exorcist nes jis fun xDDDD

                        Comment

                        • xAmaya
                          Depresija.

                          • 2011 05 31
                          • 65

                          1. Sai Akuto (Ichiban ushiro no daimaou) Nes jis visada lyg iš medžio nukritęs ir šiaip mielas n.n
                          2. Hikaru ir Kaoru Hitachiin (Ouran high school host club). Nes veikėjai dvyniai man labai patinka
                          3. Tamaki Suoh (Ouran high school host club). Nes jis tiesiog yra dailus ir kvailokas
                           /l、
                          (゚、 。 7
                           l、゙ ~ヽ
                           じしf_, )ノ <--- This is a kitty. Put this in your signature to help it achieve world domination.

                          Comment

                          • ElaMax
                            Naujokas
                            • 2011 06 05
                            • 1

                            Persigalvojau... Kiečiausia yra Fujiko iš Hayao Miyzaki filmo "Arsen Lupen 3"

                            Comment

                            • Donas
                              Naujokas
                              • 2011 02 03
                              • 10

                              man dazniausiai patinka blogiukai, ju mastymas buna bent jau kitokia, ir nebutinai ju tikslai buna blogi, tik priemones prastos. Taip pat patinka arogantiski veikejai. Taigi mano TOP 5.
                              1. Lulu is Code Geass del to kas ivyko paskutineje serijo bei siaip charizmatiskas buvo.
                              2. Kira/L is Death note sie abu veikejai buvo panasus ir niekad neuzmirsiu ju proto dvikovos.
                              3. Tyki Mikk dar vienas charizmatiskas veikejas (gal kiek isportejes, bet nesvarbu) Turbut vien del jo tesiu istorjia mangoje, noriu suzinoti apie ji daugiau.
                              4. Kei Kurono is Gantz, nes turbut tai pats realistiskiausias veikejas. Visi jo sprendimai instinktu padiktuoti.
                              5. Kazuma Yagami is Kaze no Stigma. Sitas tai kietuolis. Pasitiki savimi, kvailina kitus ir uzdirba kruvele pinigu.

                              Comment

                              • Yumenator
                                Motherbleeping Killjoy



                                • 2009 07 27
                                • 552

                                Keičiasi laikai, keičiasi ir veikėjų skoniai, so here's my brand new list.

                                Death The Kid (Soul Eater) - negaliu atsisakyti savo fetišo for snobish bastards~<3 Tobulas veikėjo dizainas ir charakteris.
                                Keima Katsuragi (World God Only Knows) - belenkaip awesome simdate gamer'is~
                                Arthur Kirkland [England] (Axis Powers Hetalia) - Problemų su alkoholiu turintys tsundere visada = pure win~ I say.
                                Luppi Antenor (Bleach) - sadistiškas girllookalike.
                                Alois Trancy (Kuroshitsuji II) - Taipogi sadistiškas girllookalike.
                                http://yumihoriku.deviantart.com/

                                BLACKOUT
                                http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                                be sure to visit our page~

                                Comment

                                Working...