Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Stigas
    Narys

    • 2008 01 21
    • 54

    Alucard (Hellsing) - Nes "kietesniu" vampyru nebuna (F..k Twilight)
    Light Yagami (Death Note) - Gerai atrodo, protingas, nenuspejamas

    Comment

    • Kanda
      Rašytojas

      • 2010 09 25
      • 236

      Kaien is Bleach Ziauriai grazus ( Icigo mix juoda) ir charakteris idomus, bet gal idomesne buvo istorija su imantriom aplinkybem - koooodel jis mireeeeeee ;/ , Sai is Narucniko - uz paslaptinguma ir ismoktas pamokas, gera pilvo presa .... XD Tas pamiselis sadistas kur policijoje dirba is Gintamos uz astru prota XDDDDD, Blackstar - uz amzina optimizma ir originalu stiliu XDDDDD
      DA , tumblr :P

      Comment

      • Lkira
        Narys
        • 2010 11 11
        • 78

        Mano tai megstamiausi yra is death note: light yagami (nes jis nori pakeisti pasauli ir as noreciau tokio tikslo pasiekti dbr ypac kai pas mus neranda kaltu arba yra paperkami visi) L (jis protingas ir jo manieros man patinka ir dar turiu bendra su juo megstu saldumynus net pats bandziau namie elgtis kaip jis sunku taip sedeti ant lovos kaip jis man tai ziauriai kojos pavargsta )

        http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

        Comment

        • xx karolis xx
          ...
          • 2007 08 17
          • 14

          Eikichi Onizuka (Great Teacher Onizuka) - pats mėgstamiausias veikėjas. Durnas, ištvirkęs... bet kietas kai reikalas D

          Comment

          • MinaTo
            Narys

            • 2011 01 20
            • 55

            Sasuke is Naruto Shippuden . Blogiukai patinka tiesiog . : D
            Paskutinis pakeitimas nuo MinaTo; 2011-08-03, 12:12.

            Comment

            • monikakatinas
              Naujokas
              • 2010 12 30
              • 3

              Death the Kid iš Soul Eater. Gražiai nupieštas, arogantiškas.. Tokie animes veikėjai man patinka.
              Masaomi Kida iš Durarara. Hmm.. Įdomi asmenybė. : DD
              Usui Takumi iš Kaichou wa maid-sama. Toooks mielas... ^v^
              >__~

              Comment

              • Pwn8ge
                Naujokas
                • 2010 11 18
                • 3

                Jau iš mano avatar'o matot . Alucard - the most badass vampire ever.

                Comment

                • evlina
                  Naujokas
                  • 2010 02 23
                  • 7

                  real is ergo proxy , nodame is nodame cantabile, mugenas is samurai champlo , san gokas is dragon ball (z,gt) ,yuki is vampire knight

                  Comment

                  • cobabara
                    Super mega ultra rašytojas



                    • 2009 03 17
                    • 998

                    na, aš turiu kelis.
                    Chrona iš Soul Eater. toks įdomus charakteris, bent jau netradiciškas anime pasauly [ar, tiksliau sakant, toje nedidelėje jo dalyje, kurią aš esu mačius]. tas kardo padarėlis labai gerų momentų prideda, o ir šiaip kažkuo ji mane traukia [character-wise].
                    Medusa iš to paties anime. blogiukė, tad man nepatinka [dažniausiai taip], bet tiesiog įdomu žiūrėt visus tuos nake snake užkerėjimus ir panašiai.
                    Akai Ringo iš Ookami-san. miela mergytė, kuri beveik visada žino, kada ir ką reikia daryti. taip sakant, super praktiškas žmogus.
                    Niche iš Tegami Bachi. šitai tai tiesiog sakau 'šūstriakė'. awesome personažas, ir žiūrėt įdomu, ir užsispyrimas jos man patinka.
                    hmm, dabar suvokiau, kad pagrindiniai mano mėgstamiausi personažai yra female... weird.
                    Urameshi, Iemon-dono!

                    Comment

                    • Unusual
                      3------->

                      • 2010 10 14
                      • 40

                      Autorius cobabara
                      na, aš turiu kelis.
                      Chrona iš Soul Eater. toks įdomus charakteris, bent jau netradiciškas anime pasauly [ar, tiksliau sakant, toje nedidelėje jo dalyje, kurią aš esu mačius]. tas kardo padarėlis labai gerų momentų prideda, o ir šiaip kažkuo ji mane traukia [character-wise].
                      Medusa iš to paties anime. blogiukė, tad man nepatinka [dažniausiai taip], bet tiesiog įdomu žiūrėt visus tuos nake snake užkerėjimus ir panašiai.
                      Akai Ringo iš Ookami-san. miela mergytė, kuri beveik visada žino, kada ir ką reikia daryti. taip sakant, super praktiškas žmogus.
                      Niche iš Tegami Bachi. šitai tai tiesiog sakau 'šūstriakė'. awesome personažas, ir žiūrėt įdomu, ir užsispyrimas jos man patinka.
                      hmm, dabar suvokiau, kad pagrindiniai mano mėgstamiausi personažai yra female... weird.
                      Yay kazkam irgi Medusa patinka O gaila, jeigu esi blogiukas taves daug kas nemegsta.

                      Comment

                      • Kuroi Tsubasa
                        Department of Inquisition

                        • 2009 09 09
                        • 391

                        Autorius cobabara
                        hmm, dabar suvokiau, kad pagrindiniai mano mėgstamiausi personažai yra female... weird.
                        Man yra atvirkščiai, jau kurį laiką pastebėjau, jog man patinkančių moteriškos lyties veikėjų itin nedaug,net nežinau kodėl:/ (Problema viena - ir pabandyk tu man rast ką cosplay`int)
                        Grįžtant prie pačios temos tai šiuo metu tarp mano mėgstamų veikėjų yra Irabu Ichiro (Kuchuu Buranko), kuris ir puikuojasi mano avatare - įdomi, susitrejinusi bei familiari asmenybė, psichiatras, švelniai tariant neeiliniais metodais sprendžiantis savo pacientų problemas. Patinka man tokie kiek trenkti, nenuspėjamo elgesio veikėjai.
                        Dar vienas - Brother Petros Orcini (Trinity Blood), anime jo beveik nėra, užtat mangoj puikiai atsiskleistas. Iš pirmo žvilgsnio - agresyvus, karštakošis ir net fanatiškas, geriau įsižiūrėjus - ištikimas, įžvalgus, visai netgi gailestingas ir veikiantis iš kilnių paskatų, būtent šis būdo prieštaringumas veikėjuose mane dažniausiai ir traukia.
                        Dar galėčiau paminėti Akihiko Chuzenshi (nors gal tai net greičiau tipažas kaip toks) - racionalus, protingas, dvelkiantis ramybe.
                        Toliau jau tingiu vardint, tai kas liko jei kam įdomu yra čia:http://www.anime-planet.com/users/Ku...racters?page=2
                        No one can restrain me with logic



                        Comment

                        • Shinigami Mizuki
                          Naujokas
                          • 2011 02 10
                          • 3

                          man tj patinka Ichigo Kurosaki, nes jis yra geras kovotojas ^_^

                          Comment

                          • ♥MiKi_LT
                            Naujokas
                            • 2011 02 13
                            • 8

                            mano megstamiausiais veikejas yra Sasuke (naruto)man jis patinka del to kad ...jis....STIPRUS ir grazus XD ir Ikuto (Shugo Chara) jis toks mielas :3

                            Comment

                            • MusicalBitch
                              Na na na na na.
                              • 2011 02 23
                              • 2

                              Kad ir kaip ten bebūtų, nuo senai senai mano mylimiausias 'multikas' buvo ir bus 'Drakonų kovos'. O iš ten man labiausiai patiko 'Džinas vėžlys', eina sau, toks kietas veikėjas. Galbūt pats geriausias. Tik labai retai pasirodydavo tolesnėse serijose.
                              Turbūt todėl ir neatsibodo. ^^
                              Krilinas irgi, blem, koks gali būt geresnis veikėjas, už pliką, berniuką(?), ir dar be nosies.
                              Na, o jeigu apie kažką iš šiek tiek naujesnių, tai būtų Jiraiya, va ten tai linksmas vaikėjas ir netik, Ero Sennin. Gosh, pasiilgsiu jo.

                              Comment

                              • sailoranime
                                Guardian -.-
                                • 2011 02 20
                                • 11

                                Seniau mano net "dievaitė" mano buvo Mėnulio Jūreivė, kažkodėl man patiko jos vaikiškumas ir pastovus verkimas norėdavau kaip ir ji išgelbėti pasaulį.
                                Na dabar, kadangi suaugau (beveik), tai ir kitokius anime pradėjau žiūrėt, tad man labiausiai patinka Yuuki Cross iš "Vampire Knight". Man patinka jos pasiaukojimas dėl draugų ir šiaip yra labai žavi anime asmenybė.
                                Just believe in myself and my dream, anyone could be a hero and heroine.

                                Comment

                                Working...