Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sagara
    Ferrum Aeternum.

    • 2009 07 20
    • 78

    Stein'as iš Soul Eater, tiesiog toks bad-ass. ^_^
    Dar Jirayia iš Naruto, net nežinau kodėl, tiesiog labai priimtinas čaras, kartais ižvelgiu save ( saviironija ).

    Comment

    • Mondis
      Tee-Hee...!

      • 2010 01 30
      • 44

      Revy is Black Lagoon Nes ji ziauriai pasiutus, nors kartais ir miela gali pabut

      Comment

      • Spakains
        Naujokas
        • 2010 06 16
        • 2

        zinomiausius pasakysiu gal. Is Code geass Lelouch dieve toki plana ivygde ir paaukojo viska! , Is Fate/Stay night Saber ir Shirou neimanoma Meile ju. is Toradora! patiko Taiga... savo charakteriu!
        is Neon Genesis evangelion Shinchi savo paprastumu ir nevykeliskumu. pabaiga anime isnese man galva! Per visus situos anime verkiau nesveikai...

        Comment

        • SamAel
          Naujokas
          • 2010 06 04
          • 5

          Guts [Berserk] - Stebina savo užsispyrimu, jėga ir valia. Kiek pasimetęs, nežino kas jis toks, kokia jo gyvenimo prasmė, kiek paaugliška :P

          Comment

          • Myliu Ichigo
            Naujokas
            • 2009 10 18
            • 20

            Konata Izumi nes labai megsta anime ir yra linksmo charakteriaus ji megsta anime kaip ir aš ir dar esu panaši i šita veikeja labai.
            Nu O hinata hyguuga patinka del ko kad jinai yra labai keistoka žmogus kaip ir aš bet paskui Naruto shipuuden serijose pasidare labai stipri ir graži nors visi sako kad aš esu panaši i šita veikeja.
            Naruto jis megsta ramen ir labai juokingas yra.
            Ikuto iš shugo char ajis labai gražus yra.
            Nu o Kurosaki Ichigo man patinka jo charakteris ir dar linksmas yra.

            Comment

            • MadeinLithuania
              Naujokas
              • 2009 12 27
              • 26

              Revy (Black Lagoon) Galinga motera! Dar ir graži, o jau balsas tai iš vis pasakaaaa.
              Shizuo (Durarara) Nėr jame to seilėto mielumo. Galingas vyras!
              Lucy - rrrrrrrrrr, ragiukai, rūžavi plaukai ir tas rūstus žvilgsnis Galinga motera!
              Nyu - seilėtas meilumas, bukas žvilgsnis ir vis tas 'miauksėjimas' ..žavinga

              Comment

              • Bakkemonogatari
                Naujokas
                • 2010 07 30
                • 13

                Tokuchi Toua iš One Outs. Puikiai veikėjas tiko anime siužete, net kitokio ir neįsivaizduoju. Daug blogų atsiliepimų girdėjau dėl Toua arogancijos bet man šis charakterio bruožas kone ir labiausiai jame patiko, kadangi jis buvo ne be pagrindo ir ne tuščias, o su rezultatais ir pergalėmis.
                O iš merginų... Jaučiu, kad Minami Chiaki (Minami-ke). Labai juokyynga ir kažkaip paįvairina su Kana tą 'paprastą gyvenimą' vaizduojamą per anime.

                Comment

                • starkiller999
                  starkillingmoonman
                  • 2010 03 22
                  • 2

                  Spyke Spiegel iš Cowboy Bebop, žinoma. Visada ramus; kaip vanduo "prateka" bet kokiose situacijose, rūko, turi kieta kostiuma, moka jeet-kun-do, yra premijų medžiotojas. Na ir svarbiausia - skraido po kosmosą, yra kosmoso kaubojus beje, jis nemiręs!

                  Comment

                  • Cere
                    !אני כאן כדי הסלע הזה-


                    • 2009 01 12
                    • 547

                    Mitsukuni Haninozuka iš Ouran High School Host Club - atsiprašau. KAS GI NEMYLĖS Honey-chan?.. Jis man labai patiko, kad būdamas tokio amžiaus atrodo dar kawaiinesnis už pradinukus, ir kartu yra toks nusidavęs kovotojas. btw, jo pliušinis žaisliukas toks pupsius.

                    Kuniko Hojo iš Shangri-La - Kartu ir priklauso tai, kad ji pagrindinė veikėja Šangri-loje. Tipiška mergina, gale anime tampa kūrėja naujo Japonijos gyvenimo ir blah blah blah. Man labai patiko jos charakteris, tokia nestingstanti vietoje, visada veikli, nors būna ir užeina silpnumo akimirkos. + labai gražūs rožiniai plaukai >w<

                    Mitsuki Houyama iš Doubt - aš joje kažką tokio radau.. nežinau kaip papasakot, bet ji man patiko labai, nors neesmė, kad ji išdavė savo draugą ir kitus. Btw, labai norėčiau turėti telefoną įsegtą į galvą.

                    Kai Etou iš Switch - omg omg omg. <3 jis toks mielušš. Nors jis jau praėjo paauglystę, bet vistiek atrodo kaip 16. Ta raudona spalva , kuri dominuoja jo išvaizdoje, dar labiau pritraukia, nekalbant apie mielai styrojančius plaukus į šalis.. <3 Ir kas mane labai nustebino, jo nemirtingumas.

                    Dokuro iš Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan - 'pipiru piru piru pipiru pii' viską pasako.

                    Ichimoku Ren iš Jigoku Shoujo - manimi pripažintas pats tobuliausias vaikinas per visus anime kuriuos aš esu žiūrėjus. Jo išviazda vien ir prašosi 'touch meh'. + kad jis buvęs samurajus ir turi sugebėjimą matyti BIG akim aš jį vertinu labiau nei kitus anime personažus.

                    Evangeline Athanasia Katherine iš Mahou Sensei Negima! - turbūt ji man patiko tik dėl to, kad yra blogietė.. ;D

                    Hikaru Hitachiin iš Ouran High School Host Club - asmeniškai man Hikaru yra geriau nei Kaoru. Hikaru labiau karštakošis? krč, KARŠTESNIS nei Kaoru. Ir nesielgia kaip kažkokia cyyypianti pana(tokia nuomonė apie Kaoru). Tie ugniniai plaukai ir šukuosena hawt, o apie akis iš vis tyliu tokios mąslios, gilios ir traukiančios <3

                    Alois Trancy iš Kuroshitsuji II - Nors jis elgiasi kaip pana, bet mane sužavėjo jo savimylėjimas, naglus ir negailestingumas. Ir jis gan iškripelis. Ir tas mark thingie ant liežuvio taip ir prašosi pasilaižyt.haha.ok.čia anime.nieko nepadarysiu >_>

                    Seth Nightroad iš Trinity Blood - viena iš krusnikų (vampyras mintantis vampyrų krauju), labai labai labai ji man patinka.Kaip paskutiniam charui mažai ką tolkovo parašysiu (nusikankinau šiaip x.x). Labai miela ir patinka paitnka visokios išvaizdos smulkmeniškumas. Btw, mano avatras sukurtas iš jos pic.

                    That's all.
                    -.connection error


                    Comment

                    • Maimi
                      =^.^=

                      • 2010 07 19
                      • 109

                      Yukino iš Kare kano arba his and her circumstances. Dievinu ją už jos "swith girl" charakterį XD
                      Click Below:
                      DEVIANTART ACCOUNT

                      Comment

                      • kaguya
                        Narys

                        • 2009 08 26
                        • 31

                        mano didžiausia meilė Sebastianas iš Kuroshitsuji ... už... viską. Išvaizdą, charakterį, demoniškumą ir "Yes my Lord"
                        toliau....mmmhhh... Zero iš Vampire Knight, už užsispyrimą, balsą ir aišku išvaizdą
                        Kaip bebūtų keista - Kakashi iš Naruto, na dievinu jį, už ką? Už tai, kad visada atsipūtęs, už jo paslaptingumą, BALSĄ, sugebėjimus itt itt
                        L iš Death Note --> už kavą, saldumynus, protą, basas kojas ir puikią intuiciją
                        Baka

                        Comment

                        • BlossomOfTheFuture
                          Naujokas
                          • 2010 08 11
                          • 18

                          Lau iš Kuroshitsuji, nes visada faina, kai visi kalba apie ką nors , o jis vidury kalbos: „O kas tai yra"?
                          Dar Sebastian iš to paties anime

                          Comment

                          • Gecas
                            Rock And Roll Child

                            • 2010 03 09
                            • 137

                            Kamina iš Tengen Toppa Gurren Lagann- Nes niekada nepasiduoda, ir dėl savo tikslo ir svajonės pasiryžęs paukot gyvybę, plius jis crazy XD

                            Luffy iš one piece- nes irgi niekada nepasiduodantis, ir bet kokiu atveju siekiantis savo tikslo, ir tuo pačiu yra labai geraširdis, ir visada sakantis teisybę net tada kai meluot būtų žymiai naudingiau.
                            Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

                            Comment

                            • neva.
                              Naujokas
                              • 2010 09 20
                              • 8

                              Onizuka iš GTO dėl savito požiūrio į gyvenimą ir viską, kas vyksta jame.
                              Tony Tony Chopper iš One Piece dėl mielumo ir balso!
                              Smile is the easiest way to face things. Even if it's a fake one.

                              Comment

                              • Siroiokami
                                Narys

                                • 2010 09 22
                                • 67

                                Tokuchi Toua (one outs)
                                Balsa (Seirei no Moribito)
                                Aka Shuichi (Detective Conan)
                                Robin, Zoro (one piece)
                                Gintoki (gintama)
                                Visi savo sriciu specai. Nezinau ko uzwalge ju kurejai, bet aciu jiems
                                Skeptiko rezimas

                                Comment

                                Working...