Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Defiguss
    Naujokas

    • 2009 11 18
    • 27

    Vienas iš labiausiai patikusių veikėjų - išdykėlis Dykumos Pankas. Manau, kad jis įkūnija tikrąjį vyriškumą ir vyrišką galantiškumą. Be to, manau, kad nūn mūsų visuomenei labai trūksta tokių drąsių, savo stichijai atsidavusių žmonių. Pareigingų, malonių bendrauti laisvalaikiu, pasižyminčių sveiku humoro jausmu. Ir, beje, mokančių elgtis su damomis: būtų Lietuvoje koks tuzinas Pankų - ir neigiamo gimstamumo tendencijos dingtų kaip į vandenį.

    Jei Pankas bolotiruotųsi į prezidentus, atiduočiau balsą nesvarstydamas.

    Comment

    • Dj_Lord
      桜木花道って最高
      • 2009 12 23
      • 15

      Sakuragi Hanamichi is Slam Dunk jis jeigu uzsispiria - visada pasieks savo tikslu.
      Dj_Lord
      http://hashi.vdu.lt

      Comment

      • Roochia
        猫ちゃん =^_^=
        • 2010 01 01
        • 9

        Yagami Light iš Death Note ~~~~ Mano meilė Visų priežasčių, dėl kurių jis tobulas nevardinsiu, nes čia visą mokslinį darbą tektų parašyt, bet labiausiai jis man patinka už savo idealizmą (aš asmeniškai nesivarginčiau aukoti savo gyvenimo, net jei manyčiau kad galiu sukurt tobulą pasaulį ).
        Kiryuu Zero iš Vampire Knight. Jo levandinės akys Bet ne dėl to Net nežinau kodėl, gal man jo gaila iš dalies ir šiaip jis tiesiog faaaainas, net priežasčių sunku surast.
        Jei jau VK paminėjau tai Aidou Hanabusa Na, jis daug mažiau tobulas nei Light'as ir Zero, nes, pvz., laksto paskui Kaname , bet šiaip fainulenka tuo savo kawaii elgesiu (Ohayou onnanokotachi. Kyou mo genki de kawaii deshyou ), kurį kaip ir fake'ina, mano nuomone, nes yra toks visai mischievous ir evil
        Lelouch iš Code Geass. RURU-CHA~~~N Tuo viskas pasakyta
        Suou Tamaki iš Oran High School Host Club. Mielutis su tuo savo entuziazmu ir šiaip Tik jį visi skriaudžia Šiaip daugmaž visi berniukai iš Ouran patiko
        Sebastian iš Kuroshitsuji. Kietas Ir dar kai jis bajerius užmeta netikėtai
        Grell iš Kuroshitsuji. Lūžau lūžau ir dar kartą lūžau O kai pasakė,
        Spoileris:
        kad nori nuo Sebastian vaiko tai išvis vos neatsijungiau

        Tas pagrindinis iš Kigeki. Jis kieeetas
        Yra ir daugiau žinoma, bet kol kas tiek
        Paskutinis pakeitimas nuo Roochia; 2010-01-02, 00:35.

        Comment

        • GODhack

          Lacus Clyne is Gundam Seed/Seed Destiny tiesiog labai miela panele. :P

          Comment

          • Red_Elf
            pandų karai :D


            • 2009 05 07
            • 1112

            Dr. Franken Stein iš Soul Eater - mano naujas numylėtinis tokio charo dar neteko matyt, ta beprotybė, visa priešprieša, protas, mastysena, begalinis noras į ką įsmeikti skalpelį, pasivažinėjimai ant kėdės per durų staktą...

            Comment

            • Vovy
              Blood

              • 2008 03 18
              • 29

              Kintaro Oe iš Golden Boy. Ten tai vyras.

              Comment

              • Evil Mastermind
                Just Evil

                • 2009 02 24
                • 154

                Lelouch iš code geass. Vienas iš tų labai retų anime herojų, kurie supranta, jog blogis tiek pat reikalingas kaip gėris, tad elgiasi atitinkamai, ty, dėl didelio tikslo ir geresnio pasaulio aukoja labai daug, pripažindamas, jog sėja blogį didesnio gėrio vardan. Vienu žodžiu, makiaveliškas veikėjas gerąja prasme Taip pat labai gera jo personažo transformacija, pradeda kaip talentingas niekšelis, kuriam pasisekė, baigia vos ne kaip tamsos mesijas xD Įdomumo prideda ir jo teatrališkumas (Zero pompastiškos kalbos su visom gestikuliacijom buvo epinės xD) bei tai, jog prieš šitą veikėją kariauja vos ne visas pasaulis xD

                Antroj vietoj būtų L iš death note ir Yang Wenli iš Legend of the Galactic Heroes. Abu dėl tos pačios priežasties - antžmogiškai protingi xD
                Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

                Comment

                • SilentPsYhO
                  Naujokas
                  • 2009 12 28
                  • 4

                  a6 negaliu išskirti kokio char tik galiu pasakyt man patinka tokie kaip alukardas ir Yagami Light iš Death Note nu tokie char super yra

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • Esquisse

                    Susiradau naują numylėtinį Guess what, Kururugi Suzaku iš Code Geass - patiko nuo pat pradžių iki galo {lulu niekada nemėgau ir nemėgsiu xD} Suzaku tooks kawaii, jo charakteris, blizgančios žalios akys Awsum *.*

                    Comment

                    • aKi
                      Ruduo.

                      • 2007 10 24
                      • 289

                      Autorius Anime_Yuuki
                      Susiradau naują numylėtinį Guess what, Kururugi Suzaku iš Code Geass - patiko nuo pat pradžių iki galo {lulu niekada nemėgau ir nemėgsiu xD} Suzaku tooks kawaii, jo charakteris, blizgančios žalios akys Awsum *.*
                      Tai dar siūlau užmest akį į Syaoran iš Tsubasa Chronicle , nes Suzaku kurtas remiantis juo. ;]

                      Comment

                      • Alicce
                        Narys

                        • 2009 05 28
                        • 50

                        Itačis iš Naruto. Jis tiesiog labai gražus bei stiprus

                        Dar mano mylimiausias veikėjas yra Train Heartnet iš Black Cat. Juk jis tooks mielas "katinukas"
                        Well, I will never log in to this account again T_T Bye bye all Love ya!

                        Comment

                        • ddeiviss
                          Deepas
                          • 2009 12 08
                          • 15

                          Zoro is One Piece ... vien del to kad beveik visose situacijose yra rimtas, subrendes aisku daznai buna juokingas , turi visus gero kario bruozus ir labiausiai patinka nes miegoti gali kad ir zemes drebijimo metu ^^

                          Comment

                          • Ausra
                            ♥ Lantislt mergina! ♥

                            • 2010 02 10
                            • 272

                            Na man patinka labai daug anime veikeju, bet turiu kelis megstamiausius, tai yra:
                            1.Suigintou is Rozen maiden, nes ji niekada nepasiduoda ir kovoja is visu jegu kad pasiektu tai ko nori kaip ir as. Be to man labai patinka leles!
                            2.Neji Hyuuga is Naruto, man jis labai grazus. Ziauriai man patinka jo ilgi juodi plaukai.
                            3.Rider is Fate Stay Night, nes ji labai grazi, yra gera kovotoja ir man lb patinka violetine spalva.
                            Draugiškiausia BJD grupė Lietuvoje: https://www.facebook.com/groups/1441637029443527/

                            Comment

                            • hadesgirl
                              I hate milk
                              • 2008 07 06
                              • 14

                              Ed iš FMA jis tiesiog kietas ir seilėtis niekad nepradeda kaip daugelis kitu pagrindiniu veikėjų
                              Sai (naruto) ką galiu pasakyti jis sako tai kas jam galvoj ir jam dzin

                              Comment

                              • arc9944
                                wut?

                                • 2010 01 30
                                • 92

                                Autorius hadesgirl
                                Ed iš FMA jis tiesiog kietas ir seilėtis niekad nepradeda kaip daugelis kitu pagrindiniu veikėjų
                                Sai (naruto) ką galiu pasakyti jis sako tai kas jam galvoj ir jam dzin
                                Visiskai pritariu del Ed is FMA kietas yra man labai patinka kai jis nervuojasi kai ji mazu pavadina, visados prajuokina
                                Ir dar TURBUT Jiraya (naruto)
                                na nzn man dazniausiai patinka tie veikejai kurie prajuokina, bet aisku nevisados
                                oi tas jiraya senas istvirkelis mane daznai prajuokindavo , Gaila kad jo jau nebera

                                Comment

                                Working...