Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • karolisvis
    I..Hate..All..off..you.

    • 2008 05 25
    • 229

    Daug kietu yra bet best Gats is Berserko nekiekvienas sugeba pakelt 2m two hand sworda su viena ranka ^^
    Run, live to fly, fly to live, do or die.
    Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

    sigpic

    Comment

    • IbuDreamer
      ラブラブアッタク o(>__<)o

      • 2009 02 16
      • 69

      Dante (Devil May Cry), Vincent Valntine (FF7), Byakuya Kuchiki (Bleach), Itachi Uchiha (Naruto) - visi kažkuo paslaptingi, gana tylūs, stipraus charakterio, ir aišku gražūs

      Comment

      • FlameHaze
        The end of everything


        • 2009 05 05
        • 89

        Yagami Light (death note) personazas su stipriu teisingumo supratimu, kovojantis uz tai kuo tiki, protingas, aukojantis jausmus ir pan dalykus, tikintis savo idialiais.

        Lelouch Lamperouge aka Lelouch vi Britannia (code geass) panasus personasas i Yagami Light tiesa man pasirode turintis daugiau jausmu ir emociju, nors ne ka maziau del savo tikslo paaukoja. puikus strategas.

        Spoileris:
        abieju siu personazu likimai tragiski.. tai tik yrodo kad galia atnesa ne tik privalumus bet ir skausma bei vienatve.
        Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-05-14, 22:04.
        I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

        Comment

        • Megane
          Naujokas
          • 2009 05 13
          • 8

          1.Urahara Kisuke, 2.Szayel Aporro, 3.Kurotshuchi Mayuri (Bleach).Išvardinti pagal mėgstamumo lygį.
          Man jie patinka dėl savo galimybės išrasti ką nors naują ir siaubingai įdomaus.

          Comment

          • usakou
            Rimtas forumo narys
            • 2009 04 19
            • 188

            edward elric is fullmetal alchemist... nzn,del jo budo... ir kaip jis pradeda blikseti,kai kasnors ka nors del jo ugio >.< -are call me 'shortly' ()

            Comment

            • bronzine
              music freak *

              • 2009 04 12
              • 149

              Black Star
              todel kad is jo galima pasijuokti bet ir jis yra Nr.1 ;DDDD
              if life gives u lemons...
              then make a lemonade ;3

              Comment

              • dojitoku
                Music is mine heroin.
                • 2009 02 06
                • 10

                Urahara Kisuke (bleach), nes.. nes.. nes jis labai panašus į mane. Rimtas išdaigininkas ;D
                Taip pat L (death note), nes... man atrodo jis buvo TAS, kuris stengėsi įkvėpti daryti gera, o ne krauju suteptą pasaulį vadinti teisingu ir saugiu.

                Comment

                • tomaz222
                  Dozuoju Anime
                  • 2006 12 26
                  • 122

                  Hmm.. Sakyciau Toshiro Hytsugaya (bleach),L(DeathNote),Full Metall (FMA).

                  Feed Me!


                  Feed Me!

                  Comment

                  • Zixx100
                    Naujokas
                    • 2009 05 22
                    • 5

                    Nr1-Kurosaki Ichigo(Bleach)
                    Nr2-Lelouch(Code Geas)
                    Nr3-Harima Kenji(School Rumble)
                    Nr4-Kakashi(Naruto)
                    Nr5-Rin(Shuffle)

                    Comment

                    • Miyata
                      Find your own sins, kid.



                      • 2008 01 09
                      • 452

                      Autorius tomaz222
                      Hmm.. Sakyciau Toshiro Hytsugaya (bleach),L(DeathNote),Full Metall (FMA).
                      Autorius Zixx100
                      Nr1-Kurosaki Ichigo(Bleach)
                      Nr2-Lelouch(Code Geas)
                      Nr3-Harima Kenji(School Rumble)
                      Nr4-Kakashi(Naruto)
                      Nr5-Rin(Shuffle)
                      maldauju, pries rasant, perskaitykit temos pavadinima, kurioje praso argumentuoti.

                      O i tema, tai man patinka is visu anime daug veikeju, is kiekvieno turiu po kelis favourite, tai cia rasyt beprasmiska xD Nedgi manau lengviau butu pasakyt kurie ne fav xDD Bet, dabar pastebejau, kazkaip istrigo Miyata, gal delto kad antras sezonas yra, o gal rimtai labiausiai patinkantis veikejas. Nors nemanau, nes labai daug patinkanciu veikeju yra.

                      Comment

                      • Eluned
                        Insanity is all around us
                        • 2008 10 11
                        • 15

                        Dazniausiai is visu anime kazkas patinka (gal del to kad as juos labai filtruoju pries ziurint) bet isimintiniausi:
                        Hitsugaya Toshirou (Bleach) - child prodigy
                        Alucard (Hellsing) - nes normalus vampyras, be jokiu nauju nesamoniu
                        Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji) -
                        Leona (KOF) - turbut pirmasis mano su Japonija susijes dalykas buvo KOF zaidimas dar ant ps, ir ji buvo mano megstamiausia personaze
                        Allen Walker (DGM) - nezinau kuo jis man patinka (gal del to kad baltaplaukis )

                        Comment

                        • Nismo
                          Narys
                          • 2008 10 24
                          • 90

                          Takumis Fujiwara nes jis belekaip gerai driftina su savo AE86

                          Comment

                          • araminas
                            Lone wolf

                            • 2008 06 16
                            • 77

                            1. L/Death Note nes jis kazkuo man primena mane pati.
                            2. Luffy/ One Piece - Mano megstamiausias Main charas
                            3. Hibari/ Kayekyohitman reborn - "I'll bite you to ash"
                            My top 3 anime:

                            1.One piece 2.Katekyo Hitman Reborn 3.D. Gray Man

                            Comment

                            • AnimeFreak
                              Stalker >.>
                              • 2009 04 17
                              • 92

                              L. (Death Note) apie jį aš tiesiog be žodžių!
                              Lelouch ir C.C. (Code Geass) erm, kaip ir dėl L.
                              Sebastian Michaelis. (Kuroshitsuji) Irgi vienas nuostabiausių mano nuomone.
                              Natsume Takashi.(Natsume Yuujin-Chou) patiko jo būdas ir mąstymas.
                              Shana. (Shakugan no Shana) Man patinka jos Urusai,urusai,urusai. ^^
                              Lucy. (Elfen Lied) Jos žvilgsnis..
                              Ir Aisaka Taiga. (Toradora!) ji šiek tiek į mane panaši.
                              Mio (K-on) kawaii!
                              Paskutinis pakeitimas nuo AnimeFreak; 2009-07-28, 13:37.

                              Comment

                              • NanaChan_
                                Love & Peace

                                • 2009 06 01
                                • 54

                                Daug iš rurouni kenshin, ypač Aoshi Shinomori ir Hajime Saito, dėl savo savitų charakterių ir filosofijos...
                                Haruhi Suzumiya , tokia cute ir nenustykstanti vietoje. ;D

                                Comment

                                Working...