Jūsų mėgstamiausias anime veikėjas ir kodėl jis patiko? (Argumentuojam)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • kvyy__
    Naujokas
    • 2010 09 25
    • 8

    L gal nuvalkiota, bet jis kietas:P

    Comment

    • Kanda
      Rašytojas

      • 2010 09 25
      • 236

      Mano mėgstamiausi veikėjai dažniausiai miršta filmuko viduryje ;/ Iš Gantz tas PAGIEŽINGAS ir pasikėlęs , kuriam Rockai lee akis išsprogdino ( vardo neatmenu ) ;O XD iš Basilisko Yashamaru ;/ - tik dėl jo anime siunčiaus.... ;D Kanda ir Azijos Brachas ir D.gray. man - tikiuosi jie nemirs ;D Death note, kai mirė L iš vis nebeskaičiau mangos, XD FMA - Greed ir tt... man patinka galingi, abejingi, psichologinių problemų turintys asmenys , bet ne su nupuvusiais veidais ;DDDD
      DA , tumblr :P

      Comment

      • SonidoS
        Naujokas
        • 2010 09 25
        • 5

        Usui iš Kaichou wa maid-sama,bei tasai vaikinukas iš kaze-no stigma. Abu labai mieli man jie,paslaptingi, gan stiprus,protingi. žodžių they suit me.

        Comment

        • BatLily
          Naujokas
          • 2010 11 18
          • 8

          Lavi is D.Gray-man Jis turi kazka tokio, kas mane zavi

          Comment

          • soldrao
            anime/drama fan >.<
            • 2010 11 20
            • 17

            Zero iš Vampire Knight (patinka jo išvaizda, ryžtas)
            Heiwajima Shizuo iš Durarara (išvaizda, coolness, strongness ir tai, jog jis turi didžiulę valią daryti tai, ko nekenčia ^^)
            L iš Death Note (protas, stilius, išskirtinumas ir išmanumas)
            "A smart man learns from his mistakes, a wise man learns from the mistakes of others"

            Comment

            • ~Madara Phantomhive~

              Ciel Phantomhive - nes jo charakteris geresnis nei 99% mano pažįstamų. Taip pat rodo neįtikėtiną intelektą, susivaldymą, ryžtą ir nesideda "geriečiu".

              Comment

              • Unusual
                3------->

                • 2010 10 14
                • 40

                Medusa is Soul Eater. Tas jos veidmainiskumas ir blogis

                Comment

                • Aramis



                  Yuko Amamiya, EF ~Tale of Melodies~, EF~Tale of memories~.

                  Tiesą pasakius, tikriausiai didžioji dalis skaitančių šį pranešimą nustebo, kodėl ne kokia papinga gražuolė, o geriau mane pažįstantys tikriausiai klausia kodėl ne Horo ar Akashia Moka. Ne, nepakeičiau savo pažiūrų ir skonio, tiesiog Yuko visad mane žavėjo kaip veikėja ir asmenybė. Jos stipri valia, susitaikymas su esama padėtimi ir ryžtas gyventi sukėlė tik pagarbą. Supratau net ir jos pyktį. Tiesiog ji realiausia ir labiausiai įtikinama veikėja. O dar kai sutinki kažką charakteriu žiauriai panašų į ją, tai taip ir mąstai "Vau, dar ir taip būna". Tiesiog ji, ir jos ryžtas užkrečiantis ir žavintis.

                  Comment

                  • Matakusis
                    Naujokas
                    • 2010 10 25
                    • 5

                    Kid The Death is Soul Eater. Jo pamisimo lygis super ir siaip stilius jo cool.

                    Isvis, dauguma Soul Eaterio veikeju labai originalus ir turi ta sovo isskirtinuma. Respect kurejams.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2010-11-29, 10:16.

                    Comment

                    • Poupee_De_Cire
                      Naujokas
                      • 2010 08 28
                      • 18

                      Autorius Matakusis
                      Isvis, dauguma Soul Eaterio veikeju labai originalus ir turi ta sovo isskirtinuma. Respect kurejams.
                      kad man kas uz double post padekotuDDd


                      o jei i tema tai dazniausiai patinka tie veikejai ,kurie yra anime, kurias as tuo metu ziuriu, kadangi dabar bandau one piece ziureti tai mano megstamiausias veikejas yra.
                      Tony Tony The Chopper Kodel??? nes jis yra awsome

                      Paskutinis pakeitimas nuo Poupee_De_Cire; 2010-11-29, 01:39.
                      goo.gl/mYYYZ


                      Mirs naktis. Gims diena.

                      Comment

                      • soiciro-cat
                        Naujokas
                        • 2010 10 21
                        • 18

                        Go to DMC! Go to DMC! KRAUSER is D.M.C Tas veikejas toks WAU! Super isvaizda, juodas humoras. Ir seip tas veikejas neturi sau lygiu, dar nieko panasaus į ji nesu mates (pagarba kurejam).

                        Comment

                        • Juuki
                          Naujokas
                          • 2010 11 29
                          • 1

                          Man tai labai patinka Yuuki ir Kaname is (vampire kinght). Yuuki nes ji yra paugle ir isdalies primena mane. O Kaname man patinka nes jis yra paslaptingas ir idomus savo patirtimi bei isgyveminais.

                          Comment

                          • sakuraxx1
                            Anime fan

                            • 2010 07 17
                            • 48

                            Mano mėgstamiausias veikėjas yra Sebastian iš Kuroshitsuji. Jis gražus ir sugeba padaryti VISKĄ.
                            ir dar Vincent Valentine iš Final Fantasy VII
                            Paskutinis pakeitimas nuo sakuraxx1; 2011-01-03, 17:08.


                            NO ANIME NO LIFE

                            Comment

                            • purusani
                              Naujokas
                              • 2010 10 26
                              • 6

                              Kalbant apie anime vaikinus tai mėgstamiausi būtų:

                              1. Sasuke (Naruto, Naruto Shippuden) - nes tas jo psichopatiškumas (ar toks žodis yra išviso? ;D) tiesiog įdomus ;D ir jis šiaip gražus ;D
                              2. Soul Eater Evans (Soul Eater) - nes jo charakteris labai įdomus, atrodo dėjęs ant pasaulio ;D (lyg gyvenime nei vieno rūpesčio neturėtų) toks primetantis cool, bet iš tikrųjų labai giliai viską apmąsto, rūpinasi savo draugais ir šiaip įdomus tas jo amžinas nevisavertiškumo kompleksas ;D gražus.
                              3. Elliot Nightray (Pandora Hearts) - OMG žinokit jeigu paimtumėme Shana (iš Shakugan no Shana) dar sakykim Louise iš (Zero no Tsukaima) ir dar kokia tsundere charakterio veikeja tai ir gautumėme Elliot ;DDD šiaip žiauriai įdomus personažas su savom problemom kurios yra tikrai rimtos ir apie kurias įdomu skaityti ;D ir jis gražus ;D

                              Trumpas pastebėjimas: visi anime vaikinai kurie man patinka turi ilgesnius, plaukus ;DD Keista ;D

                              Comment

                              • animelogas
                                Naujokas
                                • 2011 01 02
                                • 6

                                1.Ginko(mushishi)-nes siaip yra idomus
                                2.Izaya(durarara)-nes patiko jo charakteris.
                                Paskutinis pakeitimas nuo animelogas; 2011-01-06, 17:24.

                                Comment

                                Working...