Koks būtų jūsų anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Poupee_De_Cire
    Naujokas
    • 2010 08 28
    • 18

    maniskis tai speju butu medieval su daugybe ivairiausiu monstru ir aisku su epic musiais . i dar daug kraujo
    goo.gl/mYYYZ


    Mirs naktis. Gims diena.

    Comment

    • OpHiEll
      Rimtas forumo narys

      • 2009 11 29
      • 123

      Aš tai gal su vampyrais ,raganom ,vilkolkiais ,demonais kokiais. Žinoma su ispudingom kautynėm kokiu nors, kungfu ,wushu stilium nežinau kaip dėl anime panšumo, bet idiegčiau panašumo iš filmo kuris man patinka equilibrium. man patiko to pagrindinio veikėjo technika kaip jis valdo ginklus ir laužo kaulus, norėčiau kad ir pagrindinis mano anime(jeigu toks būtu) veikėjas irgi taip mokėtu stilingai ir greitai žūdyti,dar gal idiegčiau matricos prieskonį suletinimo vaizdus arba greito judejimo kadangi mano veikėjas būtu vampyras ir gal pusiau raganius tai butu paveldėjimas iš jo motinos kuri žinoma nebutu kokia nors šlikšti baisi ragana o labai kawai ir sexsy pvz. kaip ji
      Spoileris:
      žinoma ji mirtu kaip nors tragiškai nes anime reikia dramos šiek tiek dėl ko ir butu motyvas mano pagrindiniam veikėjui kautis prieš kokia evil organizacija , panaudočiau kokį nors faktą iš tikro pasaulio, sakykim kokia nors slapta organizacija kuri egzistuoja nuo senu laiku apie kurios egzistavima tik mituose minima. Ir niekas nenutuokia kad tokia egzistuoja ištikrūju prieš kuria jis ir kariautu, tik žinoma ta organizacija valdytu ne žmonės. Na gal toks ir butu mano anime. Kokio horror,drama,fantasy stiliaus ^_^ tai va kai išmoksiu piešti (jeigu išmoksiu ) tai sukursiu manga


      Big things have small beginnings


      There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

      Comment

      • Maimi
        =^.^=

        • 2010 07 19
        • 109

        Anime būtų pieštas shoujo stiliumi, bet nebūtų merginų su cute akimis. Jos būtų cold tipo. Visas siužetas vyktų greitai, būtų daug mistery ir school life motyvų, be abejo veiksmo, drama ir horror XD. Būtų toks labai įdomus anime ar manga, toks netradicinis. XD
        Click Below:
        DEVIANTART ACCOUNT

        Comment

        • Unusual
          3------->

          • 2010 10 14
          • 40

          Mano anime būtų melancholiškas ir jame būtų pasakojama gyvenimo realybė. Pagrindinis veikėjas būtų gabus mokinys, kuris nori susirasti bendraminčių, bet kadangi jis neturi su kuo klasėje bendrauti, todėl atrodo arogantiškas ir su juo niekas nebendrauja. Veikėjas bando visaip pasikeisti, bet jo "susikurtas" įvaizdis trukdo jam pasiekti savo tikslo. Toliau seka istorija vieną dieną...

          Comment

          • Kuroi Tsubasa
            Department of Inquisition

            • 2009 09 09
            • 391

            Ką gi, pagalvokim... Visų pirma, visas veiksmas suktųsi apie šalių (galingų ir ne, esančių pirmųjų įtakoje) ir kelių tarptautinių organizacijų politiką ir karinius veiksmus po truputį artėjant apokalipsei, veikėjų gyvenimą ir tarpusavio santykius, ateities vizijas bei intrigas (ir kaip jie stengiasi jas įgyvendinti) viso to fone; veikėjų būtų daug, tiksliau labai daug, tiesa pusė jų pakeliui į pabaigą išmirtų/žūtų/nusižudytų/etc (muahahaha), iš čia išplaukia jog tarp žanrų būtų drama, tragedija, psichologija, science fiction, veiksmas(?) jei dar kokio mindf*ck stuff`o įmest - išvis būtų idealu (nors aplamai ir nebūtina), o visas veiksmas nusitęstų per kelis dešimtmečius. Gal geriau toliau nedetalizuosiu
            No one can restrain me with logic



            Comment

            • sakuraxx1
              Anime fan

              • 2010 07 17
              • 48

              Mano anime butu piestas kaip kuroshitsuji o istorija tikriausiai butu apie broli ir sese (kaip jie graziai sutardavo, kaip palaike viens kita kai zuvo ju tevai ir kaip toliau susikloste ju gyvenimas)


              NO ANIME NO LIFE

              Comment

              • Yumenator
                Motherbleeping Killjoy



                • 2009 07 27
                • 552

                Kadangi jau su drauge kuriam vos ne antrą istoriją, kurią norėsim paversti manga, turiu daug variantų.
                Bet norėčiau pasidalinti savo nuomone, koks būtų man idealus anime, arba anime, kurį pati sukurčiau.
                Pirmiausias aspektas, kuris būtų bet kuriame mano anime - kėblumas, sukeliantis žiūrovui įtarumo ir ilgo galvos sukimo. Tai dažniausiai labai domina.
                Antras punktas - GALBŪT kai kurių manga kūrėjų piešimo stiliaus asimiliavimas, bet NEDIDELIS. Nebus mano anime nei pieštas kaip Kuroshistuji, nei kaip Naruto, nei kaip Durarara ar dar kaip nors. Viskas būtų orginalu.
                Toliau norėčiau pabrėžti, kad anime tikrai nebūtų VIEN apie giminystės ryšius ar kovas ar dar kažką. Visi žanrai suliptų į vieną grandiozinį o gal ir nelabai kūrinį.
                Siužetas tikrai nebūtų sausas, ir aplamai nelabai mėgstu 'tempti gumą', todėl viską prieš tai apgalvočiau.

                Seiyu būtų parinkti tik pagal mano individualų skonį, nes kas gi kitas kaip ne pats kūrėjas žinos tikruosius veikėjų balsus?

                Pagal viską turėčiau pasakyti few ideas and all, bet rašyti tingisi, todėl parašiau tik pagal kokius kriterijus būtų sukurtas bet koks mano anime~
                http://yumihoriku.deviantart.com/

                BLACKOUT
                http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                be sure to visit our page~

                Comment

                • Cannabis
                  Naujokas
                  • 2011 03 23
                  • 4

                  Mano stilius butu kap Afro Samurai o mintis tai manyciau butu mistic

                  Comment

                  • After
                    As the psycho himself

                    • 2009 07 15
                    • 125

                    Mano tai butu mystic,comedy,romance,school-life Pagrindinis herojus mystinis bahuras,tamsiaplaukis su akim kaip Lelouch Mergos aisku didzpapes Butu supernatural power,cia kas be ko O seip tai butu,gal net biski horror

                    Comment

                    • SaMe-chan
                      always online

                      • 2010 07 16
                      • 81

                      Ergo proxy (piesimas) + Durarara!!( mintis) = my anime ^^

                      Butu pagrindine veikeja kuri eiline paprasta panele, bet po kurio laiko issiaiskina, kad yra kazkas daugiau, nes visada pasuali mate kitaip nei visi like. Kadangi jos niekas nesuprazdavo ji buvo atsiskyrele, po kurio laiko atsidaro bahurelis, kuris pradejo ja dometis ir kastis i jos gyvenima, o tai nebuvo gerai, nes ji nenorej,o kad kazkas kazka apie ja zinotu.Jie galiuaisiai tapo komanda, kuri kovojo prie blogio jegas.. lalal... Kazkas panasaus ;>

                      + + =

                      Comment

                      • RyuMaster
                        Narys

                        • 2010 05 25
                        • 48

                        Mano anime butu nepanasus ne i viena is siolaikiniu, stilius kaip per Professioriu Laytona, anime butu apie animesnikus

                        Comment

                        • Lkira
                          Narys
                          • 2010 11 11
                          • 78

                          mano butu apie super heroju (net esu sugavojes jo varda ;D tai ugnies riteris ;D ) kuris gelbetu zmonija nuo blogio ir visokiu pabaisu ;D

                          p.s. gal apie ji peisiu jei turesiu laiko panasiai kaip manga

                          http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

                          Comment

                          • Stein
                            Naujokas
                            • 2011 03 24
                            • 11

                            pas mane tai anime būtų apie alternatyvia žemės planeta kurioje žmonija būtų susiskaldžiusi į daugelį frakcijų kurios tarpusavy kariautų o kiekviena frakciaj turi savitus sugebėjimus tačia be to dar pasauly siaustų demonai kuriuos valdytų koks nors kietas blogietis o kad jį nugalėtų reiktų apjungti visas frakcijas ir nebūtų tokių gadinančiau serijų kaip dažnai sugadina aniem kad gerietis prišneka kitam kokių nesamonių ir tas susilpneja ir pralaimi nes pas mane blogiečių neveiktų jokios šnekos

                            Comment

                            • Donas
                              Naujokas
                              • 2011 02 03
                              • 10

                              Mano turbut butu apie ateities pasauli. Kai visa planeta yra suvienyta ir is pirmo zvilgsnio viskas yra grazu, taciau visada atsirastu tokiu kurie noretu valdzios. tai toks ir butu anime: Kaip zmones visokiais budais siekia valdzios, pasiteldami telepatus( aisku ne elfen lied lygio), naujus isradimus ( nano technologijas), ar kitaip manipuliuodami zmones. Nebutu cia jokios komedijos, truputi mistikos, detektyvo, dramos, sci-fi, gal but siek tiek action, bet minimaliai. Piesimas butu turbut kaip ir paprastas (deatch note stiliuku). Manau, kad galu gale niekam nepavyktu uzgrobti valdzios, nes tas kas jau virsuj ten ne veltui, uz juos visus gudresnis butu

                              Comment

                              • sek0ne
                                AnimeMinusFamHator




                                • 2007 04 28
                                • 1260

                                brutal sci-fi war action movie

                                Comment

                                Working...