Koks būtų jūsų anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Snabas
    Rimtas forumo narys
    • 2008 11 12
    • 140

    #91
    Pas mane butu kazkas panasaus, tik mergina turetu vaikina toki pat kaip ji - bejausmi...butu grazi porele xD

    Comment

    • stella
      Shooting Star


      • 2008 09 15
      • 146

      #92
      Sukurčiau kažką keisto, išsiskiriančio piešimo stiliumi bei neįprasto istorija. Spontaniškai scenarijaus nupasakoti negaliu, čia tobulinti ir tobulinti.
      Tikriausiai būtų anime apie kitų akimis "keistą" merginą, nelabai kur pritampančią, individualistę. Paaugliškas anime apie jausmus, pasaulio pažinimą, gyvenimo tikslo ieškojimą, nes tai šiuo metu man yra aktualiausia.
      dar nepamirškime nelaimingos meilės, kurios istoriją paimčiau iš savos patirties.

      Well... Trumpiau tariant, čia būtų anime apie mano gyvenimą 8D
      _____


      In the future 15 people will be famous

      Comment

      • krapija
        Cadavariffic

        • 2008 03 08
        • 260

        #93
        piešimas kaip noein ar kemonozume, scenarijų normalų pats kurčiau, nekopijuočiau o žanras horror, action, medieval. o poto išeitų antras sezonas sci-fi (viskas po dafiga metų) viskas būtų apie bičą, kuris ieško kito bičo, kuris prakeikė tą pirmą bičą. o tas bičas kur prakeikė bičą yra nemirtingas ir krč, pagrindinis bičas vistiek keliauja po pasaulį ir ieško to ano bičo. pabaigoj visi turi mirt. ai ir pagrindinis bičas gan evil. ne toks, kuris padėtų vargšei babkai pereit gatvę, dar iškoliotų ją, o gal ir užmuštų. va.
        Paskutinis pakeitimas nuo krapija; 2008-11-19, 13:56.
        Sorry, but I don't plan on dying anytime soon.



        http://myanimelist.net/animelist/Dieucra

        http://www.last.fm/user/bombska

        Comment

        • Snabas
          Rimtas forumo narys
          • 2008 11 12
          • 140

          #94
          Mano istorija butu tokia: pagrindine veikeja San 6 metu su sese pabego nuo mamos, nes si nenorejo, kad jos mokytusi kovu menu. 10-ties abi istojo i nindziu mokykla, ten susipazino su berniuku, kuriam niekaip nesisekdavo kovu menai, todel jis netapo tikra nindze. Po poros metu San ir vaikinukas vel netiketai susitiko, jie tapo porele, taigi San gyveno jau su trim seimos nariais (vaikina per pirmaji pasimatyma pakviete pas save gyventi). Po kiek laiko suzinojo, kad turi metais vyresni broli Anglijos vaiku namuose (sis nebuvo tikras brolis, nes jo motina buvo kita). Ji pasieme broli is vaiku namu ir dabar gyvena 4-iese. Beje, San yra saltakrauje ir gali nuzudyt bet ka, kas trukdo jai daryt, kas patinka
          Istorija, tiesa, siek tiek be siuzeto, bet as ja vis dakuriu. Ten yra ir kitu veikeju, bet jie nelabai prisideda prie pacios istorijos

          O cia dar viena:
          Mergaite Elizabet is senelio gavo legendu knyga, kurioje rado legenda apie Sapnu Giria. Tipo, toje girioje pamatai savo didziausias baimes, ten pasiklysti, isproteji ir t.t. Elizabet pradeda tyrineti ta legenda su savo drauge Anne. Galiausiai jos patenka i miska ir islaisvina ten gyvenancias elfes is pozeminio kalejimo (blogiukas, uzdares jas ten ir sukure Sapnu Giraite), tuo paciu panaikindama burtus. Taciau blogiukas vis dar nenugaletas.
          Elizabet po to dar ilgai lankosi pas elfes ir su jomis susidraugauja. Viena diena ji suzino, kad ir pati yra is elfiu gimines (ten nera vyru, todel elfes atsiranda ia paprastu seimu, o joms buna pranesama, jog yra elfes). Jos susivienija ir ima kariauti su blogiu, gyvenanciu salia giraites esanciame kalne.

          Tai cia mano dvi istorijos, kurias noreciau nupiesti anime style ir isleisti kaip multika (apie sapnu giraite rasau knyga, is ten ir ta istorija )

          Comment

          • Miyata
            Find your own sins, kid.



            • 2008 01 09
            • 452

            #95
            Manau mano anime budu panasus i hajime no ippo, tik zymiai geresne romance linija be dramos ( I hate drama ) eppu ko daugiau, kovu tokiu pat ispudingu, toks pat humoras. Arba i strongest descipline kenichi, tik ta Miyu mergina pakeisciau kita, grazesne kokia nors. Ir dar karta epu ko daugiau

            Comment

            • hamunaptra
              Naujokas
              • 2008 11 17
              • 8

              #96
              jei kurciau anime tai nekurciau pagal kitus anime nes ir taip daug yra nukopinta!!!!!!!!!!!!!!

              Comment

              • usakou
                Rimtas forumo narys
                • 2009 04 19
                • 188

                #97
                akys butu is Fullmetal alchemist
                Visokios mergaites didziapapes kaip is Sekirei ar kokio hentai xDD
                turetu tos mergaites super galiu kaip ir sailor moon
                butu ir graziu berniuku kaip is vampire knight
                ir butu daug idomyybiu ir linksmu vietu kaip is naruto ar bleach..
                taigi mano anime vadintusi USAKOU ANIME XD

                Comment

                • Agami_
                  Naujokas
                  • 2010 07 22
                  • 6

                  #98
                  Visi mieli žmonės... Ir nebūt problemų bei žiauraus pasaulio. Visi žmons būtų lingsmi

                  Comment

                  • Kastetas
                    regular everyday guy

                    • 2009 12 04
                    • 341

                    #99
                    Hmm mano ta ibutu karinis. Turbut apie kareivius kare butu mano anime. Pagrindinis veikejas cuju butu mergina, kaskuo panasi i Major is G.I.T.S.
                    Ir komanda is dar 4 zmoniu, triju ciuvu ir vienos merginos.
                    Butu labai detaliai nupaisyta ekipuote, ir daug daug kraujo.

                    Comment

                    • denix2
                      Visa valdžia vaizduotei!

                      • 2008 04 19
                      • 350

                      Na mano anime butu action zanro, pagrindinis veikejas butu susidvejines paranojikas, neatskirentis blogio nuo gerio na ir prideciau jam kaskiek kvailumo ir some stuff kuri jis isdarinetu galima dar prirasiti comedy prie zanru ... na kaip matosi iseitu kazkas keisto.

                      Edit: Pridekit didelius papus mergoms, ir paranojiko istvirkavimus, atimkim visas migleles kurias tenka kartais matyti ir iseis pusiau hentai
                      “I reject your reality and substitute it for my own.”
                      www.facebook.com/DenisO.art.

                      Comment

                      • usakou
                        Rimtas forumo narys
                        • 2009 04 19
                        • 188

                        Autorius denix2
                        Na mano anime butu action zanro, pagrindinis veikejas butu susidvejines paranojikas, neatskirentis blogio nuo gerio na ir prideciau jam kaskiek kvailumo ir some stuff kuri jis isdarinetu galima dar prirasiti comedy prie zanru ... na kaip matosi iseitu kazkas keisto.

                        Edit: Pridekit didelius papus mergoms, ir paranojiko istvirkavimus, atimkim visas migleles kurias tenka kartais matyti ir iseis pusiau hentai
                        buciau tavo anime gerbeja

                        Comment

                        • Perla
                          Rašytojas

                          • 2010 04 06
                          • 223

                          Mano anime būtų koks nors gyvenimiškas. Istorija prasidėtų su vienais veikėjais, o baigtųsi su tų veikėjų proanūkiais. Na dar būtų komedijos, dramos ir romantikos. Gal ir fantastikos truputį...

                          Comment

                          • ~Madara Phantomhive~

                            Mano anime...
                            Horror,action, logistinės užduotys, daug gerų ir įspūdingų kovų (neapleidžiant ecchi). I like bastard time, so main character would be one .
                            Kas dar. Hm, neatskleisiu detalių, nes gal kada ir padarysiu anime

                            Comment

                            • Kanda
                              Rašytojas

                              • 2010 09 25
                              • 236

                              MMM as noreciau sukuri rimta anime, psichologini, butu veiksmo ir bataliniu musiu scenu , itraukiantis painus, siuzetas, nemazai juokingu situaciju, bet su skoniu, nes isvien einantis bairiai jau taip pakyrejo( jie geriau atrodo rimtesniame siuzete, kai pazisti veikejus ) veikejai grazus, bet ne saldziai per grazus, kazkoks aprangos kodas, jame turetu buti kazkoks moralas ar kazkas - kai paziuri ir nesijauti praplautas ar atbukes nuo blizguciu ir kitokiu.... Kaip pavizdi imciau ( cia beveik mano aprasymas vos ne is ju susideda XD ) FMA ( pirmas sezonas) - Riza Hawkeye buvo mano idealas XD, D.gray. man, Ergo, Gantz, Hellsing ir kiti panasus ;D tik su normaliu piesimu - ne du blizgantys guzai istatyti i trikampi ( cia ale veidas ) Na cia mano nuomone... ;D Jap... XD Jau per daug sutrikampejo... XDD
                              DA , tumblr :P

                              Comment

                              • UpDog
                                Einu teisingu keliu xD

                                • 2010 10 25
                                • 42

                                Hajime no ippo. Muštynės labiau prie širdės

                                Comment

                                Working...