Koks anime žanras jums labiausiai priimtinas ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • akudama.

    Koks anime žanras jums labiausiai priimtinas ir kodėl?

    taigi taip. visi zmones skirtingi ir visiems patinka skirtingi dalykai,siuo atveju-anime zanrai. taigi prasom,isreiskit savo nuomone ir papasakokite kodel.)
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    #2
    Nu man patinka animai su daug kraujo kur laksto galwos,buna kautyniu scenu ir kalasi su katanom ar kazkas panasaus .

    Comment

    • madness_heaven

      #3
      man patinka psichologiniai ar taip kokie rimti, idomus man patinka mastyti, isitraukti i anime...aisku patinka ir koviniai jie ismagus

      Comment

      • SETA
        Narys

        • 2006 07 09
        • 33

        #4
        Megstu smurta ir yaoi... psicologines traumas bei Liuciferiska elegancija...
        Paskutinis pakeitimas nuo SETA; 2007-05-04, 15:47.
        Last thing I would like to listen , last thing I would like to see and last thing I would like to read .

        Comment

        • CHEZA

          #5
          megstu sky fi zanro anime, taip pat su mistikos ir siaubo priedais, o geriausiai, kai kurejai sugeba ipint siek tiek psichologjios, kad visai neatbuketum beziuredamas ir sugebetum pamastyt, surast kazkokia prasme, bet...taip pat gerai comedy zanro multikas, juk pailset ir reikia.

          Comment

          • Eisas Kuperis
            Simintis Sun


            • 2006 01 25
            • 355

            #6
            Na o koks žanras patinka man labiausiai? Taigi. Peržiurėjus tai ką esu žiurėjęs, ką žiuriu ir ką artimiausiu metu ketinu žiurėti, galiu padaryti štai tokį sarašiuką. Pirmoje vietoje - kosminė fantastika, antroje - nuotikių, trečiają, ketvirtają, ir penktają vietą dalinasi komedijos, romantikos ir magijos žanrai. Visą kitą neidomu ir nežiuriu. Tarkim istorinis žanras. Negaliu pakesti istorijos. Tačiau yra keletas išimčiu. Pavyzdžiui Rurouni Kenshin. Nežiuriu ir tų galvariezinių anime. Kraujo ir visokio kitokio brudo prisižiuriu ivalias rialybėje, todėl gera kartais užmesti akį į truputi kitokį pasaulį. Bent jau 7 valandas (26s.).
            Psichologiniai anime, dėja juos gana dažnai supratu šiek tiek kitaip nei kiti, bet vertinu tokius anime.
            Dar vienas dalykas į ką mėgstu atkreipti dėmesį, tai dalykai kuriuos žmonės įvertina kaip neiprastus, smarkiai besikiriančius, kitoniškus. Anime neišimtis. Kad lengviau būtu juos pastebėti net susukuriu tam giją. Na.., tai tiek šiam kartui.
            Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2006-08-15, 20:32.

            Comment

            • Sable
              The Hitchhiker





              • 2005 03 11
              • 1530

              #7
              Megstu zanru maisalyne kaip pvz. NGE ar FLCL (ir pasijuokt ir pamastyt galima ir siokio tokio veiksmo idomaus sulauki), nors is esmes traukia aki koviniai ir siaubo animai, na ir absurdiskos komedijos (tas pats FLCL, Cromartie High School ir pan... )

              Comment

              • Horkis
                Kritikuosiu žiauriai


                • 2005 12 23
                • 637

                #8
                jega ten kur daug kardu, peiliu, kitokiu ginklu ir biski humoro


                Comment

                • CeraS`VictoriA

                  #9
                  na, man patinka dazniausiai horror... arba istorine tematika bet ne vien jie... is tikruju, galiu ziuret beveik bet koki anime...

                  Comment

                  • Ekgp97sl
                    Vietinis šnipinėtojas

                    • 2006 01 16
                    • 63

                    #10
                    Na as nesu labiau nei kitus pameges kokius nors zanrus.
                    Megstu ivairove: megstu ir pasijuokti, ir kai ziurejimas vercia susimastyti, megstu ir itraukiancius nuotykius..

                    Comment

                    • tamagochi
                      Suši valgytojas

                      • 2005 10 19
                      • 138

                      #11
                      na esu suzavetas visa Ghibli kuryba

                      megstu intelektualiais istorijas su (bet nebutinai) komedijinem priemaisom - randu geru pvz tiek fantasy, tiek sci-fi, tiek school zanruose

                      Comment

                      • Sasumi
                        AquariusKiss

                        • 2006 08 06
                        • 190

                        #12
                        man patinka ten kur buna koviniai...ir ten kur humoro yra...svarbiausia humoras kajp antaj Naruto filmuke

                        Comment

                        • Youka
                          bishoujo

                          • 2006 01 30
                          • 335

                          #13
                          cyberpunk arba sci-fi, taciau ne kosmines odisejos. tokie fundamentalus pavyzdziai - GITS ir AKIRA.
                          ir visiskai priesingas - historical drama. samurajai, kaimeliai, mustynes ir filosofija. ^^

                          Comment

                          • Nju`Liuci

                            #14
                            man labjausia patinka zanraj tokie kajp samuraj x OVA's wolf's rain elfen lied ir hellsing taj tikraj liuxishki zanraj

                            Comment

                            • Myojin`
                              Tiesiogiai iš miško
                              • 2006 03 04
                              • 84

                              #15
                              as laikau geru anime kuris gali isjudint nervinus - pakeist sirdies plakimo ritma...
                              ir sjp daugelis tu rimtesniu Anime (ne vaikisku) ira nenuspejami ir per juos visko gali nutikt, o filmuose dazniausei jau zn kaip viskas baigsis ir per juos galima uzmigt, o kai koki GantZ ziuri visados akis tokios boona O_O

                              o sjp jei for fun man Hellsingas labai patinka,jis tox be gilios minties be filosofijos ir t.t bet labai ciotkas kai ji ziuriu tox kaifas boona....(galima ziuret daugybe kartu) +man labai patko piesimo stilius, ir sjp mano skonio tox anime.
                              Paskutinis pakeitimas nuo Myojin`; 2006-08-16, 19:19.

                              Comment

                              Working...