Kokiu herojumi būtumėte?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    #31
    Autorius POOLY
    BAHH kodel jusu herojai visi tokie NEKALBUS ? mano pvz herojus visada tox jei suprantat ka turiu galvoj
    Na aš, ar kaip jūs kalbate, mano herojus, nera nekalbus. Neretai per tas savo šnekas jis ir prisidirba košės. Va šito jis niekaip nesugeba išmokti išvengti. Jis draugiškas, nuoširdus, visada geros nuotaikos, linksmas, nevengiantis iškrėsti koki linksma pokštą. Bet nelabai randa kokia bedra tema su daugeliu iš čia pasisakiusiu asmenybiu. Mat jis visiškai nesidomi nei ginklais, tik žino kai kaip juos sunaikinti, jei tik tie ginklai nepasižymi kokiomis magiškomis savybėmis, prieš kurias jau lengvai jau nepašokinėsi. Nieko neišmano apie jokiu kovos menus, dėl ko jam neretai kyla šiokiu tokiu sunkumu, tik žinao kaip gali ižsisukti, nors tai retai padeda. Net ir kokie magiški irankiai ar daigtai jį nelabai domina. Šis herojus tiesiog turi keleta stebuklingu galiu ir jomis naudojasi per daug nesukdamas sau galvos. Kokia puse jis palaiko? Kraujo upės už gėri? Ne, tai ne jam. Rodos jis tikras gerietis, padeda žmonėms kai tik netingi? Taip, bet tie jo pokštai....
    Vienas trumputis pasakojimas iš jo gyvenimo.
    Na tas žmogus tiesiog norėjo paklausti kelio iki vieno tokio miesto ir kelio pakraštije pastebėjes tą mūsu jau pažistama heroju pasiteravo kaip jam pasiekti tą miesta, šis pasižiurėjo tiktai, po akimirkos jo rankose iš niekur atsidūrė popieriaus lapas, tiesiog iš oro, tik sužibėjo ir štai. Pasirodo tai buvo žemėlapio dalis. Tas iš pakelės bakstelėjo pirštu i viena taška lape, pasakė kad čia jie dabar randasi, o tam lape tuoj atsirado mėlinas taškas. Parodė pirštu lape i kita vieta, kur buvo miestas - dar vienas mėlinas taškas. lape tuoj atsirado ir linija jungianti tuos du taškus. Pasakė važiuoti pagal ta linija, dar nusišipsojo, pasisuko ir nuėjo sau. Rodos jam visai ne motais buvo tos iš nuostabos išsprogdintos vairuotojo akys. Na tas žmogelis, vis dar kaip reikiant neatsipeikėjęs patraukė lik to miesto pagal ta dauotą žemėlapi. Dar vienas, šikart jau mažiau šokiraves atsitikimas - pasiekus miestą tas žemėlapis dingo. Nežinia kur prapuolė, ar tiesiog išgaravo. Iki šiol tas vairuotojas neuspranta kas gi ten nutiko iš tiesų.
    Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2006-05-16, 00:56.

    Comment

    • lediniz
      fan of るろ&#
      • 2006 03 31
      • 5

      #32
      12 metu, zhemas, metos mazhais durkliukais, moka skaityt , shviesiai ruda kepure su snapeliu, ilgos juodos kelnes su daug kisheniu, trumpi shviesus plaukaiir galiausiai mazhos shviesios akys

      Comment

      • Eisas Kuperis
        Simintis Sun


        • 2006 01 25
        • 355

        #33
        Mano herojus, o gal tiksliau aš pats gyvenu netik žemėje...

        Liūdnas vakaras atostogų rojuje - Gulbėje

        Nuostabus ir šiltas pavasario vakaras Gulbėje. Nors čia visados pavasaris, tik šiais metais jis žymiai gražesnis. Už horizonto jau kyla Gulbės brolis dvynys
        Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2006-06-13, 01:40.

        Comment

        • Augiszz
          Anime Man
          • 2006 02 04
          • 37

          #34
          Saunuolis Eisai, tikrai tuli talenta rashyti idomias istorijas, laukiu nesulaukiu tavo kitu kelioniu Bet visgi nelabai manau kad che i tema prashei

          Comment

          • Angel of Death

            #35
            Vardas: Densetsu ♫♪♫ (Isvertus: Legenda. O i natas galit nekreipt demesio. Durnoja uzejo )
            Amzius: 16
            Ginklas: Dagger'is, set'as shuriken'u ir Martial Arts
            Isvaizda: Juodi susitarse plaukai, zalios akys, dazniausiai vilki apsiausta
            Ypatybes: Nepaprastai greitas, nepasizymintis labai didele fizine galia bet nera labai silpnas. Zodziu per viduri. ♥.♥

            Comment

            • adrijana

              #36
              man visai patiko eiso parasymas.angelo aprasymas man primena veikejus is DNAngel Darka ir Krada. tik tie negali kurti daiktu ar valdyti gamtos jegu.tie naudojas tik plunksnu galiom as nzn...mergina ligais juodais ar violetiniais plaukais,galinti daryti kazka nepaprasto,atsiskyrusi bet kartais padedanti kitiems, nelabai paklusni vyresniemsir siaip gera bet kartu ir nelabai gera.gerio supratimas pas mane yra teisingumas bei pagalba kitiems, bet kai mano nuotaika prasta,uzsidarau savo kambaryje ir savo galias naudoju ne pagal paskirti.

              Comment

              • rezzzes

                #37
                Ti jej tep nutiktu taj Buchiau Simon tiesiog simon... Nu ilgi plaukai balti arba blondinishki uzhdengentys akis akys melynai zhydros normalus kuno sudejimas, tada dabartinis ugis 189cm ant kojos tatuiruote "AIR JORDAN" ant mentes mazhas angelo sparniukas apsirengimas balta maike melini pusti bridzhaj, juodi GLOBE skateshosaj, tada aksesuarai ant deshines rankos juodas slewas( jej kas nezhino tai krepshiniui skirtas apsauginis rajshtis ejnantis per wisa ranka, ilgas) tada ant kajres rankos juodas bandas( trumpas apsauginis rajshtis 5-15cm), ir zhinoma petneshos meynos nu wa apibudinau beweik kajp ash db atrodaw tada sugebejimai IQ<130, taiklumas, aukshtas suolis kad deliot galechew nu dar sugebejimas castint mini frostballus, kalbet su dwasiom, dar teleportuotis ne pro shal butu... kas dar dar norechew gero driblingo ir skato uzh 1k. nu wat ir ishsirejshkew

                Comment

                • Sasumi
                  AquariusKiss

                  • 2006 08 06
                  • 190

                  #38
                  vuo vuo nju ce gales mano fantazija issiliet...
                  vardas-Mina.amzius-15-16.plaukaj-labaj ilgi,iki zemes,per viduriuka suristi raudonu kaspinu,o pati plauku spalva butu tamsej ruda.rubaj-suknele,ant vienos kojos butu toks plysys,na zinot skiltukas ar kajp jis ten,ejnantis nuo klubu iki sukneles galo...zodziu suknele ajsku iki zemes,bet truputuka trumpesne nej plaukaj,kad netrukdytu ejti,sparditis ir t.t,ant krutines toks surisimas,nju zodziu iskirpte,o spalvos ta sukne taj raudonos ir juodos.ant kajres rankos (tik ant vienos rankos) raudona pirstine,ejnanti nuo alkunes iki pirstu galiuku,sju juodu kaspineliu ant rieso.ant kaklo juodas rajstis sju sirdute raudona per vidury.akys-nuosirdzios ir pilnos vilties,pilkos spalvos (kajp mano).:rolleyes:
                  sugebejimaj-susikaupusi i sirdies gilumas galetju iskviesti ar kitajp sakant pasidaryti dalgi.tajp pat galetu valdyti kitu zmoniu prota,tajp sugebedama juos nuvesti i beprotyste.sejp taj ji butu ninja ir kovos meno mokytusi Kanohos akademijoje (kajp is Naruto).
                  nors ji nuosirdi,bet wild (kajp as),taciau supykusi tampa labaj stipri ir jos akiu nuosirdus zvilgsnis tampa ledinis...
                  Paskutinis pakeitimas nuo Sasumi; 2006-08-11, 18:12.

                  Comment

                  • Nju`Liuci

                    #39
                    As noreciau buti neauksat atletiska pana su ilgais juodais i kasa suristajs plaukais apranga butu juodos spalwos sortai iki keliu maike ilga ir gi juodos spalwos mano giklaij butu kardas ir mazas durklelis mokeciau micuragi technika mokeciau sokineti aukstaj net ant stogu.

                    Comment

                    • Tsume200
                      Narys
                      • 2006 10 22
                      • 55

                      #40
                      hmmm geras klausimas.....taigi....juodi plaukai, iki akiu....vardas hmmm tebunie Hirokumi...turintis antgamtiniu sugebejimu..., ziaurus priesams, mylintis draugus, bendrazygius...eeem turet paslaptynga ziaura praeity,kaunantis uz saly, meile, tiesa....
                      sigpic
                      Save me from nothing Ive become

                      Comment

                      • niekšas
                        forumo idiotas

                        • 2006 08 23
                        • 544

                        #41
                        As tai buciau toks is paziuros geras,ramus,su maza sypsenele veide,juokciausi beveik is visko(iš priešu,iš nesekmių),bet is tiesu buciau laaaabai blogas(demonas) ir tikras kraugerys.atrodyciau kaip zmogus, bet mano tikra forma butu kitokia ir kai prireiktu panaudoti savo galias tapciau raguotu,sparnuotu,bet is veido graziu,žaliaplaukiu demonu .Bučiau žaliu plauku, akys butu raudonos.Buciau apsirenges kad ir juodu,arba baltu švarku(žmogiškoj formoj).Aišku turėčiau daug tamsos galių,bučiau rytų kovos menų meistras,ir turečiau katana(aišku ir valdyčiau ją tobulai),tačiau naudočiau ja tik extra atvejais,nes šiaip priešus draskyčiau gabalais plikomis rankomis ir tuo besimėgaudamas su šypsena veide gerčiau jų kraują(bet nebūčiau vampyras,gerčiau iš kraugeriškumo,o ne iš būtinybės).
                        Aišku bučiau blogas veikėjas.mano filosofija butų - "nei geris,nei blogis neegzistuoja,nes nėra to gero kas neišeitų į blogą ir nėra to blogo kas neišeitų į gerą".Man nerūpėtų niekas išskyrus mane paty.Švaistyčiausi ironiškais juokeliais .
                        Jei norite išsivaizduoti kaip tai atrodytų vizualiai - Aion`o (iš Chrno Crusade) ir Šišio Makoto (iš Rurouni kenšin(mano avataras )) žaliaplaukis junginys(mano svajonių veikėjas ).Nu dar butų ir šiek tiek Alucardo.

                        Comment

                        • Mao
                          a.k.a. Lzq

                          • 2006 07 25
                          • 223

                          #42
                          Some minor bad guy pwned by random noobs and carrying a huge sword to compensate for a small penis, just liek sephiroth
                          Paskutinis pakeitimas nuo Mao; 2009-11-04, 21:12.
                          I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                          Comment

                          • SNcheZ

                            #43
                            Na mano herojaus istorija butu mazdaug tokia:

                            "Senai, labai senai zemes karalysteje vieshpatavo chaosas. Siautejo thunderstorm'ai, tornadai, cunamiai, labai daznai verzesi ugnikalniai, kartais net dinkdavo gravitacija... Zmoniu tauta buvo pastoviame pavojuje, ties ishnykimo riba. Bet karta kai galingas tornadas nuo zemes pavirshiaus nushlave kelis miestus ir keli zmoniu leaderiai - magai (priest'ai) nusprende kaip nors pazaboti isisiautejusius elementus. Jie per kelis metus pastate shventykla, kurioje atliko gamtos elementu pazabojimo rituala, ir taip ikalino ju galias didziuosiuose brangakmeniuose: ugnies galia - rubinuose, vandens - safyruose, vejo - emeralduose, zaibo - deimantuose, gravitacijos ir magnetizmo - ametistuose... Sakoma, kad paskui zmones ishmoko naudotis shiais brangakmeniais ishaukiant gamtos elementu galias, bet po kiek laiko tos galios buvo uzdraustos..."
                            " What a bullshit... ", Pagalvojo Kenshinas Sakigahara (Kenshin Sakigahara), - " cia turetu buti
                            istorijos pamoka o ne kazkoks super power pasakojimas... Sheesh... nesamones kazkokios geriau kokia nors manga nupieshiu...O!, zinau nupieshiu Mya-chan mmm she is so kawaii ! Hmm...
                            neisivaizduoju geros pozos... shit! Sugalvojau minciu pasisemsiu ish mudvieju nuotraukos, kuria per pernai metu ekskursija pavyko nufotkinti! I so love her ...
                            Ish pinigines kenshinas ishtraukia nuotrauka, kurioje ishryskeja dvi figuros: vidutinio ugio ilgaplauke juodaplauke labai mielu veideliu ir nice body ir vidutinio ugio tamsiaplaukis vaikinukas ant nosies uzsikabines akinius nuo saules. Apsirenges shiek tiek apiplyshusiais dzinsais, rudu sportinio stiliaus dzemperiu su uztrauktuku ir oranziniais dryziais per pecius bei dviratininko pirshtinemis. Pro atsegta dzemperi ant marshkineliu matosi uzrashas proud of my self...
                            Baigiasi pamokos. Kenshinas su su savo draugu Ikkou eina namo, kalbasi apie visokius dalykelius, tik staiga ikkou paklausia:
                            - ka manai apie shendienos istorijos pamoka? Mane tai kazkaip suzavejo tas pasakojimas apie siautejancius gamtos elementus. Manau buvo worth to hear.
                            - ash manau kad visai tai bullshit. Nu gi reikia realiai mastyt o ne tokiais pezalais tiket... O! ziurek kokia shiknyte!..
                            Abu paziuri i pro shali einancios merginos uzpakaliuka ir nutaiso pervertishkas minas . Ishgirdusi kenshino replika mergina gerai uzsimoja ir kaip reikia kaukshteli abiem vaikinukam.
                            Ateina vakaras. Kenshinas pradaro savo namu duris su zodziais "tataima!" ir pakraupsta ish baimes. Visa jo sheima Ziauriai ishzudyta, o viduri kambario stovi kazkox tipas su ryshkiai raudonu apsiaustu ir katana, kurios rankenos gale pritaisytas raudonas brangakmenis.
                            -Didysis ametistas... tie beviltishki kvailiai neatidave man jo!!!
                            Su tais zodziais uzsidege jo katana ir visas kambarys eme skendeti liepsnose, o pats piktadarys eme ir ishgaravo.
                            Kenshinas bande gesinti liepsnas, taciau dumai aptemde jo samone ir jis nualpo. Atsibudo ligonineje. Pramerkes akis apsidaire ir pamate kad toje pacioje palatoje guli jo geriausias draugas Ikkou, taipogi gerokai apsviles ir vis dar be samones. Staiga Ikkou eme kalbeti per miegus "uz ka mano sheima? nezinau apie joki didiji emeralda! Zaibas kaip tu ?!! AAAAAGGGHHHH!!! Kenshino draugas pabudo ishmushtas shalto prakaito. Ikkou apsidaire ir labai nustebo pamates Kenshina, net ish lovos ishkrito.
                            Tada jie abu pasidalino vakarykscio ispudziais ir padare ishvada, kad cia kazkas paranormalaus darosi. Tada Kenshinas tare:
                            -Ikkou kai tu miegojai ir kalbejai apie vakarykscius ivykius paminejai kazka apie didiji emeralda. Tai zinok niekshas ish mano sheimos reikalavo didziojo ametisto...
                            -Didziojo ametisto? mazaka... Now it does make sence! Atsimeni vakarykscia istorijos pamoka?
                            -Joa ji buvo tikrai zudanciai ilga ir nuobodi.- surezge kenshinas krapshtydamas ausi.
                            -Baka! (meta i kenshina vaza kuri pataikiusi jam i galva padaro didziuli gumba) kalbu apie pasakojima o ne nuoboduli. Visi tie didieji brangakmeniai... Zinai mano sheima turi sheimos relikvija - sidabrine pirshitine ant kurios Ken no kaze (vejo kumshtis), jos viduryje yra zalias brangakmenis...
                            -Emeraldas! - sureke Kenshinas - mano sheima irgi turi relikvija du japonishkus trumpuosius kardus (kodachi)ir guess what kiekvieno ish ju rankenos gale yra po puse ametisto!
                            -Supranti kur lenkiu? -rimtu zvilgsniu i kenshina paziuri ikkou.
                            -Ta istorine legenda gali buti neprasimanymas...



                            Nu va! jusu teismui.

                            toliau veiksmas ishsipletoja shitaip: Kenshinas ir Ikkou pasiima relikvijas tuo metu juos uzpuola prieshu Pieshkos , jiems ish to susijaudinimo (ne tai apie ka kaikas pagalvojo ) atgyja elementu galios ir jie gerokai pakickina ass'a uzpuolikams, veliau susitinka stipresni prieshininka ir tada jiems gerokai atspardoma subine. Tada abu nusprendzia kad reikia varyt mokytis martial artu ir suderintijuos su igautom galiom. Gerokai pramokus martial artu prieshai suzino kad tie du chiuvakai ishmoko naudotis galiomis ir pagrobia Myu-chan. Nu va tada prasideda questas "myu-chan sugrazinimas ir kershtas sheimu zudikams" ...


                            Norejau aprashyt savo heroju o gavosi pilnas 1anime epo scenarijus ir glausta istorija

                            sry uz anglu - japonu - lietuviu kalbu kratini, bet kitaip sunku ishsireikshti
                            Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2006-10-26, 17:18. Priežastis: klaidos!

                            Comment

                            • Lax..
                              reLaxed




                              • 2005 12 24
                              • 516

                              #44
                              Prifantazavai tai normalei, bet man tai tik tokios išvados:
                              "Ai, manes nieks nemyli, nieks su manim nesikalba, einu ką nors nugalabysiu"

                              Comment

                              • arturikas
                                Nieko nera
                                • 2006 07 25
                                • 10

                                #45
                                cool tema...
                                taigi mano vardas butu - miro, buciau atletisko sudejimo wampiras su velnio tatoo ant krutines, vaiksciociau su labai ilga katana ir gelezine, kaire ranka, tureciau juodus trumpus, netvarkytus, plaukus ir raudonas akis.vilkeciau vien juodais dzinsais

                                Comment

                                Working...