Ar imituojate savo mėgstama anime veikėją

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • niekšas
    forumo idiotas

    • 2006 08 23
    • 544

    #46
    aha, vaikai, dar pradekite anime veikejus imituot neuztenka dar mums songoku ir animacijos suzalotu psichiku. nu tiesa buvo laikai kada sedes uz vairo biski Takumi is Initial D imituodavau bet su nauja tacke neberizikuoju, brangi.

    Comment

    • Kastetas
      regular everyday guy

      • 2009 12 04
      • 341

      #47
      Nu tiems kas imituojate tai patriu tada varyti i koki cosplay. o ne gatvese vaikscioti XD

      Comment

      • shigofumii
        cruel man
        • 2008 07 05
        • 137

        #48
        Nagi zmones aktyviau ne jau bijot prisipazinti ar aju laikote save per daug izdidziais kad kalbetumet .
        Destiny is waiting ,lets move foward to it.

        Comment

        • ddeiviss
          Deepas
          • 2009 12 08
          • 15

          #49
          As tai imituoju is dragon ball veikeja Tau-paipaju ar kaip ten jis man labai patiko ir seip vardas idomus ..... ai dar is hellsingo alucard seip kiets

          Comment

          • ciombiukas
            Forumo maniakas




            • 2009 09 18
            • 463

            #50
            Na nezinau ar megstama veikeja galima imituoti, pas mus nelabai zmones supranta ka turi omeny kai persirengi ar seip ka darai, nes Lietuvoj anime nera labai populiari, tik nedidele dalis (kuriai ir as priklausau ir esu otaku nerealus) ja domisi.

            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

            Comment

            • destiny
              Rašytojas

              • 2008 06 20
              • 242

              #51
              Noreciau, bet siek tiek nerimauji del to kaip kiti gali sureguot...
              Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
              sigpic

              Comment

              • shigofumii
                cruel man
                • 2008 07 05
                • 137

                #52
                Visikai tau pritariu del kitu poziurio negali buti arba imituoti ka nori.
                Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                Comment

                • Immortal
                  Oh,my Jashin..!
                  • 2009 12 26
                  • 3

                  #53
                  Tycia neimituoju.Bet kartais net pati nepastebedama panauduoju kokia jo fraze ="3

                  Comment

                  • Pixelle
                    Buttzillio
                    • 2009 12 11
                    • 7

                    #54
                    Pasitaiko.Daznai sedziu kaip Ryuzaki,ne del to,kad megdziociau,bet
                    man taip patogu.Gal nuo 6 metu taip sedziu.Aisku ne klaseje.Buvo
                    toks atvejis kaip tiesiog "tupejau" ant kedes,laikiau ranka suspausta
                    i kumsti prie burnos ir ziurejau i viena taska...Jo..Awkward...>_>

                    Comment

                    • sesilily
                      NORIU vasaros labai labai

                      • 2009 10 17
                      • 92

                      #55
                      Pati neįmituoju, bet turiu drauge, kuri tiesiog pamišusi dėl anime ir kol pati nepradėjau domėtis nesupratau kokius ten ji žodžius vapalioja kartais ar kodėl taip keistai elgiasi, dabar suprantu, ji stengiesi būti kawaii, o tai taip kniso
                      http://www.filmai.in/uzeik-81379.html

                      Comment

                      • Toxiz
                        Naujokas

                        • 2009 10 25
                        • 13

                        #56
                        neimituoju, ir net nepazystu kas imituotu pas mus lietuva atsilikus yra, kai japonai vaiksto su tuo savo harajuku stilium tai lietuviai savo stiliu pagave , vaiksto forsai ir banglai daugiau nk nerasi

                        Comment

                        • hanaretsu
                          Beealzebub
                          • 2006 08 19
                          • 135

                          #57
                          o tu ką, nori, kad pas mus visi kaip iš harajuku vaikščiotų? ;DD
                          aš tai visada imituoju savo mėgstamiausiaus veikėjus, užsiimu alchemija ir gyvenu Soul Society

                          Comment

                          • Toxiz
                            Naujokas

                            • 2009 10 25
                            • 13

                            #58
                            nenoriu tik noriu kad nebutu forsu ir banglu...

                            Comment

                            • Esquisse

                              #59
                              Neimituoju, man tai neįmanoma, tiesiog būnu savimi
                              Kam apsimetinėti...

                              Comment

                              • Nikas
                                Narys
                                • 2009 05 15
                                • 34

                                #60
                                Nemoėgdžioju. Gal tik vaikystėja, kai tai visi darydavo ir tai budavo priimtina (songokai ir t.t). Nors su kaikuriais veikėjais panašumu yra (saves neišskiriu visi, mes esame bent truputi panašus į vieną ar kitą anime veikėja).

                                Comment

                                Working...