Ar imituojate savo mėgstama anime veikėją

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shigofumii
    cruel man
    • 2008 07 05
    • 137

    #31
    Imituoti anime veikeja manau yra per sumku ,nes juk mes visi turime atskira charakteri ir paziuras,bet yra tokiu kurie megdzioja anime characterius ir tai pradeda uzknist ,reikia gyventi savo gyvenima o ne imaginitive personazo.
    Destiny is waiting ,lets move foward to it.

    Comment

    • silveris
      Burma-Shave

      • 2008 04 20
      • 20

      #32
      Jau ir taip keists esu. pradėčiau imituot kokį anime veikėją - į belangę pasodintų. :sick:
      Imitavimo dar išviso nesu matęs, bet mano buvusi klasiokė animiškas kalbėjimo manieras buvo perėmusi iš bala žino kokio anime'o. Graži, simpatiška panelė, bet tos manieros netiko vapšie. I say, palikim anime ir viską kas su juo susiję už ekranų (:
      Paskutinis pakeitimas nuo silveris; 2009-11-25, 11:05.
      and when they pulled her from the wreck you know she
      still had on her shades
      they say that dreams are growing wild just this side of
      burma shave

      Comment

      • PaperAngel
        (V)(;,,,;)(V)

        • 2008 12 01
        • 249

        #33
        Autorius Evil Mastermind
        Kartais elgiuosi panašiai kaip grafas Lloyd'as is code geass, na, su visom gestikuliacijom ir keistu jumoru (nežinau, gerai čia ar blogai, tikriausiai nelabai ), o kalbant apie tikrą imitavimą, nusižiūrėjau sėdėseną prie kompo nuo L, bo labai jau patogu
        Va čia tai rimtas dalykas po D.N. aš irgi sėdžiu kaip L, būna kojos nutiprsta
        Šeip aš neįmituoju nieko, nebent evil smirkus visokius, va jie tai man praeina Tuo ir pasibaigia mano megdžiojimas.
        Spoileris:

        Comment

        • enjutsu
          Rimtas forumo narys

          • 2008 08 19
          • 131

          #34
          kai daug anime pamatai tada turetum suprasti kad galiausiai visada ka nors imituoji.
          sigpic

          Comment

          • Gvauz
            Naras
            • 2006 11 18
            • 271

            #35
            kartais surekiu Love and Peace kaip, kad Vash is Trigun XD

            Comment

            • Sharp_katana
              Stebėtoja

              • 2007 02 28
              • 147

              #36
              Po Death Note man buvo totali L manija (net truputį gėda, kai prisimenu ). Sedėdavau, telefoną imdavau kaip jis, Užsiauginau ilgus kirpčius, šiaušiau tokią emo šukuoseną, rengiausi kaip jis, net batus tokius panašius radau Na, toks maniakiškas buvo pas mane kopijavimas..
              Dabar.. Net nežinau, draugas mane apibūdina kaip visokių anime veikėjų persmelktą personą. Imu net mąstyti, kiek tikrosios savasties beturiu..
              Anyway, visai smagu yra taip - pakosplėjinant - gyvent :]

              Comment

              • Gvauz
                Naras
                • 2006 11 18
                • 271

                #37
                kodel butent L? ir saldumynus ryjai nonstop?

                Comment

                • Dark-Tarou
                  I'm a woman on a mission


                  • 2008 07 14
                  • 486

                  #38
                  Yra žmonių tipas (kuriam priklausau) kurie yra linkę mėgdžioti net to nepastebėdami. Aš nekalbu vien apie anime, bet apie viską kas sieja mane aplinkui. Jei grįžtant anime tema tai aš galiu panaudot kalboje kokią įstrigusią frazę, pastebėjau, kad pagaunu būtent kalbėjo intonaciją, manierą... Bet japoniškai kaip nekalbu tai intonacijas pagaunu iš kitur, net pažystamų, draugų... Sakau, tas mėgdžiojimas yra arba dirbtinis arba jau įgimtas... Bet būdo, elgesio tikrai ne, nebent per cosplay kai reik įksikūnyt į personažą.
                  /// http://dark-tarou.mybrute.com

                  Comment

                  • svajone
                    Tiesiog žmogus

                    • 2008 09 21
                    • 176

                    #39
                    Buvo laikotarpis, kai apie save trečiuoju asmeniu kalbėjau... Įvardindavau save anglišku žodeliu 'me'...... Būdavo labai juokinga, kai pasakodavau kažką apie save, o manęs klausdavo, kas ta 'me' ... Be to dar iki šiol kartais kalbu apie save ne tik trečiu asmeniu, bet dar ir vyriška gimine

                    Prisipažinsiu, kartais tikrai norisi kokio nors veikėjo būdo bruožo - bet vien tik tam, kad pagerinčiau savo vidų nesuardydama individualumo.

                    Comment

                    • Gvauz
                      Naras
                      • 2006 11 18
                      • 271

                      #40
                      Autorius svajone
                      Buvo laikotarpis, kai apie save trečiuoju asmeniu kalbėjau... Įvardindavau save anglišku žodeliu 'me'...... Būdavo labai juokinga, kai pasakodavau kažką apie save, o manęs klausdavo, kas ta 'me' ... Be to dar iki šiol kartais kalbu apie save ne tik trečiu asmeniu, bet dar ir vyriška gimine

                      Prisipažinsiu, kartais tikrai norisi kokio nors veikėjo būdo bruožo - bet vien tik tam, kad pagerinčiau savo vidų nesuardydama individualumo.
                      OMG I LoL'd XDD

                      Comment

                      • Nismo
                        Narys
                        • 2008 10 24
                        • 90

                        #41
                        Nu kiek zinau neimituoju kolkas dar jokio veikejo bet ka cia gali zinoti

                        Comment

                        • torrneto
                          Naujokas
                          • 2009 12 01
                          • 8

                          #42
                          Žiūriu visiems patiko L, man priešingai, Light tarsi koks herojus, galbūt dėl to kad jo charakteris kiek panašus į mano, bet iš kitos pusės visiškai kitoks... O dėl mėgdžiojimo tai būna kartais pagalvoju: "va reiktu panaudot šį bruožą ar charakterio savybę savyje" bet viskas tuom ir baigias, tiesiog pasimiršta, na nebent bežiūrint ta charakterio savybė įsirėžia, bet kolkas nieko panašaus nepastebėjau, nors kartais norėtus

                          Comment

                          • shigofumii
                            cruel man
                            • 2008 07 05
                            • 137

                            #43
                            Matau death note veikejai dominuoja pas daugeliu ,man asmeniskai tai neuzkibo ne kek.
                            Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                            Comment

                            • Szubskin
                              One bad apple cored.
                              • 2009 08 01
                              • 51

                              #44
                              Man jie uzkibo dar ir kaip. ;D Sedejau kaip L dar ir pries pamatydamas DN. O siaip kazkiek aromato persismelke nuo visu DN pag. veikeju...

                              Comment

                              • DoubleR
                                Berastis
                                • 2009 06 06
                                • 59

                                #45
                                Idomu tai kad as nemates DN sedejau kaip L... ir sedziu kaip L net dbr... na kai prie PC...

                                Comment

                                Working...