Ar imituojate savo mėgstama anime veikėją

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shigofumii
    cruel man
    • 2008 07 05
    • 137

    #16
    As asmeniskai pats neimituoju irgi ne vieno ,bet kartais pasitaiko ,kad pasielgiu panasiai kaip anime ,bet siaip stengiuos islikti savimi.
    Destiny is waiting ,lets move foward to it.

    Comment

    • winry3
      hahahahaha! niam :DD

      • 2009 02 18
      • 112

      #17
      Nu baisiausias dalykas ką padariau,tai kad ausis prasivėriau kaip Winry iš fma.Tiesiog labai patiko,nei per daug,nei per mažai apkaustyta.Vėriausi pati beje.Nesigailiu.Kitos panos mačiau savo auskariukus išsiėmusios,klasikinėj vietoj tik palikusios,o aš jau kelinti metai išdidžiai tokį stilių nešioju Na ir dar iš kažkurio anime nemirtingai pasakyta BAKAAAAAAA kartais pritaikau.
      Imituoti anime herojų - absurdas.Savo individualybės neturėjimas ir naujos ieškojimas kaip suprantu,kitaip to imitavimo paaiškint negaliu.
      Paskutinis pakeitimas nuo winry3; 2009-11-22, 18:25.
      Not bad...

      Comment

      • djmindziulis
        Memento mori
        • 2009 05 17
        • 76

        #18
        na, visu pirma as neturiu tokio labai megiamo veikejo, o antra, bandyt elgtis kaip anime veikejui tikrai nesamone...

        Comment

        • zeo
          forumo idiotas
          • 2008 10 30
          • 152

          #19
          Autorius Bardakas
          Na, aš imituoju tik save nebent. Bet labai pykstu ir klaikiai nervina visi fan-boy'ai ir fan-girls'es kurie bando imituot viską ką pamato animėj. Dažniausias imitavimas matosi pas merginas, kurios bando save pavaizduot moe ar šiaip kawaii, nepaisant to, kad dauguma apkūnios ar neįsiterpia į tą terpę ir tai labai liūdina, žmogus atrodo be individualybės.
          p.s. patarimas merginoms - kačių ausytės realiam gyvenime nebemadinga
          tu neimk visko i sirdi, o tai dziova susirgsi nematau prasmes nervintis del kitu, stuobriu buti irgi nemadinga, aiskinti kitiems negrazu, man kazkaip netenka sutikti nei primetanciu moe ar kawai, o atvirksciai, matau daug individualiu ir idomiu. jei nezinojai, freakizmas ne nuo lyties, o zmogaus priklauso drakonu kovas imituojanciu man po langais daug daugiau girdziu ir matau pagal tave tau visos apkunios merginos ir vaikinai soka i akis su kiskio ausim ir liudina tave
          Paskutinis pakeitimas nuo zeo; 2009-11-23, 23:50.

          Comment

          • Kuroi Tsubasa
            Department of Inquisition

            • 2009 09 09
            • 391

            #20
            Kad man įmituot nelabai ir išeitų, net per cosplay šeip sau sekės...
            Bet tam tikras poveikis tikrai yra jaučiamas: keletas japoniškų žodelių (kita vertus kitos kalbos mane veikia panašiai, pvz. turiu keistą įprotį vietoj "ka?" sakyt "was?", parėjus namo "hallo, meine geliebt familie".t.t), kiek anksčiau vis linkčiojau pasisveikindama, ir pan. Tikrai kad neperimu kažkokių personažų bruožų, bet mimika, kurios stoka ir taip nesiskundžiau, praturtėjo dar
            No one can restrain me with logic



            Comment

            • Futari
              AZ rėmėjas



              • 2007 01 07
              • 1094

              #21
              Turiu savo individualybę, su kuria bėdos man ir taip užtenka. Aišku, kartais išsprūsta kas nors japoniškai, jau to nebesuvaldai ir nebepastebi... Nors vieną bruožą turiu - nuo Death Note veikėjo Matt kažkaip labai užsiliko aistra horizontaliai dryžuotiems drabužiams. Kitas, ryškus vos ne kas penkias minutes - mobiliuoju žinutes rašau abiem rankom. Įsivaizduoju, kad ten ne mobilus, o konsolės pultelis. Irgi iš Matt, kadangi tas užkietėjęs geimeris.

              Comment

              • Renata
                Meanie


                • 2008 05 25
                • 715

                #22
                Man pakanka ir nuosavų keistenybių, kad žmonės į mane kreivai žiūrėtų, nors kartais netyčiom pamėgžioju L, dar pradėjau vartoti chu~ , o šiaip turiu keletą charakterio panašumu su vienu charu, bet iš esmės žmonės mato tai ką nori matyti, vieni labiau į tai atkreipia dėmesio, kiti - ne.
                AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                Comment

                • Sashiri
                  Loner

                  • 2009 09 17
                  • 104

                  #23
                  kartais as irgi netycion pamegdzioju L, nors siaip tai ir taip esu grynas flegma ir melancholikas, bei kalbu kiek per tyliai, kas kitus taipogi erzina visus be isimties, apskritai visai savo klasei jau lipu ant nervo.
                  http://sashiri.deviantart.com/

                  Comment

                  • bronzine
                    music freak *

                    • 2009 04 12
                    • 149

                    #24
                    as bandydavau ten megdzioti kazkokius veikejus bet... man niekada neiseidavo tad meciau sita dalyka nes galiu buti isskirtine ir be to darymo ;DDD
                    if life gives u lemons...
                    then make a lemonade ;3

                    Comment

                    • karolisvis
                      I..Hate..All..off..you.

                      • 2008 05 25
                      • 229

                      #25
                      Teko , mano favoritas gats is berserko buvo situacija -mustynes... Na visko nlb noriu pasakot bet del merginos buvau gan ziaurokai sumustas ir vis keliausi pargriuves, mastydamas , kad elgiuosi kaip Gats.Stupid ane ?Bet man kaskodel patiko nepasiduot ir dar ir kiek gauciau atsistot atgal.

                      P.S. nekartokit to nes tai labai skausminga.
                      Run, live to fly, fly to live, do or die.
                      Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                      sigpic

                      Comment

                      • Mao
                        a.k.a. Lzq

                        • 2006 07 25
                        • 223

                        #26
                        I'm too unique to copy someone. Then again... Irvine'o iš FF8 savybės manyje pastebimos.
                        I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                        Comment

                        • zeke
                          trust me i'm engineer

                          • 2009 01 02
                          • 392

                          #27
                          Na esu toks koks esu nieko nesistengiu nei kopijuoti nei megdzioti, bet kartais pats pastebiu kad kaikas is anime ir pasireiskia realybeje(bent paciam taip atrodo )
                          S_T

                          Comment

                          • Dejviz007
                            Rimtas forumo narys

                            • 2009 01 03
                            • 127

                            #28
                            Tai, kad mane "imituoja", o ne aš juos.

                            Comment

                            • Hikari_
                              Mental

                              • 2008 02 27
                              • 981

                              #29
                              Realiai tai nieko neimituoju, tik kartais siaip prikolinu ir ka nors pavaidinu

                              Comment

                              • Evil Mastermind
                                Just Evil

                                • 2009 02 24
                                • 154

                                #30
                                Kartais elgiuosi panašiai kaip grafas Lloyd'as is code geass, na, su visom gestikuliacijom ir keistu jumoru (nežinau, gerai čia ar blogai, tikriausiai nelabai ), o kalbant apie tikrą imitavimą, nusižiūrėjau sėdėseną prie kompo nuo L, bo labai jau patogu
                                Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

                                Comment

                                Working...