Ar imituojate savo mėgstama anime veikėją

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shigofumii
    cruel man
    • 2008 07 05
    • 137

    Ar imituojate savo mėgstama anime veikėją

    Tai va atsirado tokia mintis ,kadangi cia labai daug anime megeju ,tai pasakykite pokomentuokite ,ar jus sugebate pritaikyti kokias nors elgesio manieras situacijas,charakteri,kokio nors personazo,paimto is anime realiame gyvenime ,ar galvojate apie anime kaip apie pramoga ir laisvo laiko praleidima.



    P.S moderatoriai jei si gija bus kaip floodas galit istrint .
    Paskutinis pakeitimas nuo shigofumii; 2009-11-22, 14:04.
    Destiny is waiting ,lets move foward to it.
  • Bardakas
    Žmogus Ne





    • 2005 09 22
    • 1462

    #2
    Na, aš imituoju tik save nebent. Bet labai pykstu ir klaikiai nervina visi fan-boy'ai ir fan-girls'es kurie bando imituot viską ką pamato animėj. Dažniausias imitavimas matosi pas merginas, kurios bando save pavaizduot moe ar šiaip kawaii, nepaisant to, kad dauguma apkūnios ar neįsiterpia į tą terpę ir tai labai liūdina, žmogus atrodo be individualybės.
    p.s. patarimas merginoms - kačių ausytės realiam gyvenime nebemadinga
    Maybe on Earth, Maybe in the Future
    sigpic
    Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

    Comment

    • chibi_nemiga
      Rimtas forumo narys

      • 2008 08 01
      • 117

      #3
      Kačių ausytės netik kad nebemandinga, bet ir šleikščiai banalu. Prie to dar pridedu kalbėjimą apie save trečiu asmeniu, jei jo per daug. Apie -sama naudojimą kalbant apie save išvis patylėsiu. Nors man jau visas tas fangirlių 'mielumas' lenda per gerklę, tad atsiprašau, merginos.

      Taip, anksčiau truputį perimdavau. Kažkiek japoniškų žodžių įplaukė į mano kasdieninę kalbą, iš mėgiamų anime char semdavaus stiliaus idėjų. 'Semdavaus' nereiškia, kad puoliau kopijuot. Na ir dabar pagalvoju, kad iš vieno veikėjo reiktų išmokt šaltakraujiškumo, iš kito - požiūrio į pasaulį... Susidaro unikalus derinys, jei nepamirštu savęs pačios. Nors tai manau ir nėra imitavimas, nes jį aš suprantu kaip bandymą viską daryt nenatūraliai, kad būtum kuo panašesnis į savo idolą. Cha.
      Paskutinis pakeitimas nuo chibi_nemiga; 2009-11-22, 18:25. Priežastis: papildymas mažojoje pastraipėlėje.:}

      Comment

      • Hellsing_lover
        Purinsesu no Darukuneso




        • 2007 02 15
        • 1318

        #4
        Savo mėgstamo - ne (nors... gal kada reiktų pamėginti Alucard'ą imituot... būtų smagu visų rekcijas stebėt ). Bet šiaip, viena mano draugė (Bleach'o'holikė) man tvirtina, kad esu tikra Uraharos Kisukės kopija... Bet čia daugiau komentuot ir nebeišeina, ji geriau pasakytų

        Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

        Comment

        • Airiz
          מיד





          • 2004 01 09
          • 1656

          #5
          imitavimas yra nelabai tikslus išsireiškimas, vėrčiau mėgdžiojimas.
          Anime yra ne tiek jau ir daug vertu tokio dėmesio personažų pagal mane, kadangi tai vis dėl to ne gyvenimo mokykla. Ir kaip sakė Bardakas labai lengva prarasti savo individualybę. Todėl gėriau jau būti savimi, nes kiek mėgstamu anime - tiek mėgstamu charakterių tarp kurių lengva pasimest.

          Comment

          • Sasumi
            AquariusKiss

            • 2006 08 06
            • 190

            #6
            Hmmm. Šiaip aplamai neimituoju. Kartais būna,kad net nesuvokdama kažką nevalingai anime'iško darau.Tarkim vietoj pritariamo "taip,aha" klausasydamasi draugo likčioju galva ir "hmm..."/"unn",arba vietoj "taip" nuveliu "haai~",arba papūtus lūpas ir iškėlus ranką šaukiu "aaaš~" xD Žodžiu,tokie nevalingi judesiai ir garsai įsiskiepyję bežiūrint anime :3 Vos valdausi nenusilenkusi žmogui,su kiuriuo sveikinuosi ar dėkoju xDD Kartais ko nesupratusi sumikčioju..Šiaip aš nemikčioju,bet na...Matyt paveikė beskaitant mangas
            Paskutinis pakeitimas nuo Sasumi; 2009-12-01, 22:27.

            Comment

            • Yumenator
              Motherbleeping Killjoy



              • 2009 07 27
              • 552

              #7
              Megstamiausia veikeja ne-imitouju , bet jo seiyu tai kai kada~
              Teisiog uzeina kai kada pakallbet japoniskai panasiu i Daisuke Namikawa arba kito seiyu(teisiog Namikawa-san yra labai lengvai imituojamas) balsu~
              http://yumihoriku.deviantart.com/

              BLACKOUT
              http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
              be sure to visit our page~

              Comment

              • mariux9998
                Labas.

                • 2008 06 20
                • 434

                #8
                Neimituoju. Velniop. Tiesiog esu, koks esu ir viskas.

                Comment

                • axborn
                  I can see muzic~

                  • 2007 01 02
                  • 121

                  #9
                  Gal kazkiek... peremiau truputi japonisku zodziu i kasdienine kalba ir megstu paimt koki daikta kaip L'as
                  http://axborn.myanimelist.net

                  Comment

                  • Zx-Shade
                    digital existence



                    • 2009 03 14
                    • 725

                    #10
                    kai buvau kokiu 10 metu, visada vaizduodavau eda iš fma xD

                    Comment

                    • Kalavijas
                      Naujokas
                      • 2009 11 19
                      • 27

                      #11
                      kartais ;D

                      Comment

                      • Narya
                        Citizen Erased

                        • 2009 01 22
                        • 205

                        #12
                        Imitacija gal per stipriai pasakyta? Perskaičius pasigalvoja, kad vaikščioja žmogus ir vaidina tam tikrą veikėją
                        Šiaip, pagalvojus, tai gal ir prilipo koks vienas kitas bruožas. Bet įvardint sunku būtų. Man pačiai smagiau būna rast kokių nuosavų būdo ir/ar elgesio bruožų sutampančių su kokiu nors personažu (žinoma, pliusas, jei tas veikėjas dar ir patinka) :]
                        deviantArt
                        BLACKOUT

                        Comment

                        • Anita
                          The watcher..

                          • 2008 03 23
                          • 132

                          #13
                          et.. tychia niekad neimituoju.. bet jei pamatau koky faina , na bet toky anime , kuris tikrai ysirezhia y atminty ar veikeja koky, kazhkaip savaime kartais isheina, bet pastebiu tik veliau, galvoju: koky velnia ash chia darau .. matyt kartais netychia taip isheina, kad anime vaizduojama situacija ar kazhkoks jausmas persiduoda.. gi jei istorija liudna tai priverchia shiektiek nuliust ta diena ir atv.. taip ir kaikurie veikeju gestai ar zhodzhiai.. (speju dauguma kai buvo mazgiai irgi turejo savo "didvyrius" y kuriuos norejo but panashus ) zhodzhiu perdaug ysijauchiu, bet greit praeina , tai nekenkia.. dirbtinai kazhka pamegdzhiot.. kam to reikia? (turejau galvoj real life ne cosplay). o del stiliaus ir kates ausychiu minetu, ar dar kazhko, kam patinka, tegu neshioja..
                          ishtikruju.. he.. zhmones gyvenime irgi apsimetineja.. pvz draugais..
                          o sheip manau klausimas buvo apie pritaikyma.. turbut ish pachio anime galima daug ko ishmokt.. kaip yveikt sunkias situacijas ir panashiai.. gi tai ne vien pieshinukai, o taip perteiktos autoriaus mintys.. tai ish vieno personazho pasimokom ramumo ir kito drasos , ish kito dar konors turbut..

                          Comment

                          • RayYuka
                            Paraamnestical

                            • 2009 11 02
                            • 206

                            #14
                            Turiu daug panašumu su vienu anime veikėju, kurio dabar geriau čia neminėsiu...
                            Bet šiaip man visai nepatinka nei ką imituot, nei matyt kad kas imituoja... ypatingai merginos... kam dar iš to veikėjo parodija daryt?
                            Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

                            Comment

                            • VampireBlood
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 07 18
                              • 155

                              #15
                              Mano kalboj atsirado nemažai japoniškų žodžių, o tai būna problema, kai kalbu su japoniškai nemokančiu žmogum, nes tada tenka versti. ^^,
                              Bet, visų kalbų žodžiai man tėra tik garsai, padedantys išreikšti mintis, tad kalbėdama maišau ne vien japonų, bet ir anglų, rusų, taip pat šiek tiek ispanų, vokiečių bei prancūzų kalbas. ^^,
                              Na, o dėl judesių, tai dažniausiai viskas taip pat gaunasi atsitiktinai ^^,
                              Pavyzdžiui - ko nors nesuprasdama, pakreipiu galvą į šoną ir ištariu "Na-ni?". Jei kažko nenoriu pasakoti, padarau kaip Mikuru Asahina
                              Spoileris:
                              Tik ji sako "that's classified", o aš - "that's a secret".
                              O šiaip, daugumos atvejų net nepastebiu. Tik kartą bekalbėdama su drauge, atkreipiau dėmesį, kad miniu save trečiu asmeniu ir net ne tikru vardu - Aurelija, o pseudonimu - Yuuki. ^^,
                              Tačiau viso šito nelaikau imitavimu. Nežinau kaip likusi žmonijos dalis, bet aš iš visų aplinkinių, gyvų ir nupieštų, perimu po mažytę dalelę jų esybės. Nemanau, kad tai galima pavadinti "nebuvimu savimi".
                              Žodžiu, užteks čia mano monologo ;D
                              Sėkmės visiems!

                              Comment

                              Working...