Ar persirašot anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • AntisLT
    So...What's up ?

    • 2009 12 11
    • 12

    #61
    Aš į DVD įsirašau tik tuos anime, kurie man labai įsimena Keleta DVD diskelių turiu, bet nedaug. Pagrinde viską, ką peržiūriu, ištrinu lauk.

    Comment

    • FlameHaze
      The end of everything


      • 2009 05 05
      • 89

      #62
      dabar dvd diskai nebent nera kitos iseities transportavimui nes HDD dabar labai pigus, plius patikimiau is mano patirties.. na bet as gyvenau tais laikais kai HDD buvo 10GB na o 40GB buvo jau ohoho (gyvenau ir anksciau mano pirmo pc HDD buvo 60MB tiesa anime ant 80386 net nesvajojau ziuret).. tai nuo tu laiku uzsilike. kalnas cd ir siek tiek maziau dvd, dvd tada taip pat sunkiau buvo gaut irasymo irenginys kainavo daaug, o ir internetas nebuvo toks isvystytas..
      I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

      Comment

      • Karolixsaz
        Naujokas
        • 2009 11 19
        • 17

        #63
        karta bandziau isirasyt bet nepavyko o paskui anime online pradejau ziuret

        Comment

        • Alex Sugar
          don't worry, be happy ;)

          • 2009 02 23
          • 466

          #64
          Na pora kartu buvau ikeles, bet dazniausiai trinu... nebent labai geras anime ^^ O dabar, kai atmintis padidejo 1000GB, cia toks kajfas, kaip faina, uuuu ;D ohoho ho ho ho, beje su artejanciais ;D
          Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
          Everything is awesome!

          Comment

          • Augis24
            AZ rėmėjas




            • 2009 03 29
            • 767

            #65
            Viskas diskuose. Kad ir ką parsisiųsčiau- viska įrašau. Negaliu pasigirti didele kolekcija, bet jau 100+ dvd diskų yra ir vis auga (net ir šią akimirką įsirašynėju ), perku kartais ir prastesnes kokybės (ACME), o kartais ir verbatim ar geresniu, priklausomai nuo turimų pinigų kišenėj. Dar į galvą šovė manga atsišviest, popieriaus turiu begalybę, dažų kasečių irgi kokias 5 (pilnos) ir nenaudojamos (reikėjo lazerini spausdintuvą pirkt, nebūtų tiek bėdų kaip su dabartiniu ), tai reiks pabandyt atsišviest kokias trumpas mangas ir bus matyti kaip gavos ir ar vertą

            Comment

            • mindzze
              Forumo vilkas

              • 2007 05 18
              • 375

              #66
              Jo , aš irgi rašau į pigesnius kompaktus. Ka čia viena, kita karta ištraukti pažiūrėti pakanka. O tiesa sakant tarp tos mano kolekcijos kompaktu gal 30% nežiurėta. O poto pasimiršta arba jau online spėjau pažiurėt , poto keikiuos surades kompakta.

              Comment

              • NeXuS
                in-control
                • 2009 12 25
                • 40

                #67
                Man tai nesvarbu , nes anime nesisiunciu , mieliau ziuriu per interneta , darbar kokybe ir internetu ziurint gera , o jai tektu siustis , tai turbut i kompaktus irasineciau
                Power. Style. Control.

                Comment

                • flatron
                  Rimtas forumo narys

                  • 2009 03 06
                  • 161

                  #68
                  Na siaip svarbiasnius failus isipaisau kuriuos dar žinau kad tikrai žiūrėsiu o kurie nepatiko tai kam gadinti bablo ir vieta lentynoje

                  Comment

                  • 154N45
                    Narys

                    • 2009 10 02
                    • 46

                    #69
                    Na dar neesu nei vieno anime'o isirases i DVD.
                    Tiesiog perziuriu ir palieku pora menesiu kompe kol pritruksta vietos naujiems anime. >_<
                    Bet neseniai sove i galva pradet irasinet. (neretai uzsimanau perziuret koki anime antra karta,ir visuomet taip nutinka kai to anime nebeturiu kompe xD tokie dalykai tikrai sunervina)
                    Tad pries pora dienu nusipirkau 10 DVD dezute ir dabar kiekviena trumpa (13/24ep) anime zadu rasytis i DVD.
                    Manau vistiek geriau turet kolekcija ateiciai,kai paims nostalgija isijungt dar karta ir paziuret. ^_^
                    Dar labai noreciau koki karta su kokiu "nakama" paziuret. >_< Bet problema ta kad beveik visi anime su ispaniskais sub'ais,tad ir tampa neimanoma paziuret su kokiu draugu. T_T

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • IceCube
                      Naujokas
                      • 2009 11 27
                      • 8

                      #70
                      Jei ko prireikia, tai paprašau, kad sesė atsisiųstų (pas mane žiauriai lėtai siunčia), pasiėmu ir pasižiūriu. O šiaip labai džiaugiuos, jog yra online anime.

                      Comment

                      • Arctaos
                        Naujokas
                        • 2010 01 25
                        • 7

                        #71
                        Stengiuos viską rašyt į dvd, net tuos kurie man ir nepatiko, nes paprastai jaigu ištrinu tai būtinai po kiek laiko užsimanau vėl pažiūrįt. Net tuos kurie visiškai buvo neydomūs, kažkodėl pradedu galvot kad gal reikėjo toliau pažiūrėt gal ten į galą reikalai su kokybe pasitaiso.

                        Comment

                        • witkus
                          Take it easy


                          • 2009 11 21
                          • 261

                          #72
                          as ir viska irasineju. dabar virs 400 dvd+r kompaktu turiu, greitai tris stalcius uzpildysiu, tada teks viska istustint is ketvirtojo ir i ji pradet deti.

                          Comment

                          • Ougis

                            #73
                            viena is anime irasimo i DVD alternatyvu yra tiesiog isirasyti i atskira nesiojama 'harda' - kaip tik ten laikau visus atsisiustus anime

                            Comment

                            • Esquisse

                              #74
                              Na, reti atvejai kada persirašau, bet dažniausiai anime laikau kuo arčiau savęs {xD} etc. pc'e

                              Comment

                              • mishan
                                ლ(╹◡╹ლ)
                                • 2009 06 08
                                • 69

                                #75
                                Anksčiau persirašinėjau.

                                Pasirodo kad kvailai dariau, nes nei vieno įrašyto anime nebuvau peržiuręjes dar karta, be to pastaruoju metu išėjo geresnes kokybes ripai . . .

                                Dabar laaabai patikusius laikau harde.
                                Spoileris:

                                Comment

                                Working...