Ar esate kada nors matę baisų anime ?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Catas
    (...)^.^(...)
    • 2009 07 02
    • 25

    #61
    as per siaubo filmus zvengiu kai mano sese baidos

    Comment

    • daumis1992
      Nothing...
      • 2009 07 07
      • 20

      #62
      Kiekvieno siaubo suvokimas yra vis kitoks. Kas vieniems juokinga kitiems baime sukelia ir antraip. Na o man baisiausias,ziauriausias,slyksciausias buvo... School Days(net jiegu antra karta ziureti jam neuztenka). Bet siaip tai viskas priklauso nuo tavo psichologinio pasirosimo(mano nuomone).

      Comment

      • Lucion666
        Forumo maniakas

        • 2007 04 08
        • 430

        #63
        man kur nera ziaurumo mustyniu kapojimu pjaustymo arba komedijos juodos arba kas susije su ganja bet zinoma gerus - neziuriu dazniausiai;

        Comment

        • ciombiukas
          Forumo maniakas




          • 2009 09 18
          • 463

          #64
          velnias tikrai sunku rasti horror anime.

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Red_Elf
            pandų karai :D


            • 2009 05 07
            • 1112

            #65
            Nežinau, neteko man kažkaip užtikt baisaus anime... kraupių yra tikrai daug (piešimo, idiotizmo prasme) apskritai, nematau nieko baisaus kraujyje, nutrauktose galūnėse ir pan (ak ta biologija), man nelabai ir siaubo filmų baisių yra:rolleyes:
            Paskutinis pakeitimas nuo Red_Elf; 2009-10-11, 01:17.

            Comment

            • Zx-Shade
              digital existence



              • 2009 03 14
              • 725

              #66
              Pokemonai

              Comment

              • WataRyuu
                Narys
                • 2009 09 12
                • 32

                #67
                Nemaciau ziauriu anime. Nors visai nieko butu pamatyt. Girdejau. Kad Higurashi ziaurokas, reiks paziuret.

                Comment

                • 9tfx8oxr
                  Naujokas
                  • 2009 06 02
                  • 5

                  #68
                  mhhhhhhhhhhh.... baisiu nemaciaubet slyksciu tai vienas Ghost hunt o siap sis zandras man patinka

                  Comment

                  • FlameHaze
                    The end of everything


                    • 2009 05 05
                    • 89

                    #69
                    Autorius Ayami
                    Nebaisus tas Ghost Hunt Nakti ziurejau kaip ir dauguma anime, nu baisoka buvo keliose vietose,bet ir tai issigandimu nepavadinsi. :P O sviesos isjungti taip pat nebijojau.
                    cia viskas priklauso nuo atmosferos, nusiteikimo ziurint, bei busenos.. zinoma ir nuo asmens nes ne visiem vienodai tam tikri dalykai baisus

                    as ziurejau Ghost Hunt naktimis atostogu metu kadangi gyvenu vienas taigi tamsa, tyla ir nuotaika pagavo mane gan neblogai (siaubui). tiesa kita diena/nakti to isgauti nepavyko na tokiu dalyku nesukontroliuosi kaip nusiteikimas ir pan.. bet ta nakti perziuretas, su pertraukom nuo siaubo atsikvepti, nemazas gabalas to anime iki siol paliko ispudi kaip baisiausias kada nors matytas anime.. kartais zmogui isgasdinti reikia labai nedaug tereikia tik isijausti ir daznai netgi kuo daugiau efektu ir pan stuff tuo maziau zmogus to issigasta. ir gore bent jau man nera siaubas.. tai daugiau slykstus, ziaurus dalykas..
                    Paskutinis pakeitimas nuo FlameHaze; 2009-10-14, 11:22.
                    I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

                    Comment

                    • Nessel
                      Teh wankah
                      • 2009 10 17
                      • 11

                      #70
                      Bent jau man Ghost Hound vietomis baisokas buvo. Gal dėl garsų. Jei gerai pamenu, tai tam išdžiūvusiam ežere prie užtvankos toks pastatas stovėjo tai kelios scenos nemalonios buvo.
                      Elfen Lied dar buvo, bet ne baisus o šokiravo žiaurumu (ką žmonės painioja su siaubu).
                      Ir šeip visi psichologiniai, mindf**k anime turėtų tikti.
                      O šeip svarbiausia kad būtų dusinanti atmosfera ir giliai į smegenis kalantys garsai. Ir nuotaika žiūrint svarbu.
                      Who turned life on "repeat" ?

                      Comment

                      • RayYuka
                        Paraamnestical

                        • 2009 11 02
                        • 206

                        #71
                        School Days ir Higurashi No naku ... nors ištikrųjų tikrai kraupaus anime reiktų gerai paieškoti...
                        Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

                        Comment

                        • shigofumii
                          cruel man
                          • 2008 07 05
                          • 137

                          #72
                          Higurshi no nako koro ni ir elfen lied,na bent jau higurashi tai tikrai kraupus.
                          Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                          Comment

                          • agne1992
                            Narys

                            • 2009 10 20
                            • 39

                            #73
                            keista bet man baisokas kažkodėl buvo xxxHolic filmas nors ten nebuvo nieko itin baisaus kai kuriose vietose dėl garsų krūpteli (žiūrėjau gan garsiai pasileidus)

                            Comment

                            • djmindziulis
                              Memento mori
                              • 2009 05 17
                              • 76

                              #74
                              Autorius shigofumii
                              Higurshi no nako koro ni ir elfen lied,na bent jau higurashi tai tikrai kraupus.
                              sutinku. tas hirugashi koro ni tikrai baisokas... jis kaip sakant "mistinis siaubekas"

                              Comment

                              Working...