Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aramis

    Paskutiniu metu anime visiškai neįtakoja mano gyvenimo. Turiu begalę jų HDD, tačiau niekaip neprisiruošiu žiūrėti. Gal jau išaugau iš pantsu ir bras liūties... Arba tiesiog kultūra ritasi žemyn, kartu į dugną tempdamasi ir auditoriją. Kaip Holivudo šlamštą mečiau žiūrėti, matyt tas pats bus ir su anime. Dramos vaikiškos, komedijos vulgarios ir lėkštos, teliks manga

    Comment

    • witkus
      Take it easy


      • 2009 11 21
      • 261

      Autorius Aramis
      Paskutiniu metu anime visiškai neįtakoja mano gyvenimo. Turiu begalę jų HDD, tačiau niekaip neprisiruošiu žiūrėti. Gal jau išaugau iš pantsu ir bras liūties... Arba tiesiog kultūra ritasi žemyn, kartu į dugną tempdamasi ir auditoriją. Kaip Holivudo šlamštą mečiau žiūrėti, matyt tas pats bus ir su anime. Dramos vaikiškos, komedijos vulgarios ir lėkštos, teliks manga
      BŪTENT!!! Pas mane irgi pilnas hdd anime, bet nieko nežiūriu. O apie naujus anime išvis tyliu, nuo echii pykint mane pradeda, užkniso negyvai... O anksčiau bene kasdien praleisdavau valandą ar dvi prie pc žiūrėdamas anime, tačiau dabar prarandu tą entuziazmą žiūrėti anime. Na jei žiūrėsiu tai nebent senesnius, kai dar kas antrą kadrą į vaizdą nelindo pantsu ir papai (laaaabai dideli papai) ir būdavo kokia nors prasmingesne mintis bei įdomus, rimtas siužetas...

      Comment

      • Kanda
        Rašytojas

        • 2010 09 25
        • 236

        XD Kai pradejo rodyti anime, mokykloj pradejom pirkti visokias korteles, kepsus , lipdukus - kaip kokie pinigai buvo tarp musu atskiroj mini respublikoj ;D Na ir zinoma budavo kova del kokiu kortukiu su favoritu atvaizdais - kai is manes 2 kartus nukniso persirengimo kambaryje Digimon, YU GI OH kortu kalades blin ...... ;/ , veliau mano 2 draugams sudegino mamos kortas ;D nes atsikalbinejo XD- nusprendem persipiesineti, nes pc turedavo tik isrinktieji,o badaut ir taupyt atsibodo ;D Taigi nuo to luzio mano gyvenimas pasuko link meno puses - per goduma ;D Tapau komunikabilesne, nes tekdavo moket ikalbeti kitus duoti savo lobi keliom dienom ;D O veliau, net pakeite mano religija ir sovokima apie pasauli - psichologiniai anime na dar veiksmo ;D Taigi JEI NE ANIME BUCIAU STOJUSI I POLICIJA, APLINKOSAUGA AR PASIENIO SAUGOT - tai planavau iki desimtos klases del geros algos, kysiu ir idomaus darbo ;D nes iki tol nezinojau jog ne piniguose laime ;D
        Paskutinis pakeitimas nuo Kanda; 2010-11-10, 19:14.
        DA , tumblr :P

        Comment

        • Zx-Shade
          digital existence



          • 2009 03 14
          • 725

          Prituriu armiui, pastaruoju metu pradejo leisti visiska bullshit'a. I metus po 1 ~ 3 max gerus anime. Siemet isvis viskuom nusivyliau. H.O.T.D tiek lauktas visiskai nuvyle, king of thorn is vis kazkur dingo paslaptyje tik va vienas siu metu anime man labai ptiko tai yra rainbow.

          Comment

          • baganas
            Narys
            • 2010 08 14
            • 31

            Oh! O mano gyvenimas gal ir nepasikeite daug,bet vos pradejas galima sakyt beveik meciau gert aishku vietoj gerimo budavo anime ziurejimas,dar siektiek pasikeite mastymas ir laisvalaikio leidimas


            Comment

            • EgLucy*
              why be normal?

              • 2010 02 13
              • 43

              Pradėjau anime žiūrėt nuo 11 ir tuo didžiuojuos bet pritariu kas buvo ankščiau čia jau parašyta. Dbr labai jau daug vulgarių ecchi, jau papai per gerklę lenda, net numušą norą žiūrėt :/
              http://eglucy.deviantart.com/ <--- mano Deviantart'as
              http://www.facebook.com/pages/DAUPE/...2630101?ref=ts tapk musu fanu Facebook'e

              Comment

              • Lkira
                Narys
                • 2010 11 11
                • 78

                Autorius Maistas
                Pasikeite tai jog atradau dar viena savo silpnybe o.o patapau maniake kazkokia.... more and more anime!!! Kaip nukvakus su draugem diskutuoju pvz.: kaip Light'as ( is DeathNote) sugebejo isidet TV i cipsu maisiuka ir dar uzdaryta o.o nu ir pan....
                Jo man ir buvo idomu kaip jis ta padare ir dar noreciau ta sasiuvinuka tureti

                http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

                Comment

                • Lkira
                  Narys
                  • 2010 11 11
                  • 78

                  Mano gyvenimas nepasikeite tik kad kai kurie anime pamokantys kaip geriau elgtis ir pns.

                  p.s. mano fantazija tai visada buvo laki nereikia nei anime ziureti ;D

                  http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

                  Comment

                  • NeXuS
                    in-control
                    • 2009 12 25
                    • 40

                    hmm... Na, pradejau suprasti, kad tai ka iki tol ziurejau (western animation daugiausia) buvo daug kvailesni negu man atrode is pradziu ir tai, kad japonai sukure geras, idomias, pamokancias istorijas, kuriomis galejo megautis bene bet kas . Po to net nebandziau grizti prie amerikieciu kurybos, for obvious reasons ...
                    Vienas tikrai geras pozymis - pagaliau prisiverciau mokytis piesti
                    Power. Style. Control.

                    Comment

                    • Illuminanti
                      Naujokas
                      • 2010 12 10
                      • 1

                      Hm. Pradėjau daugiau sėdėti prie pc. Čia pradžiai. O šiaip, nelabai kas ir pasikeitė. Draugų visada kaip turėjau daug, taip ir turiu. Į miestą dažnai išeidavau ir išeinu. Visada maištavau prieš viską, taip ir dabar darau. Nieko naujo. Na, nebent anime truputį manyje atskleidė gėrio :]
                      O kas sakė, kad tie ,kur psichiatrinėse gyvena, yra kvaili...

                      Comment

                      • Yamero
                        Naujokas
                        • 2010 12 11
                        • 2

                        Ahhh...Anime.... pradejau labai daug piesti si stiliu.....nebemoku nrml peplo nupiesti ;( DAUG PRIE PC LAIKO PRALEIDAU!!! bet db jau apsiraminau ;DDDD ehh.... i <3 anime ....Mano life'as apsiverte akstyn kojom...LOL

                        Comment

                        • Gasss
                          Naujokas
                          • 2010 01 02
                          • 6

                          Na suradau naują hobį, užsiėmimą ir pasaulis prašviesėjo Ne, rimtai - pasikeitė mano būdas(į gerąją pusę), atsirado motyvacijos kažką daryti ir išvis, anime išgelbėjo mane nuo išprotėjimo ribos.

                          Comment

                          • Shingo
                            Naujokas
                            • 2010 09 04
                            • 19

                            oij sheijp tai gyvenimas prasviesejo o pazymiai paprastejo

                            Comment

                            • nyoj-chan
                              Naujokas
                              • 2010 12 20
                              • 2

                              Nelabai ir pasikeitė, tiesiog dabar kai sėdžiu pr pc, taj daugiau nieko bevei ir nedarau, tik anime žiūriu, bet man rodos taj į gerąją puse. Šiaip tai anime tapo dalelė manęs.



                              Comment

                              • kuRo-kuRo
                                Naujokas
                                • 2010 12 29
                                • 13

                                atsirado priklausomybė tiek anime, tiek mangai XD truputis naujų žmonių papildė draugų ratą, naujų minčių gyvenime įpūtė, įvairesnė veikla atsirado ^^

                                Comment

                                Working...