Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shikigamijako
    Narys

    • 2010 05 31
    • 93

    O man tai kažkodėl per daug nepasikeitė mąstymas. Ir televizorių vis tiek dar gana dažnai žiūriu (kai nebūnų prie pc). Šiaip gal labiau savim nepasitikėt pradėjau po to kai anime pradėjau žiūrėt. Skamba keistai, bet taip yra.

    Comment

    • Agami_
      Naujokas
      • 2010 07 22
      • 6

      as neseniai pradejau ziureti anime ir mano pasaulis tapo virtualesnis , tikiuosi rasiu nauju draugu^^
      Paskutinis pakeitimas nuo Agami_; 2010-07-26, 08:43.

      Comment

      • TMiracle
        Naujokas

        • 2009 09 01
        • 23

        Pasikeite mastymas, poziuris i viska.
        Visiskai nebeziuriu TV, pradejau ziauriai daug piest, rasyt, tai pat ir daryt amv. Ir netgi turiu padekot anime uz tai kad mane atvede i piesejo kelia, kadangi ateiti viska ruosiuos sieti su piesimu ir tam rimtai ruosiuosi :> .
        Klausau beveik vien japoniskos muzikos. (Pats metas butu pradet japonu kalbos mokytis, just for fun ^^).
        TMiracle's art XD

        Comment

        • Gecas
          Rock And Roll Child

          • 2010 03 09
          • 137

          Na pirmiausia visiškai nebežiūriu tv išskyrus krepšinį ir futbolą daug daugiau laiko praleidžiu prie pc , taip pat per anime susipažinau su nuostabiais žmonėmis kurie dbr yra mano geriausi draugai. šiaip labiausiai anime pakeitė mąstymą požiūrį į pasaulį, ir padarė mane tolerantiškesnį.
          Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

          Comment

          • lialia
            GD <3

            • 2010 07 18
            • 383

            pasikeite, nes pradejau paisyti anime, pradejau skaityti mangas, daug domiuosi japonu kultura bei tradicijomis.
            http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
            Max parašo aukštis 130

            Comment

            • BlossomOfTheFuture
              Naujokas
              • 2010 08 11
              • 18

              Man atsirado daugiau vaizduotės Kažkaip pasidariau ramesnio būdo, pamėgau erzinti draugus keliomis išmoktomis japoniškomis frazėmis, radau bendrą kalbą su keliais klasiokais (iki tol nė neįtariau, kad jie žiūri anime) Ir šiaip susidomėjau japonų kultūra ;} Taip pat pagerėjo mano anglų kalbos žinios ;DD

              Comment

              • holms
                AZ rėmėjas

                • 2009 03 03
                • 157

                Pasikeciau totalei ir nuodugnei.

                Kadangi pirmas anime buvo Kimi ga Nozomu Eien tai isivaiduokit ka jisai man dave. as tada buvau toks jaunas gal kokiu 13ka metu, ir apie panas visai negalvojau. Sitas anime padare tikriausei mane aseksualu =)) As pradejau visai kitaip ziuret i meiles santykius, ziaurei pradejau vertint pacius santykius.. as visa tai iskart nukeliau i dvasini lygi =) As niekad ne ejau ir ne einu i diskotekas, ne kabinu panu, kitaip tariant vienos vietos ne niezti =).. Po to kai paziurejau full moon wo sagashite, pradejau labai vertinti gyvenima, branginti ji, rupintis savimi ir priziuret save. Niekad daugiau nesinorejo svaistyt ji nesamonem tipo kaip sedet ir gert bare, eiti tusintis i be prasmiskas diskotekas [na koncertai cia kitkas] vietoj to pradejau: grot, shokt, programuot, dirbti interneto kavinese, vienu zodziu det daugaiu pastangu i save =) Tai leme mano profesija as dabar esu web-programuotojas ir sisteminis administratorius, 6 metus kaip jau =) del to kad pradejau grot atsirado ir bendraminciu, vietu kur grot ir vapshe gyveimas ziaurei socialinis pasidare. po fullmoon zodys savyzudybe visiskas tabu ir net galvot apie tai nedrysciau kad ir kas atsitiktu =) Kiekvienas romance/drama anime, duoda patirties kaip elgtis, ka daryt ir ka nedaryt su savo antra puse, kaip vengti konfliktu ir vapshe mylet zmogu, ir tai padejo n kartu! Na ir beabejo po geru comedy ir kultiniu anime pas mane kaip ir pas bet koki rusiska otaku atsirado DAUG , LABAI DAUG pozitivumo, su zmonem bendraut kur kas lengviau.

                anime - duoda vertybes ir keicia i geraja puse, jeigu tikrai is jo PASIMOKAI =)

                Comment

                • kvyy__
                  Naujokas
                  • 2010 09 25
                  • 8

                  nepakeitė xD gal tik laiko kainuoja (piešiant ir žiūrint) ir pinigų...xD o taip, tai viena iš daugybės mano veikiamų nesąmonių

                  Comment

                  • Matakusis
                    Naujokas
                    • 2010 10 25
                    • 5

                    Naujas budas zudyti laika. Y A H O O

                    P.S. Tai buvo ironija

                    Comment

                    • UpDog
                      Einu teisingu keliu xD

                      • 2010 10 25
                      • 42

                      Truputėli atvėrė akys į gyvenimą. Įdomu žiūrėti kaip mąsto personažai ir kaip elgiasi. Bandai pritaikyti iš anime idėjos gyvenime, bet aisq ne visas

                      Comment

                      • Puny
                        Coffee lover

                        • 2007 12 09
                        • 101

                        Na kas pasikeitė, tai pradėjau mažiau game'int( tiksliau reikėtų sakyt, kad tai pakeičiau į anime), prie pc pradėjau praleist daugiau laiko... taip pat mažiau mokytis... ir teko įsigyt stipresnius akinius, nes regėjimas laaabai suprastėjo.. Bet aišku atsirado neišsemiamų temų pokalbiam su draugais ( tais, kurie žiūri anime), smagu atsilankyt visokiuose renginiuose ir šiaip fun

                        Comment

                        • Vestjulea<3
                          Rolling_Star
                          • 2010 05 18
                          • 28

                          Pasikeite tuo kad suradau ka veikt prie kompo. Uzsiimu kazkuo o ne siaip po puslapius slampineju. Aisku yra ir minusu nes nevisada galiu anime ziuret nes turiu ikyru broly kuris kainuoja man nervus visus kai kimba visada, bet nesigailiu kad ziuriu todel manau gyvenimas pasikeite y gera puse ;D

                          Comment

                          • Maistas
                            God of NOthing

                            • 2010 11 04
                            • 44

                            Pasikeite tai jog atradau dar viena savo silpnybe o.o patapau maniake kazkokia.... more and more anime!!! Kaip nukvakus su draugem diskutuoju pvz.: kaip Light'as ( is DeathNote) sugebejo isidet TV i cipsu maisiuka ir dar uzdaryta o.o nu ir pan....

                            Comment

                            • Poupee_De_Cire
                              Naujokas
                              • 2010 08 28
                              • 18

                              uhmm sunkus klausimas

                              speju pradejau daugiau no-lifint ir maziau matyt real life
                              ir viskas baigesi mazdaug taip


                              goo.gl/mYYYZ


                              Mirs naktis. Gims diena.

                              Comment

                              • ~Madara Phantomhive~

                                Kai įsigijau PC jau mėgau anime, todėl negaliu pasakyti ar sėdžiu daugiau prie jo. Bet anime tikrai praturtino gyvenimą. Ypač klubas, į kurį ateina nauji ir įdomūs žmonės. Džiugu priimti kiekvieną. Na, dar pastebėjau, kad jau man, taip sakant, užkietėjusiai otaku, kompanijose kuriose nėra žiūrinčių anime sunku būti, nes nelabai randi apie ką kalbėti. Žinoma literatūra, filmai, muzika lieka, bet net ir šias šakas kažkiek yra užgrobusi Japonijos kultūra, todėl vėlgi tai daugiau ar mažiau atkrenta. Kas dar... Praturtino vakarus anime. Vietoj to, kad nueitum miegoti kaip žmogus 23h nueini 5 ryto! Kas gali būti šauniau Ne, juokauju, bet šiaip taip ir būna. Anime į mano gyvenimą įnešė daug spalvų ir aš nesigailiu, kad aukoju savo laiką šiam savo hobiui

                                Comment

                                Working...