Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Nepas
    Naujokas
    • 2009 07 26
    • 12

    Gyvenimas tapo spalvingesnis, mano vidinį pasaulį papildė ne tik Warcraft ir Doom padarai, bet ir anime veikėjai, pradėjau labai sirgti, nes nekenčiu, kai laiminga ecchi comedy pabaiga mane palieka durnelio vietoje. Be to, pats panorau sukurti keletą projektų ir būti tuo akmeniu, kuris išjudintų man patinkančių anime pratęsimus.

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
    Man patinka ecchi, school life, romance ir comedy. Deje, gaila, jie visi per trumpi

    Comment

    • edga1lt
      Narys
      • 2009 09 05
      • 51

      kokie komentarai: ,, praleidziu daugiau laiko prie pc,,... vienu zodziu matau daug no-lifers.. mano gyvenimas niekiek nepasikeite sedziu retai prie pc kai atsiranda megstamos anime s erija paziuriu ir viskas...

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        Autorius edga1lt
        kokie komentarai: ,, praleidziu daugiau laiko prie pc,,... vienu zodziu matau daug no-lifers.. mano gyvenimas niekiek nepasikeite sedziu retai prie pc kai atsiranda megstamos anime s erija paziuriu ir viskas...
        Jei neturi ką pasakyti - verta patylėti, o nevadinti kitu nolaiferiais.

        Comment

        • arc9944
          wut?

          • 2010 01 30
          • 92

          Pradejau kultura japonu dometis, zinoma daugiau laiko skiriu prie pc, kaip dauguma sako gyvenimas nusvito graziom spalvom .
          Manau net charakteris mano pasikeite trupuciuka , Paziuris i gyvenima irgi.
          Nezinau nemoku as parasyti visko tai tiek

          Comment

          • Archas22
            Naujokas
            • 2007 08 16
            • 20

            Pacio gyvenimo nepakeite, tiesiog retkarciais praskaidrina nuotaika naivus personazai, suteikia optimizmo. Kalbant apie rimtesnius anime, tai jie buna arba siurealistiniai arba per daug pesimistiski, paziuri ir pamirsti. Manau atsirenkame kiekvienas to ko ieskome, nesvarbu ar tai anime ar siaip filmas. Nustebau kad kazkieno gyvenima gali itakoti anime. Kvepia paranoja.

            Comment

            • Yuzoo
              Naujokas
              • 2010 05 12
              • 1

              atradau nauja hobi. vakarus praleidziu idomiau nei zaisdamas koki counter strike ;D

              Comment

              • OpHiEll
                Rimtas forumo narys

                • 2009 11 29
                • 123

                Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

                Na susirdau draugu kurie domisi anime ,beveik pamiršau kas yra telikas,pradėjau bandyt kurti amv nes mane tai sudomino,vaikštau i anime peržiūras ir dar pradėjau cosplayint gyvenimas truputi pasikeitė tikrai. ^_^ liko tik japonų kalba išmokt kad nelaukt anime su subtitrais ^_^


                Big things have small beginnings


                There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                Comment

                • Giedrius.S
                  :)
                  • 2009 10 16
                  • 3

                  Pasikeitė hmmm...
                  Na daugiau laiko praleidžiu prie kompiuterio 2-3h per dieną, bet dabartis kompiuteris yra tik anime peržiūroms. Atradau daug puikios muzikos. Anime įneša daugiau nestandartinių sprendimų, nuotaikų. Kasdienybė pas mane tikrai liūdnoka... Ryte treniruotė, per pietus darbas-hobis, vakare treniruotė + anime.

                  Giedrius.

                  Comment

                  • Kastetas
                    regular everyday guy

                    • 2009 12 04
                    • 341

                    Prie teliko beveik nebesedziu. zymiai daugiau prie pc sedziu + Pradejau paisyti anime....

                    Comment

                    • shikigamijako
                      Narys

                      • 2010 05 31
                      • 93

                      Na, aš irgi prie televizoriaus mažiau sedėt pradėjau, bet tada okupavau pc, o tai dar prasčiau. Pradėjau kurti amv ir mane užvaldė youtube. Ten susikuriau acc ir ieškojau bendraminčių. Nu žodžiu, pradėjau nebekontroliuoti savo laiko prie pc. Ir taip gavosi, kad anime yra viena pagrindinių priežasčių, privertusių mane (nors ir nelabai tiesiogiai) tapti priklausomai nuo pc.

                      Comment

                      • dfsafsaf
                        Beautiful Lies

                        • 2010 05 13
                        • 261

                        Visiskai nebeziuriu teliko, isimtis tik va fules cempionatas ir dar gal kases cempionata ziuresiu kai prasides

                        Comment

                        • Miyuki-san
                          I am who I am

                          • 2009 03 01
                          • 96

                          Pirmiausia - pasikeite
                          Tapau drasesne galbut, nebebijau reiksti savo nuomones.. ir apskritai kai kurie anime tikrai pamoko, todel ismokau kovot su savo problemomis ziurint anime
                          Be abejo! Vaizduote tapo lakesne. Tas "vaizduotes lakumas" pasireiske piesimu. Emiau piesti....kitaip nei kazkada ir kiti eme vertinti mane geriau. ir emiau dazniau galvoti.....nors pastebejau, kad man tai kenkia bet dziaugiuosi

                          Comment

                          • CaNcel
                            Naujokas
                            • 2010 07 17
                            • 5

                            Pasikeitė mano mąstymas mažiau žiūriu televizorių daugiau praleidžiu laiko prie pc.

                            Comment

                            • Abalys
                              Nope!

                              • 2010 07 20
                              • 1136

                              Na as pradejau piesti anime. Televizoriaus visiskai neziuriu. Retai klausausi "non-japan" muzikos ir visiskai neziuriu filmu per PC. Viskas vien per anime. Dar atrodo kad pasidariau siek tiek linksmesnis.

                              Comment

                              • Wampire
                                ...always connected...
                                • 2010 06 26
                                • 5

                                Pradejes ziureti anime meciau televizoriu
                                Nors tu anime ne tiek daug ziurejau ,bet mastymas pasikeite labai

                                Comment

                                Working...