Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sekirei
    Rimtas forumo narys

    • 2009 04 23
    • 170

    #76
    na.. pasikeite tai tikrai laabai.. ir i geraja puse. Man patinka tureti hobi , nesislaistyt gatvemis kasdien ir t.t [ nu as ir anksciau to nedariau , bet kas zino kokie zaxodai uzeitu paaugus ]
    aisku kasdien sedeti irgi kenkia..
    Bet va turiu uzsiemima ir esu labai tuo patenkinta , kaip ir mano mama.. hoh O_O.

    Naa.. net neisivajzduoju kaip susiklostytu mano gyvenimas jeigu nebuciau pradejusi ziureti anime ir cosplayinti... turbut ne i geraja puse.
    Na.. o seip va vienas minusiukas- pasidariau akla.. XDDDD akys silpsta T^T
    Paskutinis pakeitimas nuo Sekirei; 2009-11-09, 19:19.

    Comment

    • Yumenator
      Motherbleeping Killjoy



      • 2009 07 27
      • 552

      #77
      Pakeite :3
      Visu pirma radau hobi :3
      Mano gebejimai piesti pagerejo
      Ismokau kazkiek japonu kalbos
      Tapau linksmesne~
      Susiradau gyvenimo tiksla
      Turiu daug svajoniu susijusiu su anime~
      Aisku pablogejo matematika(nes paisalioju anime vietoj to) Bet sita istaisysim~
      O siap anime taip sakant mano gyvenima pakeite i teigiama puse
      http://yumihoriku.deviantart.com/

      BLACKOUT
      http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
      be sure to visit our page~

      Comment

      • Aivaras
        ką tu?

        • 2008 09 10
        • 358

        #78
        Galiu tik pasakyt, kaip pasikeitė, kai nustojau žiūrėt.Į teigiamą pusę, kardinaliai, visais aspektais :] Net nežadu grįžt.

        Comment

        • akvarele
          Time OF Dying
          • 2009 10 18
          • 17

          #79
          hmmm paskeite biski labiu pradiu vertinti zmogiskas vertybes viskas paskete i gera ir biski i bloga nes pradia patiki zmones kurie turi daug
          nepykantas bei kaskaip sungundiu domtis japanese folklore bei kitais japoniskais mistiniais dalykais

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            #80
            is pradziu regis ejo i gera puse o kuo veliau tuo labiau suprantu kad i gera puse nebeina...


            Comment

            • ciombiukas
              Forumo maniakas




              • 2009 09 18
              • 463

              #81
              Gal gyvenimas ir pasikeite nezymiai nes pradejau i viska ziureti kitomis akimis. Labiausiai pasikeite laisvalaikis ir naktys (jos kartais sutrumpeja ir iki poros valandu) nes naktimis daugiausiai ziuriu.
              Paskutinis pakeitimas nuo ciombiukas; 2009-11-10, 20:52.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Džiro sesė
                X - Crime of visual shock


                • 2005 11 12
                • 604

                #82
                Pasikeitė tuom, kad sumažėjo miego laikas (jeigu aišku,
                indomus anime, kurį žiūrai) ir kad pradedu suprasti,
                ką šneka japoniškai~ O tatai man patinka~
                Na ir aišku, meninė pusė~ Idėjų galima rasti~

                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                Comment

                • shigofumii
                  cruel man
                  • 2008 07 05
                  • 137

                  #83
                  Mano gyvenimas pasikeite nezymiai , tik tiek kad dabar galiu ka nors veikti vakarais ,kai tingi varyt kur nors ,nera taip nuobodu .Ziureti anime geriausia pramoga,bent jau man.
                  Destiny is waiting ,lets move foward to it.

                  Comment

                  • RayYuka
                    Paraamnestical

                    • 2009 11 02
                    • 206

                    #84
                    Žiovt... esu anime maniakas... visą gyvenimą aš žiūriu anime, esu žlibas kaip kurmis... po pamokų žiūriu anime, padaręs n.d. prieš miegą anime... manga mokykloje... padarėte daug išvadų apie mane, kurių man net minėt nereikia
                    Bet galiu pasakyti visai nesigailiu, nes esu patyręs ir daugiau negu anime ekstazy. Ir deja man visai tai nepatiko... tad grįžau į anime pasauly ~~
                    Man visai savęs ir savo sveikatos negaila >^^<
                    Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

                    Comment

                    • druzokas
                      Narys
                      • 2009 08 17
                      • 41

                      #85
                      okupuoja 40min~ mano laiko per diena. Sportuoju ir daug labai mokaus, tai tik tiek laiko ir teturiu. Tad anime yra mano laisvalaikis paprasta diena ir labai smagus laisvalaikis! ))

                      Comment

                      • Anita
                        The watcher..

                        • 2008 03 23
                        • 132

                        #86
                        ghmm.. nezhinau kas pasikeite, nes anime zhiuriu nuo tu laiku, kai tv prisimenu kad uzhsienio kalbos zhinios pagereja, tai tikrai.. tik man ispanu o visa kita speju y bloga puse: ash kazhkodel ishsirenku visada "depresinius" anime, kur visi ishmirshta.. poto shimtai minchiu visokiu apie prasmes ir neprasmes y galva lenda :/ aishku ne apie savizhudybes ir mirtis XD !!!!! tiesiog kodel vieni dalykai vyksta anaip, o kiti kitaip.. tyliu.. negaliu pakest kai miela heroju nugalabija ir nebebuna jo poto.. visa diena kuriu planus kaip atkershyt XD dar kartais y kieno nors vaidmeny ysijauchiu.. omg.. tada.. matyt ir ash durnesne patapau, kaip sake kazhkas :/ bet vistiek zhiuriu ir zhiuresiu... !!! ir cosplay dalyvausiu, nors ir pencija jau tuoj .. ash turbut, spaudoj aprashyto blogo anime poveikio, pavyzdys ...

                        Comment

                        • Warwolf
                          Naujokas
                          • 2009 10 28
                          • 6

                          #87
                          Na, anime ir manga padėjo išlaikyti valstybinį anglų egzaminą (geriausiai iš klasės), gilina jos žinias ir truputėlį japonų pramokau . O šiaip kaip narkotikas tapo ir neatsiejama mano gyvenimo dalis

                          Comment

                          • Sashiri
                            Loner

                            • 2009 09 17
                            • 104

                            #88
                            kai pagaliau pradejau normaliai ziuret anime , mano gyvenimas pasikeite tuooooom, kad sumazejo miego laikas ir ishmokau normaliai piest, nors pradzioje grauziaus, kad piesiu sudinai. na zinot, klasese, mazdaug sestoj klasej yra kiekvienam tokios tip ¨pareigos¨. tai buvo kazkas kas mokejo normaliai piest anime (nors ne velnio nebuvo normalaus mates) ir as piesiau anime shudinai. todel daug daug daug piesiau piesiau ( uzmirsau pridurt kad ir sasiuvinius daug greiciau sunaudodavau). truputi visus uzknisau, bet nieko tokio (uzknisu ir dabar). anime yra tamsus angeliukas.
                            http://sashiri.deviantart.com/

                            Comment

                            • karosas
                              Narys
                              • 2008 02 28
                              • 95

                              #89
                              Mano tai nieko ,bet mano pazystamos tai pradejus ziuret anime is emo atvirto i normalu zmogu
                              http://myanimelist.net/animelist/Otaka

                              Comment

                              • Drakashka
                                Searching for Inspiration

                                • 2009 09 02
                                • 73

                                #90
                                na, mano gyvenimas pasikeitė tuo, kad prireikė daugiau laiko prie pc (bet tai nereiškia, kad jo gaunu, nes tėtis pastoviai okupuoja pc tai normaliai anime pažiūrėt galiu tik per atostogas ), o ir šiaip, pastebėjau, kad maždaug tada, kai pradėjau domėtis anime, ėmiau klausytis muzikos (anksčiau mano smegeninėj vyravo nuomonė, kad muzikos gyvenime neklausysiu, iš kur tokios pažiūros iki dabar nesuprantu), pradėjau piešti (laisvu laiku), ir piešimas tas kiek pagerėjo, susiradau naujų draugų ir kai kuriuos senuosius "supažindinau" su anime
                                Wakes up once a year

                                Comment

                                Working...