Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • djmindziulis
    Memento mori
    • 2009 05 17
    • 76

    #91
    Na gyvenimas lb nepasikeite. Tiesiog db man pc skirtas ne tik l2 lost. ;D ir dar, pradejau japonu kalbos siek tiek mokytis

    Comment

    • kuriko
      BAaakemono !
      • 2007 08 14
      • 15

      #92
      Uch! mano gyvenimas LABAI ! pasikeite , tada, kai buvau 13m.paprasta mergaite, as atejau i 7 kl.(buvau naujoke, atsimenu dar klausydavausi Yvos ,net iki dabar geda xD ) beveik nebendravau su niekuom, tik prie manes lisdavo tokios 2 ikyrios merginos po metu net nepastebejau, kaip su jom susidraugavau ir pradejau dometis vienos merginos draugu ,nes ji lb daug apie ji kalbedavo ... Tas 'niam' Vaikinas dave, tai mano draugei anime FMA, kuri poto dave man , as ji paziurejau , ji dar atneshdavo , as ir vel ziuredavau , tada prasidejo visokie ecchi , killing stuff ,kaip hellsing , green green , girls bravo, maburaho ir kt. anime , ant tiekos susidomejau tuo anime jog , kai ivede intika pradejau ieskoti anime saitu, kuriuose galeciau ziureti juos, nes tingedavau siustis xD ir db tingiu. Tada oficialiai susipazinau su tuo 'niam' vaikinu , mes susirasinejom, bendravom, tapom gerais draugais ir bla bla .. jis dave man viena saita kuriame buvo ivairus judanys pic nuo kuriu negalejau atitraukti akiu - vadinos hentai pic.(taip ir susigadinau regejima) nuo to priejau iki Yaoi. Pradejau ziureti visokius Yaoi anime , nuo to perejau i Yuri .. tie abu atsibodo tada jau pradejau rimta hentai perziura ^^' iki siol ziuriu hentai .. Ziurejau daug ir ivairaus zanro anime . Savaime pradejau dometis ir manga , japonija , cosplay, j-music ir t.t. susiradau daug pazistamu. Del anime tapau linksmesne ir bukesne, bet kartu ir kerstingesne , susikuriau savyje " another evil me" , del hentai'ju tapau iskypusi bisexuale ... beto hentai'jai mane veikia negatyviai , but i like it >: D

      P.S. sr jei nusisnekejau ...
      http://myanimelist.net/animelist/Kuriko

      Comment

      • Semashke
        U can call me Sema



        • 2009 01 16
        • 425

        #93
        paskutinis anime poveikis man: isvaizda! vienas cosplay personazas reikalavo apsiaut ilgus kerzus ir nusizert plaukus ^^ patiko kerzai, patiko trumpi plaukai, o taip tai buvau anksciau pilka pele, bijodavau kaip norts issiskirti sie pasikeitimai ikvepe man daugiau drasos ir pasitikejimo savimi xD
        semashke.deviantart.com BLACKOUT

        Comment

        • Ewie^^
          Naujokas

          • 2009 04 19
          • 12

          #94
          Na ka... Pirma kas tikrai pasikeite tai tas, kad beveik visas laisvas laikas yra skiriamas animei ar mangai. antras dalykas kuo pasikeite mano gyvenimas tai, kad zmones, kurie nesidomi Japonija, anime, manga, cosplay, visokiu j-stuff, yra uzknisti mano kalbomis apie tai, bet kazkodel vis vien islieka mano draugais ;DDD Trecias dalykas ka anime (ir visa kita) pakeite mano gyvenima - tapau labiau pasitikinti savimi, nes radau nauju fainu zmoniu, su kuriais galiu non stop ka nors sneket tom temom ir nesijaust ziauriai freakiskai ;DDDD

          Comment

          • midtress
            Noir Guardian
            • 2009 11 23
            • 7

            #95
            Pats gyvenimas nepakito xD. Kaip ir bendraudavau su savo draugais taip tebebendrauju, kiek sėdėdavau prie PC tiek ir tebesėdžiu, nei daugiau nei mažiau ^^
            Paskutinis pakeitimas nuo midtress; 2011-04-09, 21:00.
            Don't be reckless with other people's hearts. Don't put up with people who are reckless with yours.

            Comment

            • zaziuks
              Naujokas
              • 2009 12 04
              • 1

              #96
              Pradėjau piešt anime,ilgiau sedėt prie pc,pradėjau labai domėtis,pradėjo patikt Japonija.;}}

              Comment

              • kaukollius
                Naujokas
                • 2009 12 01
                • 9

                #97
                Autorius shigofumii
                Mano gyvenimas pasikeite nezymiai , tik tiek kad dabar galiu ka nors veikti vakarais ,kai tingi varyt kur nors ,nera taip nuobodu .Ziureti anime geriausia pramoga,bent jau man.
                Labai pritariu tau tik as isviso nustojau ziureti TV geriau su kompu sutariu

                Comment

                • Szubskin
                  One bad apple cored.
                  • 2009 08 01
                  • 51

                  #98
                  Tapo daug geresnis. Viska pasako.
                  Isgelbejo is nuobodybes. ;D
                  Atradau hobi kuris patinka.
                  Perfect.

                  Comment

                  • Itonami
                    Naujokas
                    • 2009 12 03
                    • 2

                    #99
                    Kai pradejau ziureti anime pirmiausia daugiau laiko praleisdavau prie pc , poto emiau piesti , tada ir klasiokai pradejo ziuret.. Nu zodziu siaip daug kas pasikeite. Anime ziurejimas man labiausiai patinkanti pramoga.

                    Comment

                    • Nevermind
                      Lucy in the Sky
                      • 2009 12 25
                      • 4

                      Nemanau kad anime pakeite mano gyvenima. Dabar tiesiog vakarais ziuriu ne tv nuobodzius filmus o anime. Seip viskas kaip ir visada, atsirado keli nauji pazystami bet nemanau kad jie pakeite mano gyvenima.

                      Comment

                      • Immortal
                        Oh,my Jashin..!
                        • 2009 12 26
                        • 3

                        Prisdejo dar vienas hobis ^^
                        Ir susiradau nauju draugu,kurie taip pat domisi anime ="3

                        Comment

                        • NeXuS
                          in-control
                          • 2009 12 25
                          • 40

                          Zinoma , prisidejo dar vienas hobis , is kurio veliau issivyste noras moketi piesti , tai pradejau ir piest =) . Prie kompo sedziu manau tiek pat, bet pasikeite veikla kuria uzsiemu sededamas. Is principo , anime pakeite ta dali gyvenimo, kurios dar nebuvau uzpyldes ...
                          Power. Style. Control.

                          Comment

                          • tomaxas
                            Naujokas
                            • 2010 03 28
                            • 15

                            Mano gyvenimas siek tiek pasikeite : nebesedziu prie tv labiau sedziu prie pc , pakeiciau savo stiliu , kambari . Pradejau piesti anime stilium

                            Comment

                            • Esquisse

                              Pasikeitė Hobiai, pomėgiai, mėgstamiausi dalykai...
                              Ir šeip į gerąją pusę... Pradėjau vertint kitaip Japonijos kultūrą ir J-Music grupes

                              Comment

                              • algirdz
                                Naujokas
                                • 2007 03 09
                                • 23

                                Gyvenimas pasikeite tikrai lb smarkiai . Po anime pradejau klausyt Japoniska muzika , ziuret japoniskus filmus , netgi viena seriala maciau (Oh! My Girl!!) , pradejau dometis Japonu kultura , kalba . Dabar skiriu Japonu , Kinu ir Korijeciu kalbas . Dar pradejau gerti zalia arbata ( iki tol paprasta joda , vaisine geriau ). Taipat turejau du Bonsai medukus .Visa tai ka dariau anksciau viskas su japoniskejo .
                                O pati Anime man gyvenima parode kitom spalvom , prisimines koki anime arba personaza sunkiu momentu gaunu stiprybes ir drasos .
                                Viskas pasikeite tikrai lb smarkiai , nezinau koks as db buciau jeigu nebuciau uzsikabines ant to Full metal alchemist , (kuri pirmas 4 serijas parode LNK ir dropino , tada ejau i tuo metu neuzbaninta VEOH ziuret ) . Anime nera man paprastas laisvo laiko praleidimas , tai Hobis kuris pakeite mano gyvenima .

                                Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                                Comment

                                Working...