Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aivaras
    ką tu?

    • 2008 09 10
    • 358

    #16
    Kas ištrynė mano postą...?Alchemy jei moki kritiką mėtyt į visas puses ir kitų gijas vadint šūdais, tai mokėk ją ir priimt ;]]
    Pakeitė?Amm, nelabai, tik tiek, kad susiradau keletą pažystamų/draugų.

    Comment

    • Silvestras
      Rimtas forumo narys



      • 2008 04 18
      • 162

      #17
      Woohoo. Nė velnio nepasikeitė ir tuo labai džiaugiuosi. Nuo pat pradžių vos pradėjęs žiūrėt anime nenorėjau totaliu animešniku pasidaryt ir su jais trankytis. Man pakanka savo šiuometinio gyvenimo. Vat cosplayjus kažkaip niekada nedomino. Išvis jam potraukio jokio nėra, nė menkiausio. Nežinau kodėl būtent, šiaip nesu nusistatęs prieš jį. Na tiesiog nepatinka ir tiek. Vat Japonija nuo pat pradžių apakinusi mane buvo. Pasikeitė mano nuostatos, bet greitai viskas praėjo. Ką, visus metus seilę išvertus svajoti ir dirbtinai pataikauti sau pačiam, kad iš Japonijos stuffo man tas ir tas patinka, daug originaliau negu Lietuvoje.. Nieko, tik pasikelt Lietuvai iki Europos lygio ir bus neblogiau negu Japonijoj. Labai čia jau didelis daiktas tas anime pas mane . Ryte šokoladiniai sureliai, arbata, anime serijos. Vakare ateini, nusiplauni rankas, veidą, pasidarai kokio lengvo užkandžio ir vėl kelios anime serijos. Iš to ką parašiau, išskirt dalyką dėl pakeitimų galiu nebent tik vieną. Ankščiau nebent iki 12 lovoje gulėčiau jau, o dabar pastoviai vakare žiūrėdamas anime tarp epizodų darau pertraukas forumui, muzikai ar internetui. Taip viskas ir susimaišo į kelių valandų tarpą. Perdaug rodos nesu-freakish-kėjau. Tik grožiuosi gražiuomis ir seksualiuomis mergaitėmis ir kietais vyrukais. Dar aišku paperka originalus atlikimo stilius, piešimas arba idėja, kaip ir visus kitus likusius anime žiūrėtojus. Įvairovės gal pasidarė prie kompo daugiau su anime. Na ok, gal ne tik prie kompo. Ryte ir vakare po kažkiek tai serijų per dieną įkalu ir labai praskaidrina mintis. Ir iškrypėlis didesnis nepasidariau berods. Na suprantu tuos bajerius, juokelius ir pokštus anime metu, tai į temą, visai smagiai ir juokingai atrodo. Bet jei apie tai ir pagalvoju ar situacija pasitaiko, tai hohoho, kur kas labiau traukia prie realesnių dalykų. Esminių pakitimų kaip ir neatsirado nei gyvenime, nei charakteryje.

      Comment

      • Paskendus
        Yes, Vice-commander !

        • 2009 05 29
        • 31

        #18
        Na, dabar laikas praleidžiamas prie PC bent kažkiek prasmingas, nes anime labai įkvepia ir nuramina, bent mane. Tai vat dar ir mažiau nervinuosi, kai pradėjau žiūrėt XD šiaip susiradau naujų pažįstamų, mažiau sėdžiu name, nes norisi dalyvaut peržiūrose arba šiaip kas nors ištempia į miestą XD Pasisemiu idėjų iš anime, nes ten dažnai tokių protingų numeta

        Comment

        • Dejviz007
          Rimtas forumo narys

          • 2009 01 03
          • 127

          #19
          Pasikeitė tik tai, kad žiūriu anime, šiek tiek domiuosi Japonija ir panašiai...

          Comment

          • Lucion666
            Forumo maniakas

            • 2007 04 08
            • 430

            #20
            EHm, ta pati tema > kaip jus itakoja anime... trinti sita lauk man rodos reikia... tik persikopinkit message'us o siaip anime itakoja mane dziaugsmui 666, laimingoms akimirkosm.. wtf?? O.o tas pats kas filma kazkoki ziuretum ir viskas.. uzeina ispudziai ir praeina.. ka cia dar diskutuot :P

            Comment

            • [BiteKorys]
              Naujokas
              • 2009 06 21
              • 1

              #21
              Laisvo laiko pas mane sumazejo istryniau visus geimus ir programas ir anime prisipumpavau

              Comment

              • Juodojisesuo
                ^-^murr...rrrr^-^
                • 2009 06 17
                • 68

                #22
                Galiu pasakit vienu sakiniu... AS NEISIVAIZDUOJU PASAULI BE ANIMES, as netureciau gyvenime turbut tikslo anime yra pats geriausias dalikas koki man galejo atsitikt... zinoma daugiau prie pc sedziu, bet del anime verta draugu irgi padaugejo ir siaip galima sakit siek tiek poziuri i pasauli pakeite, bet cia jau nesvarbu... anime yra gerai ir dziaugiuosi kad ji yra...

                Comment

                • Bardakas
                  Žmogus Ne





                  • 2005 09 22
                  • 1462

                  #23
                  Amm... čia toks subjektyvus klausimas gaunasi, nes tas "...pradėjus žiūrėti anime?" tai man neįsipaišo, kai kurie pradėjo žiūrėt taip seniai, kad net nebuvo tokio supratimo, jog pradedi atlikt kažkokį ypatingai keista gyvenimo tarpsnį kaip "anime žiūrėjimas", tad negalėčiau atsakyt į šį klausimą, nes anime tiesiog žiūrėjau, o kad žiūriu ir mane keičia anime, tai negali net kalbos būt. Geriausias atsakymas kuris tiktų į panašų, bet performuluotą klausimą, tai gilinimasis į anime ir japonų kultūros peripetijas, man sukėlė daugiau darbo ir vargo, bet tai nereiškia, kad nėra pasitenkinimo šiuo dalyku.

                  P.S. Būtų šaunu jei temą ir temos aprašą sutvarkytum su lietuvišku raidynu.
                  Maybe on Earth, Maybe in the Future
                  sigpic
                  Kurokawa idėjinis lyderis
                  Lėtai keičiu slaptažodžius

                  Comment

                  • Augis24
                    AZ rėmėjas




                    • 2009 03 29
                    • 767

                    #24
                    Na mano gyvenimas tikrai pasikeitė ir turbūt galiu pasakyti, kad net labai pradėjau galvoti ir žiūrėti į viską rimčiau be to pastebėjau, kad daugelis dalykų kas vyksta "in anime" taip pat vyksta ir dabartiniame mūsų pasaulyje, Anime tapo mano hobiu, be kurio turbūt nebūtu nei ką veikti pradėjau net tikėti stebuklais, kurių mūsų šiuolaikiniame pasaulyje yra labai mažai O kas geriausią, tai, kad nebegam'inu visiškai, visą laisvą laiką skiriu Anime'i
                    Daugiau net nebežinau ką ir be pridurti. Tiesiog Anime tapo neatskiriama mano pasaulio dalis ir prisižadėjau sau, kad niekad nemesiu Anime !

                    P.S. Sorry už begalybę smailų.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Augis24; 2009-06-21, 20:58. Priežastis: Neatsiprasynek, o tiesiog NEDEK DAUG SMAILU ...

                    Comment

                    • IbuDreamer
                      ラブラブアッタク o(>__<)o

                      • 2009 02 16
                      • 69

                      #25
                      Heh, na pirma kas nutiko tai pradėjau mažiau game'int, dėl anime prasidėjo ir j-dramų žiūrėjimas. Šiek tiek vėliau įsivėliau į būrį animešnikų ir meet'ų, susipažinau su daugybe nuostabių žmonių. Šiaip mano gyvenimas pasikeitė gan drastiškai, dabar nerastumėt manęs voratinkliais apaugusios prie pc xDD

                      Comment

                      • stella
                        Shooting Star


                        • 2008 09 15
                        • 146

                        #26
                        Niekaip ypatingai nepasikeitė, tik pradėjo sparčiau progresuoti trumparegystė. x3
                        Paskutinis pakeitimas nuo stella; 2009-10-18, 10:35.
                        _____


                        In the future 15 people will be famous

                        Comment

                        • Nikas
                          Narys
                          • 2009 05 15
                          • 34

                          #27
                          Pasikeitė, pradėjau į kaikurios dalykus žiurėti rimčiau, dar labiau domėtis Japonų kultura bei mano žaidimus pakeitė anime kuris man padeda labaiau atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

                          Comment

                          • Akina
                            Narys

                            • 2009 03 09
                            • 82

                            #28
                            dar kai ejau i mokykla, per vokieciu kanala rode anime, bet tada dar nezinojau, kas anime yra. tiesiog labai uzkabino ta multiku rusis. kaip tai keite mano gyvenima tuo metu: pradejau keltis anksti ryte, kad speciau paziureti tuos anime, nes juos rodydavo gal 6ta val. pramokau vokieciu kalbos po kiek laiko tas kanalas dingo.
                            na o po dideles pertraukos pradejus vel ziureti anime, pasikeite stai kas: pramokau japonisku zodziu ir fraziu , suzinojau sio to apie japonu kultura, istorija, dar daugiau laiko praleidziu prie kompo, kas nera gerai.. na ir atsirado daugiau temu, kuriomis galiu kalbetis su savo draugu, kuris anime irgi neabejingas.

                            http://astnav.deviantart.com/

                            Comment

                            • kloo44
                              -*-*-*-*-
                              • 2009 05 16
                              • 10

                              #29
                              Su draugu kuris ziuri anime dabar galiu kalbeti netik apie lineage2, bet ir apie perziuretus anime.
                              sigpic

                              Comment

                              • Integra
                                wooooosh.

                                • 2008 12 31
                                • 265

                                #30
                                Susiradau naujų pažystamų kurie irgi domisi anime. Ir šeip dabar neisivaizduoju savęs be anime.xD
                                Dėkoju Fasian už sig'a.

                                Comment

                                Working...