Kaip pasikeitė jūsų gyvenimas, pradėjus žiūrėti anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Japanlover
    Cafekko holic'as o(≧∀≦)o
    • 2011 06 23
    • 4

    Tapo pagrindiniu hobiu , susipažinau su naujais žmonėmis , pradėjau domėtis Japonija , daugiau laiko sėdžiu prie PC,skaitau manga ...
    Minimalus parašo aukštis 130

    Comment

    • Sprite
      Naujokas
      • 2011 07 15
      • 11

      Kai pradėjau žiurėt anime, Jis tiesiog mane užkabino nebgalėjau sustoti ;D Dažniausiai žiurėdavau Naktį, vakare. Nes diena praleidžių lauke.

      Comment

      • Spectator
        AMV Fanas
        • 2011 10 04
        • 29

        Sedziu daugiau prie PC ir siaip daznai praskaidrina diena.

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • Delete .
          Naujokas
          • 2011 10 11
          • 22

          Pačioje pradžioje , buvo netgi labai pasikeitęs . Turbūt kaip ir visi čia rašantys , pradėjau daugiau laiko leisti prie kompiuterio . Neturėjau laiko išeiti į lauką ir pabūti su draugais , nes tuo laiku žiūrėdavau anime . Tiesiog negalėjau patraukti akių nuo ekrano . Bet po kiek laiko padariau pertrauką . Pati nusprendžiau , kad geriau tą savo brangų laiką leisiu geresniems darbams , nei žiūrėsiu anime . O po tos pertraukos , mane anime jau ne taip ir domino . Kartais , ir vėl peržiūriu seniai matytus anime , kurie man patiko . Kartais surandu kokį spinduliuką ir jį pažiūriu . Bet vis dėl to , jeigu gerai pamąsčius , anime žiūrėjimas man dabar yra retenybė .

          Comment

          • Sakura
            Naujokas
            • 2011 10 20
            • 2

            Susiradau naujų draugų, pradėjau mokytis Japonų kalbos, piešiu Anime, ir žinoma daugiau laiko praleidžiu prie PC

            Comment

            • Miss_Ugne
              Naujokas
              • 2011 07 28
              • 4

              Kai pradėjau žiūrėti anime,labiau pradėjau domėtis ir Japonija,išsivystė kažkokia vidinė harmonija,žinoma ilgiau sėdžiu prie kompiuterio,bet užtat nėra tokio dalyko kaip - "KĄ VEIKT?!" taip pat išmokau Japoniškų frazių.Ir pamėgau piešimą,supratusi,kad ne vien galima piešti "tas nuobodybes"

              Comment

              • HOkai
                Naujokas
                • 2010 08 07
                • 7

                mano gyvenimas AUKSTYN KOJOM apsiverte kai sutikau anime pasauli!!!!!
                VISU PIRMA anime yra toks dalykas kuris tiesiog PRIVERCIA piest!!!! PIIIILNA tokiu sutikau kurie NERA is prigimties piesejai bet VISTIEK bande kazka BENT perpesiniet. Ir TAIP atsiradau AS ir dabar gyvenima paskyriau BUTENT PIESIMUI
                VISU ANTRA as pati VISISKAI pasikeiciau: igavau pasitikejimo savimi (O_O?) kurio man TAAAAIP truko
                radau svajone del kurios pasvenciau savo gyvenima (HECK YEAH)
                ir TAIP TOLIAU
                zodziu ANIME SAVED ME!!!
                DATTEBAYO!!!

                Comment

                • infinity

                  iš pradžių gan paviršutiniškai žiūrėdavau - gal dėl to, jog jau tada kažką paišaliojau, gal draugai liepdavo, griežtai įsakydavo Pamažu perėjo tai į dalyką, vis dažniau gelbstintį nuo nuobodulio popietėmis... Dabar pasižiūriu, jog vis mažiau laiko turiu būtent dėl to, kad vėpsau anime su seile nutysusia.

                  Comment

                  • alucard
                    Narys
                    • 2011 05 10
                    • 70

                    Praskraidrina dieną (jeigū geras ir nenuvalkiotas anime) Mažiau su kompu lošti pradėjau,ir šiaip akiratis praplatėjo.
                    First it control your mind
                    Then it destroy your body

                    Comment

                    • toma
                      Šokoladoholikė

                      • 2010 03 16
                      • 368

                      Nelabai kaip pasikeitė tik prie krūvos senų hobių prisidėjo vienas naujas.


                      Comment

                      • Squalleh
                        .MØNSOON.



                        • 2009 01 12
                        • 1892

                        Berods nerašiau.

                        Mm.. ne tai kad anime pakeitė gyvenimą, bet labiau papildė jį. Radau gerą hobbį, supratau ką noriu veikti toliau, gavau daug patirties multimedia srityje. Radau sau geriausią merginą po galais (: Ir šiaip džiaugiuosi būti šio greitai augančio community dalimi.

                        Be anime tikriausiai eičiau kitu keliu. Gal ir geresniu. Bet tai nereiškia kad gailiuosi dėl to, nes dabartinis labai tenkina.

                        Comment

                        • Vaidis93
                          Naujokas
                          • 2011 11 22
                          • 4

                          Radau uzsiemima kai nebudavo ka veikt

                          Comment

                          • seijuri
                            Nya!
                            • 2006 02 16
                            • 59

                            kaip tik norėjau rašyti, kad anime nelabai ką ir pakeitė, beveik nieko. BET...
                            ta prasme, aš japoniškų dainų nelabai klausau, cosplay nesidomiu, nepiešiu, netgi anime žiūriu labai retai(pvz.kai sergu), žodžiu - nesu "įkritusi" į šitą anime reikalą rimtai.
                            bet jei įskaitysim tai, kad baigiu išvaryt brolį iš proto su "Nya!" ir "Ghyabo"( o, iš kur tu toks, protinis nušvitime), o draugui dėkoju japoniškai(aišku, jis paklausia, ar tai pasisveikinimas), taip pat pagaunu save galvojančią angliškai( vis iš titrų), taip pat kompiuterio bei tel ekrano dar nepuošė niekas kitas išskyrus anime wallp., o skambučio metu telefonas pragysta "kaze ni nare ,kazoekirenu Distress" ir panašiai.....
                            jei visa tai įskaitysim, tada anime kažką pakeitė, greičiau, tiesiog nepajudinamai įsitvirtino mano gyvenime. bent kuriam laikui
                            never get a girl mad.....
                            especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

                            Comment

                            • HitOut
                              Naujokas
                              • 2011 11 06
                              • 10

                              Pasikeitė net labai. Kaip ir visi sakė; Pradėjau daug gražiau piešti anime stiliumi, domėtis japonų kultūra bei jų kalba.
                              Su anglų kalba man niekada nebuvo problemų bet žiūrint anime su anglų kalbos vertimu gan daug frazių išmokau japoniškai, bei atsisiunčiau japonų žodyną, dar iki dabar mokausi Prie pc sėdžiu tik vakare, nes studijuoju iki 2h dienos nuo 3h-5h prabūnu sporto salėje. Su draugais nuo 6 iki 8h (Ilgai nebūnu ) nu jau tada anime time iki 3 nakties ;D
                              Labiausiai žiurėdavau anime tokius kaip ''dragonball'' ir t.t bet po pirmo mano ''romance'' anime '' clannad'' kazkaip labai paėmė už širdies na, jau iki dabar esu peržiurėjas labai daug anime dažniau romance ir tikrai pasikeitė gyvenimas kaip ir mano sudėliotos mintys ; Ką aš veiksiu? ir t.t :} spalvingesnis gyvenimas. Pasidariau daug nuoširdesnis. Na gal ir keikuriem bus keista, bet aš baigęs studyjuot su draugu planuojam skristi i japonija dirbti (aš dabar baigsiu ''Virėjo profesija'' ) ir mano planai dabar yra sukurti savo anime manga prie kurio labai rimtai dirbsiu kolkas rašau istorija na vat taip ir pasikeitė P.s Dėl to ir užsiemiau mokytis rimčiau japonų kalbos, nes noriu ten dirbti, jaigu man ten ir patiks tai ir liksiu ,bus matyt

                              Comment

                              • GreenEye
                                Naujokas
                                • 2011 05 09
                                • 9

                                Pasikeitė.. labai pasikeitė.. Visų pirma anime žiūrėjimas privedė mane prie domėjimosi japonija, jos kultūra ir dėl to padidėjo mano poreikis turėt visokių mielų dalykų (nors ir taip buvau visokių meškučių/ zuikučių ir kitokių šūdukų maniakė) , kurių galima rast pas mane visur> telefono pakabukai, auskarai.. ždž.. suvaikėjau dar labiau. Pradėjau domėtis Japonų muzika, perėjau prie Kpop ,gyvenime tokios muzikos anksčiau neklausiau ir ji man atrodė tikrai keista iki šiol.. dabar tik tokią tik ir teklausau (nžn kaip galėjau be to gyvent.. Taip pat pradėjau žiūrėt visokias japonų/korėjiečių laidas dėl to, kad jos LINKSMOS (o man bile pasijuokt iš konors..) .. ir visa tai mane privedė iki to, kad dabar turiu kvailą svajonę išvažiuoti gyvent į Korėją..

                                Comment

                                Working...