Labiausiai jūsų nekenčiamas anime/manga veikėjas ir kodėl?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SaimonasSako
    Manga >>> Anime

    • 2008 03 13
    • 164

    Labiausiai jūsų nekenčiamas anime/manga veikėjas ir kodėl?

    Koks veikejas jus labiausiai uzknisa, nervina, erzina ar kitaip gadina nuotaika?


    Asmeniskai mane labiausiai uzknise veikejai tai:
    Suzaku (code geass)
    taip ir nesupratau kaip jis ten zudydamas savo tautiecius ir atimdamas is ju galimybe kovoti del laisves, "bande jiems padeti". Galetu sukurti ova kur jis suserga ir pakrato kanopas!
    Sakura (naruto) nieko nesugeba, amzinai del visko kaltina vargsha naruta. Shipudene dar pakenciama...
    Visi is inuyasha... Apie ta "sutve" net nezinau ka pasakyt, vienintelis siektiek ydomus personazas, tas istvirkes budistas-kunigas.
    Paskutinis pakeitimas nuo SaimonasSako; 2009-03-23, 21:18.
    Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
    NEDELSK - CLICK TO READ IT!
    sigpic
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    #2
    Pateik argumentus, o ne tik tuščiai pavardink, nes tokia tema sukels čia bereikalingus ginčus, kuris prives prie dar didesnio floodo.

    Comment

    • Sloth
      [SrX]

      • 2007 09 14
      • 277

      #3
      Hmmmz, kartais nebuvo tokios gijos anksčiau? Anyway, mane labiausiai kniso School Days main charas, kurio vardo nepamenu, manau visi supranta, kodėl man jis nepatiko. Antrą vietą dalintūsi Ikari Shinji, dėl savo nuolatinio verkšlenimo Ir Asuka Langley, su savo aš kiečiausia, aš geriausia style. Abu personažai iš NGE. Daugiau knisančių veikėjų nepamenu.

      Comment

      • Aivaras
        ką tu?

        • 2008 09 10
        • 358

        #4
        Bokura ga Ita pagrindinė veikėja.Kažkokia cyplė, nervina tokios mane :s

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #5
          Sasuke (Naruto). Duh. Manau argumentų nereik.
          Maka (Soul Eater) - kvaila spygaujanti mergaitė.
          Soul Evans ten kažkoks (Soul Eater) - silpnas, fanservisiškas ir gan debiliškas personažas.
          Lavi (DGM) - visiškai nereikalingas personažas
          Paskutinis pakeitimas nuo Izzo; 2009-08-18, 20:39.
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Horkis
            Kritikuosiu žiauriai


            • 2005 12 23
            • 637

            #6
            Sasuke, Sakura, GOKAS ( DBZ ir Ypac GT, kai buvo mazas dar visai nieko buvo...), visokie pokemoanai ir kiti gyvunai.....


            Comment

            • Spirit of Nightmare
              !,,!_ (-_-) _!,,!

              • 2008 10 17
              • 209

              #7
              Suzaku (Code Geass) - Nu į pabaigą gal ne taip nervino, bet šiaip motiną dėl valdžios parduotų...
              Light Yagami (Death Note) - Žiūrėti Suzaku
              Musubi (Sekirei) - Nepatiko man tiesiog ji - vaikiška labai ar dar kažkas, nu nežinau
              Kurokami main charas - nepažįstu aš jo visiškai, nes dropinau šitą anime iškart po pirmo epizodo. Būtent dėl jo ir mečiau, negalėjau pakęst, kai jis nieko nedarė, kai prie jo akių merginą daužė




              Jei mėgsti fantastiką (nesvarbu ar sci-fi ar fantasy) užeik čia

              [2010.01.21 15:03:03] Rain Dragon: šiaip tu gi pradedantysis rašytojas, tai dalių trumpumas yra atleistinas~

              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #8
                Kohinata Hayami is H2O, nes ji tupa ir nesugeba pasipriesinti...
                Shimada Kanbei is Samurai 7, perdaug kieta ji padare, tik vienas zmogus gali buti toks kietas, tai Alucard'as
                Holland is Eureka 7, as suprantu, kad vaikam reikia duoti i kaili, bet kaip jis elgesi su Renton'u, tai cia jau apsurdas

                Comment

                • Derogatory`
                  Loki'd


                  • 2007 10 06
                  • 350

                  #9
                  Heh, taip...
                  Pirmiausiai Sasuke (Naruto) - geez, kam gali patikti tas egoistas emo vaikis? Jis net negražus.
                  Kuran Kaname (Vampire Knight) - labai jau perdėtai aristokratiškas, dirbtinai emocionalus ir švelnus. Vienu žodžiu, per daug kokčiai saldus. Ir man jo egoistiški poelgiai nepatiko.
                  Orihime (Bleach) - daug verkiantis, verkšlenantis personažas, kuris dar ir nuomonės neturi.
                  Esther (Trinity Blood) - plepi, erzinanti, nenuovoki persona.
                  O šiaip man dažniausiai veikėjai patinka, mat jie būna skirtingi, unikalūs, įvairiai vaizduojami bei kitoniškai elgiasi tam tikrose situacijose.

                  Comment

                  • Akina
                    Narys

                    • 2009 03 09
                    • 82

                    #10
                    kolkas sugalvoju tik si personaza: Szayel Aporro Grantz is Bleach
                    gal dvi serijas be perstojo kalbejo apie ora, "lauzydamas" Ishida ir Renji, kai kiti kovesi kaip reikia.

                    http://astnav.deviantart.com/

                    Comment

                    • despair
                      bud sweat and beers...

                      • 2007 06 01
                      • 168

                      #11
                      Na tikriausiai labiausiai nekenciu Suzaku is Code Geass. As jo apskritai nesuprantu. Jis kazkoks neapsiprendes veikejas, nezino uz ka kovoja. Kiekviena karta jis sugadindavo geriausius anime momentus.

                      Comment

                      • Stash
                        Are you sure?..

                        • 2008 01 05
                        • 32

                        #12
                        Raki (Claymore) - Bevertis, verkslianantis character'is. Ypac sunervino jisai paskutineje kova kai Clare su Priscilla kovesi, kaip jisai visa ending'a susiko, tai ne tas zodis.
                        Marina Ismail (Mobile Suit Gundam 00) - nors ir norai jos yra geranoriski ir teisingi, bet jos visur kisimasis mane tiesiog neigiamai paveike.Na, o galiausiai pasirode, kad jinai yra, tiesiog, dar vienas bevertis character'is su erzinanciu charakteriu. Na ir labiausiai sunervino, kai del jos kaltes Setsuna nesugebejo smogti Ali Al-Saachez baigiamojo smugio.

                        Comment

                        • Mao
                          a.k.a. Lzq

                          • 2006 07 25
                          • 223

                          #13
                          Sasugay (naruto) nevykėlis ėmo fagas
                          Suzaku (code geass) viską pastoviai gadino
                          VISI VEIKĖJAI (school days)
                          Raki (Claymore) - kaip jau kažkas sakė, sugadino endingą.
                          Naru (love hina) - durnė, ką čia bepridėjus. VISAD tą vargšą kankino kaip
                          Asuka (NGE) - fyfa-slut

                          aš kupinas neapykantos žmogus, bet iš geros nuotaikos tingiu toliau galvot.
                          I, GARLAND, WILL KNOCK YOU ALL DOWN!

                          Comment

                          • Smart
                            Rimtas forumo narys

                            • 2007 12 05
                            • 118

                            #14
                            Pats Naruto,kodel toks snarglius pagrindinis veikejas...Zinau cia visi snargliai svajoja,kad jie taps galingiausi,todel jiems taip patinka ziuret...

                            Comment

                            • setas
                              Ežiukas duobkasys
                              • 2008 03 29
                              • 77

                              #15
                              ammm is School Rumble ta pagrindine veikeja maza ir kvaila ji man taip per nervus grojo kad i ja net ziuret negalejau tupa tarp tupapiausiu veikeju kokiu esu mtes
                              ir is school days tas pagrindinis mergisius bjaurus jis man.
                              kitu neatsimenu arba nenoriu atsimint

                              Comment

                              Working...