Kokia jūsų mėgstamiausia Anime Studija?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Aivaras
    ką tu?

    • 2008 09 10
    • 358

    #16
    Autorius slicKrox
    Tuomet net neįsivaizduoju kokiam reikia būti glušiui, kad nežinot net Ghibli.
    Niekad nesigilinu į studijas ir jų pavadinimusŠitas faktas padaro mane glušium, o ne
    Paskutinis pakeitimas nuo Aivaras; 2009-02-24, 18:17.

    Comment

    • Lax..
      reLaxed




      • 2005 12 24
      • 516

      #17
      Na, matyt, mano skonis čia bus labai išlavintas ir turbūt neįvertintas, nes aš turiu vieną mėgstamą studiją, kuri tikrai išsiskiria iš visų kitų ir tikrai manau, kad jos nesupainios - Gainax. Kodėl? Tikslaus atsakymo nežinau, bet daugumoje jų darbų gali jausti vientisą atmosferą, būdinga tik gainax'ui. Vat žiūrėsi anime ir iškart pajausi, kad būtent šis anime kurtas gainaxo. Ir šiaip šiai kompanijai priklauso turbūt geriausios dramos ir mechos, kas man kaip paskatinimas paryškinti ir taip jau riebų pliusą ties šios kompanijos vardu.
      Būk pižonas - rinkis Gainax!

      Comment

      • Firo
        Obvious troll is obvious

        • 2008 06 24
        • 313

        #18
        *Ufotable, plz... XD

        Ech, kiekviena turi savo perliukų >< Sunku rinktis, bet imu Gonzo(shit XD), MADHOUSE, Ghibli, Aniplex... na ir visus kitus, bet nežymėsiu XD

        KyoAni/Visual Art's/Key taip pat nusipelniusi(os) savo vietos čia, I guess...

        WHERE'S TYPE-MOON??? XD (OK, liausiuos, juk čia tų studijų betkiek =_=")
        Paskutinis pakeitimas nuo Firo; 2009-02-24, 19:48. Priežastis: ಠ_ಠ

        Comment

        • Kleopso
          Followkata Toushifollow


          • 2008 04 01
          • 208

          #19
          Madhouse galėčiau mylėt tik už vieną Monster, kitos studijos irgi turi labai gerų darbų, bet ši vis dėl to daugiausia. Ir žinoma Studio 4C, už tai, kad neskęsta fanserviso jūroj.

          Comment

          • sek0ne
            AnimeMinusFamHator




            • 2007 04 28
            • 1260

            #20
            manglobe ir Production I.G - rimciausios anime firmos

            Comment

            • aKi
              Ruduo.

              • 2007 10 24
              • 289

              #21
              Mano mėgstamiausia studija tikriausiai būtų CLAMP, jų kūriniai (kalbu apie pastarųjų penkių metų darbus) turi kažkokią savotišką ir labai man patinkančią atmosferą, gražų ir vėlgi tik CLAMP būdingą piešimą bei puikius siužetus, kurie dar yra ir perpinti, ką galima pailiustruot Tsubasos ir xxxHolic pavyzdžiu. Antra vietą duočiau Production IG, sukūrusia daug dėmesio vertų projektų bei animuojančiai dabartinius CLAMP darbus. Toliau - Gainax, Sunrise, Bones, kurių kiekviena nupiešė bent po porą man patikusių anime. Ypač įdomus Gainax stilius - Tengen Toppa, Diebuster - labai veržlūs ir dinamiški anime.

              Comment

              • Mger
                amv creator
                • 2008 06 03
                • 35

                #22
                Bones - visi anime kuriuos ziurejau paliko gera ispudi ir efektai, ir OST, viskas labai graziai ziurisi. Pvz. : Eureka 7 Psalms of Planets, Xam'd: Lost Memories na ir dauguma kitu...
                Paskutinis pakeitimas nuo Mger; 2009-03-12, 16:46. Priežastis: klaidos ...
                Mano Anime list'as

                Comment

                • Akina
                  Narys

                  • 2009 03 09
                  • 82

                  #23
                  nesigilinu i studijas, bet gonzo man labai isimines, na ir aisku ghibli.

                  http://astnav.deviantart.com/

                  Comment

                  • CvC
                    [_]D CareCup, It's Empty.
                    • 2009 01 15
                    • 75

                    #24
                    BONES,Madhouse ir Sunrise

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #25
                      Madhouse - DNA2, Gunslinger Girl, Monster, Hajime no Ippo, Ichigo 100%, Strawberry Panic!, NANA....nauja kūryba neveža. Per daug eksperimentuoja vietoj to, kad kurtų tiesiog gerus anime.
                      Sunrise - Vision of Escaflowne, Gundam Seed + Destiny, Planetes, Zegapain, Kekkaishi..... nauja kūryba neveža. Šitie atvikščiai - supopsėjo.
                      Bones - užtektų vieno RahXephon, bet dar galima pridėti Angelic Layer ir The Mars Daybreak.....nauja kūryba neveža. Iš didelio rašto išeina iš krašto.
                      GAINAX - Neon Genesis Evangelion, Kare Kano, Furi Kuri, Abenobashi Maho Shotengai, Top o Nerae! 2, Tengen Toppa Gurren-Lagann.....naujos kūrybos beveik nėra, bet Shikabane Hime nuvylė.
                      Production I.G - tiesiog už piešimą.
                      Nesupratau kodėl nėra vienos iš didžiausių studijų - J.C. Staff? Excel Saga, Shingetsutan Tsukihime, Starship Operators, Yomigaeru Sora: Rescue Wings, Nodame Cantabile, Honey and Clover, Ghost Hunt...
                      FUNimation čia išvis kas per fignia? Distributorius?
                      Manglobe? Turbūt juokaujat....
                      ufotable čia turbūt irgi ant bajerio?

                      Didžiosios studijos mane apskritai paskutiniais metais liūdina. O gal apskritai nauji anime. Ech, matyt pasenau jau ir kaip animešnikas.....

                      Comment

                      • diaxminde
                        AD technician


                        • 2008 09 21
                        • 303

                        #26
                        Man tai GONZO,nes daugiausia ju anime esu perziurejes. Taip pat grazus ir piesimas

                        ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

                        Comment

                        • FainaruFantaji
                          Cyber Snake

                          • 2007 04 28
                          • 579

                          #27
                          Balsavau už Sunrise ir Production I.G., bet dar norėčiau pridėti AIC (Anime International Company), kurios balsavime nėra. AIC aš didžiai dėkoju už Bubblegum Crisis, Burn Up, Sol Bianca, Armitage III ir t.t.
                          Production I.G. pasižymėjo mano atmintyje už GITS ir Weathering Continent, sarašą nesenai papildė The Sky Crawlers ir Real Drive.
                          Iš Sunrise kurinių įstrigo City Hunter, Cowboy Bebop, [visų žinomi] Gundam, InuYasha, Witch Hunter Robin.
                          Vos nepamiršau pridėti Bee Train, jų kūriniai Madlax, Noir ir Meine Liebe kažkada paliko didelį įspūdį [dabar, matyt, nebepaliktų, bet vistiek užplūsta šiltų jausmų banga juos prisiminus].
                          Tiesa sakant sunkoka išrinkti mėgstamiausią studiją, nes anime nemaža pražiūrėta, o kurti jie ir mažų ir labai didelių studijų, kurių įvairovė nemaža.
                          Paskutinis pakeitimas nuo FainaruFantaji; 2009-04-19, 17:46.



                          Working underground.

                          Comment

                          • SinEater
                            Šizofrenikė

                            • 2008 08 01
                            • 64

                            #28
                            MadHouse 4 sure , BONES žiauriai patinka jų darbai , 4°C patiko keleta labai gražių darbelių
                            Hey,Feed Me!

                            Comment

                            • 9inch
                              ELO

                              • 2007 11 13
                              • 159

                              #29
                              Hmm... Gonzo loga daznai matau pries pradedant ziureti anime, tad labiausiai ir isimine. Galbtu daugiausiai sios studijos anime ir ziuriu :]

                              Comment

                              • Xokiru
                                Naujokas
                                • 2009 06 06
                                • 7

                                #30
                                Madhouse ir Sunrise, daugiausiai jų anime žiūriu

                                Comment

                                Working...