Ką darote kai baigiat žiūrėti anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • druzokas
    Narys
    • 2009 08 17
    • 41

    #91
    Man tai labai gaila darytis pradeda.. Ziauriausiai tai buvo po Kenichi'o, ta pacia diena dar 30manga perskaiciau ir 100 kartu googlinau ar bus antras sezonas Deja... Vakar pabaigaiu ziureti Hunter x Hunter... tada nuejau i tusa toki, ir kai jau prisigeres sedejau su drauge, pradejau krimstis kad nebebus jo ;D

    Comment

    • usakou
      Rimtas forumo narys
      • 2009 04 19
      • 188

      #92
      kartais ieskau,gal koks pratesimas..pagal panasaus man patikusio anime zanra,ieskau kitokiu panasiu anime ,paziureti. paskaitau aprasymus. bet kaip specialiai,pamatau istrauka kokia kokiam AMV ir susidomiu tai taip,gyvenu ir vepsau per pc ka rodo

      Comment

      • MitsukiChan
        Psychosocial.
        • 2009 06 22
        • 14

        #93
        Man dažniausiai noris verkt, kad tokia šauni anime pasibaigė, ir noris verkt vien pamąsčius,
        kad antras sezonas toli, o gal net visai nebus.....
        Dažniausiai anime renkuos tik pagal save. Ne tam, kad kiti prašo ją žiūrėt,
        o tam kad man palengvėtų širdy D Bo aš rinkdamasi anime jos truputį pažiūriu,
        jei nepatinka, nusprendžiū kad pažėsiu tada, kai mano pomėgiai pasikeis,
        ir taip žiūriu, žiūriu, ( ) kol randu vieną anime ir ant jos atsisėdu :3

        Comment

        • catbuster
          Narys
          • 2007 10 16
          • 53

          #94
          hehe nieko nebuna kai baigi ziuret anime, trini ish hdd, jau buni atsiuntes kita ir ratas ish naujo ;D jei geras anime bandai surasti kazka panausaus nebent :P

          Comment

          • Gu.
            /b/tard

            • 2008 08 30
            • 37

            #95
            paziuriu,tada akmeniniu veidu pavalgau. tada einu pagrot. tada skaitau manga ilgai,kol galu gale prisiverciu dar koki anime paziuret. <--- Aprasytojo proceso trukme skiriasi. nuo savaites iki keliu menesiu.
            When they cut my signature..
            At first i was like
            But then, i lol'd.

            Comment

            • kaguya
              Narys

              • 2009 08 26
              • 31

              #96
              man gal pirmą kartą gyvenime buvo taip, kad po Death Note visą savaitę negalėjau pradėt žiūrėt jokio naujo anime, nes... buvau pakerėta
              Baka

              Comment

              • Shary
                woof.

                • 2009 02 26
                • 173

                #97
                Kartais užeina animiškos depresijos, kai nebenori nieko žiūrėt. Bet po pusvalandžio praeina.

                Comment

                • Alucardist
                  Naujokas
                  • 2009 08 31
                  • 1

                  #98
                  Dazniausiai, jei anime tikrai patiko (o taip dazniausiai ir buna, dar nesu ziurejus anime, kuris man nebutu nors truputeli patikes) jam staiga pasibaigus vos nepuolu i asaras ( ), nesuprantu kas darosi ( ), ieskau, gal praleidau kokia serija ( ), kol ateina susiprotejimas ( ), kad daugiau nera ir, kad taip buna visada anime pasibaigus ( ) . Tada narsau internete, kol galiausiai susirandu nauja anime ir ratas is naujo
                  If you don't go crazy you can't be normal

                  Comment

                  • donatass
                    Narys
                    • 2009 08 28
                    • 78

                    #99
                    Na siaip nesu ziurejas man nepatinkancio anime.Jei man tas anime labai patinka israusiu apie ji viska ka tik imanoma rast internete .Aisku liudna kai baigiasi bet per daug neliudziu nes zinau kad vistiek ta anime paziuresiu po kokiu 9menesiu vel .Nueinu palosti cs biskuti koki bhop serviuka ar zombyna kad pralinksmeciau.Poto kai nuotaika pakyla.Ainu ieskot koki nauja.O jei nieko gero nerandu tai pagalvoju ka senokai bemaciau.

                    Comment

                    • druzokas
                      Narys
                      • 2009 08 17
                      • 41

                      Pries 10 minuciu baigiau ziureit Tengen Toppa Gurren Lagann... Jauciuosi nuvalkiotai labai... Nesinori nieko daryti, ir ieskau koki kita anime kad permushtu depresija :O Pasiulykite ka daryti, neisivaizduoju... Taip nesijauciau nuo tada kada Kenichi baigiau ziureti... o kenichis tai bent jau turi manga... O gurren lagann ne.. tad neisivaizduoju ka daryt ;(((

                      Comment

                      • Davie
                        Žaltys
                        • 2009 08 31
                        • 36

                        Jei peržiurėtas anime labai patiko, tai jam pasibaigus jaučiu kažko trūkuma.Jį malšinu OST klausimu ar kartais net iš naujo peržiūriu anima.Death Note žiurėjau 3 kartus.

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • WataRyuu
                          Narys
                          • 2009 09 12
                          • 32

                          Kai baigiu koki gera anime ziuret, truputi paliudziu, pazyziu, kad baigesi, o veliau kita diena nauja anime ziuriu.

                          Comment

                          • druzokas
                            Narys
                            • 2009 08 17
                            • 41

                            Death note tik ka baigiau ziureti, jokiu dideliu ispudziu nepadare

                            Comment

                            • Psichas
                              Rimtas forumo narys

                              • 2008 04 16
                              • 147

                              as tj dazniausiai jei geras anime tj begu rukyt iskart (nes kai geras anime nesinori praleist nk ir greiciau baigt ziet ), po to pasidarau arbatos, sulesu batonezo ir varau sturmuot neto arba paklaikusiom akim lekiu i lauka ir darau bliogiiiiiiiiiii
                              the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                              Comment

                              • Yumenator
                                Motherbleeping Killjoy



                                • 2009 07 27
                                • 552

                                Kai ziurejau death note~ Mane depresija eme imti kokioje 35 serijoje nes jauciau kad toj galas bus~ Po to nebebuwo jegu liudeti~
                                O siap buna liudna kai baigiu ziureti koki anime~ Labiausiai Liudesiu kai baigsis naruto ir bleach~ Jauciu is naujo ziuresiu~
                                http://yumihoriku.deviantart.com/

                                BLACKOUT
                                http://blackoutlt.deviantart.com/gallery/
                                be sure to visit our page~

                                Comment

                                Working...