Pasakykit tiesa kokie yra GERI anime ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Likimo_Kalvis
    YOSH!!!

    • 2006 08 26
    • 378

    As taip pasiziejau kokiae man patink, i pasidare gan idomu, man patink anime kurie buva sukurti mazdaug tarp 1996-2002 m. tai va giliausia ispudi palika "Trigun"
    Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

    Comment

    • Tsume200
      Narys
      • 2006 10 22
      • 55

      /m\^_^/m\

      As myliu visas anime...nuuuu gal beveik visas xD lol
      sigpic
      Save me from nothing Ive become

      Comment

      • SNcheZ

        man tj Laabaj patiko GTO (Great Teacher Onizuka), hellsing, berserk,bleach, G.I.T.S, gungrave, elfen lied,Excel saga.
        Del pastarojo tai yra sitaip: excel saga is not for everyone. Daug kas sako kad ES sux, bet nzn man ir mano draugam taj labai patiko

        Comment

        • Fantasy

          Siuo momentu ziuriu "Neon genesis evangelion"... labai patinka...

          Comment

          • Peliukas

            Kiek zmoniu tiek ir nuomoniu ... Mano megstamiausi tai "Cat soup", "Samurai champloo", "VHD:bloodlust", "Wolves rain", "FLCL".
            "Cat soup" - gana keistas ir idomus, panasus i pasaka.
            "Samurai champloo" - juokingas ir stilingas.
            "VHD:bloodlust" - grazi animacija, itraukianti vampyriska atmosfera.
            "Wolves rain" - idomus ir itraukiantis siuzetas.
            "FLCL" - gera juoko doze.

            Comment

            • niekšas
              forumo idiotas

              • 2006 08 23
              • 544

              Geru anime siaip yra labai daug,tik esme tame kad vienam koks nors anime gali atrodyti shedevras,o kitam s... Taip yra todel kad vienas gali buti mates simtus anime ir buti patyres sioj srity,o kitas mates ju gal desimt, ir bet koks geresnis anime jam atrodys kaip sedevras.O dar ir nuo skonio daug kas priklauso.Nes pvz Tenjou tenge vienoj temoj("koky anime rekomenduotumet",ar kazkas panasaus)buvo vertintas priestaringai vien todel kad vieniem patiko "martial atr" zanras kitiem ne.Vopsim nuo skonio daug kas priklauso.
              A man tai tikrai geri pasirode Tenjou tenge, Rurouni kenshin(ypac OVA`s),Chrno Crusade, Elfen lied, nu ir Hellsing visai nieko bent man.

              Comment

              • monoguruoshii

                Visiskai pritariu, Elfen Lied yra nuostabus anime su puikia Opening Theme daina. Is naujesniu anime siulyciau paziureti Ergo Proxy- protingas anime, ne kvailiams. Martial Arts zanrui siulyciau Samurai Deeper Kyo, jo blogasis charakteris privers jus ziureti sy idomu anime.

                Comment

                • Laimonas
                  Rimtas forumo narys

                  • 2006 08 20
                  • 109

                  manau geriausi anime is man matytu yra sie: BECK, samurai champloo, wolfs rain ir zinoma cowboy bebop

                  Comment

                  • hanaretsu
                    Beealzebub
                    • 2006 08 19
                    • 135

                    klausyk Laimonai, pastebėjau kad bevei visi tavo atsakymai, kad ir kokia tema būtų, sako kad tavo mėgstamiausi anime yra tokie ir tokie
                    geri anime tie, kur gera istorija, veikėjai ir t.t., čia ne stebuklas

                    Comment

                    • Laimonas
                      Rimtas forumo narys

                      • 2006 08 20
                      • 109

                      geri anime yra ne tie kur kazkokia istorija ir t.t. o man geri skaitosi tie kuriuos gera ir idomu ziuret. vat taip

                      Comment

                      • Likimo_Kalvis
                        YOSH!!!

                        • 2006 08 26
                        • 378

                        tai be geros istorijas neidomu ziuret
                        Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

                        Comment

                        • Laimonas
                          Rimtas forumo narys

                          • 2006 08 20
                          • 109

                          buna visaip vat (cia tik mano nuomone) elfen lied ir istorija ir veikejai ir visx sedevru vadina o man ziuret buvo neidomu o va full metal panic atrodo paprasta komedija nedaug to siuzeto o ziurisi lb smagiai

                          Comment

                          • one-off_fan
                            Anime Otaku

                            • 2006 06 07
                            • 51

                            Skaityk, nes kitur tokios informacijos negausi...
                            Taip... nezinau koki zanra megsti, tad pavardinsiu kelis...
                            Tavo nick'as noir, tai tu turbut matei noir tai butu: veiksmas, nuotykis ir drama... Beje kiekvienas anime yra geras, bet priklauso nuo zmogaus ir jo poziurio, supratimo ir visokio kitokio slamsto...
                            Taigi, veiksmo as nelabai ziuriu, bet anime dazniausiai susidaro ne is vieno zanro (Pvz: noir), tai sakykim veiksmo esu taip pat macius pvz: Agent Aika (nepasakyciau, kad seiles varvejo ziurint, bet siaip nieko) Ayashi no Ceres (truputi nuobodu ir siaip sunku rasti tarp skleideju) ir t.t. manau, kad geriausi is veiksmo yra: Bleach, Big O, Blood+, taciau ju nemaciau, todel negaliu garantuoti, visa informacija skleidzia fanai, bet visko aprepti tiesiog neimanoma... Taip pat garsusis Cowboy Bebop, X/1999 TV, Movie, OVA.
                            Geriau pateiksiu svetaine kurioje gali pasiskaityti anime apra6ymus ir pasirinkti ivairausius zanrus www.animenfo.com
                            Kas mane suzavejo tai Ouran High School Host Club (Komedija), Elfen Lied (Siaubas), Jigoku Shoujo (Siaubas) beje prasidejo ir naujas sezonas... Chrno Crusade (grynas Veiksmas)... Papa To Kiss In The Dark (yaoi), X (veiksmas) ir t.t.
                            Kadangi as jau metuose tad ziuriu labiau priartejusius prie realybes anime Pvz: Nana, Paradise Kiss (Romantinis), Honey & Clover, bet megstu ir fantastinius ir mistinius... xxxHOLIC... Jo ir dar dau daug kitu, net neprisimenu...
                            sigpic
                            Celebrate for ANIME

                            Comment

                            • Sable
                              The Hitchhiker





                              • 2005 03 11
                              • 1530

                              Mmm, siaip, jei grizt prie temos, tai galima butu paminet tokius neseniai perziuretus animus kaip TOKKO: Devils Awaken - gerai tiktu Elfen Lied ir kovu su monstrais fanam manyciau, nors piesimas nera stipri puse. Cia one-off fan minejo ta xxxHolic anima, tai pritariu, kad vienas is geriausiu savo zanruose animas (nebloga mistika/komedija + japoniskos kulturos poziuriu galima si bei ta suzinot idomaus). Na ir tas pats Death Note - cia jau i aprasymus lyskit ziurekit kuom ypatingas ^^

                              Comment

                              • tomaz222
                                Dozuoju Anime
                                • 2006 12 26
                                • 122

                                nu ka zinau tai sailor moon ziureti tikrai nesivarginkite helsing visai neblogas ...

                                Feed Me!


                                Feed Me!

                                Comment

                                Working...