Pasakykit tiesa kokie yra GERI anime ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zio
    Administratorius


    • 2000 02 22
    • 264

    #61
    Boogiepop Phantam da

    Comment

    • Huck

      #62
      Man asmeniskai tai Bleach yra unreal anime bet kas cia manes klausys gi pirmas kartas kai cia rasau

      Comment

      • Sable
        The Hitchhiker





        • 2005 03 11
        • 1530

        #63
        Autorius Huck
        Man asmeniskai tai Bleach yra unreal anime bet kas cia manes klausys gi pirmas kartas kai cia rasau
        Na manau, svarbu kiek jau animu esi mates, o ne kiek postines.

        Comment

        • Sable
          The Hitchhiker





          • 2005 03 11
          • 1530

          #64
          Neseniai dar pabaigiau ziuret Great Teacher Onizuka. Va ten tai SUPER animas. Yra pakankamai is ko pasijuokt, o ir pati ideja animo gera. Dar maciau jo Live Action, nu bet su animu tai nepalyginsi: ner ten beveik nieko juokinga, vien rimtumas ir japonu svietimo sistemu problemos.....

          Comment

          • Huck

            #65
            Galimas daiktas o bleach'o esu mates visas imanomas serijas 39

            Comment

            • Doom4s
              Narys
              • 2005 01 23
              • 31

              #66
              @Huck > gaila nuliudint, bet yra ir Bleach Jump Festa 2004 ir del shios prieszhasties deja nesi mates visu imanomu seriju ^__^v
              sorry kad off topic ^^'

              Comment

              • KazE
                Forumo vilkas
                • 2003 09 22
                • 139

                #67
                o jump fiestos Bleach dalis labai nuvyle -.- pirma parepytino kaskuri epizoda
                Nors tiek kad gal kokia trisdesimt sekundziu paciam gale parode dar nematytus squad leaderiu bajerius is dar neisleistu seriju ^__^v nors ten gal ir 30sec nebuvo -.-
                http://img361.imageshack.us/img361/5696/sig9vf.png
                "While we�re living | The dreams we have as children | Fade away

                Comment

                • Huck

                  #68
                  Nenuliudinai nes esu ja mates tik neiskaiciau prie Bleach seriju nes ten kazkokia netvarka man pasirrose

                  Comment

                  • HellHound
                    Divine Revelation of Hell
                    • 2005 07 06
                    • 14

                    #69
                    Samuray x, HellSing, Trigun geriausi
                    I called you, but you did not listened to me,Do not blame me, but blame yourselves to all a double penalty of punishment.Our Lord! It is these that misled us; so give them a double penalty, in the Fire.Double for all: but this you do not understand

                    I am hurt. I am enraged. I must avenge and defeat God. He planned a coup against me. See my strike force, they will do my will, they won't dare disobey me.

                    Comment

                    • smeli
                      D

                      • 2003 05 26
                      • 26

                      #70
                      ziurau as ta "Bleach", primena labai sena anime "Recca"
                      taciau "Samurai Champloo" uz Bleach neblogesnis

                      griztant prie megstamiausiu anime, ziurau cia isvardinot daug ka, bet
                      pamisot viena filmuka kuris mane stipriai suzavejo, net asara isspaude,
                      tokia romantine drama apie meile
                      "Ayashi no Ceres"

                      Comment

                      • darkas

                        #71
                        Hellsing, spirited away, Mezzo Forte, Rurouni Kenshin, dbz.

                        Comment

                        • Mukazala
                          There's no one like me
                          • 2005 04 20
                          • 7

                          #72
                          Paskutiniuoju metu teko praziuret:

                          My Hime
                          Samurai 7
                          Samurai Champloo
                          Bleach (spoksau, nes kuriamas)
                          Air Master
                          Gun Grave
                          Grenadier


                          Ehm... na labiausiai is ju istrige Samurai 7, Samurai Champloo (Kenshin fanatams tiks).
                          Visai nieko Grenadier ir My Hime, tik jie lengvesnio pobudzio.
                          Air Master... eilines drakes, bet kam istrigo Tenjou Tenge, tam ir sis patikt turetu.
                          GunGrave apie mafija. Pradzia kazkuom Berserk primine... ir rotacija net labai panasi.
                          Bleach... idomu zet... bet kazko ipatingo negaliu apie ji pasakyt.

                          Siuo metu baigineju ziureti Read or Die, tik gal klaida padariau kad pirma OVA praziurejau, o ne TV seriala. Bet ir gers anime. Labiau gal merginoms tiktu, nes nera cia ziauriu scenu.
                          Paskutinis pakeitimas nuo Mukazala; 2005-08-23, 10:45. Priežastis: Uzmirasu pamineti

                          Comment

                          • Sable
                            The Hitchhiker





                            • 2005 03 11
                            • 1530

                            #73
                            Na Read Or Die Tv mane tai nuvyle stipriai. Vaikiskas toksai gavos. Geriausia ir teisingiausia yra pirma OVA ziuret, nes jei kitaip nusivyles Tv gali ir nenoret kazka dar is tos operos ziuret.

                            Comment

                            • KenYoo
                              Build to Destroy...

                              • 2005 08 28
                              • 144

                              #74
                              man pvz patinka: Hellsing, Naruto, Rurouni Kenshin (Kenshis). DragonBall nelabai. Nu dar love hina nieko. Dar yra neblogu tik ieskok. Ai dar shaman-king ir yu-gi-oh visai nieko.

                              Comment

                              • Dark_Eyes

                                #75
                                Autorius KenYoo
                                man pvz patinka: Hellsing, Naruto, Rurouni Kenshin (Kenshis). DragonBall nelabai. Nu dar love hina nieko. Dar yra neblogu tik ieskok. Ai dar shaman-king ir yu-gi-oh visai nieko.
                                pritariu^^

                                Comment

                                Working...