Pasakykit tiesa kokie yra GERI anime ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lota :D
    Love and Peace~!

    • 2010 02 17
    • 239

    Na, aš čia nesikišiu į jūsų ginčus ir nebandysiu primetinėti savo nuomonės, tik ją išreikšiu Paskaičiau jūsų komentarus, tai truputį tokia nuomonė susidarė, kad jei mažai žmonių žiūri tą ar aną anime, tai jis blogas. Tai čia reika suprasti, kad mainstream anime visi geri? Tikrai ne visi mainstream geri, ir aš žinau nemažai tikrai gerų, bet visuomenės nevisai pripažintų anime, kurie nėra labai žiūrimi. Tai, kad jie sulaukia mažai dėmesio nereiškia, kad jie kuom nors nusileidžia populiariesiems. Bent jau aš taip manau. Taip pat, viskas priklauso nuo skonio ir nuo amžiaus. Yra anime, kurie man nepatiko ir maniau, kad tokių visai neverta buvo kurti, bet kitiem jie gali būti net labai priimtini. Kaip sakoma, kas vienam šiukšlė, kitam - lobis.

    Comment

    • Gvauz
      Naras
      • 2006 11 18
      • 271

      aš ne apie tai. Anime nėra prastas jei jį žiūri mažai. Anime yra blogas, nes prastas siužetas, prastas piešimas, nėr nuoseklumo, veiksmas keičias pastoviai ir be jokių paaiškinimų, nėr pagrindinių veikėjų arba jie atsiranda iš niekur, skirias piešimas tam pačiam anime ir t.t.

      Comment

      • Contact
        Naujokas
        • 2010 05 18
        • 15

        kalba apie blogus anime, kai tuo paciu favorituose isirases Elfen Lied.

        Comment

        • Aramis

          Autorius Sunstep
          kalba apie blogus anime, kai tuo paciu favorituose isirases Elfen Lied.
          Gal apsieikime be asmeniškumų?

          Tiesa ta, kad turėdamas savo kriterijus Gvauz į viską žiūri per savo prizmę - nors esu linkęs pritarti tiems, kurie sako, kad blogų anime nebūna - kiekvienam patinka tai, kas patinka, ir koks kieno reikalas dabar įrodinėti kažką kažkam pasitelkus savo požiūrį į gyvenimą ar kūrybą? Kvepia diktatūra.

          Comment

          • Insanity
            Alter Ego

            • 2010 01 31
            • 122

            Būtent dėl to ir rašiau ankščiau visa šita tema yra "common sense", bet kažkodėl yra žmonių, kurie mano kitaip, ir atrodo kad jų tikslas galbūt tiesiog "pasiginčyti"? nesugalvoju kitos priežasties, nes nemanau, kad būna ant tiek užsispyrusių žmonių, jog jie galėtų bandyti paneigti praktiškai faktus savo galbūt neišlavinta nuomone.

            Autorius Sunstep
            kalba apie blogus anime, kai tuo paciu favorituose isirases Elfen Lied.
            Tai kas? Elfen Lied vienas mano mėgstamiausių anime, kartu su Code Geass, Naruto, Princess Lover (kažkuo mane užbures), Isekai no Seikishi Monogatari, Bakemonogatari.
            Visi visiškai skirtingi, ir pabandyk tu man asmeniškai įrodyti, kad nors vienas iš jų yra prastesnis už tavo mėgstamiausius.

            P.S Jei ištikrųjų tu bandysi įrodyti, mano komentaras išanksto - Hopeless.

            Comment

            • ciombiukas
              Forumo maniakas




              • 2009 09 18
              • 463

              Autorius Sunstep
              kalba apie blogus anime, kai tuo paciu favorituose isirases Elfen Lied.
              Elfen Lied taip pat yra mano vienas megstamiausiu anime. Todel as visiskai sutinku su Insanity, tu man taip pat neirodysi, kad jis blogas.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Lota :D
                Love and Peace~!

                • 2010 02 17
                • 239

                Nors man nelabai patinka šie 'ginčai', jei juos taip galima pavadinti, patarimas: jei sakote nuomonę, tai bent jau pakomentuokite kodėl tas ar anas gerai, o tas ar anas blogai. Parašykite kriterijus, pagal kuriuos vertinate gerą/blogą anime, tada bent jau normaliai pašnekėt išeis, nes jei jūs čia rašote bedrai lyg apie kažką, bet apie nieką, patys matot kad balaganas gaunasi. Vietoj to, kad ginčytumėtės ar yra gerų ir blogų anime, pakalbėkit kas YRA tie geri/blogi anime. Tada bent jau kiekvieną parašiusį galima bus lengviau suprasti, nes žinosim jo vertinimo būdą. Taip tikrai bus protingiau. Tikiuosi, jūs supratot, ką norėjau pasakyt, nes aš pati tai nelabai

                Comment

                • Insanity
                  Alter Ego

                  • 2010 01 31
                  • 122

                  Autorius Lota :D
                  Nors man nelabai patinka šie 'ginčai', jei juos taip galima pavadinti, patarimas: jei sakote nuomonę, tai bent jau pakomentuokite kodėl tas ar anas gerai, o tas ar anas blogai. Parašykite kriterijus, pagal kuriuos vertinate gerą/blogą anime, tada bent jau normaliai pašnekėt išeis
                  Tam ir yra skirtos recenzijos, kur yra vertinama viskas objektyviai, ir galiausiai pasakoma asmeninė autoriaus nuomonė, ko galbūt trūko ar kuo nustebino anime.
                  O aplamai, tema pavadinta "Pasakykit tiesą kokie yra geri anime" - Temos pavadinimas abstraktus, kuris vos ne reikalauja pasakyti kodėl tam tikras žanras yra geras ir kodėl, o visi konkrečiai aiškina apie vienokį arba kitokį anime. (čia jeigu įsigilintume į lietuvių kalbą...)

                  Comment

                  • Myliu Ichigo
                    Naujokas
                    • 2009 10 18
                    • 20

                    Autorius Ayami
                    O as manau kad nesvarbu kiek kam metu ir nesvarbu kiek laiko ziuri anime. Kaikuriu zmoniu skonis nesikeicia visa gyvenima. Ir jeigu cia zmones bando pasakyti savo nuomone apie jiems gerus anime nebutina ju uzsipulti del to jog jus manote kitaip.
                    Jeigu dabar pasakyciau kad man digimon'ai yra GERAS anime atsirastu simtas kurie pradetu aiskinti jog esu maizvaike kuri neturi skonio? tss..
                    Aš pritariu tau kad nereikia užsipulti ant žmoniu kiekvienas renkasi pagal savo skoni anime ir žanra o man tai patinka visi anime ir žanrai

                    Comment

                    • Algirdyz
                      Narys


                      • 2009 12 28
                      • 46

                      Šiaip sutinku su ta nuomone, kad visų skoniai yra skirtingi ir visi skirtingai pasirenka koks anime yra geras, o koks ne.
                      Tačiau taip pat sutinku, kad šiokios tokios normos yra ir turi būti atsižvelgiant į amžių. Žmonės turi bręsti. Vieni žinoma vėliau, kiti anksčiau, bet skonis turi pasikeist, o jei nepasikeičia, tai manau čia jau yra psichologinė problema.

                      Comment

                      • Driezius
                        Kas toks?

                        • 2009 10 21
                        • 143

                        Autorius Insanity
                        O aplamai, tema pavadinta "Pasakykit tiesą kokie yra geri anime" - Temos pavadinimas abstraktus, kuris vos ne reikalauja pasakyti kodėl tam tikras žanras yra geras ir kodėl, o visi konkrečiai aiškina apie vienokį arba kitokį anime.
                        In other words, fail thread.

                        Comment

                        • Insanity
                          Alter Ego

                          • 2010 01 31
                          • 122

                          Autorius Driezius
                          In other words, fail thread.
                          Čia viena iš tų frazių tinka:
                          Bulls Eye
                          Head Shot
                          Nut Crack
                          ir t.t.

                          Comment

                          • Contact
                            Naujokas
                            • 2010 05 18
                            • 15

                            Autorius Myliu Ichigo
                            Aš pritariu tau kad nereikia užsipulti ant žmoniu kiekvienas renkasi pagal savo skoni anime ir žanra o man tai patinka visi anime ir žanrai
                            tau patinka lolicon anime?

                            Comment

                            • Insanity
                              Alter Ego

                              • 2010 01 31
                              • 122

                              Autorius Sunstep
                              tau patinka lolicon anime?
                              Klausi taip, lyg niekam aplamai nepatinka loli...
                              Man nepatinka

                              Comment

                              • Mifil
                                wHite cAt
                                • 2010 06 03
                                • 28

                                Autorius Insanity
                                Klausi taip, lyg niekam aplamai nepatinka loli...
                                Man nepatinka
                                gana daug yra zmoniu kuriem patinka lolicon arba shotacon
                                bet man nepatina >__<


                                Comment

                                Working...