Pasakykit tiesa kokie yra GERI anime ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Myliu Ichigo
    Naujokas
    • 2009 10 18
    • 20

    Autorius Driezius
    Dažnai pasitaiko, kad kitų asmenų rekomendacijos nepasiteisina. Reikia domėtis pačiam, išmėginti daugelį žanrų, po to ir išmoksti atsirinkti ką žiūrėti, o ko ne. Todėl nematau reikalo čia girtis va patiko tas, tas ir tas, todėl čia yra geri anime. B*sh*t. Vienam tai gali atrodyti paskutinis šlamštas, o kitam mėgstamiausias kūrinys. Mūsų visų skoniai juk skirtingi ir tikrai nėra 100% bent vieno identiško, nes tai nulemia per daug niuansų, įtakotų mūsų asmenybės. Manau, kad čia yra beprasmė diskusija, nes jos progreso nėra ir nebus. Geriau kelkitės į "rekomendacijas" ir "top 5 anime list" gijas, kurios labai šauniai atlieka savo pareigas ir iš jų naudos bent yra.

    Dabar galit rėkt atgal.
    Pritariu aš tau , aš pati dabar ir meginu žiureti anime ir jie man patinka pavydžiui kokie kaip bleach ir Naruto nes jie yra įdomus labai o po to žiuresiu naruto shipuuden one piece yu gi oh

    Comment

    • Gvauz
      Naras
      • 2006 11 18
      • 271

      Autorius Myliu Ichigo
      Pritariu aš tau , aš pati dabar ir meginu žiureti anime ir jie man patinka pavydžiui kokie kaip bleach ir Naruto nes jie yra įdomus labai o po to žiuresiu naruto shipuuden one piece yu gi oh
      ir kuo gi jie tau įdomus, nes pilna buka action? nes labai ištęsti? nes tas pats per tą patį? nes visko per daug?

      Comment

      • Insanity
        Alter Ego

        • 2010 01 31
        • 122

        Autorius Gvauz
        ir kuo gi jie tau įdomus, nes pilna buka action? nes labai ištęsti? nes tas pats per tą patį? nes visko per daug?
        Galbūt tai ir yra įdomu kaikuriems? dar karta sakau, dėl skonio nesiginčijama.

        Comment

        • Ayami
          Menas buti savimi.

          • 2009 05 10
          • 123

          O as manau kad nesvarbu kiek kam metu ir nesvarbu kiek laiko ziuri anime. Kaikuriu zmoniu skonis nesikeicia visa gyvenima. Ir jeigu cia zmones bando pasakyti savo nuomone apie jiems gerus anime nebutina ju uzsipulti del to jog jus manote kitaip.
          Jeigu dabar pasakyciau kad man digimon'ai yra GERAS anime atsirastu simtas kurie pradetu aiskinti jog esu maizvaike kuri neturi skonio? tss..

          Aaaaaaa!

          Comment

          • Gvauz
            Naras
            • 2006 11 18
            • 271

            o man spėju vieninteliam worldwide patiko Duel Masters, nes jie išjuokia visokius yu-gi-oh XD

            Comment

            • Botaro
              Akuma


              • 2005 11 17
              • 196

              Baikit pjaut gryba. Mano filosofija: geru ar blogu animu nera, yra tik animai kurie tau patinka ir kurie ne.
              Btw, tinka wisiems gywenimo wejams.
              I have the Holy Lance

              Comment

              • Insanity
                Alter Ego

                • 2010 01 31
                • 122

                Autorius Ayami
                O as manau kad nesvarbu kiek kam metu ir nesvarbu kiek laiko ziuri anime. Kaikuriu zmoniu skonis nesikeicia visa gyvenima. Ir jeigu cia zmones bando pasakyti savo nuomone apie jiems gerus anime nebutina ju uzsipulti del to jog jus manote kitaip.
                Jeigu dabar pasakyciau kad man digimon'ai yra GERAS anime atsirastu simtas kurie pradetu aiskinti jog esu maizvaike kuri neturi skonio? tss..
                Šiaip tikėk, netikėk, bet įrodyta, kad žmogaus skonis keičiasi su jo temperamentu, o temperamentas neišvengiamai keičiasi kas 7 metus, arba išlieka toks pats, bet drastiškai pakrypsta į kitą pusę.
                Prieš 10 metų man visokie digimonai, dragon ball irgi žiauriai patiko, ir nekantraudavau kiekvieną dieną pamatyti 5 kartus jau matytą seriją per TV, viskas su laiku keičiasi. Paaugsi suprasi, na o kas pasakytų jog neturi skonio, tai galbūt jie ir jaustūsi teisūs, bet iš šono atrodytų kvailai...
                Čia vos ne tas pats, jei tėvas sakyti savo 5 metų sūnui, kad jis neskoningas, jog žiūri kažkokius multikus su lėkštu siužetu o ne rimtus trilerius ar dramas. Kiekvienai amžiaus ir skonio grupei yra pritaikyti skirtingi "žiūralai" (jei taip galima pasakyti). Tuo visi ir esame skirtingi, ir ne tik, kad turime savo skirtingas nuomones, bet ir turime teisę ją reikšti viešai. O jau tik poto žmonės skirstosi į įvairiausias socialines grupes (pvz.: idiotas).

                Comment

                • Gvauz
                  Naras
                  • 2006 11 18
                  • 271

                  Autorius Botaro
                  Baikit pjaut gryba. Mano filosofija: geru ar blogu animu nera, yra tik animai kurie tau patinka ir kurie ne.
                  Btw, tinka wisiems gywenimo wejams.
                  aišku yra gerų ir blogų, bet taip pat tie blogi ir geri patinka ir nepatinka. pvz Uwe Boll filmai (px kad ne anime) jų nėra gerų, bet retai kamnors patinka (jei išvis yra kam patinka)

                  Comment

                  • ciombiukas
                    Forumo maniakas




                    • 2009 09 18
                    • 463

                    Autorius Botaro
                    Baikit pjaut gryba. Mano filosofija: geru ar blogu animu nera, yra tik animai kurie tau patinka ir kurie ne.
                    Btw, tinka wisiems gywenimo wejams.
                    Tikrai yra blogu anime, nesvarbu kam jie patinka ar ne, kritiku vertinimais ir paciu ziuretoju yra labai geru ir blogu. Tad tu cia neteisus.

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Mifil
                      wHite cAt
                      • 2010 06 03
                      • 28

                      Blogas anime ar geras priklauso manau nuo zmogaus ir nuo jo skonio
                      vienas pasakys kad anime geras kitas kad pilna nesamone.
                      as ziuriu anime jau apie 5metus ir turiu savo miegstamus anime zanrus


                      Comment

                      • Gvauz
                        Naras
                        • 2006 11 18
                        • 271

                        nei velnio nepriklauso. gi jei anime pagamintas atmestinai be jokių pastangų, tik kad prakišt kamnors, tai negi toks geras bus?

                        Comment

                        • Mifil
                          wHite cAt
                          • 2010 06 03
                          • 28

                          Autorius Gvauz
                          nei velnio nepriklauso. gi jei anime pagamintas atmestinai be jokių pastangų, tik kad prakišt kamnors, tai negi toks geras bus?
                          na pirma as tokiu anime tai nzn net,gal tu ir teisus.
                          tiesiog pasakiau kaip manau,nereik ant manes putuoti.


                          Comment

                          • Botaro
                            Akuma


                            • 2005 11 17
                            • 196

                            Autorius Gvauz
                            nei velnio nepriklauso. gi jei anime pagamintas atmestinai be jokių pastangų, tik kad prakišt kamnors, tai negi toks geras bus?
                            Rask man toki anime, ash tau rasiu zmogu kuris jam be galo patinka. Tada tu jam kaip 4 metu waikui ishaishkink, kad tai prastas anime. Faktai yra niekas. Jei kazka tikrai megsti, trukumai nesimaishys.
                            I have the Holy Lance

                            Comment

                            • Insanity
                              Alter Ego

                              • 2010 01 31
                              • 122

                              Autorius Gvauz
                              nei velnio nepriklauso. gi jei anime pagamintas atmestinai be jokių pastangų, tik kad prakišt kamnors, tai negi toks geras bus?
                              Kažkaip maniau, kad tu visai protingai ir pagrįstai šneki iki šiol, bet čia tai kvailai pasakiai, grynai iš principo. Dar daug dalykų nesudedi, ir kalbi grynai subjektyviai žiūrint tik savus interesus.

                              Comment

                              • Gvauz
                                Naras
                                • 2006 11 18
                                • 271

                                patinka ar nepatinka, vistiek BLOGAS anime liks BLOGU anime kaip pvz Space Thunder Kids
                                Paskutinis pakeitimas nuo Gvauz; 2010-06-08, 07:11.

                                Comment

                                Working...